Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Αταλάντα : Στατιστικά για Σέριε Α 2025/2026
Αγώνες
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ίντερ
|
36 | 85 | 27 | 4 | 5 | 85:31 | ||
| 2 |
Νάπολι
|
36 | 70 | 21 | 7 | 8 | 54:36 | ||
| 3 |
Γιουβέντους
|
36 | 68 | 19 | 11 | 6 | 59:30 | ||
| 4 |
Μίλαν
|
36 | 67 | 19 | 10 | 7 | 50:32 | ||
| 5 |
Ρόμα
|
36 | 67 | 21 | 4 | 11 | 55:31 | ||
| 6 |
Κόμο
|
36 | 65 | 18 | 11 | 7 | 60:28 | ||
| 7 |
Αταλάντα
|
36 | 58 | 15 | 13 | 8 | 50:34 | ||
| 8 |
Μπολόνια
|
36 | 52 | 15 | 7 | 14 | 45:43 | ||
| 9 |
Λάτσιο
|
36 | 51 | 13 | 12 | 11 | 39:37 | ||
| 10 |
Ουντινέζε
|
36 | 50 | 14 | 8 | 14 | 45:46 | ||
| 11 |
Σασσουόλο
|
36 | 49 | 14 | 7 | 15 | 44:46 | ||
| 12 |
Τορίνο
|
36 | 44 | 12 | 8 | 16 | 41:59 | ||
| 13 |
Πάρμα
|
36 | 42 | 10 | 12 | 14 | 27:45 | ||
| 14 |
Τζένοα
|
36 | 41 | 10 | 11 | 15 | 40:48 | ||
| 15 |
Φιορεντίνα
|
36 | 38 | 8 | 14 | 14 | 38:49 | ||
| 16 |
Κάλιαρι
|
36 | 37 | 9 | 10 | 17 | 36:51 | ||
| 17 |
Λέτσε
|
36 | 32 | 8 | 8 | 20 | 24:48 | ||
| 18 |
Κρεμονέζε
|
36 | 31 | 7 | 10 | 19 | 30:53 | ||
| 19 |
Βερόνα
|
36 | 20 | 3 | 11 | 22 | 24:58 | ||
| 20 |
Πίζα
|
36 | 18 | 2 | 12 | 22 | 25:66 |
Τσάμπιονς Λιγκ
Γιουρόπα Λιγκ
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 13 | 3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
14:12 | 2.6 | 1.4:1.2 | |
| Ημίχρονο | 10 | 13 | 3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
7:6 | 1.3 | 0.7:0.6 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% | |
| Goals κατά | 44% | 56% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.74 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.18 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 38.9% (14/36) | 61.1% (22/36) |
| Ημίχρονο | 8.3% (3/36) | 91.7% (33/36) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 25.0% (9/36) |
| 2-3 | 55.6% (20/36) |
| 4-6 | 19.4% (7/36) |
| 7+ | 0.0% (0/36) |
| Failed to score | 19.4% (7/36) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 50 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 95 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.39 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.94 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| De Roon Marten | 1 |
| Ahanor Honest | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 25.0% (9/36) | |
| 2 - 1 | 11.1% (4/36) | |
| 0 - 0 | 8.3% (3/36) | |
| 0 - 1 | 8.3% (3/36) | |
| 0 - 3 | 8.3% (3/36) | |
| 1 - 0 | 8.3% (3/36) | |
| 0 - 2 | 5.6% (2/36) | |
| 2 - 0 | 5.6% (2/36) | |
| 3 - 1 | 5.6% (2/36) | |
| 2 - 3 | 2.8% (1/36) | |
| 3 - 2 | 2.8% (1/36) | |
| 2 - 2 | 2.8% (1/36) | |
| 4 - 0 | 2.8% (1/36) | |
| 4 - 1 | 2.8% (1/36) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 36.1% (13/36) | |
| 3 | 19.4% (7/36) | |
| 1 | 16.7% (6/36) | |
| 4 | 11.1% (4/36) | |
| 5 | 8.3% (3/36) | |
| 0 | 8.3% (3/36) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 33.3% (12/36) | |
| 1/X | 2.8% (1/36) | |
| 1/2 | 0.0% (0/36) | |
| X/1 | 2.8% (1/36) | |
| X/X | 25.0% (9/36) | |
| X/2 | 8.3% (3/36) | |
| 2/1 | 2.8% (1/36) | |
| 2/X | 8.3% (3/36) | |
| 2/2 | 16.7% (6/36) | |
Ρόστερ
Marco Carnesecchi
- Tερματοφύλακας
- #29
Francesco Rossi
- Tερματοφύλακας
- #31
Marco Sportiello
- Tερματοφύλακας
- #57
Odilon Kossounou
- Aμυντικός
- #3
Isak Hien
- Aμυντικός
- #4
Raoul Bellanova
- Aμυντικός
- #16
Berat Djimsiti
- Aμυντικός
- #19
Sead Kolasinac
- Aμυντικός
- #23
Giorgio Scalvini
- Aμυντικός
- #42
Lorenzo Bernasconi
- Aμυντικός
- #47
Honest Ahanor
- Aμυντικός
- #69
Marco Palestra
- Aμυντικός
Giovanni Bonfanti
- Aμυντικός
Giorgio Cittadini
- Aμυντικός
Ben Godfrey
- Aμυντικός
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 32
- Μέση Ηλικία
- 26.3
Προπονητής
- Raffaele Palladino
- Ηλικία: 42