Πρόγραμμα τηλεόρασης

ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΝΑΛΙ
14:00
Μπραουνσβάιγκ - Αμβούργο
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 8 HD
14:15
Σαουθάμπτον - Άρσεναλ
ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο COSMOTE SPORT 9 HD
15:00
Ουέσκα - Βιγιαρεάλ
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD
15:00
Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 1 Novasports 2HD
16:00
Ρόμα - Σπέτσια
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 3HD
16:30
Λεβερκούζεν - Βόλφσμπουργκ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 4 HD
16:30
Άουγκσμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 8 HD
16:30
Φράιμπουργκ - Στουτγκάρδη
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 7 HD
16:30
Αρμίνια Μπίλεφελντ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 6 HD
16:30
Μάιντζ - Λειψία
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 3 HD
17:00
ΠΑΟΚ - Ηρακλής
Ελλάδα Μπάσκετ Λιγκ ΕΡΤ3
17:00
Αρης - Μεσολόγγι
Ελλάδα Μπάσκετ Λιγκ ΕΡΤ Sports 1
17:15
Απόλλων Σμύρνης - Άρης
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 1 Novasports 1HD
17:15
Σεβίλλη - Κάντιθ
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD
18:00
Λανς - Νις
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1 Novasports 4HD
19:00
Ουντινέζε - Ίντερ
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 5HD
19:00
Μίλαν - Αταλάντα
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 3HD
19:30
Χέρτα Βερολίνου - Βέρντερ Βρέμης
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 1 HD
19:30
Ρεάλ Σοσιεδάδ - Μπέτις
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD
19:30
Παναθηναϊκός - ΟΦΗ
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 1 Novasports 2HD
19:30
Σιντ Τρούιντεν - Μουσκρόν
ΒΕΛΓΙΟ: Γιούπιλερ Λιγκ Novasports 1HD
19:30
Τσέλτεναμ - Μάντσεστερ Σίτι
ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο COSMOTE SPORT 3 HD
20:00
ΑΕΚ - Ιωνικός
Ελλάδα Μπάσκετ Λιγκ ΕΡΤ Sports 1
21:00
Αϊντχόφεν - Βάαλβαϊκ
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε Novasports 5HD
21:45
Φιορεντίνα - Κροτόνε
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 1HD
22:00
Μονακό - Μαρσέιγ
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1 Novasports 3HD
22:00
Άστον Βίλα - Νιούκαστλ
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ COSMOTE SPORT 1 HD
22:00
Αλαβές - Ρεάλ Μαδρίτης
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD
ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΝΑΛΙ
13:15
Φορτούνα Σιτάρντ - Άγιαξ
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε Novasports 3HD
13:30
Ρεάλ Μαδρίτης - Ανδόρα
Ισπανία ACB COSMOTE SPORT 7 HD
13:30
Γιουβέντους - Μπολόνια
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 2HD
14:00
Τσέλσι - Λούτον
ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο COSMOTE SPORT 1 HD
14:30
Ιωνικός - ΑΟ Τρίκαλα
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 2 ΕΡΤ3
14:30
Νυρεμβέργη - Αννόβερο
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 8 HD
14:30
Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
ΒΕΛΓΙΟ: Γιούπιλερ Λιγκ Novasports 5HD
15:00
Οσασούνα - Γρανάδα
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD
15:00
Ατρόμητος - Ολυμπιακός
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 1 Novasports 1HD
16:00
Τζένοα - Κάλιαρι
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 24 HD
16:00
Βερόνα - Νάπολι
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 4HD
16:30
Σάλκε - Μπάγερν Μονάχου
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 3 HD
16:30
Φούλαμ - Μπέρνλι
ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο COSMOTE SPORT 9 HD
16:30
Μπρέντφορντ - Λέστερ
ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο COSMOTE SPORT 6 HD
17:00
Μαρίτιμο - Πάσος Φερέιρα
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα COSMOTE SPORT 8 HD
17:15
Έλτσε - Μπαρτσελόνα
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD
17:15
Παναιτωλικός - Λαμία
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 1 Novasports 3HD
17:25
ΠΑΣ Γιάννινα - Βόλος ΝΠΣ
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 1 Novasports 2HD
17:45
Φέγενορντ - Άλκμααρ
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε Novasports 5HD
19:00
Χόφενχαϊμ - Κολωνία
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα COSMOTE SPORT 3 HD
19:00
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Λίβερπουλ
ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο COSMOTE SPORT 1 HD
19:00
Λάτσιο - Σασουόλο
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 4HD
19:30
Βαλένθια - Μπασκόνια
Ισπανία ACB COSMOTE SPORT 7 HD
19:30
Θέλτα - Εϊμπάρ
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD
19:30
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 1 Novasports 1HD
21:45
Πάρμα - Σαμπντόρια
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Novasports 2HD
22:00
Έβερτον - Σέφιλντ Γουένσντεϊ
ΑΓΓΛΙΑ: Κύπελλο COSMOTE SPORT 3 HD
22:00
Σεντ Ετιέν - Λυών
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1 Novasports 3HD
22:00
Ατλέτικο Μαδρίτης - Βαλένθια
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD
ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΝΑΛΙ
21:45
Σοσό - Τουλούζ
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2 Novasports 1HD
22:00
Αθλέτικ Μπιλμπάο - Χετάφε
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα COSMOTE SPORT 2 HD

Δείτε το πρόγραμμα της τηλεόρασης για τους αθλητικούς αγώνες κάθε ημέρας σε όλα τα κανάλια, ελεύθερα και συνδρομητικά.