Chat

Chat
Socrates_Leader

Panatha kokkini

PAme...

kostas4

ο ολυμπιακος max under θα παει

Panas

ντζουργκαρντεν

ελφσμποργκ

τζουιορς

χορν οκ

MAX_1908

Κουβά θα πάμε Κώστα

😁

stoixima11

2-3 bimportgk

PAMEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

MAX_1908

Βροχή τα γκολ χαχα

Στοίχημα 11 γεια σου

stoixima11

geiaa

kostas4

max κατι να σε ρωτησω για το over

stoixima11

ti leei max???

pame dunata

Panas

γκρατζερ

8αδα

stoixima11

3-3 bgimporgk

akurswthike...

3-3

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOAL

3-33333333333333333333333

kostas4

τον ολυμπιακος οβερ 1.5 το επαιξες

stoixima11

PAMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

giobas

ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΤΗΝΚΣ ΚΑΣΑΡΑ ΤΟ Χ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΣΟ

stoixima11

PAME MAGKA MOU

Bisha731

Toulouz 1 , Reintzers over 2.5 agona

Kai paw καλά

aggelos123

Τουλούζ 2-2

Άντε να βάλει κάνα γκολ

kostas4

γεια αγγελε

Mitsakos352

Almere τρανός άσσος ακόμα είναι χαμηλά αλλά έριξα την 1η δόση

aggelos123

Γεια σου Κώστα

anar

καλησπερα σας

kostas4

πως παει το τουλουζ

θα βαλει γκολ η ισοπαλια λες

aggelos123

Φοβάμαι πως θα πάει ισοπαλία

Μακάρι να το βάλει

kostas4

αγγελε θα δω λιγο το λατσιο πως θα παει

Panas

αλο

κ 3αλο

stoixima11

to lhkse bimporgk 3-3

den peirazei gioba piasame apodosh opws kai na xei!!

Bisha731

Πάει και η Τουλούζ

Έκλεινα γρουπάκι με 1

stoixima11

auto to mats edwse kala!!

giobas

ΠΡΟΛΑΒΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟ 1 ΜΕ 5 ΑΠΟΔΟΣΗ

ΤΗΝΚΣ

stoixima11

Τέλεια μαγκα καλοφαγωτα!!

τα ημιχρονα τα οβερ τα εβαλες;;;

πιο πριν

giobas

ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ 0.5 ΑΥΣΤΡΙΑ

stoixima11

καλη επιτυχια μαγκα

giobas

👍

Mitsakos352

Βετ 365 αν με ακούς νικιέσαι

kostas4

2-2 τουλουζ

Mitsakos352

Από τα 10 παιχνίδια της β ολλανδιας τα 3 έχεις λαιβ στριμινγκ μωρή άχρηστη. Τα 2 από αυτά αδιάφορα

stoixima11

τα εχει η στοιχιμαν

Panas

Ίντερ

Mitsakos352

Τα ίδια έχει κ η στοιχημαν. Σιχαμαν αν ακούς κ εσυ νικιέσαι. Νικιέστε κ οι 2

Λοιπόν πέρα από την πλάκα, Αλμερε και ιγκλς το παλεύουν δυνατά. Η γκρααφτσαπ φαίνεται δεν μπορεί

όποτε οποία από τις άλλες 2 νικήσει παίρνει και την απευθείας άνοδο

giobas

ΜΕΣΑ ΑΥΣΤΡΙΑ

Panas

Μίλαν

Mitsakos352

Μάαστριχ - ντεν μπος περιμένω 2 γκολ ακόμα τουλάχιστον

stoixima11

mprabo gioba!!

giobas

ΛΑΤΣΙΟ ΤΟ 0,5 ΤΩΡΑ

Panas

Νταντί

Αταλάντα

stoixima11

PAME LATSIO

Panas

Ίντερ

Bisha731

Ιντεράρα

Πως είδατε τα παιχνίδια της Super League

0-0 1-1 1-0

Νομίζω μόνο ο Άρης έσπασε την 3αδα

Panas

ξαπλινγκ

Mitsakos352

Το ρούφηξε η Αλμερε. Ανατροπή και οβερ καλό

MAX_1908

Σούπερ θέαμα η Σούπερ Λιμπα

tsap

καλησπερα παιδια αυριο στο λιβερποολ united πια λετε να νικησει εγω πιστευω united

Mitsakos352

Έφυγε το πρώτο πάμε άλλο 1 Αλμερε να πανηγυρίσουμε δεόντως.

tsap

kai sto dortmunt λειψια

εγω πιστευω dortmunt

Mitsakos352

Δυνατός κουβάς η Αλμερε σήμερα.

Έτσι όπως εξελίχθηκε η αγωνιστική γκρααφτσαπ θα έρθει άσσος

Gkantemhs31

Κουβασ μεγαλος

Ο παοκ ουτε χ δν πήρε η τσελσι χανει

Ρεζιλικια

Καλα π τ ειχα ολα σε ενα, δελτιο

MAX_1908

Τίποτα σήμερα

Στα Ελληνικά δεν έρχεται οβερ ούτε και να παίζουν 3 μέρες

Mitsakos352

Έλα ρε γκαντεμη μη ρίχνεις εναντίον του Ολυμπιακού σε ματς που τον ενδιαφέρουν

Nikos13

Η Παρί κάνει τίποτα;περνάει σήμερα;

Το βάλε εε

1-2 παρι

kostas4

το εβαλε το λατσιο χασε παρμα

DDDDDDDDD

ena goal dn evaze h kariola h mpolonia na phgainame tameio -_- ...

kostas4

εκεινο το λατσιο μεχρι να μπει το γκολ ιδρωσαμε

ειχαν και απουσιες κιολας η παρμα

12/5
GIF
Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται .
Απαγορεύονται:
  • ειρωνείες, προσβολές και ύβρεις προς άλλους χρήστες
  • διαφήμιση άλλων site
  • spamming (επαναλαμβανόμενα ίδια μηνύματα)

Livescore

ΔIOΩΡΑΚΩΔΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΙΧΣΚΟΡΛΕΠ
18:30-Μποκέλι - Ιμπάρ2 - 0
18:30-Μπεράνε - Ιγκάλο2 - 1
18:30-Γκρμπάλι - Άρσεναλ Τιβάτ2 - 1
18:30-ΚΟΜ Ποντγκόριτσα - Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε2 - 2
18:30678 ΠΚ-35 - Μούσα1 - 01 - 0
18:30677VPS Βάσα - Γκνιστάν 0 - 02 - 0
18:30-Ελσίνκι (Γ) - ΠΚ-35 Ελσίνκι (Γ)1 - 13 - 1
18:30-Σολίν - Όσιγιεκ ΙΙ1 - 24 - 3
18:30-Τσιμπάλια - Οριγιέντ Ριέκα2 - 03 - 2
18:30-Ντουμπράβα - Κροάσια Ζμιγιαβτσί0 - 11 - 1
18:30-Οπατίγια - Κουστοσίγια0 - 00 - 0
18:30-Μπιέλο Μπρντο - Μεντιμούριε3 - 06 - 0
18:30-Ράντνικ Σεσβέτ - Γιούνακ2 - 14 - 3
18:30-Προγκρέσο Ασοσιασάο - GD Ιντερκλάμπ0 - 01 - 1
18:30-Μπασάμ - Μπαφίνγκ0 - 00 - 1
19:00-Βελέζ Μόσταρ - Ζελέζνιτσαρ1 - 22 - 2
19:00-Σιρόκι Μπρίγιεγκ - Τούζλα Σίτι0 - 00 - 0
19:00682Ντομζάλε - Ολίμπια Λιουμπλιάνα0 - 00 - 1
19:00-ΠΚ-35 Βάνταα (Γ) - Τιπς Βάνταα (Γ)2 - 23 - 5
19:00680Κρίστιανσουντ - Μπόντο Γκλιμτ0 - 10 - 2
19:00-Πριμέϊρο Ντε Αγκόστο - Ντεσπορτίβο Χουίλα0 - 02 - 0
19:00683Σπάρτα Πράγας - Βικτόρια Πλζεν0 - 13 - 1
19:00-Μίντιλαντ U19 - Σίλκεμποργκ U190 - 03 - 1
19:00679Σάλκε - Χέρτα Βερολίνου 1 - 11 - 2
19:00-Σίλκεμποργκ U17 - Σοντερίσκε U170 - 02 - 1
19:00681Ραντόμιακ Ράντομ - Νιετσιέτζα0 - 10 - 1
19:00-Εσπανιόλ Β' - Πένα Ντεπορτίβα0 - 00 - 0
19:00-Αφάντ Τζεκάνου - ΦΚ Σαν Πέδρο0 - 00 - 2
19:05684Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Βαραζντίν2 - 12 - 2
19:10685 Λαφνίτζ - Βάκερ Ίνσμπρουκ0 - 11 - 2
19:15686 Σερβέτ - Λωζάνη1 - 31 - 4
19:30-Ντάμσο (Γ) - Φρέντενσμποργκ (Γ)0 - 02 - 0
19:30691ΦΚ Γιούνιορς - Μπλάου Βάις Λινζ0 - 01 - 0
19:30689 Άμστετεν - Φλοριντσντόρφερ0 - 10 - 2
19:30690Γκράζερ ΑΚ - Αούστρια Λουστενάου1 - 02 - 0
19:30692Χορν - Κάπφενμπεργκ1 - 12 - 1
19:30693ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Λουντογκόρετς 1 - 04 - 1
19:30695Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚ0 - 01 - 1
19:30694Άρης - Παναθηναϊκός 0 - 00 - 0
19:30696Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ1 - 01 - 0
19:30687Βολφσμπέργκερ - Λασκ Λίντσερ0 - 20 - 4
19:30688Σβαρόφσκι Βάτενς - Στουρμ Γκρατς1 - 22 - 3
19:30702Χάκεν - Έρεμπρο2 - 02 - 3
19:30701Τζουργκάρντεν - Έστερσουντ1 - 02 - 0
19:30700Σίριους - Έλφσμποργκ0 - 10 - 2
19:30699Κάλμαρ - Γκέτεμποργκ0 - 00 - 0
19:30698Βάρμπεργκ Μπόις - Χάμαρμπι1 - 01 - 3
19:30697Κάλιαρι - Φιορεντίνα0 - 00 - 0
20:00707Εθνικός Άχνας - Νέα Σαλαμίνα2 - 02 - 2
20:00706Σεβίλλη - Βαλένθια0 - 01 - 0
20:00709Λοκομοτίβ Μόσχας - Κρίλια Σοβετόβ1 - 13 - 1
20:00704Βίμποργκ - Σίλκεμποργκ1 - 33 - 3
20:00705Φρέμαντ Αμαγκέρ - Χβιντόβρε0 - 10 - 1
20:00710Λίβινγκστον - Ρέιντζερς0 - 10 - 3
20:00711Νταντί Γιουνάιτεντ - Μάδεργουελ2 - 02 - 2
20:00-ΑΣΑ Άαρχους (Γ) - Άαρχους (Γ)0 - 30 - 4
20:00-Χόρσενς U17 - Ράντερς Φρέια U170 - 02 - 1
20:00703Τουλούζ - Πο1 - 02 - 2
20:00-Ροσκίλντε BK - Σκιόλντ Μπίρκεροντ0 - 00 - 3
20:101236Σπορτίβο Εστουντιάντες - Βίγια Σαν Κάρλος0 - 01 - 2
20:30-Μόρναρ - Ντρέζγκα10 - 0
20:30-Ντουντελάνζ - Ουνιόν Λουξεμβούργου0 - 01 - 1
20:30-Χαμ Μπενφίκα - Ζενές Ες 0 - 01 - 0
20:30-Βικτόρια Ροσπόρτ - Μόντορφ0 - 23 - 4
20:30-Βίλτζ 71 - Ούνα Στράσεν1 - 02 - 0
20:30-Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε - Ντίφερντανζ 030 - 10 - 2
20:30-Πρόγκρες Νιεντερκόρν - Ροντάντζ 910 - 01 - 1
20:30-Φόλα Ες - Χόστερτ2 - 25 - 2
20:30-Σουίφτ Ισπεράνζ - Ετζέλα Έτελμπρουκ4 - 15 - 2
20:30- Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ - Πρόισεν Μούνστερ1 - 32 - 4
20:30713Σέλτικ - Σεντ Τζόνστον2 - 04 - 0
20:30708Βιτορούλ Παντούρι - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα2 - 22 - 2
20:301187ΚΑ Ακουρέιρι - Λέικνιρ Ρέικιαβικ 1 - 03 - 0
21:00-AS Σοσιεδάδε - Αμέρικα Νατάλ0 - 30 - 4
21:00-Φόρτσα Ε Λουζ - Σάντα Κρουζ ΡΝ0 - 10 - 2
21:00716Ουέσκα - Αθλέτικ Μπιλμπάο0 - 01 - 0
21:00715Θέλτα - Χετάφε1 - 01 - 0
21:00722Ναϊμέγκεν - Ντόρντρεχτ1 - 12 - 1
21:00721Μάαστριχτ - Ντεν Μπος1 - 03 - 1
21:00718 Άλμερε Σίτι - Αϊντχόφεν B'0 - 01 - 1
21:00720Καμπούρ - Μπρέντα 0 - 13 - 2
21:00726ΦΚ Αϊντχόφεν - Ουτρέχτη Β'2 - 12 - 2
21:00719Εξέλσιορ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς0 - 00 - 1
21:00723Ντε Γκράαφτσαπ - Χέλμοντ Σπορ0 - 00 - 0
21:00727Φόλενταμ - Αλκμάαρ Β'0 - 02 - 1
21:00725Τελστάρ - Άγιαξ Β'0 - 11 - 2
21:00724Τοπ Ος - Ρόντα1 - 02 - 0
21:00717Μπραν - Βαλερένγκα0 - 00 - 3
21:00-Λουζιάνια - Σεϊλάντια1 - 32 - 4
21:00-Μπραζιλιένσε - Γκάμα2 - 04 - 0
21:00-Λιγκον Σίτις - Λίμπερτι Προφέσιοναλς0 - 02 - 1
21:00-Σερταοζίνιο - Οέστε ΣΠ1 - 11 - 2
21:00-Ριο Κλάρο - Μόντε Αζούλ1 - 02 - 0
21:00-Πορτουγκουέσα Σαντίστα - Σάο Μπερνάρντο0 - 10 - 1
21:00-ΕΣ Σάο Μπερνάρντο - Πορτουγκέσα0 - 30 - 5
21:00-Ιζτάπα - ΚΣΝ Κομουνικασιόνες0 - 12 - 2
21:00- Άφρικα Σπορτς - Άσι Ντ' Αμπενγκουρού0 - 01 - 2
21:10728Χάιντουκ Σπλιτ - ΗΝΚ Γκόριτσα4 - 04 - 0
21:25729 Λίφερινγκ - Αούστρια Κλάγκενφουρτ0 - 32 - 3
21:30-Λυνξ - Μονς Κάλπε0 - 22 - 2
21:30730Σάλτσμπουργκ - Ραπίντ Βιέννης 1 - 02 - 0
21:30731Ζυρίχη - Σεντ Γκάλεν2 - 02 - 2
21:30732Σιόν - Λουκέρνη0 - 01 - 1
21:30-Ίντερ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες - Σαντ Τζούλια0 - 01 - 0
21:30-Σεντράλ Κόρδοβα Ροζάριο - Ατλέτικο Άτλας0 - 31 - 4
21:30-Κοριτίμπα - Σιανόρτε0 - 01 - 1
21:30-Μαρινγκά - Τολέντο Εσπόρτε Κλουμπ0 - 02 - 0
21:30-Οπεράριο Φεροβιάριο - Κασκαβέλ ΚΡ0 - 09 - 0
21:30-Αζούριθ - Παρανά0 - 00 - 0
21:30-ΦΚ Κασκαβέλ - Ρίο Μπράνκο ΠΡ0 - 00 - 0
21:30-Ατλέτικο Παραναένσε - Λοντρίνα0 - 01 - 2
21:45733Γκενκ - Άντερλεχτ0 - 11 - 1
21:45-Γιάπι - Ντουκαγκτζίνι4 - 3
21:45-Τιραντέντες Πι - Παρναΐμπα1 - 14 - 1
21:45741Αμπερντίν - Χιμπέρνιαν0 - 10 - 1
21:45744Ρος Κάουντι - Χάμιλτον1 - 12 - 1
21:45742Κιλμάρνοκ - Σεντ Μίρεν1 - 03 - 3
21:45735Ίντερ - Ρόμα2 - 13 - 1
21:45736Λάτσιο - Πάρμα0 - 01 - 0
21:45740Τορίνο - Μίλαν0 - 20 - 7
21:45739Σασουόλο - Γιουβέντους0 - 21 - 3
21:45738Σαμπντόρια - Σπέτσια1 - 12 - 2
21:45737Μπολόνια - Τζένοα0 - 10 - 2
21:45734Αταλάντα - Μπενεβέντο 1 - 02 - 0
21:45-Πίκος - 4 Ντε Ζούλιο0 - 00 - 1
21:45-Ρίβερ Ατλέτικο Κλούμπε - Άλτος0 - 10 - 3
21:45-Παϊσαντού - Καστανάλ0 - 05 - 3*
21:45743Ρέιθ Ρόβερς - Νταντί0 - 10 - 3
22:00-Αλ Κούα Αλ Τζαβίγια - Αλ Νατζάφ1 - 23 - 4
22:00-Ναφτ Αλ Ουασάτ - Αλ Κάιραμπα0 - 00 - 0
22:00745Μονπελιέ - Παρί Σεν Ζερμέν1 - 17 - 8*
22:001197 Ρεάλ Σάντα Κρουζ - Ρεάλ Ποτόσι1 - 04 - 1
22:151198Φίλκιρ - ΚΡ Ρεϊκιαβίκ1 - 11 - 1
22:15746Τσέλσι - Άρσεναλ0 - 10 - 1
22:15748Γκιμαράες - Φαμαλικάο1 - 11 - 2
23:00-Αμέρικα ντε Κίτο - Γκουαγιακίλ ΣΚ0 - 11 - 2
23:00749Ατλέτικο Μαδρίτης - Ρεάλ Σοσιεδάδ2 - 02 - 1
23:30-LDU Πορτοβιέγο - Γκουαλασέο SC1 - 13 - 1
23:30-Τσακαρίτας - Κουμπάγια0 - 01 - 0
23:301201Αλιάνσα Ατλέτικο - Αλιάνσα Λίμα0 - 00 - 0
00:00-Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον ΙΙ - Ουνιόν Ομάχα0 - 00 - 1
01:00750 Αρχεντίνος Τζούνιορς - Ουνιβερσινταντ Κατόλικα0 - 00 - 055'
01:00751Ατλέτικο Ρεντίστας - Σάο Πάουλο1 - 11 - 155'
01:001208Φαρ Ραμπάτ - Μας Μαχρίμπ2 - 22 - 252'
01:001209Μπερκάνε - Ρενεσάνς Ζεμάμρα1 - 01 - 055'
01:001207Σαμπάμπ Μοχαμέντια - Μαχρίμπ Τετουάν0 - 00 - 054'
01:001216 Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ. - Φους Ράμπατ1 - 01 - 050'
01:001217Τεπατιτλάν - Ατλέτικο Μορέλια0 - 00 - 052'
01:1575212 Ντε Οκτούμπρε - Ουατσιπάτο 0 - 10 - 1
01:15753Σεάρα - Άρσεναλ Σαραντί0 - 00 - 0
02:00754Τορόντο - Κολόμπους Κρου0 - 05'
02:00-Σταμπτάουν Αθλέτικ - Λος Άντζελες Φορς0 - 04'
20:001172AΒ Αργκίρ - Β36 Τόρσχαβν ΙΙ
20:30712Μακάμπι Χάιφα - Μακάμπι Τελ Αβίβ0 - 0
23:00-Ρεντ Μπουλ Μπραζίλ - Άγκουα Σάντα
23:00-Ατιμπάια - Κλαμπ Ατλέτικο Γιουβέντους
23:00-Βέλο Κλούμπε - Ταουμπάτε
23:00-Αουντάξ Σάο Πάολο - XV Ντε Νοβέμπρο
23:151200Κορτουλούα - Λεόνες
23:15-Φορταλέζα CEIF - Ατλέτικο Ουίλα
01:15-Ρέμο - Τούνα Λούσο
01:301228Ζουαζεϊρένσε - Ατλέτικο Αλαγκοίνχας
02:00-Καμπινένσε - Μποταφόγκο Πεσόα
02:00-Κλαμπ Ρεγκάτας - Ντεσπορτίβο Αλιάνκα
02:30755Ίντερ Μαϊάμι - Μόντρεαλ Ίμπακτ
02:30756Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
02:30-Σαπεκοένσε - Φιγκεϊρένσε
03:00757Ατλέτικο Τζούνιορ - Ρίβερ Πλέιτ
03:00759Φλουμινένσε - Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
03:00758Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα - Σέρο Πορτένιο
03:00-Ρεάλ Εσπάνα - Μοτάγκουα
03:00-Ελ Νασιονάλ - Ατλέτικο Σάντο Ντομίνγκο
03:00-Ιντεπεντιέντε ντε λα Τσορέρα - Σπόρτινγκ Σαν Μιγκελίτο
03:001231Τολούκα - Κρουζ Αζούλ
03:001230Μιρασόλ - Γκουαρανί Καμπίνας
03:30763Ντιναμό Χιούστον - Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
03:30762Σαν Λορέντζο - Ροζάριο Σέντραλ
03:30761Μπολιβάρ - Χόρχε Βίλστερμαν
03:30760Ατλέτικο Γκοϊανιένσε - Παλεστίνο
03:301232Μπαΐα Ντε Φέιρα - Μπαΐα
03:45-Κράτο - Φορταλέζα
04:00764Μινεσότα Γιουν. - Βανκούβερ Γουάιτκαπς
05:00765Ατλέτικο Νασιονάλ - Νασιονάλ Μοντεβιδέο
05:00766Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες - Ντεφένσα Xoυστίσια
05:00-Καλιφόρνια Γιουνάιτεντ - Ντιτρόιτ Σίτι
05:00-Ντεπορτίβο Ολίμπια - Ονδούρα Προγκρέσο
05:051233Ατλέτικο Άτλας - Πουέμπλα
05:30767Σαν Χοσέ Έρθκουεικς - Σιάτλ Σάουντερς
05:301235Σακραμέντο Ρεπάμπλικ - Λας Βέγκας Λάιτς
11:30769Ραπίντ Βιέννης ΙΙ - Αούστρια Βιέννης II
11:30768Ντορμπίρν 1913 - Βόρβαρτς Στειρ
12:00-Μπάλερουπ Σκοβλούντε (Γ) - Χέρλουφσχολμ (Γ)
12:00-Χέντενστεντ - Κόλντινγκ Μπόλντκλουμπ
12:05770Μέλμπουρν Σίτι - Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
12:30-Σόλρεντ (Γ) - FB (Γ)
13:00-Βάρντε (Γ) - Φορτούνα Χόρινγκ ΙΙ (Γ)
13:00-Σάντμπι (Γ) - Οντένσε Q (Γ)
13:00-Λίσενγκ (Γ) - Ρόμαλτ (Γ)
13:00-Γκβι - Χέρλεβ
13:00-Β 1908 - Λεντόγιε Σμορούμ
13:00-Βόρντινγκμποργκ - Οτέρουπ
13:00-Τάαστρουπ - Γκρέβε Φόντμπολντ
13:45-Βίλντμπεργκ (Γ) - JAI Άαρχους (Γ)
14:00-Εμπέγια Σίτι - Ρούβου Σούτινγκ
14:00-Τουρόν - Κίζιλκουμ
14:00-AGMK - Μπουνιοντκόρ Τασκένδης
14:00-Κόγκε Νορντ - Κφουμ BK
14:00-ΟΚΣ Οντένσε - Μάριενλιστ
14:00-Βέιγκααρντ - Λίσενγκ
14:00-Τάραπ Πααράπ - Βίμπι
14:00-Λίνγκμπι U17 - Μίντιλαντ U17
14:00-Μπρόντμπι U17 - Βέιλε U17
14:30785Γάνδη - Οστάνδη
15:00-Μπρόντμπι (Γ) - Κόλντινγκ (Γ)
15:00-Νόρτζελαντ (Γ) - Τθι Θίστιντ (Γ)
15:00-Σεπτέμβρι Σίμιτλι - Λοκομοτίβ Σόφιας
15:00-Σοζοπόλ - Νεφτοχίμικ
15:00-Βιτσζό (Γ) - ΑΪΚ (Γ)
15:00-Τορνς - Κβίντινγκ
15:00-Άαλμποργκ (Γ) - Β93 Κοπεγχάγη (Γ)
15:00-Χουσούμ - Καρλσούντε
15:00-Έρνιγκ Φρίμαντ - Άαρχους Φρέμαντ 2
15:00-BK Ούνιον - Μπάλερουπ Σκοβλούντε
15:00-Ίσχοϊ ΙΦ - Τάρνμπι
15:30-Λουμπουμπάσι Σπορτ - Σάνγκα Μπαλέντε
15:30775Έμεν - Χέρενφεν
15:30776Ντεν Χάαγκ - Βίλεμ
15:30771Άγιαξ - Φένλο
15:30779Χέρακλες - Φέγενορντ
15:30772Αϊντχόφεν - Τσβόλε
15:30773Βάαλβαϊκ - Τβέντε
15:30777Σπάρτα Ρότερνταμ - Ουτρέχτη
15:30774Χρόνινγκεν - Άλκμααρ
15:30778Φορτούνα Σιτάρντ - Φιτέσε
16:00780Ράντερς - Σοντερίσκε
16:00781ΚΠΒ Κόκκολα - Τούρκου
16:00783Γίπο - Ροβανιέμι
16:00782Γιάρο - Κλούμπι 04
16:00784Μικελίν - ΕΙΦ Εκένας
16:00-Οτρ ΦΚ - Νάρπες Κραφτ
16:00-Βάρντε - Β 1913
16:00-Τγιόρινγκ - Ντζουρσλάντ
16:00-Λινκόπινγκς (Γ) - Πίτεα (Γ)
16:00-Λουμγουάνα Ράντιαντς - Κίτβε Γιουνάιτεντ
16:00-Μπίλντκον - Ιντένι
16:15-Άαλμποργκ U17 - Άαρχους U17
16:30-Κιέλερουπ - Σκιόλντ Σέμπι
16:30786Χόλσταϊν Κίελ - Ρέγκενσμπουργκ
17:00-Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕΠ Κοζάνης
17:00-Κόγκε (Γ) - Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)
17:00-Έστερμπρο (Γ) - Νάεσμπι (Γ)
17:00789Σταντάρ Λιέγης - Μαλίν
17:00-Άαλαντ Γιουνάιτεντ (Γ) - HPS (Γ)
17:00-07 Βεστούρ - Κι Κλάκσβικ
17:00-ΙΦ Φουγκλαφιόρντουρ - Β36 Τόρσχαβν
17:00-ΕΒ Στρέιμουρ - ΗΒ Τόρσχαβν
17:00-ΤΒ Τβορόιρι - Ρούναβικ
17:00-Πιτέα - Σολεντούντα
17:00-Ρίγα - Σπάρτακς Τζουρμάλα
17:00-Χόρσενς FS - Όντερ
17:30787Τσάρσκο Σέλο - Μπότεφ Πλόβντιβ
17:30-FCU Κραϊόβα - Μιερκουρέα Τσίουκ
18:00-Β68 Τοφτίρ - Βίκινγκουρ Γκότα
18:00788Χάλμσταντ - Μιάλμπι
18:00-Ασάντε Κοτόκο - Εμπούσουα Νταρφς
18:30-ΙΦΚ Βάσα - JP Πιεταρσάρι
18:30-Ρέισινγκ Ντ' Αμπιντζάν - Σο Ντε Λ' Αρμ
19:00790Τρόμσο - Μόλντε
19:00791Ντιναμό Κιέβου - Ζόρια Λουγκάνσκ
19:00-Θορ Ακουρεγιρί - Γρίνταβικ
19:00-Σίλκεμποργκ Κφουμ - Βέλμπι-Ρισκόβ
19:00-Μάαρντου Λινάμεσκοντ - Πάρνου Γιαλγκπαλικλούμπι
19:00-Τσιταντέλα - Μπρέσια
19:00-ΑΣ Τάντα - Σολ ΦΚ
19:30792Αντβέρπ - Κλαμπ Μπριζ
19:30793ΑΪΚ Στοκχόλμης - Μάλμε
19:30794Νόρκεπινγκ - Ντέγκερφορς
20:00-Καστριότι - Τεούτα Ντούρες
20:00-Παρτιζάνι Τιράνων - ΚΦ Τίρανα
20:00-Λάτσι - Σκεντερμπέου
20:00-Απολόνια Φιερ - Κουκέσι
20:00-Μπίλις Μπαλς - Βιλάζνια
20:00796Λέφσκι Σόφιας - Τσέρνο Μόρε Βάρνα
20:00797Βαγιαδολίδ - Βιγιαρεάλ
20:00-Ραπίντ Βουκουρεστίου - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
20:00795Άστον Βίλα - Έβερτον
20:10-Μπόκα Ουνίδος - Γοδόι Κρουζ
21:00801Τσέλιε - Κόπερ
21:00-Γκλόμπο - Ποτιγκουάρ Μοσορό
21:00799Εϊμπάρ - Μπέτις
21:00800Ρόζενμποργκ - Βίκινγκ
21:00-Άκρα Γκρέιτ Ολίμπικς - Αντουάνα Σταρς
21:00-Σάντα Λουσία - Ντεπορτίβο Γουαστατούα
21:00-Ασεκ Μιμόσας - Στέλλα Ντ' Ατζάμ
21:30-ABC Νατάλ - Παλμέιρα Ντε Γκοϊανίνα
21:30-Σεντ Τζόσεφς - Λίνκολν Ρεντ Ίμπς
21:45802Λειψία - Ντόρτμουντ
21:45-Φλαμένγκο Πιαούι - Φλουμινένσε Πι
21:45803Κροτόνε - Βερόνα
22:00-Ντουράντος - Κόστα Ρίκα ΕΚ
22:00-Ακινταουανένσε - Ουνιάο ABC
22:00-Οπεράριο MS - Κομερθιάλ MS
22:00-Σούσα - Τρέζε
22:00-Βενέτσια - Κιέβο
22:00-Νόβα Μούτουμ - Ατσάο
22:15-Στιαρνάν - Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ
22:15-Βαλούρ Ρέικιαβικ - HK Κοπάβογκουρ
22:15805Ρουμιγί - Μονακό
22:15-FH Χαφναρφιόρντουρ - Άκρανες
22:15-Μπρέινταμπλικ - Κέφλαβικ
22:15804Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Λίβερπουλ
23:00-Ντεπόρτες Κουίντιο - Ουνιόν Μανταλένα
23:00-Ατλέτικο Κάλι - Βαλεντουπάρ
23:00-Γιαρακουγιάνος - Καραμπόμπο
23:00806Γρανάδα - Ρεάλ Μαδρίτης
23:00-Σάο Πάουλο - Φεροβιάρια
23:00-Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο - Παλμέιρας
00:00-Ντεπορτ. Σαν Κάρλος - Ντεπορτίβο Σαπρίσα
00:00-Σάντος Ντε Γκουαπίλες - Γκρέσια
00:00-Ερεντιάνο - Λιμόν
00:00-Αλαχουελένσε - Γουαδαλούπε
00:00-Ζικαράλ Σέρκομπα - Καρταχίνες
00:00-Περέζ Ζέλεντον - Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ
01:00807Βελέζ Σάρσφιλντ - Λίγκα Ντε Κίτο
01:15-Γκρέμιο - Ατλέτικο Λανούς
01:15-Γκουαμπίρα Μοντέρο - Μπαΐα
01:15-Αράγκουα - Λα Εκιδάδ

Οι επισκέπτες - αναγνώστες της ιστοσελίδας μας μπορούν να επικοινωνούν μέσω chat μεταξύ τους, αλλά με συγκεκριμένους όρους και προϋποθέσεις. Υπάρχουν ορισμένοι κανόνες επικοινωνίας και όποιος ξεφεύγει από τα επιτρεπτά όρια θα τρώει ανάλογο ban.

Εκτός από το γενικό chat, όπου μπορείτε παράλληλα να βλέπετε και το Livescore στα δεξιά σας, υπάρχει η δυνατότητα για απευθείας επικοινωνία των μελών του agones.gr με direct message σε κάθε χρήστη, χωρίς οι άλλοι users να βλέπουν τι γράφετε.