Chat



Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

- Μη διαφημίζετε
- Μη βρίζετε
- Μην επαναλαμβάνετε το ίδιο μήνυμα


Livescore


ΔIOΩΡΑΚΩΔΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΙΧΣΚΟΡΛΕΠ
07:301421 ΧΑΜΙΛΤΟΝ ΟΛΙΜΠΙΚ - ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ ΤΖΕΤΣ ΝΕΟΙ1 - 0 2 - 0 87'
08:001111ΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ ΓΙΑΜΑΓΚΑ - ΣΑΓΚΑΝ ΤΟΣΟΥ1 - 0 1 - 0 52'
08:001112ΝΑΓΚΟΓΙΑ - ΤΖΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ0 - 0 0 - 0 52'
08:001380ΤΟΚΥΟ ΒΕΡΝΤΙ - ΑΛΜΠΙΡΕΞ ΝΙΙΓΚΑΤΑ0 - 1 0 - 1 52'
08:001381ΒΕΝΤΦΟΡΕΤ ΚΟΦΟΥ - ΚΥΟΤΟ ΣΑΝΓΚΑ0 - 0 0 - 0 52'
08:001391ΝΤΑΕΓΚΟΥ - ΠΟΧΑΝΓΚ 3 - 0 3 - 0 51'
09:001113ΚΑΣΙΜΑ ΑΝΤΛΕΡΣ - ΣΕΝΤΑΪ 0 - 0 10'
09:001114ΣΙΜΙΖΟΥ - ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ 0 - 0 10'
09:001423ΑΣΑΝ ΜΟΥΓΚΟΥΝΓΚΟΥΑ - ΑΝΙΑΝΓΚ 0 - 0 12'
09:30-ΛΙ ΜΑΝ ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ - ΧΟΝΓΚ ΚΟΝΓΚ ΠΕΓΚΑΣΟΥΣ  
09:30-Ρ&Φ - ΧΟΙ ΚΙΝΓΚ  
10:001422ΜΠΡΟΝΤΜΕΝΤΟΟΥ ΜΑΤΖΙΚ - ΒΑΛΕΝΤΑΪΝ  
10:00-ΜΠΕΪΣΓΟΥΟΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΑΡΜΑΝΤΕΪΛ  
10:00-ΦΛΟΡΕΑΤ ΑΘΗΝΑ - ΚΟΚΜΠΕΡΝ  
10:00-ΙΝΓΚΕΛΓΟΥΝΤ - ΜΠΑΛΚΑΤΑ  
10:00-ΡΟΚΙΝΓΧΑΜ ΣΙΤΙ - ΣΟΡΕΝΤΟ  
10:00-ΣΤΙΡΛΙΝΓΚ ΛΑΪΟΝΣ - ΤΖΟΥΝΤΑΛΟΥΠ  
10:001115ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ - ΟΙΤΑ ΤΡΙΝΙΤΑ  
10:001393ΣΑΝΓΚΓΙΟΥ ΣΑΝΓΚΜΟΥ - ΓΕΟΝΜΠΟΥΚ  
10:001392ΓΚΙΕΟΝΓΚΑΜ - ΣΟΥΟΝ ΜΠΛΟΥΓΟΥΙΝΓΚΣ  
10:301168ΜΠΕΪΖΙΝΓΚ ΡΕΝΕ - ΣΕΝΖΕΝ ΧΟΝΓΚΖΟΥΑΝ  
10:30-ΓΚΟΥΙΤΣΟΟΥ ΧΕΝΓΚΦΕΝ - ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΕΝΖΙΝ  
10:351151ΜΠΡΙΣΜΠΕΪΝ ΡΟΑΡ - ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ ΤΖΕΤΣ  
11:00-ΠΟΛΙ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ - ΕΝΕΡΓΚΕΤΙΣΙΑΝΟΥΛ  
11:00-ΜΠΑΛΟΤΕΣΤΙ - ΛΟΥΣΕΑΦΑΡΟΥΛ ΟΡΑΝΤΕΑ  
11:00-ΝΤΑΚΟ-ΓΚΕΤΙΚΑ ΒΟΥΚ. - ΑΡΓΚΕΣ ΠΙΤΕΣΤΙ  
11:00-ΦΑΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΑ - ΑΕΡΟΣΤΑΡ ΜΠΑΚΑΟΥ  
11:00-ΑΚΑΝΤΕΜΙΚΑ ΚΛΙΝΤΣΕΝΙ - ΜΕΤΑΛΟΓΚΛΟΜΠΟΥΣ  
11:00-ΡΙΠΕΝΣΙΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ - ΠΟΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ  
11:00-ΣΠΟΡΤΟΥΛ ΣΝΑΓΚΟΒ - ΠΑΝΤΟΥΡΙ  
11:001424ΓΚΟΥΑΝΓΚΤΖΟΥ - ΣΟΥΒΟΝ  
11:15-ΜΠΑΝΙΚ ΣΟΚΟΛΟΦ - ΓΚΡΑΦΙΝ ΒΛΑΣΙΜ  
11:15-ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ - ΠΡΟΣΤΕΖΟΦ  
11:301406ΟΥΦΑ - ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ  
11:45-ΠΔΡΜ - ΤΕΡΕΝΓΚΑΝΟΥ  
12:00-ΠΕΡΘ ΓΚΛΟΡΙ ΝΕΟΙ - ΠΕΡΘ  
12:00-ΜΑΡΚΟΝΙ ΣΤΑΛΙΟΝΣ - ΣΑΔΕΡΛΑΝΤ ΣΑΡΚΣ  
12:001382ΕΧΙΜΕ - ΦΟΥΚΟΥΟΚΑ  
12:001383ΤΟΤΣΙΓΚΙ - Β-ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ  
12:001251ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ - ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ  
12:001394ΟΥΛΣΑΝ ΧΙΟΥΝΤΑΙ - ΣΕΟΝΓΚΝΑΜ  
12:30-ΧΟΥΓΚΑΝΓΚ ΓΙΟΥΝ. - ΓΚΙΛΑΝΓΚ  
12:501152ΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΣΤ ΜΑΡΙΝΕΡΣ - ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΣΙΔΝΕΪ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ  
13:00-ΓΚΑΝΤΖΑΣΑΡ  - ΠΙΟΥΝΙΚ ΕΡΕΒΑΝ  
13:00-ΤΑΝ ΧΟΑ - ΣΑΝΑ ΚΑΝ ΧΟΑ  
13:00-ΝΟΜΕ ΚΑΛΙΟΥ - ΤΑΛΙΝΑ ΚΑΛΕΒ  
13:00-ΜΑΡΝΤΟΥ ΕΣΤΕΒΕ - ΒΙΛΙΑΝΤΙ ΤΟΥΛΕΒΙΚ  
13:00-ΕΛΒΑ - ΠΑΡΝΟΥ ΒΑΠΡΟΥΣ  
13:001384ΟΚΑΪΑΜΑ - ΤΟΚΟΥΣΙΜΑ  
13:00-ΠΑΛΑΝΓΚΑ - ΣΤΟΥΜΠΡΑΣ ΚΑΟΥΝΑΣ  
13:001162ΠΑΚΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ - ΑΚΑΝΤΕΜΙΚΑ ΒΙΣΕΟΥ  
13:00-ΑΡΑΝΤ - ΣΧΙΝΤΙΑ ΤΑΡΓΚΟΒΙΣΤΕ  
13:001252ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ - ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ  
13:00-ΧΙΜΙΚ ΝΟΒΟΜΟΣΚΟΒΣΚ - ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ  
13:00-ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ Β - ΛΟΓΚΡΟΝΕΣ  
13:00-ΓΡΑΝΑΔΑ Β - ΜΑΡΜΠΕΛΑ  
13:00-ΣΣ ΑΣΑΝΤ - ΚΟΝΓΚΟ ΜΠΟΙΣ  
13:30479ΠΑΡΜΑ - ΜΙΛΑΝ  
13:30-ΜΙΛΑΝ (Γ) - ΚΙΕΒΟ ΒΑΛΠΟ (Γ)  
13:30-ΜΠΑΡΝΤΟΛΙΝΟ ΒΕΡΟΝΑ (Γ) - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ (Γ)  
13:30-ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ (Γ) - ΡΟΜΑ (Γ)  
13:30-ΠΙΝΚ ΜΠΑΡΙ (Γ) - ΑΤΑΛΑΝΤΑ (Γ)  
13:45-ΠΤΤ ΡΑΙΟΝΓΚ - ΡΑΤΣΑΜΠΟΥΡΙ  
14:00-ΑΤΙΡΑΟΥ - ΟΚΖΕΤΠΕΣ  
14:00-ΚΑΪΣΑΡ - ΟΡΝΤΑΜΠΑΣΙ  
14:00-ΙΡΤΙΣ ΠΑΒΛΟΝΤΑΡ - ΑΚΤΟΜΠΕ  
14:00-ΚΑΪΡΑΤ ΑΛΜΑΤΙ - ΑΣΤΑΝΑ  
14:00-ΤΑΡΑΖ - ΣΑΧΤΙΟΡ ΚΑΡΑΓΚΑΝΤΙ  
14:00-ΤΟΜΠΟΛ ΚΟΣΤΑΝΑΪ - ΖΕΤΙΣΟΥ  
14:00480ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΑΟΥΕ  
14:00483ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ - ΠΑΤΕΡΜΠΟΡΝ 07  
14:00482ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ  
14:00481ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ - ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ  
14:00-ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ ΙΙ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ ΙΙ  
14:001298ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ - ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ  
14:00-ΣΙΑΡΚΑ ΤΑΡΝΟΝΜΠΖΕΓΚ - ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ  
14:001407ΓΚΑΖΟΒΙΚ ΟΡΕΝΜΠΟΥΡΓΚ - ΡΟΣΤΟΦ  
14:001253ΣΟΤΣΙ - ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ  
14:00485ΧΑΡΤΣ - ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ  
14:00484ΘΕΛΤΑ - ΧΙΡΟΝΑ  
14:00-ΤΣΙΑΝΓΚΡΑΙ ΓΙΟΥΝ. - ΣΑΜΟΥΤ ΠΡΑΚΑΝ ΣΙΤΙ  
14:001262ΓΚΙΡΕΣΟΥΝΣΠΟΡ - ΝΤΕΝΙΖΛΙΣΠΟΡ  
14:001263ΟΥΜΡΑΝΙΓΙΕΣΠΟΡ - ΕΣΚΙΣΕΧΙΡΣΠΟΡ  
14:00-ΤΑΝ ΚΟΥΑΝΓΚ ΝΙΧ - ΣΑΪ ΓΚΟΝ  
14:00-ΑΦΟΥΜΑΤΙ - ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ  
14:00-ΚΑΛΟΥΓΚΑ - ΣΤΡΟΓΚΙΝΟ  
14:00-ΚΒΑΝΤ ΟΜΠΙΝΙΣΚ - ΣΑΛΙΟΥΤ ΜΠΕΛΓΚΟΡΟΝΤ  
14:00-ΝΤΙΝΑΜΟ ΟΤΟ - ΜΙΛΣΑΜΙ  
14:05-ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ ΡΑΝΤΟΜ - ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ  
14:30-ΝΕΙ ΜΟΝΓΚΟΛ - ΚΙΝΤΑΟ ΧΑΪΝΙΟΥ  
14:30-ΓΚΟΥΑΝΓΚΝΤΟΝΓΚ ΣΑΟΥΘΕΡΝ ΤΑΙΓΚΕΡΣ - ΤΣΑΝΓΚΤΣΟΥΝ ΓΙΑΤΑΙ  
14:30-ΛΙΑΟΛΙΝΓΚ ΓΟΥΟΓΙΝ - ΧΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΓΚΡΙΝ.  
14:30486ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΤΟΤΕΝΑΜ  
14:30-ΟΝΣ (Γ) - ΙΛΒΕΣ (Γ)  
14:30-ΜΠΕΡΛΙΝΕΡ - ΒΑΚΕΡ ΝΟΡΝΤΧΑΟΥΖΕΝ  
14:30-ΜΠΟΥΝΤΙΣΑ ΜΠΑΟΥΤΖΕΝ - ΟΠΤΙΚ ΡΑΘΕΝΟ  
14:30-ΕΡΦΟΥΡΤ - ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ  
14:30-ΑΛ ΤΖΑΟΥΡΑ - ΑΛ ΜΙΝΑ  
14:30-ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ - ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ  
14:30487ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ - ΚΑΛΜΑΡ  
14:301176ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ - ΕΡΓΚΡΙΤΕ  
14:351169ΧΕΜΠΕΙ ΤΣΑΙΝΑ ΦΟΡΤΣΙΟΥΝ - ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ  
14:351170ΧΕΝΑΝ ΤΖΙΑΝΓΕ - ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ  
14:35-ΝΑΝΤΟΝΓΚ ΖΙΓΙΟΥΝ - ΜΕΪΖΟΥ ΧΑΚΑ  
15:00-ΧΟ ΤΣΙ ΜΙΝ ΣΙΤΙ - ΒΙΕΤΕΛ  
15:00-ΣΤΑΝΤΛΑΟΥ - ΑΝΤΜΙΡΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ  
15:00-ΠΙΝΖΑΟΥ ΣΑΛΦΕΛΝΤΕΝ - ΧΟΕΝΕΜΣ  
15:00-ΒΑΛΣ-ΓΚΡΟΥΝΑΟΥ - ΝΤΟΡΝΜΠΙΡΝ  
15:001247ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ - ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ  
15:001211ΤΣΟΡΛΙ - ΣΤΟΚΠΟΡΤ  
15:00-ΡΕΝΤΙΝΓΚ (Γ) - ΜΠΡΑΪΤΟΝ (Γ)  
15:00-ΧΟΝΚΑ (Γ) - ΕΛΣΙΝΚΙ (Γ)  
15:00-ΙΚ ΜΥΡΑΝ (Γ) - ΤΙΠΣ (Γ)  
15:00-ΣΙΟΝΙ ΜΠΟΛΝΙΣΙ - ΣΑΜΠΟΥΡΤΑΛΟ  
15:001359ΙΕΝΑ - ΒΕΧΕΝ  
15:001363ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ - ΟΥΝΤΕΡΧΑΚΙΝΓΚ  
15:001360ΣΒΙΚΑΟΥ - ΒΙΡΤΣΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΚΙΚΕΡΣ  
15:001361ΧΑΛΕΣΕΡ - ΜΟΝΑΧΟ 1860  
15:001362ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ - ΜΕΠΕΝ  
15:001364ΠΡΟΪΣΕΝ ΜΙΝΣΤΕΡ - ΣΟΝΕΝΧΟΦ  
15:001365ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ - ΑΑΛΕΝ  
15:00-ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ 2 - ΒΟΥΠΕΡΤΑΛΕΡ  
15:00-ΒΙΝΤΕΝΜΠΡΟΥΚ - ΚΑΑΝ ΜΑΡΙΕΝΜΠΟΡΝ  
15:00-ΒΑΤΕΝΣΑΙΝΤ - ΧΕΡΚΕΡΝΑΘ  
15:00-ΡΟΝΤΙΝΓΚΧΑΟΥΖΕΝ - ΜΠΟΝΝΕΡ  
15:00-ΑΪΝΤΡ. ΣΤΑΝΤΑΛΕΝΤΟΡΦ - ΕΛΒΕΡΣΜΠΕΡΓΚ  
15:00-ΣΑΑΡΜΠΡΙΚΕΝ - ΑΣΤΟΡΙΑ ΒΑΛΛΝΤΟΡΦ  
15:00-ΠΙΡΜΑΣΕΝΣ - ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ Β  
15:00-ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΟΥΛΜ 1846  
15:00-ΧΕΣΣΕΝ ΝΤΡΕΪΧ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ ΙΙ  
15:00-ΜΠΑΛΙΝΓΚΕΝ - ΟΦΕΝΜΠΑΧ  
15:00-ΣΤΙΝΜΠΑΧ - ΦΚ ΧΟΜΠΟΥΡΓΚ  
15:00-ΒΑΛΝΤΧΟΦ ΜΑΝΧΑΪΜ - ΒΟΡΜΑΤΙΑ ΒΟΡΜΣ  
15:00-ΓΚΑΡΧΙΝΓΚ - ΜΠΑΕΡΟΥΘ  
15:00-ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ (Γ) - ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ (Γ)  
15:00-ΡΙΤΕΡΙΑΙ - ΑΤΛΑΝΤΑΣ  
15:001255ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ - ΤΙΟΥΜΕΝ  
15:001256ΖΕΝΙΤ 2  - ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ  
15:00-ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΖΑΝΣΚ - ΖΟΡΚΙ ΚΡΑΣΝΟΓΚΟΡΣΚ  
15:00-ΤΣΑΙΝΑΤ ΧΟΡΝΜΠΙΛ - ΜΠΑΝΓΚΟΚ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ  
15:00-ΚΑΡΝΟΜΠΑΤ - ΜΙΝΙΟΡ ΡΑΝΤΝΕΒΟ  
15:001254ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ - ΤΑΜΠΟΦ  
15:00-ΖΝΑΜΙΑ ΤΡΟΥΝΤΑ - ΚΟΛΟΜΝΑ  
15:00-ΛΟΥΠΟ ΜΑΡ. ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΡΕΧΝΤΕΝ  
15:00-ΓΙΑΝΓΚ ΣΠΟΡΤΣ ΑΚΑΝΤΕΜΙ - ΦΟΒΟΥ  
15:00-UMS ΝΤΕ ΛΟΥΜ - ΟΥΝΙΣΠΟΡΤ ΜΠΑΦΑΝΓΚ  
15:00-ΛΕΣ ΑΣΤΡΕΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΜΦΟΥ  
15:00-ΕΝΤΙΝΓΚ ΣΠΟΡΤ - ΦΟΥΤΣΟΥ  
15:15-ΣΑΜΠΑΧ FC - UKM ΦΚ  
15:15-ΜΠΡΟΥΝΕΪ ΝΠΜΜ - ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ  
15:15-ΟΛΜΑΛΙΚ - ΜΠΑΝΙΟΝΚΟΡ ΤΑΣΚΕΝΔΗΣ  
15:15-ΜΠΑΝΤΑΡΙ - ΣΤΙΜΑ  
15:301278ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ - ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛΑΓΚ.  
15:301269ΡΟΥΝΤΕΣ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒΑ ΖΑΓΚΡΕΜΠ  
15:30-ΓΚΟΥΜΠΙΟ - ΠΟΡΝΤΕΝΟΝΕ  
15:30-ΜΠΙΣΚΕΓΛΙΕ - ΡΙΕΤΙ  
15:30-ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ - ΒΙΜΠΟΝΕΣΕ  
15:30-ΠΑΓΚΑΝΕΖΕ ΚΑΛΤΣΙΟ - ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ  
15:30-ΠΟΤΕΝΤΖΑ - ΒΙΤΕΡΜΠΕΣΕ  
15:30-ΡΕΤΖΙΝΑ 1914 - ΚΑΣΕΡΤΑΝΑ 1908  
15:30-ΡΕΝΤΕ - ΤΡΑΠΑΝΙ  
15:30-ΣΟΚΟΛ ΣΑΡΑΤΟΦ - ΡΙΑΖΑΝ  
15:451189NK ΤΡΙΓΚΛΑΒ - ΜΟΥΡΑ  
16:00-ΝΑΟΥΑΕΙΡ - ΑΛ ΤΖΑΙΣ  
16:00-ΣΑΜΠΑΜΠ ΑΛ ΣΑΧΕΛ - ΣΑΛΑΜ ΖΓΚΑΡΝΤΑ  
16:00-ΜΟΥΑΝΓΚΘΟΝΓΚ ΓΙΟΥΝ - ΠΟΡΤ  
16:00-ΜΠΑΛΚΑΝ ΜΠΟΤΕΒΓΚΡΑΝΤ - ΝΑΝΤΕΖΝΤΑ ΝΤΟΜΠΡΟΣΛΑΒΤΣΙ  
16:00-ΜΠΑΝΣΚΟ - ΒΙΧΡΕΝ  
16:00-ΜΠΟΤΕΦ ΙΧΤΙΜΑΝ - ΟΜΠΟΡΣΙΘΕ  
16:00-ΤΣΑΒΝΤΑΡ ΕΤΡΟΠΟΛ - ΒΕΛΜΠΑΖΝΤ  
16:00-ΓΚΕΡΜΑΝΕΑ - ΜΠΕΛΑΣΙΤΣΑ ΠΕΤΡΙΧ  
16:00-ΧΕΜΠΑΡ ΠΑΖΑΡΝΤΖΙΚ - ΜΑΡΕΚ  
16:00-ΜΙΝΙΟΡ ΠΕΡΝΙΚ - ΣΠΟΡΤΙΣΤ ΣΒΟΓΚ  
16:00-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙ ΣΙΜΙΤΛΙ - ΡΙΛΣΚΙ ΣΠΟΡΤΙΣΤ  
16:00-ΣΛΙΒΝΙΣΚΙ ΓΚΕΡΟΙ - ΠΙΡΙΝ ΡΑΖΛΟΓΚ  
16:00-ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ - ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ  
16:00-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ  
16:00-ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ  
16:00-ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ  
16:00-ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ  
16:00-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - AΓΙΑ ΝΑΠΑ  
16:00-ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ - ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ  
16:00-ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ - ΠΕΓΕΙΑ 2014  
16:00-ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - ΠΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006  
16:00-ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ - ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ  
16:00-ΕΝΑΔ Π. ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ - ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ  
16:00-ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ - ΕΝΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ  
16:00-ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ  
16:00-Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ  
16:00-ΤΑΡΤΟΥ ΤΑΜΕΚΑ - ΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ  
16:00498ΚΟΥΟΠΙΟ - ΧΟΝΚΑ  
16:00497ΒΑΑΣΑ - ΚΠΒ ΚΟΚΚΟΛΑ  
16:00488ΓΚΡΕΝΟΜΠΛ - ΛΑΝΣ  
16:00-1899 ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ (Γ) - ΜΠΑΓΕΡΝ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ (Γ)  
16:00492ΜΠΟΛΟΝΙΑ - ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ  
16:00490ΚΑΛΙΑΡΙ - ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ  
16:00489ΕΜΠΟΛΙ - ΣΠΑΛ  
16:00494ΤΖΕΝΟΑ - ΤΟΡΙΝΟ  
16:00491ΛΑΤΣΙΟ - ΚΙΕΒΟ  
16:00493ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ  
16:00-ΣΑΣΣΟΥΛΟ (Γ) - ΟΡΟΜΠΙΚΑ (Γ)  
16:00-ΤΑΒΑΓΚΝΑΚΟ (Γ) - ΦΛΟΡΕΝΤΙΑ (Γ)  
16:00-ΝΤΡΕΝΙΤΣΑ - ΛΑΠΙ  
16:00-ΤΖΙΛΑΝ - ΦΚ ΠΡΙΣΤΙΝΑ  
16:00-ΡΙΓΑΣ ΣΚΟΛΑ - ΡΙΓΑ ΦΚ  
16:00-ΑΛ ΑΝΣΑΡ - ΤΑΝΤΑΜΟΝ ΣΟΥΡ  
16:00-ΤΖΟΧΟΡ ΝΤΑΡΟΥΛ - ΠΚΝΣ FC   
16:00-ΚΟΥΑΛΑ ΛΟΥΜΠΟΥΡ - ΠΕΤΑΛΙΝΓΚ ΤΖΑΓΙΑ ΣΙΤΙ  
16:00-ΠΕΡΑΚ - ΠΑΧΑΝΓΚ  
16:00-ΣΕΛΑΝΓΚΟΡ - ΠΚΝΠ  
16:00-ΚΕΛΑΝΤΑΝ - ΝΕΓΚΕΡΙ ΣΕΜΠΙΛΑΝ  
16:00-ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ - ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ  
16:001257ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ 2 - ΜΟΡΝΤΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ  
16:00-ΡΟΓΙΑΛ ΙΝΓΚΛΣ - ΑΓΙΑΞ ΚΕΪΠ ΤΑΟΥΝ  
16:00-ΤΣΑΧΟΥΜΑ ΜΑΝΤΖΙΧΑΝΤΙΛΑ - TS ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ  
16:00-ΟΥΜΠΟΥΝΤΟΥ ΚΕΪΠ ΤΑΟΥΝ - ΒΙΤΜΠΑΝΚ ΣΠΕΡΣ  
16:00-ΠΡΕΤΟΡΙΑ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ - ΓΙΟΜΟ ΚΟΣΜΟΣ  
16:00-ΟΥΘΟΝΓΚΑΘΙ - ΚΕΙΠ ΟΥΜΟΓΙΑ ΓΙΟΥΝ  
16:00-ΛΑΜΟΝΤΒΙΛ ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΑΡΟΟΥΣ - TS ΓΚΑΛΑΞΙ  
16:00495ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ - ΑΝΤΑΛΙΑΣΠΟΡ  
16:00496ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ - ΜΑΛΑΤΙΑ ΣΠΟΡ  
16:00-ΚΑΜΠΑΛΑ ΣΙΤΙ - ΕΞΠΡΕΣ FC  
16:00-ΝΙΑΜΙΤΙΟΜΠΟΡΑ - ΜΑΡΟΥΝΣ FC  
16:00-ΟΝΔΟΥΠΑΡΑΚΑ - ΜΠΟΥΛ FC  
16:00-ΤΟΟΡΟ ΓΙΟΥΝ. - ΕΜΠΑΡΑΡΑ ΣΙΤΙ  
16:00-ΑΛ ΑΚΧΑ ΑΛ ΑΧΛΙ - ΣΑΜΠΑΜΠ ΑΛ ΓΚΑΖΙΧ  
16:00-ΝΤΟΛΓΚΟΠΡΙΝΤΙ - ΚΑΖΑΝΚΑ ΜΟΣΧΑΣ  
16:00-ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΚ ΛΙΠΕΤΣΚ - ΣΑΤΟΥΡΝ ΡΑΜΕΝΣΚΟΓΙΕ  
16:001413ΜΠΑΡΟΚΑ - ΜΑΜΕΛΟΝΤΙ ΣΑΝΤΑΟΥΝΣ  
16:00-ΙΣΚΡΑ ΝΤΑΝΙΛΟΒΓΚΡΑΝΤ - ΖΕΤΑ  
16:00-ΜΠΕΚΑ SC - ΣΑΦΑ  
16:00-ΡΑΣΙΝΓΚ ΜΠΕΙΡΟΥΤ - ΤΡΙΠΟΛΗ ΣΚ  
16:00-ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ  
16:00-ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ - ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ  
16:00-ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ  
16:00-ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ  
16:00-ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ  
16:30500ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ  
16:30502ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ  
16:30499ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ  
16:30501ΜΑΪΝΤΖ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ  
16:301408ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ - ΚΡΙΛΙΑ ΣΟΒΕΤΟΒ  
16:30-ΚΑΡΝΤΙΦ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ - ΑΜΠΕΡΙΣΤΓΟΥΙΘ ΤΑΟΥΝ  
16:30-ΣΕΦΝ ΝΤΡΟΥΙΝΤΣ - ΚΑΡΜΑΡΘΕΝ ΤΑΟΥΝ  
16:30-ΚΟΝΑΧΣ ΚΟΥΕΙ ΝΟΜΑΝΤΣ - ΜΠΑΡΙ ΤΑΟΥΝ  
16:30-ΛΑΝΕΛΙ - ΛΑΝΤΟΥΝΤΝΟ  
16:301398ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ - ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ  
16:45-ΑΛ ΟΡΟΥΜΠΑ - ΑΛ ΝΑΣΡ ΣΑΛΑΛΑ  
17:00-ΑΒΙΑΣΑΟ - ΡΕΚΡΕΑΤΙΒΟ ΝΤΟ ΛΙΜΠΟΛΟ  
17:00-GD ΙΝΤΕΡΚΛΑΜΠ - ΣΑΟΥΡΙΜΟ  
17:00-ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.) - ΟΥΝΙΟΝ ΒΟΚΛΑΜΑΡΚΤ  
17:00-WSC ΧΕΡΤΑ - ΒΑΙΤΣ  
17:00-ΛΑΝΓΚΕΝΕΓΚ - ΣΧΒΑΖ  
17:001248ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΙΝΣΚ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ  
17:00-ΤΣΕΡΝΟΜΟΡΕΤΣ ΜΠΑΛΤΣΙΚ - ΚΑΡΙΑΝΑ ΕΡΝΤΕΝ  
17:00-ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΓΚΟΡΝΑ ΟΡΙΑΧΟΒΙΤΣΑ - ΛΙΤΕΞ ΛΟΒΕΤΣ  
17:00-ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΣΟΦΙΑΣ - ΣΤΡΟΥΜΣΚΑ ΣΛΑΒΑ  
17:00-ΝΕΣΕΜΠΑΡ - ΠΙΡΙΝ  
17:00-ΑΤΛΕΤΙΚ ΚΟΥΚΛΕΝ - ΝΤΙΜΙΤΡΟΒΓΚΡΑΝΤ  
17:00-ΜΠΟΡΙΣΛΑΒ ΠΑΡΒΟΜΑΙ - ΑΣΕΝΟΒΕΤΣ 2005  
17:00-ΤΣΕΡΝΟΜΟΡΕΤΣ ΜΠΟΥΡΓΚΑΣ - ΓΚΙΓΚΑΝΤ ΣΕΝΤΙΝΕΝΙΕ  
17:00-ΣΑΝΤΟΒΟ - ΡΟΖΟΒΑ ΝΤΟΛΙΝΑ  
17:00-ΣΟΚΟΛΟ ΜΑΡΚΟΒΟ - ΣΟΖΟΠΟΛ  
17:00-ΣΒΙΛΕΝΓΚΑΡΝΤ 1921 - ΜΑΡΙΣΑ ΠΛΟΒΝΤΙΒ  
17:001346ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ  
17:00505ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ - ΦΟΥΛΑΜ  
17:00506ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ - ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ  
17:00503ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΛΕΣΤΕΡ  
17:00504ΓΟΥΛΒΣ - ΜΠΡΑΪΤΟΝ  
17:001212ΑΛΦΡΕΤΟΝ ΤΑΟΥΝ - ΓΙΟΥΝ. ΟΦ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ  
17:001213ΧΕΡΕΦΟΡΝΤ - ΤΕΛΦΟΡΝΤ  
17:001214ΝΑΝΙΤΟΝ ΤΑΟΥΝ - ΟΛΤΡΙΝΧΑΜ  
17:001197ΜΠΙΛΕΡΙΚΑΪ - ΧΕΜΕΛ ΧΕΜΠΣΤΕΝΤ  
17:001198ΙΣΤΜΠΟΥΡΝ ΜΠΟΡΟ - ΝΤΑΡΤΦΟΡΝΤ  
17:001199ΟΞΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ - ΣΛΑΟΥ ΤΑΟΥΝ  
17:001200ΤΡΟΥΡΟ ΣΙΤΙ - ΓΚΛΟΥΤΣΕΣΤΕΡ  
17:001201ΒΕΛΝΤΣΤΟΟΥΝ - ΝΤΑΛΓΟΥΙΤΣ ΑΜΛΕΤ  
17:001202ΓΟΥΕΣΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡ ΜΕΪΡ - ΧΑΜΠΤΟΝ & ΡΙΤΣΜΟΝΤ  
17:00-ΜΠΑΜΠΕΡ ΜΠΡΙΤΖ - ΜΑΤΛΟΚ ΤΑΟΥΝ  
17:00-ΜΠΑΣΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΝ. - ΜΑΡΙΝ  
17:00-ΜΠΑΞΤΟΝ - ΓΟΥΟΡΚΙΝΓΚΤΟΝ  
17:00-ΦΑΡΣΛΕΥ ΣΕΛΤΙΚ - ΧΑΪΝΤ  
17:00-ΛΑΝΚΑΣΤΕΡ - ΝΑΝΤΓΟΥΪΤΣ ΤΑΟΥΝ  
17:00-ΝΟΡΘ ΦΕΡΙΜΠΙ ΓΙΟΥΝ. - ΜΙΚΛΕΟΒΕΡ ΣΠΟΡΤΣ  
17:00-ΣΚΑΡΜΠΟΡΟ ΑΘΛΕΤΙΚ - ΓΚΡΑΝΤΧΑΜ ΤΑΟΥΝ  
17:00-ΣΤΑΦΟΡΝΤ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ - ΣΑΟΥΘ ΣΙΛΝΤΣ  
17:00-ΣΤΑΛΙΜΠΡΙΤΖ ΣΕΛΤΙΚ - ΓΟΥΑΡΙΝΓΚΤΟΝ ΤΑΟΥΝ  
17:00-ΓΟΥΙΤΟΝ ΑΛΜΠΙΟΝ - ΓΟΥΙΤΜΠΙ  
17:001019ΜΠΑΝΜΠΕΡΙ ΓΙΟΥΝ. - ΜΠΕΝΤΓΟΥΟΡΘ ΓΙΟΥΝ.  
17:001216ΜΠΙΓΚΛΣΓΟΥΕΙΝΤ ΤΑΟΥΝ - ΧΑΛΕΣΟΒΕΝ ΤΑΟΥΝ  
17:001217ΚΟΑΛΒΙΛ ΤΑΟΥΝ - ΡΑΣΝΤΕΝ & ΝΤΑΪΜΟΝΤΣ  
17:001220ΚΕΤΕΡΙΝΓΚ - ΜΠΑΡΓΟΥΕΛ  
17:001222ΛΟΒΕΣΤΟΦΤ - ΣΤΡΑΤΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ  
17:001225ΝΙΝΤΧΑΜ ΜΑΡΚΕΤ - ΣΕΝ ΙΒΣ ΤΑΟΥΝ  
17:001226ΡΕΝΤΙΧ ΓΙΟΥΝ. - ΧΙΤΣΙΝ ΤΑΟΥΝ  
17:001227ΡΟΙΣΤΟΝ ΤΑΟΥΝ - ΡΑΣΧΑΛ ΟΛΙΜΠΙΚ  
17:001229ΣΕΝ ΝΕΟΤΣ ΤΑΟΥΝ - ΚΙΝΓΚΣ ΛΙΝ  
17:001230ΤΑΜΓΟΥΟΡΘ - ΛΙΣΤΟΝ  
17:001215ΜΠΕΪΣΙΝΓΚΣΤΟΟΥΚ - ΦΡΟΜ ΤΑΟΥΝ  
17:00-ΧΑΡΤΛΕΙ ΓΟΥΙΝΤΝΕΪ - ΜΠΙΚΟΝΣΦΙΛΝΤ ΤΑΟΥΝ  
17:001219ΧΕΝΤΟΝ - ΤΟΝΤΟΝ ΤΑΟΥΝ  
17:001221ΚΙΝΓΚΣ ΛΑΝΓΚΛΙ - ΝΤΟΡΤΣΕΣΤΕΡ  
17:001223ΜΕΡΧΙΡ ΤΑΟΥΝ - ΦΑΡΝΜΠΟΡΟ  
17:001224ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝ ΠΟΛΙΣ - ΠΟΟΥΛ ΤΑΟΥΝ  
17:001228ΣΑΛΙΣΜΠΕΡΙ ΣΙΤΙ - ΓΟΥΛΤΟΝ ΚΑΣΟΥΑΛΣ  
17:00-ΣΤΕΪΝΣ ΤΑΟΥΝ - ΓΚΟΣΠΟΡΤ ΜΠΟΡΟ  
17:001231ΤΙΒΕΡΤΟΝ - ΧΑΡΟΒ ΜΠΟΡΟ  
17:00-ΓΟΥΕΪΜΑΟΥΘ - ΤΣΕΣΧΑΜ ΓΙΟΥΝ.  
17:00-ΓΟΥΙΜΠΟΡΝ ΤΑΟΥΝ - ΣΟΥΙΝΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡΜΑΡΙΝ  
17:001029ΜΠΡΑΪΤΛΙΝΓΚΣΙ ΡΙΤΖΕΝΤ - ΛΕΔΕΡΧΕΝΤ  
17:001033ΝΤΟΡΚΙΝΓΚ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ - ΜΠΟΓΝΟΡ ΡΕΓΚΙΣ  
17:001034ΦΟΛΚΣΤΟΟΥΝ ΙΝΒΙΚΤΑ - ΧΑΡΙΝΓΚΙ ΜΠΟΡΟ  
17:001035ΧΑΡΛΟΟΥ ΤΑΟΥΝ - ΕΝΦΙΛΝΤ ΤΑΟΥΝ  
17:001036ΚΙΝΓΚΣΤΟΝΙΑΝ - ΧΟΡΝΤΣΕΡΤΣ  
17:001417ΛΟΥΙΣ - ΜΠΙΣΟΠΣ ΣΤΟΡΤΦΟΡΝΤ  
17:001418ΠΟΤΕΡΣ ΜΠΑΡ ΤΑΟΥΝ - ΚΟΡΙΝΘΙΑΝ ΚΑΖΟΥΑΛΣ  
17:001419ΓΟΥΑΪΤΧΟΚ - ΜΕΡΣΤΧΑΜ  
17:001420ΓΟΥΙΝΓΚΕΪΤ & ΦΙΝΤΣΛΙ - ΜΑΡΓΚΕΪΤ  
17:00526ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ - ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ  
17:00-ΑΚΡΑΝΕΣ - ΜΠΡΕΪΝΤΑΜΠΛΙΚ  
17:00-ΜΠΡΕΓΚΑΝΛΙΚΑ ΚΡΑΟΥΝ - ΝΤΕΤΟΝΙΤ ΤΖΙΟΥΝΙΟΡ  
17:00-ΚΙΤ-ΓΚΟ ΠΕΧΤΣΕΒΟ - ΚΟΖΟΥΒ ΓΚΕΒΓΚΕΛΙΓΙΑ  
17:00-ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΟΜΠΡΣΑΝΙ - ΠΛΑΚΟΒΙΤΣΑ  
17:00-ΣΑΣΑ - ΤΙΚΒΕΣ  
17:00-ΒΑΡΝΤΑΡ ΝΕΓΚΟΤΙΝΟ - ΜΠΟΡΕΤΣ ΒΕΛΕΣ  
17:00-ΓΚΟΜΠΛΕΝ - ΚΟΡΑΜΠΙ  
17:00-ΓΚΟΣΤΙΒΑΡ - ΒΕΛΑΖΕΡΙΜΙ 77  
17:00-ΠΕΛΙΣΤΕΡ - FK ΣΚΟΠΙΑ  
17:00-ΤΕΤΕΚΣ - ΛΑΜΠΟΥΝΙΣΤΑ  
17:00-ΠΡΟ ΠΙΑΤΣΕΝΖΑ - ΑΡΖΑΚΕΝΑ  
17:00-ΚΑΤΑΝΖΑΡΟ - ΜΑΤΕΡΑ  
17:00-ΜΟΣΤΑ - ΓΖΙΡΑ ΓΙΟΥΝ.  
17:00-ΠΙΕΤΑ ΧΟΤΣΠΕΡΣ - ΧΑΜΡΟΥΝ ΣΠΑΡΤΑΝΣ  
17:001319ΜΠΑΛΙΜΕΝΑ - ΚΟΛΕΡΕΪΝ  
17:001320ΚΛΙΦΤΟΝΒΙΛ - ΚΡΟΥΣΕΪΝΤΕΡΣ  
17:001321ΙΝΣΤΙΤΙΟΥΤ - ΑΡΝΤΣ  
17:001322ΛΙΝΦΙΛΝΤ - ΓΚΛΕΝΑΒΟΝ  
17:001323ΒΑΡΕΝΠΟΪΝΤ ΤΑΟΥΝ - ΝΤΑΝΓΚΑΝΟΝ  
17:00-ΝΤΟΥΝΤΕΛΑ - ΚΑΡΙΚ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ  
17:00-ΝΟΚΜΠΡΕΝΤΑ - ΜΠΑΛΙΚΛΕΡ ΚΟΜΡΕΪΝΤΣ  
17:00-ΛΑΡΝΕ - ΧΑΡΛΑΝΤ & ΓΟΥΕΛΝΤΕΡΣ  
17:00-ΛΟΧΓΚΟΛ - ΛΙΜΑΒΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ  
17:00-ΠΟΡΤΑΝΤΑΟΥΝ - ΜΠΑΛΙΝΑΜΑΛΑΡΝΤ ΓΙΟΥΝ.  
17:00-ΠΣΝΙ - ΝΤΕΡΓΚΒΙΟΥ  
17:00-ΝΤΟΛΙΝΓΚΤΑΟΥΝ - ΠΟΡΤΣΤΙΟΥΑΡΤ  
17:00-ΣΠΟΡΤ  - ΑΝΑΓΚ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ  
17:00-ΤΟΜΠΕΡΜΟΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΚΟΥΙΝΣ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ  
17:001299ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ - ΓΚΣ ΤΖΑΣΤΡΖΕΜΠΙΕ  
17:00-ΣΚΡΑ ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ - ΡΕΖΟΒΙΑ  
17:00-ΣΙΛΟΥΛ ΠΙΑΤΡΑ ΝΕΜΤ - ΜΠΟΥΚΟΒΙΝΑ ΡΑΝΤΑΟΥΤΙ  
17:00-ΡΑΜΝΙΣΟΥ ΣΑΡΑΤ - ΓΚΛΟΡΙΑ ΜΠΟΥΖΑΟΥ  
17:00-ΜΕΤΑΛΟΥΛ ΜΠΟΥΖΑΟΥ - ΤΑΡΓΚΟΥ ΣΕΚΟΥΙΕΣΚ  
17:00-ΟΤΕΛΟΥΛ ΓΚΑΛΑΤΙ - ΣΟΥΣΕΑΒΑ  
17:00-ΣΑΝΑΤΑΤΕΑ ΝΤΑΡΑΜΠΑΝΙ - ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ Β'  
17:00-ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΕΣΤΙ - CSM ΡΟΜΑΝ  
17:00-ΣΤΙΝΤΑ ΜΙΡΟΣΛΑΒΑ - CSM ΦΟΞΑΝΙ 2007  
17:00-ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΡΟΥ - CS ΤΟΥΝΑΡΙ  
17:00-CS ΜΕΝΤΓΚΙΝΤΙΑ - ΟΥΝΙΡΕΑ 2004 ΣΛΟΜΠΟΖΙΑ  
17:00-CSM ΟΛΤΕΝΙΤΑ - ΑΓΚΡΙΚΟΛΑ ΜΠΟΡΤΣΕΑ  
17:00-ΔΕΛΤΑ ΤΟΥΛΣΕΑ - ΓΚΛΟΡΙΑ ΠΟΠΕΣΤΙ ΛΕΟΡΝΤΕΝΙ  
17:00-ΦΑΟΥΡΕΙ - ΙΝΑΙΝΤΕ ΜΟΝΤΕΛΟΥ  
17:00-ΣΠΟΡΤΟΥΛ ΤΣΙΣΚΑΝΙ - ΑΞΙΟΠΟΛΙΣ ΣΕΡΝΑΒΟΝΤΑ  
17:00-ΜΠΡΑΣΟΦ - ASCO ΦΙΛΙΑΣΙ  
17:00-ΠΟΥΤΣΙΟΑΣΑ - FCM ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΑ  
17:00-ΒΟΙΝΤ ΤΟΥΡ. ΜΑΓΚΟΥΡΕΛΕ - ΦΛΑΚΑΡΑ ΧΟΡΕΖΟΥ  
17:00-ACS ΙΝΤΑΣΤΡΙΑ ΓΚΑΛΝΤΑ - ΚΡΙΣΟΥΛ ΚΙΣΙΝΕΟΥ ΚΡΙΣ  
17:00-FC ΑΒΡΙΓΚ - CSM ΣΚΟΛΑΡ ΡΕΣΙΤΑ  
17:00-ΟΚΝΑ ΜΟΥΡΕΣ - ΜΙΛΕΝΙΟΥΜ ΓΚΙΑΡΜΑΤΑ  
17:00-AFC ΧΑΡΜΑΝ - ΚΛΟΥΖ Β'  
17:00-ΤΣΕΤΑΤΕ ΡΑΣΝΟΒ - ΟΝΤΟΡΧΕΙΟΥ ΣΕΚΟΥΙΕΣΚ  
17:001258ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ - ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΦΣΚ  
17:00511ΧΑΜΙΛΤΟΝ - ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ  
17:00508ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ - ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ  
17:00509ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ - ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ  
17:00510ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ - ΝΤΑΝΤΙ  
17:00515ΦΟΛΚΕΡΚ - ΜΟΡΤΟΝ  
17:00512ΙΝΒΕΡΝΕΣ - ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ  
17:00514ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ - ΑΛΟΑ ΑΘΛΕΤΙΚ  
17:00513ΚΟΥΙΝ ΟΦ ΣΑΟΥΘ - ΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ ΑΘΛ.  
17:00517ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ - ΙΣΤ ΦΑΪΦ  
17:00516ΜΟΝΤΡΟΟΥΖ - ΕΡΝΤΡΙΟΝΙΑΝΣ  
17:00518ΣΤΕΝΧΑΟΥΣΜΙΟΥΡ - ΦΟΡΦΑΡ  
17:00519ΣΤΡΑΝΡΑΕΡ - ΜΠΡΕΧΙΝ  
17:00520ΑΛΜΠΙΟΝ ΡΟΒΕΡΣ - ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ  
17:00522ΚΛΑΪΝΤ - ΜΠΕΡΓΟΥΙΚ  
17:00521ΕΛΓΚΙΝ - ΠΙΤΕΡΧΕΝΤ  
17:00523ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚ - ΑΝΝΑΝ ΑΘΛΕΤΙΚ  
17:00524ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΑΛΜΠΙΟΝ - ΚΑΟΥΝΤΕΝΜΠΙΘ  
17:00507ΛΟΥΓΚΟ - ΓΡΑΝΑΔΑ  
17:00525ΣΙΡΙΟΥΣ - ΜΑΛΜΕ  
17:00-ΚΑΡΛΣΛΑΝΤ - ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ  
17:00-ΚΑΣΤΡΙΟΤΙ - ΠΑΡΤΙΖΑΝΙ ΤΙΡΑΝΩΝ  
17:00-ΛΑΤΣΙ - ΣΚΕΝΤΕΡΜΠΕΟΥ  
17:00-ΜΠΕΖΑΝΙΓΙΑ - ΜΠΑΤΣΚΑ ΤΟΠΟΛΑ  
17:00-ΚΑΓΕΤΙΝΑ - ΜΕΤΑΛΑΚ  
17:00-ΙΝΤΙΖΑ - ΡΑΝΤΝΙΤΣΚΙ 1923  
17:00-ΣΙΝΤΕΛΙΤΣ - ΓΙΑΒΟΡ ΜΑΤΙΖ  
17:00-ΑΚΑΝΤΕΜΙΚΑ ΠΑΝΤΕΦ - ΜΠΕΛΑΣΙΤΣΑ  
17:00-ΠΟΜΠΕΝΤΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΙΛΕΠ - ΣΚΟΥΠΙ  
17:00-ΣΙΛΕΚΣ ΚΡΑΤΟΒΟ - ΡΑΜΠΟΤΝΙΣΚΙ  
17:00-ΣΚΕΝΤΙΓΙΑ - ΓΚΖΟΡΣΕ ΠΕΤΡΟΦ  
17:00-ΒΑΡΝΤΑΡ - ΡΕΝΟΒΑ  
17:00-ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΡΑΝΙΕ - ΒΟΖΝΤΟΒΑΤΣ  
17:00-ΓΡΙΝΤΑΒΙΚ - ΦΙΛΚΙΡ  
17:00-ΚΟΛΟΜΠΕ - ΝΤΡΑΓΚΟΝ ΓΙΑΟΥΝΤΕ  
17:00-ΟΥΝΙΟΝ ΣΠΟΡΤΙΒΕ ΝΤΕ ΝΤΟΥΑΛΑ - ΑΠΕΖΕΣ  
17:00-ΤΟΝΕΡΕ ΚΑΛΑΡΑ - ΝΙΟΥ ΣΤΑΡΣ  
17:00-PWD ΜΠΑΜΕΝΤΑ - ΚΟΤΟΝ ΣΠΟΡΤ ΝΤΕ ΓΚΑΡΟΥΑ  
17:00-ΚΛΑΜΠ ΑΦΡΙΚΕΝ - ΓΚΟΥΑΡΝΤΑΝΕ  
17:00-ΚΑΪΡΟΥΑΝΕΖ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΙΖΕΡΤΙΝ  
17:151234ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ - ΛΕΦΣΚΙ ΣΟΦΙΑΣ  
17:15527ΕΪΜΠΑΡ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ  
17:15-ΑΛ ΣΑΜΑΛ - ΟΥΜ ΣΑΛΑΛ  
17:30-ΛΕΟΜΠΕΝΤΟΡΦ - ΜΑΝΣΝΤΟΡΦ  
17:30-ΣΛΟΜΠΟΝΤΑ ΤΟΥΖΛΑ - ΣΑΡΑΓΙΕΒΟ  
17:30-ΡΕΝΕΖΟΝΣ - ΜΟΥΝΓΚΑΝΟ  
17:301270ΙΝΤΕΡ ΖΑΠΡΕΖΙΤΣ - ΗΝΚ ΓΚΟΡΙΤΣΑ  
17:30-ΚΟΥΣΤΟΣΙΓΙΑ - ΖΑΝΤΑΡ  
17:30-ΒΑΡΑΖΝΤΙΝ - ΟΣΙΓΙΕΚ ΙΙ  
17:30-ΦΑΝΟ - ΒΙΡΤΟΥΣ ΒΕΡΟΝΑ  
17:30-ΦΕΡΑΛΠΙΣΑΛΟ - ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ  
17:30-ΦΕΡΜΑΝΑ - ΙΜΟΛΕΖΕ  
17:30-ΓΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ - ΤΕΡΝΑΝΑ  
17:30-ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ - ΡΕΝΑΤΕ  
17:30-ΜΟΝΟΠΟΛΙ - ΚΑΒΕΣΕ  
17:30-ΜΠΟΥΝΤΟΥΤΣΝΟΣΤ - ΤΙΤΟΓΚΡΑΝΤ ΠΟΝΤΓΚΟΡΙΤΣΑ  
17:30-ΠΕΤΡΟΒΑΤΣ - ΣΟΥΤΙΕΣΚΑ ΝΙΚΣΙΤΣ  
17:30-ΛΟΒΤΣΕΝ - ΜΟΡΝΑΡ  
17:30-ΡΟΥΝΤΑΡ ΠΛΙΕΒΛΙΑ - ΓΚΡΜΠΑΛΙ  
17:301300ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ - ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ  
17:30529ΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ - ΡΙΟ ΑΒΕ  
17:30528ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕ - ΤΣΑΒΕΣ  
17:30-ΒΙΤΑ ΚΛΑΜΠ - ΜΑΖΕΜΠΕ  
18:00-ΓΙΟΥΣΟΥΦΙΑ ΜΠΕΡΕΤΣΙΝΤ - ΜΑΧΡΙΜΠ ΤΕΤΟΥΑΝ  
18:00-ΑΜΑΛ ΜΠΟΥ ΣΑΑΝΤΑ - ΤΛΕΜΤΣΕΝ  
18:00-ΑΣΟ ΣΕΛΙΦ - ΕΟΥΛΜΑ  
18:00-ΜΠΕΖΑΪΑ - ΕΛ ΧΑΡΑΣ  
18:00-MC ΣΑΙΝΤΑ - JSM ΣΚΙΚΝΤΑ  
18:00-ΡΚ ΚΟΥΜΠΑ - ASM ΟΡΑΝ  
18:00-ΧΟΥΣΕΪΝ ΝΤΕΪ - ΡΣ ΡΕΛΙΖΑΝΕ  
18:00-USM ΑΝΑΜΠΑ - ΜΑΓΚΡΑ  
18:00-USM ΜΠΛΙΝΤΑ - ΜΟΣΤΑΓΚΑΝΕΜ  
18:001117ΑΝΤΜΙΡΑ ΒΑΚΕΡ - ΧΑΡΤΜΠΕΡΓΚ  
18:001118ΑΛΤΑΧ - ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ  
18:001119ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚ  
18:00-ΜΛΑΝΤΟΣΤ ΝΤΟΜΠΟΪ - ΓΚΟΣΚ ΓΚΑΜΠΕΛΑ  
18:00-ΣΕΛΙΚ ΖΕΝΙΤΣΑ - ΤΟΥΖΛΑ ΣΙΤΙ  
18:00-ΡΑΝΤΙΝΚ ΜΠΙΤΖΕΛΙΝΑ - ΖΒΙΓΙΕΖΝΤΑ ΜΠΡΕΖΝΤΕ  
18:00-ΣΙΡΟΚΙ ΜΠΡΙΓΙΕΓΚ - ΖΡΙΝΣΚΙ ΜΟΣΤΑΡ  
18:00530ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ - ΜΑΡΣΕΪΓ  
18:00-ΝΤΙΛΑ ΓΚΟΡΙ - ΡΟΥΣΤΑΒΙ  
18:001369ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ - ΧΑΛΑΝΤΑΣ  
18:001370ΝΤΙΣΓΚΙΡΙ - ΠΑΚΣ  
18:001371ΜΤΚ - ΚΙΣΒΑΡΝΤΑ  
18:001372ΠΟΥΣΚΑΣ ΑΚΑΝΤΕΜΙΑ - ΜΕΖΟΚΟΒΕΣΝΤ ΖΟΡΙ  
18:001373ΟΥΙΠΕΣΤ - ΧΟΝΒΕΝΤ  
18:00-ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ - ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ  
18:00-ΝΙΤΡΑ - ΖΛΑΤΕ ΜΟΡΑΦΤΣΕ  
18:00-ΖΙΛΙΝΑ - ΣΕΡΕΝΤ  
18:00-ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ - ΣΕΝΙΤΣΑ  
18:00-ΖΕΜΠΛΙΝ ΜΙΧΑΛΟΒΤΣΕ - ΝΤΟΥΝΑΪΣΚΑ ΣΤΡΕΝΤΑ  
18:00-ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ - ΤΡΕΝΤΣΙΝ  
18:001190ΜΑΡΙΜΠΟΡ - ΡΟΥΝΤΑΡ ΒΕΛΕΝΖΕ  
18:00-ΛΕΒΑΝΤΕ Β' - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΜΠΑΛΕΑΡΕΣ  
18:00-ΑΛΜΕΡΙΑ Β' - ΜΠΑΝΤΑΧΟΘ  
18:00-ΒΙΝΤΕΡΤΟΥΡ - ΣΕΡΒΕΤ  
18:00-ΣΕΡΙΦ ΤΙΡΑΣΠΟΛ - ΚΟΝΤΡΟΥ ΛΟΖΟΒΑ  
18:00-ΜΠΑΣΚΑ - ΜΑΤΣΒΑ ΣΑΜΠΑΤΣ  
18:00-ΤΣΟΥΚΑΡΙΤΣΚΙ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  
18:00-ΝΑΠΡΕΝΤΑΚ - ΒΟΪΒΟΝΤΙΝΑ  
18:00-ΡΑΝΤ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ - ΡΑΝΤΝΙΚ ΣΟΥΡΝΤΟΥΛΙΤΣΑ  
18:00-ΜΟΥΛΟΥΝΤΙΑ ΟΥΖΝΤΑ - ΝΤΙΦΑ ΧΑΣΑΝΙ ΖΝΤΙΝΤΙ  
18:30-ΠΕΤΡΟΤΖΕΤ - ΝΟΓΚΟΥΜ FC  
18:301301ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ - ΣΟΖΝΙΤΣΕ  
18:30-ΡΕΑΛ ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ Β - ΠΟΝΦΕΡΑΝΤΙΝΑ  
18:30-ΚΡΙΝΣ - ΣΑΦΧΑΟΥΖΕΝ  
18:45-ΑΛ ΜΟΥΧΑΡΑΚ SQ - ΜΑΝΑΜΑ ΚΛΑΜΠ  
18:45-ΑΛ ΡΙΦΦΑ - ΑΛ ΝΑΖΜΑ ΜΑΝΑΜΑ  
18:55-ΑΛ ΣΑΜΠΑΜΠ ΡΙΑΝΤ - ΑΛ ΧΑΖΜ  
19:00-ΚΑΜΖΑ - ΤΕΟΥΤΑ ΝΤΟΥΡΕΣ  
19:00-ΠΡΙΜΕΪΡΟ ΝΤΕ ΑΓΚΟΣΤΟ - ΡΕΚΡΕΑΤΙΒΟ ΝΤΑ ΚΑΑΛΑ  
19:001249ΓΚΟΡΟΝΤΕΓΙΑ - ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΖΟΝΤΙΝΟ  
19:001144ΟΥΝΙΟΝ ΣΕΝΤ-ΓΚΙΛΛΟΙΣ - ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ  
19:00-ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΜΑΓΚΑΛΑΝΕΣ - ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ ΜΟΡΝΙΝΓΚ  
19:001347ΠΑΦΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ  
19:00-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ ΙΙ - ΤΑΡΤΟΥ ΒΕΛΚΟ ΗΛΕΚΤΕΡ  
19:00-ΚΟΥΟΠΙΟ (Γ) - JYPK (Γ)  
19:00533ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ  
19:00-ΖΕΝΕΣ ΕΣ - ΟΥΝΙΟΝ ΤΑΙΤΟΥΣ ΠΕΤΑΝΓΚΕ  
19:00-ΠΡΟΓΚΡΕΣ ΝΙΕΝΤΕΡΚΟΡΝ - ΝΤΟΥΝΤΕΛΑΝΖ  
19:00-ΟΥΝΙΟΝ ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟΥ - ΟΥΝΑ ΣΤΡΑΣΕΝ  
19:00-ΧΟΣΤΕΡΤ - ΧΑΜ ΜΠΕΝΦΙΚΑ  
19:00-ΡΟΥΜΕΛΑΝΤΖ - ΜΟΝΤΟΡΦ  
19:00-ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΡΟΣΠΟΡΤ - ΝΤΙΦΕΡΝΤΑΝΖ 03  
19:00-ΜΠΑΛΖΑΝ - ΣΛΙΕΜΑ  
19:00-ΒΑΛΕΤΤΑ - ΤΑΡΞΙΕΝ ΡΕΪΝΜΠΟΥΣ  
19:00-ΣΟΧΑΡ - ΑΛ ΣΟΥΒΑΙΚ  
19:001302ΤΙΣΧΙ 71 - ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ  
19:00-ΟΛΙΜΠΙΑ ΓΚΡΟΥΝΤ. - ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ  
19:00-ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ - ΕΝΕΡΤΖΕΤΙΚ ΡΟΟΥ ΡΙΜΠΝΙΚ  
19:001163ΜΠΕΝΦΙΚΑ Β - ΦΑΜΑΛΙΚΑΟ  
19:001409ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ  
19:00531ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ - ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ  
19:00532ΤΑΡΑΓΟΝΑ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ  
19:00-ΜΙΡΑΝΤΕΣ - ΡΕΑΛ ΟΒΙΕΔΟ Β  
19:00-ΜΑΛΑΓΑ B - ΒΙΓΙΑΝΟΒΕΝΣΕ  
19:00-ΧΟΥΜΙΓΙΑ - ΡΕΑΛ ΜΟΥΡΘΙΑ  
19:00-ΡΑΠΕΡΣΒΙΛ-ΤΖΟΝΑ - ΒΑΝΤΟΥΖ  
19:00534ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ - ΚΑΪΣΕΡΙΣΠΟΡ  
19:00535ΓΚΕΖΤΕΠΕ - ΕΡΖΟΥΡΟΥΜΣΠΟΡ  
19:001400ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΛΟΥΜΠΙΝ - ΠΟΓΚΟΝ  
19:001399ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ - ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ  
19:051025ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΟΡΟΝ - ΛΟΣ ΑΝΤΕΣ  
19:051310ΚΙΛΜΕΣ - OΛΙΜΠΟ  
19:15-ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ - ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ  
19:30536ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ - ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ  
19:30537ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ - ΛΟΥΤΟΝ  
19:30538ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ - ΛΕΙΨΙΑ  
19:30-ΡΑΒΕΝΝΑ - ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ  
19:30-ΚΑΤΑΝΙΑ - ΣΙΚΟΥΛΑ ΛΕΟΝΖΙΟ  
19:30541ΕΜΕΝ - ΟΥΤΡΕΧΤΗ  
19:30540ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ - ΑΓΙΑΞ  
19:30539ΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ - ΟΥΕΣΚΑ  
19:30-ΓΙΟΥΝΙΟΝΙΣΤΑΣ - ΓΚΟΥΙΘΕΛΟ  
19:301264ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ - ΙΣΤΑΝΜΠΟΥΛΣΠΟΡ  
20:00-ΦΛΑΜΟΥΡΤΑΡΙ - ΛΟΥΦΤΕΤΑΡΙ ΓΚΙΡΟΚΑΣΤΕΡ  
20:00-ΤΙΡΑΝΑ - ΚΟΥΚΕΣΙ  
20:001235ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ - ΜΠΟΤΕΦ ΠΛΟΒΝΤΙΒ  
20:001271ΧΑΪΝΤΟΥΚ ΣΠΛΙΤ - ΡΙΕΚΑ  
20:00-ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΙΤΟ - ΑΟΥΚΑΣ  
20:00-ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΑΤΟΥΜΙ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΤΙΦΛΙΔΑΣ  
20:00546ΦΕΪΡΕΝΣΕ - ΜΠΡΑΓΚΑ  
20:001164ΑΚΑΔΕΜΙΚΑ - ΜΑΦΡΑ  
20:001165ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ Β' - ΑΡΟΥΚΑ  
20:00543ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ - ΛΟΥΚΕΡΝΗ  
20:00542ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ - ΤΟΥΝ  
20:00544ΣΙΚΑΓΟ ΦΑΙΑΡ - ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ  
20:00545ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝΙΟΝ - ΜΟΝΤΡΕΑΛ ΙΜΠΑΚΤ  
20:00-ΝΥ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ ΙΙ - ΛΑΟΥΝΤΟΝ ΓΙΟΥΝ.  
20:00-ΚΙΝΤΕΡΜΑΝ (Γ) - ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ (Γ)  
20:00-ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ - ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ  
20:00-ΑΛ ΒΑΚΡΑ - ΑΛ ΚΧΟΡ  
20:30-ΕΤΖΕΛΑ ΕΤΕΛΜΠΡΟΥΚ - ΦΟΛΑ ΕΣ  
20:301374ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ - ΒΙΝΤΙ  
20:30-ΑΛ ΦΑΪΧΑ - ΑΛ ΦΑΪΣΑΛΙ  
20:45547ΦΙΤΕΣΕ - ΤΣΒΟΛΕ  
21:00-ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ (Γ) - ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ (Γ)  
21:00-ΣΑΟ ΦΡΑΝΤΣΙΣΚΟ (Γ) - ΦΟΖ ΚΑΤΑΡΑΤΑΣ (Γ)  
21:001145ΣΕΡΚΛ ΜΠΡΙΖ - ΚΟΡΤΡΑΪΚ  
21:001146ΒΕΣΤΕΡΛΟ - ΟΣΤΑΝΔΗ  
21:00-ΖΕΛΕΖΝΙΤΣΑΡ - ΚΡΟΥΠΑ  
21:00549ΝΙΣ - ΚΑΕΝ  
21:00548ΝΙΜ - ΜΠΟΡΝΤΟ  
21:00550ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ - ΜΟΝΠΕΛΙΕ  
21:001379ΚΟΟΥΒ ΡΑΜΠΛΕΡΣ - ΛΟΝΓΚΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ  
21:001292ΣΕΠΚΙ ΟΣΚ ΣΦΑΝΤΟΥ - ΚΛΟΥΖ  
21:001410ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ - ΖΕΝΙΤ  
21:00551ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΡΑΓΙΟ ΜΑΓΙΑΝΤΑΧΟΝΤΑ  
21:00-ΚΙΑΣΟ - ΛΩΖΑΝΗ  
21:00-ΝΤΟΝ ΜΠΕΝΙΤΟ - ΣΑΝ ΦΕΡΝΑΝΤΟ  
21:151326ΜΟΛΙΝΟΣ ΕΛ ΠΙΡΑΤΑ - ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑ  
21:15-ΤΣΙΠΑ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ - ΚΑΪΖΕΡ ΤΣΙΦΣ  
21:30-ΝΙΟΥ ΣΕΝΤΣ - ΚΕΡΝΑΡΦΟΝ ΤΑΟΥΝ  
21:301147ΕΟΥΠΕΝ - ΣΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ  
21:30552ΣΑΛΚΕ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ  
21:30553ΙΝΤΕΡ - ΡΟΜΑ  
21:30-ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ - ΜΟΝΤΖΑ  
21:30-ΡΙΜΙΝΙ - ΣΑΜΠΕΝΕΝΤΕΤΕΣΕ  
21:30-ΤΕΡΑΜΟ - ΒΙΣ ΠΕΖΑΡΟ 1898  
21:30-ΑΛΚΟΓΙΑΝΟ - ΟΛΟΤ  
21:301307ΚΛΑΜΠ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΑΤΛΑΝΤΑ - ΝΤΕΦΕΝΣΟΡΕΣ ΟΥΝΙΝΤΟΣ  
21:301024ΚΟΜΟΥΝΙΚΑΣΙΟΝΕΣ - ΣΑΝ ΜΙΓΚΕΛ  
21:301308ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΕΣΠΑΝΙΟΛ - ΑΛΜΙΡΑΝΤΕ ΜΠΡΑΟΥΝ  
21:30-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΛΑΝΟΥΣ - ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ  
21:301401ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ - ΚΡΑΚΟΒΙΑ  
21:30-Κ.Σ.Κ. ΧΕΙΣΤ (Γ) - ΛΕΟΥΒΕΝ (Γ)  
21:45555ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ - ΑΛΚΜΑΑΡ  
21:45556ΦΕΝΛΟ - ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΤΣΑΠ  
21:45554ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΣΟΣΙΕΔΑΔ  
22:00-ΡΑΠΙΝΤΕ ΟΥΕΜ ΖΕΜ - ΚΡΑ ΝΤΕ ΧΟΣΕΪΜΑ  
22:00-ΣΠΟΡΤ ΜΠΟΙΣ ΓΟΥΑΡΝΕΣ - ΔΕ ΣΤΡΟΝΓΚΕΣΤ  
22:00-ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ-ΠΑ - ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ  
22:001240ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ - ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΝΤΑΝΤ ΚΑΤΟΛΙΚΑ  
22:001337ΟΝΣΕ ΚΑΛΝΤΑΣ - ΛΑ ΕΚΙΔΑΔ  
22:00-ΤΙΓΚΡΕΣ FC - ΓΙΑΝΕΡΟΣ  
22:00-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΦΟΙΝΙΞ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ - ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ  
22:00-ΠΡΟΓΚΡΕΣΟ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ  
22:00-ΡΑΜΠΛΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ - ΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟ  
22:00557ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ - ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ ΓΟΥΑΪΤΚΑΠΣ  
22:001311ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΧΟΥΧΟΥΙ - ΑΓΚΡΟΠΕΚΟΥΑΡΙΟ  
22:001336ΤΟΛΙΜΑ - ΑΛΙΑΝΖΑ ΠΕΤΡΟΛΕΡΑ  
22:00-ΠΟΠΑΓΙΑΝ - ΛΕΟΝΕΣ  
22:15-ΟΥΝΙΒ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ ΝΤΕΛ ΕΚΟΥΑΔΟΡ - ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ ΣΙΤΙ  
22:30558ΠΟΡΤΟ - ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ  
22:30-ΣΙΚΑΓΟ ΡΕΝΤ ΣΤΑΡΣ (Γ) - ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΘΟΡΝΣ (Γ)  
22:30-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ - ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ  
23:00-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΦΚ - ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ  
23:00-ΟΡΣΟΜΑΡΣΟ - ΜΠΟΚΟΤΑ  
23:00-ΒΑΛΕΝΤΟΥΠΑΡ - ΤΣΙΚΟ  
23:00-ΙΝΤΕΠΕΤΙΕΝΤΕ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ - ΛΙΓΚΑ ΝΤΕ ΛΟΧΑ  
23:00-ΜΑΝΤΑ - ΟΡΕΝΣΕ  
23:00559ΑΤΛΑΝΤΑ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ - ΝΤΑΛΑΣ  
23:00-ΜΠΙΘΛΕΕΜ ΣΤΙΛ - ΙΝΤΙ ΕΛΕΒΕΝ  
23:00-ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝΟΣ - ΖΑΜΟΡΑ  
23:051309ΚΛΑΜΠ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ - ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ  
23:30-ΑΓΙΑΤΣΟΥΤΣΟ - ΑΚΑΝΤΕΜΙΑ ΚΑΝΤΟΛΑΟ  
23:30-ΣΑΝΤΑ ΡΙΤΑ - ΚΛΑΝ ΓΙΟΥΒΕΝΙΛ  
23:45-ΤΑΓΙΕΡΕΣ - ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΣΧ  
00:00-ΡΕΑΛ ΚΑΡΤΑΓΕΝΑ - ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΠΕΡΕΪΡΑ  
00:00-ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ ΛΙΤΖΟΝ - ΣΟΟΥΠ ΠΑΡΚ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ  
00:30-ΓΙΟΚΟΡΟ - ΣΑΛΑΤΕΝΑΝΓΚΟ  
00:30-ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ - ΟΛΙΜΠΙΑ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ  
00:301241ΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ - ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ  
01:001312ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΚΟΡΔΟΒΑ - ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΜΕΝΤΟΖΑ  
01:00-ΠΟΥΕΡΤΟ ΜΟΝΤ - ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝ ΦΕΛΙΠΕ  
01:00-ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ - ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ ΝΤΕ ΤΑΛΚΑ  
01:001338ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ - ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΝΤΕ ΚΟΡΝΤΟΜΠΑ  
01:00-ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ - ΕΜΕΛΕΚ  
01:001137ΝΕΚΑΞΑ - ΠΑΤΣΟΥΚΑ  
01:00-ΠΕΝΙΑΡΟΛ - ΣΕΡΟ  
01:00-ΣΚΑΪ ΜΠΛΟΥ (Γ) - ΧΙΟΥΣΤΟΝ (Γ)  
01:061138ΛΕΟΝ - ΑΤΛΑΣ ΝΤΕ ΓΟΥΑΝΤΑΛΑΧΑΡΑ  
01:451328ΚΑΡΛΟΣ ΜΑΝΟΥΚΙ - ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΠΙΝΑΣΙΟΝΑΛ  
02:00-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ - ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΠΙΑΠΟ  
02:00-ΣΑΡΛΟΤ ΙΝΤΙΠΕΝΤΕΝΣ - ΝΟΡΘ ΚΑΡΟΛΑΙΝΑ  
02:00-ΛΟΥΙΣΒΙΛ ΣΙΤΙ - ΟΤΑΒΑ ΦΕΡΙ  
02:00-ΠΙΤΣΜΠΟΥΡΓΚ ΡΙΒΕΡΧΑΟΥΝΤΣ - ΣΕΝΤ ΛΟΥΙΣ  
02:00-ΡΕΑΛ ΜΕΡΙΛΑΝΤ ΜΟΝΑΡΚΣ - ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ  
02:00-ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ - ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ  
02:15-ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ - ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ  
02:30560ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΚΡΟΥ - ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΙΜΠΕΡΣ  
02:30561ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ - ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ  
02:30-ΤΣΑΡΛΕΣΤΟΝ ΜΠΑΤΕΡΙ - ΝΑΣΒΙΛ  
03:00-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΕΜΠΕΡΛΕΪ - ΠΛΑΤΕΝΣΕ  
03:00-ΑΟΥΝΤΑΞ ΙΤΑΛΙΑΝΟ - ΟΥΝΙΟΝ ΛΑ ΚΑΛΕΡΑ  
03:00-ΑΛΑΧΟΥΕΛΕΝΣΕ - ΧΕΡΕΝΤΙΑΝΟ  
03:001139ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ - ΠΟΥΜΑΣ  
03:001140ΤΙΓΚΡΕΣ - ΜΟΝΑΡΚΑΣ  
03:00-ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΖΑΚΑΤΕΚΑΣ - ΑΛΕΜΠΡΙΓΙΕΣ ΝΤΕ ΟΑΞΑΚΑ  
03:30-ΟΚΣ ΕΝΕΡΤΖΙ - ΟΡΑΝΤΖ ΚΑΟΥΝΤΙ  
03:30-RGV ΤΟΡΟΣ FC - ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΑΪΤΣ  
04:00-ΛΟΜΠΟΣ - ΡΕΑΛ ΕΣΠΑΝΑ  
04:001339ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΣΑΝΤΑ ΦΕ - ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ  
04:001329ΜΕΛΓΚΑΡ - ΑΛΙΑΝΖΑ ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΝΤΑΝΤ  
04:00-ΓΙΟΥΤΑ ΡΟΓΙΑΛΣ (Γ) - ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΣΠΙΡΙΤ (Γ)  
04:45-ΙΣΙΝΤΡΟ ΜΕΤΑΠΑΝ - ΑΛΙΑΝΣΑ  
05:001141ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ - ΠΟΥΕΜΠΛΑ  
05:00562ΣΑΝ ΧΟΣΕ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΝΣΑΣ ΣΙΤΙ  
05:00-ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΙΜΠΕΡΣ II - ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ ΣΟΥΙΤΣΜΠΑΚΣ  
05:00-ΡΕΝΟ 1868 - ΝΙΟΥ ΜΕΞΙΚΟ ΓΙΟΥΝ.  
05:001396ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ - ΣΕΛΑΓΙΑ  
05:30-ΦΙΝΙΞ ΡΑΪΖΙΝΓΚ - ΤΑΚΟΜΑ ΝΤΕΦΆΙΝΣ  
07:001385ΚΑΓΚΟΣΙΜΑ - ΡΙΟΥΚΙΟΥ  

Online users:


Παίξε νόμιμα Online Στοίχημα

Εγγραφή νέου χρήστη - Επιλέξτε όνομα χρήστη (username)







Εγγραφή