Ομάδες και πρωταθλήματα για στοίχημα 1, X, 2
Oμάδες με περισσότερες Νίκες
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
84.6% | 13 | 11 | |
Λαντούντνο
|
78.3% | 23 | 18 | |
Καλαμάτα
|
77.4% | 31 | 24 | |
Γουλβς
|
75.0% | 12 | 9 | |
Αάλεσουντ (Γ)
|
75.0% | 12 | 9 | |
Μπόραμ Γουντ
|
72.7% | 11 | 8 | |
Σαμπάχ
|
72.7% | 11 | 8 | |
Λασκ Λίντσερ
|
72.2% | 18 | 13 | |
Ρίγα
|
70.6% | 34 | 24 | |
Έρμπας Μπρότον
|
70.0% | 20 | 14 | |
Σαουθάμπτον
|
69.2% | 13 | 9 | |
Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ
|
68.4% | 38 | 26 | |
Άρσεναλ
|
68.0% | 25 | 17 | |
Μπαρτσελόνα
|
68.0% | 25 | 17 | |
Μασίντα Ζέλβια
|
66.7% | 18 | 12 | |
Σάουθεντ
|
66.7% | 12 | 8 | |
Κρασνοντάρ
|
66.7% | 18 | 12 | |
Βολφσμπέργκερ
|
64.7% | 17 | 11 | |
Δε Νιου Σεντς
|
64.3% | 14 | 9 | |
Τράκτορ
|
64.3% | 14 | 9 | |
Μάκλσφιλντ
|
64.3% | 14 | 9 | |
Σίριους
|
64.0% | 25 | 16 | |
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
63.6% | 11 | 7 | |
Μπεσίκτας
|
63.2% | 19 | 12 | |
ΚΡ Ρεϊκιαβίκ
|
62.1% | 29 | 18 | |
Τρέφελιν
|
61.9% | 21 | 13 | |
Άστον Βίλα
|
61.5% | 26 | 16 | |
Χάμαρμπι Τάλανγκ
|
61.1% | 18 | 11 | |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
60.0% | 20 | 12 | |
Γκάμπα Οσάκα
|
60.0% | 20 | 12 | |
Μπράγκα
|
59.3% | 27 | 16 | |
Κάμπριαν Γιουνάιτεντ
|
59.1% | 22 | 13 | |
Βίσελ Κόμπε
|
58.8% | 17 | 10 | |
Αραράτ Αρμενία
|
58.8% | 17 | 10 | |
Ράαντε
|
58.8% | 17 | 10 | |
Ίντερ Τούρκου
|
58.5% | 41 | 24 | |
Φόρεστ Γκριν
|
58.3% | 12 | 7 | |
Μπέρμιγχαμ
|
58.3% | 12 | 7 | |
Ελ Γκαΐς
|
57.1% | 14 | 8 | |
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
|
55.6% | 36 | 20 | |
Ούλου
|
55.2% | 29 | 16 | |
Αταλάντα
|
55.0% | 20 | 11 | |
Οσασούνα
|
54.5% | 11 | 6 | |
Ριέκα
|
54.2% | 24 | 13 | |
Πίραμιντς
|
54.2% | 24 | 13 | |
Γιουργκόρντεν
|
54.2% | 24 | 13 | |
Τσάτχαμ Τάουν
|
53.8% | 13 | 7 | |
Σεντ Ετιέν
|
53.8% | 13 | 7 | |
Πετροτζέτ
|
53.8% | 13 | 7 | |
Λέγκια Βαρσοβίας
|
53.3% | 15 | 8 | |
Oμάδες με περισσότερες Ισοπαλίες
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
Γουέστ Χαμ
|
69.2% | 13 | 9 | |
Χούστο Ντε Ουρκίθα
|
56.0% | 25 | 14 | |
Ντεπορτίβο Εσπανιόλ
|
56.0% | 25 | 14 | |
Νόρμπι
|
52.4% | 21 | 11 | |
Όνσε Κάλντας
|
48.3% | 29 | 14 | |
Παναθηναϊκός
|
45.5% | 22 | 10 | |
Γκλόουσεστερ
|
45.5% | 11 | 5 | |
Σαν Λορέντζο
|
45.2% | 31 | 14 | |
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
45.0% | 20 | 9 | |
Ντεπ. Κουκούτα
|
43.3% | 30 | 13 | |
UMECIT
|
42.9% | 28 | 12 | |
Πλατένσε
|
42.4% | 33 | 14 | |
Ντεπόρτες Περέιρα
|
42.3% | 26 | 11 | |
Λικ Τάουν
|
41.7% | 12 | 5 | |
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
|
41.7% | 12 | 5 | |
Χέγκελμαν
|
41.4% | 29 | 12 | |
Φορταλέζα CEIF
|
41.4% | 29 | 12 | |
Γκάγκρα
|
40.9% | 22 | 9 | |
Μπεραζατέγκι
|
40.0% | 25 | 10 | |
Λαμαντρίντ
|
40.0% | 25 | 10 | |
Λεόνες Ντε Ροσάριο
|
40.0% | 25 | 10 | |
Ρέμο
|
39.5% | 38 | 15 | |
Βεράγκουας
|
39.1% | 23 | 9 | |
Μπόκα Τζούνιορς Κάλι
|
39.1% | 23 | 9 | |
ZED
|
38.9% | 18 | 7 | |
Μπρίστολ Σίτι
|
38.5% | 13 | 5 | |
Φάκελ Βορονέζ
|
38.5% | 13 | 5 | |
Ράσινγκ Μοντεβιδέο
|
38.5% | 26 | 10 | |
Τίγκρε
|
38.2% | 34 | 13 | |
Ρεσιστένθια
|
38.1% | 21 | 8 | |
Ντεφένσα Xoυστίσια
|
37.5% | 24 | 9 | |
Ντεπορτίβο Μερλό
|
37.5% | 32 | 12 | |
Γιελιμάι
|
37.0% | 27 | 10 | |
Κομπρελόα
|
37.0% | 27 | 10 | |
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
|
37.0% | 27 | 10 | |
Ντεπόρτες Λα Σερένα
|
37.0% | 27 | 10 | |
Λοντρίνα
|
36.8% | 38 | 14 | |
Άμανφορντ
|
36.4% | 22 | 8 | |
Μεσχάκτε Τκίμπουλι
|
36.4% | 22 | 8 | |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
|
36.4% | 11 | 4 | |
Λος Άντες
|
36.0% | 25 | 9 | |
Κλαμπ Ατλ. Λουγκάνο
|
36.0% | 25 | 9 | |
Κανουέλας
|
36.0% | 25 | 9 | |
Σεντράλ Κόρδοβα Ροζάριο
|
36.0% | 25 | 9 | |
Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ
|
36.0% | 25 | 9 | |
Ατλέτικο Μινέιρο
|
35.4% | 48 | 17 | |
2 Ντε Μάγιο
|
35.3% | 34 | 12 | |
Μάντλα
|
35.3% | 17 | 6 | |
Κι Κλάκσβικ
|
34.5% | 29 | 10 | |
Μπότεφ Βράτσα
|
33.3% | 12 | 4 | |
Oμάδες με περισσότερες Ήττες
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
Μπόντο Γκλιμτ (Γ)
|
84.6% | 13 | 11 | |
Πρέστον
|
81.8% | 11 | 9 | |
Σούντσβαλ
|
81.0% | 21 | 17 | |
Γκρέι
|
76.5% | 17 | 13 | |
Μπρουμούνταλ
|
75.0% | 16 | 12 | |
Ίντερ Μαϊάμι ΙΙ
|
70.8% | 24 | 17 | |
Χόνεφος (Γ)
|
69.2% | 13 | 9 | |
Νόρντστραντ
|
64.7% | 17 | 11 | |
Γουόλτον και Χέρσαμ
|
63.6% | 11 | 7 | |
Ντέρμπι
|
63.6% | 11 | 7 | |
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο
|
63.3% | 30 | 19 | |
Όρκλα
|
62.5% | 16 | 10 | |
Μπράκλι Τάουν
|
61.9% | 21 | 13 | |
Ενκαρνασιόν
|
61.9% | 21 | 13 | |
Γιουνάιτεντ Οφ Μάντσεστερ
|
61.5% | 13 | 8 | |
Ζυρίχη
|
61.5% | 13 | 8 | |
Ανζοατέγιου ΦΚ
|
61.1% | 18 | 11 | |
Ράγιο Ζουλιάνο
|
61.1% | 18 | 11 | |
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο
|
60.7% | 28 | 17 | |
Μεσχάκτε Τκίμπουλι
|
59.1% | 22 | 13 | |
Άλφρετον Τάουν
|
58.3% | 12 | 7 | |
Ξαμάξ
|
58.3% | 12 | 7 | |
Γιάρο
|
56.7% | 30 | 17 | |
Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ
|
56.3% | 16 | 9 | |
Μάριεχαμν
|
55.2% | 29 | 16 | |
Σουίντον Τάουν
|
54.5% | 11 | 6 | |
Σοντερίσκε
|
54.5% | 11 | 6 | |
Ρότορ Βολγκογκράντ
|
54.5% | 11 | 6 | |
Φάκελ Βορονέζ
|
53.8% | 13 | 7 | |
Λίλεστρομ (Γ)
|
53.8% | 13 | 7 | |
Ρόα (Γ)
|
53.8% | 13 | 7 | |
Ακασούσο
|
53.6% | 28 | 15 | |
Σπορτίβο Λουκένιο
|
53.3% | 30 | 16 | |
Μάλμε
|
53.1% | 32 | 17 | |
Μπόστον Λέγκασι (Γ)
|
52.4% | 21 | 11 | |
Ουνιόν Λα Καλέρα
|
51.7% | 29 | 15 | |
Ντελφίν
|
51.7% | 29 | 15 | |
Χάλιφαξ
|
50.0% | 12 | 6 | |
Κλουζ
|
50.0% | 12 | 6 | |
Σεϊναγιόεν JK
|
50.0% | 32 | 16 | |
Ρούμπιο Νίου
|
50.0% | 30 | 15 | |
ΕΒ Στρέιμουρ
|
50.0% | 20 | 10 | |
Σάντεφιορντ ΙΙ
|
50.0% | 16 | 8 | |
Οντ ΙΙ
|
50.0% | 16 | 8 | |
Ασάνε ΙΙ
|
50.0% | 16 | 8 | |
Ντίλα Γκόρι
|
48.0% | 25 | 12 | |
Ατλέτικο Γκράου
|
47.8% | 23 | 11 | |
Φάνα
|
47.1% | 17 | 8 | |
UCV
|
46.9% | 32 | 15 | |
Ντιναμό Κιέβου
|
46.7% | 15 | 7 | |
Πρωταθλήματα με περισσότερα 1
Πρωταθλήματα με περισσότερα Χ
Πρωταθλήματα με περισσότερα 2
Το agones.gr σας προσφέρει/δίνει την ευκαιρία/δυνατότητα να δείτε σε μια λίστα τις ομάδες με τα μεγαλύτερα ποσοστά σε νίκες, ισοπαλίες και ήττες από τους αγώνες του σημερινού και του αυριανού κουπονιού. Πρόκειται για ένα εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο για όσους επιθυμούν να στοιχηματίσουν στην κλασική αγορά 1Χ2, δηλαδή στην επιλογή να κερδίσει είτε η γηπεδούχος ομάδα (1) είτε η φιλοξενούμενη (2) ή στο ενδεχόμενο το παιχνίδι να λήξει ισόπαλο (Χ) σε 90 λεπτά αγώνα. Στον πρώτο πίνακα μπορείτε να δείτε τις ομάδες που έχουν τα μεγαλύτερα ποσοστά σε νίκες, στο δεύτερο τις ομάδες με τα μεγαλύτερα ποσοστά σε ισοπαλίες και στον τρίτο τις ομάδες με τα μεγαλύτερα ποσοστά σε ήττες. Ο κάθε χρήστης έχει επίσης τη δυνατότητα, πατώντας στις καρτέλες "Εντός" και "Εκτός", να δει τις ομάδες με τα μεγαλύτερα ποσοστά σε εντός και εκτός έδρας αναμετρήσεις αντίστοιχα. Ακριβώς από κάτω μπορείτε να δείτε και τα πρωταθλήματα στα οποία εμφανίζονται πιο συχνά οι περισσότεροι άσοι (1), τα περισσότερα "Χ" και τα περισσότερα "διπλά" (2) στο σημερινό και το αυριανό κουπόνι.