Bwin

Παίξε νόμιμα

Bet365

Παίξε νόμιμα

Pamestoixima

Παίξε νόμιμα21+ ΕΕΕΠ

Stoiximan

Παίξε νόμιμα21+ Παίξε Υπεύθυνα

Stoiximan

Παίξε νόμιμα

Betano

Παίξε νόμιμα

Novibet

21+ | Παίξε Υπεύθυνα. | *Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις διαθέσιμοι στο novibet.gr/info/oroi

Bwin

Παίξε νόμιμα21+ ΕΕΕΠ

Bet365

Παίξε νόμιμα

Sportingbet

Παίξε νόμιμα21+ ΕΕΕΠ

Unibet

Παίξε νόμιμα

Betshop

21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

Vistabet

Παίξε νόμιμα21+ ΕΕΕΠ

Winmasters

21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

Interwetten

Παίξε νόμιμα21+ ΕΕΕΠ

Αποτελέσματα Πάμε Στοίχημα ΟΠΑΠ - Livescore

ΩΡΑΚΩΔΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡΛΕΠ
06:00381Μπάουμπλιτζ Ακίτα
Τόκιο Βέρντι
1 - 4
06:00382Ριούκιου
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
1 - 1
06:00383Σαγκαμιχάρα
Ματσουμότο Γιαμάγκα
1 - 1
06:001715Ιμαμπάρι
Βανράουρε
3 - 0
06:001716Γκρούλα Μοριόκα
Κάταλερ Τογιάμα
1 - 0
06:001717Καγκοσίμα
Ναγκάνο Παρσίρο
0 - 2
06:001718Τεγκαβατζάρο Μιγιαζάκι
Ροάσο Κουμαμότο
1 - 0
06:001719Γιοκοχάμα SSC
Φουκουσίμα Γιουν.
0 - 2
07:00448Β-Βάρεν Ναγκασάκι
Φατζιάνο Οκαϊάμα
0 - 1
07:00449Γκιράβανς Κιτ.
Τοτσίγκι
1 - 2
07:00549Ζβάιγκεν Καναζάβα
Μοντ. Γιαμαγάτα
2 - 1
07:00550Μασίντα Ζέλβια
Ομίγια
0 - 0
07:00551Μίτο Χόλιχοκ
Εχίμε
2 - 1
07:00552Ρενόφα Γιαμαγκούτσι
Βεντφορέτ Κόφου
0 - 1
07:00553Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ
Κιότο Σανγκά
0 - 0
07:00554Θέσπα Κουσάτσου
Τζούμπιλο Ιβάτα
0 - 0
07:00555Νταεγού
Τζέονμπουκ
0 - 2
07:001720Γκιφού
Φουτζιέντα
0 - 0
07:001721Καματάρε Σανούκι
Γκαϊνάρε Τοτόρι
1 - 3
07:05557Μέλμπουρν Βίκτορι
Μπρισμπέιν Ρόαρ
3 - 0
07:40558Σουγόν Μπλουγουΐνγκς
Ουλσάν Χιουντάι
0 - 0
09:001480Ζίμπο Κούτζου
Τζιανχί Μπέινταμεν
0 - 0
09:15559Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς
Νιουκάστλ Τζετς
2 - 283'
09:30560Ίντσεον Γιουν.
Ποχάνγκ
0 - 069'
09:30561Σεούλ
Γκανγκβόν
0 - 069'
11:15594Βικτόρια Ζίσκοφ
Βάρνσντορφ
11:301732Σαμτρέντια
Ντιναμό Τιφλίδας
12:001402Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου
12:001722Μπάτε Μπορίσοφ
Βίτεμπσκ
12:001724Νέμαν Γκρόντνο
Τορπέντο Ζοντίνο
12:001725Ρούκχ Μπρεστ
Ντιναμό Μπρεστ
12:001726Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
12:001727Σμοργκόν
ΦΚ Μινσκ
12:001728Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ
Γκόμελ
12:30596Γκαζιαντέπ
Κόνιασπορ
12:301452Κεσιορενγκουτσού
Ουμρανίγιεσπορ
13:00597Φεϊρένσε
Πόρτο Β
13:00598Νίζνι Νοβγκόροντ
Κρίλια Σοβετόβ
13:001369ΒΚΜΑ Γιερεβάν
Σεβάν
13:001475Νάρβα Τρανς
Λεβάντια Τάλιν
13:001729Αραράτ Αρμενία
ΦΚ Βαν
13:15599Σπάρτα Ρότερνταμ
Άγιαξ
13:30800Ουντινέζε
Τζένοα
13:30801Βίσλα Πλοκ
Κρακόβια
13:301481Χεϊλόνγιανγκ Λάβα Σπρίνγκ
Ναντσίνγκ Σίτι
13:40802Τίσχι 71
Ρεζόβια
14:00803Σεντ Ετιέν
Παρί Σεν Ζερμέν
14:00804Όσναμπρικ
Φράιμπουργκ ΙΙ
14:00805Ινγκουλέτς Πέτροβε
Σαχτάρ Ντόνετσκ
14:00806Λίβινγκστον
Ρέιντζερς
14:00807ΝΚ Μπράβο
Κόπερ
14:001467Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
Πογκόν Σιέντλτσε
14:001471Σουμγκαγίτ
Ζίρα
14:001509Καρλ Τσάις Ιένα
Ουνιόν Φουρστενβάλντε
14:001510Αννόβερο ΙΙ
Όμπερνέιλαντ
14:001511Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
Ιλενμπούργκ
14:001512Ταζμανία Μπερλίν
Τσέμνιτσερ
14:001513Λίχτενμπεργκ
Γερμανία Χάλμπερσταντ
14:001514Ουέρμπαχ
Τένις Μπορούσια Βερολίνου
14:001737Γκιόρι Έτο
Ζέγκεντ
14:001738Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
ΙΙΙ. Κερουλέτι ΤΒΕ
14:001739Ζολνόκι Μαβ
Τισζακέσκε
14:151460Αστέρας Τρίπολης U19
Ατρόμητος U19
14:30808Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Μπρίστολ Σίτι
14:30809Γκενκ
Κλαμπ Μπριζ
14:30810Αμβούργο
Ίνγκολσταντ
14:30811Νυρεμβέργη
Ζανκτ Πάουλι
14:30812Πάντερμπορν
Χάνσα Ροστόκ
14:30813Ντεμπρετσένι
Πακς
14:301543Σατού
Σάρτρ
14:301544Βερσαλλίες 78
Πουασί
14:301603Άμπχα
Αλ Χιλάλ
14:45295Απόλλων Πόντου
ΠΑΟΚ Β'
14:45821Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου
14:45822Βέροια
ΑΟ Τρίκαλα
14:45823Επισκοπή
Χανιά
14:45824Ηρόδοτος
Καλλιθέα
14:45827Λεβαδειακός
ΟΦ Ιεράπετρας
14:45828Ξάνθη
Αλμωπός Αριδαίας
14:45831Πιερικός
Νίκη Βόλου
14:45832Ηρακλής
ΑΕΛ
15:00814Βικτόρια Κολωνίας
Χάλεσερ
15:00815Βίμποργκ
Σοντερίσκε
15:00816Οντένσε
Νόρτζελαντ
15:00817Έσμπιεργκ
Νίκομπινγκ
15:00818Ολυμπιακός
Βόλος ΝΠΣ
15:00819ΟΦΗ
Ιωνικός
15:00833Μπέτις
Λεβάντε
15:00834Λεγκανές
Λας Πάλμας
15:00835Σίβασπορ
Χαταϊσπόρ
15:00836Φατίχ Καραγκουμρούκ
Τραμπζονσπόρ
15:001476Φλόρα Ταλίν
Πάιντε Λιναμεσκόντ
15:001515Άλτονα 93
Χάιντερ
15:001516Χόμπουργκ
Οφενμπάχερ Κίκερς
15:001517HSC Αννόβερο
Γέντελοχ
15:001518Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
Ντρόχτερσεν Ασέλ
15:001519VFB Όλντενμπουργκ
Χάνσα Λούνεμπουργκ
15:001520Χιλντεσχάιμ
Βέρντερ Βρέμης Β
15:001733Ντίλα Γκόρι
Τελάβι
15:001734Λοκομοτίβ Τιφλίδας
Τορπέντο Κουταΐσι
15:001759Πανεβέζις
Χέγκελμαν Λιτάουεν
15:001760Σούντουβα
Νταϊνάβα Άλιτους
15:001761Νέβεζις Κενταϊνιάι
Ριτεριάι
15:001762Ζαλγκίρις Βίλνιους
Τζιούγκας
15:001763Κάουνο Ζαλγκίρις
Μπάνγκα Γκαργζντάι
15:001779Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Πυλίου Κω
15:001783ΠΟ Ελασσόνας
ΑΟ Υπάτου
15:001811Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου
ΑΕΠ Κοζάνης
15:15837Λοκομοτίβ Σόφιας
ΤΣΣΚΑ 1948
15:15838Ζυρίχη
Γιούνγκ Μπόις
15:30839Αούστρια Βιέννης
Στουρμ Γκρατς
15:30840Χάρτμπεργκ
Λασκ Λίντσερ
15:30841Ουτρέχτη
Χέρακλες
15:30842Τβέντε
Φέγενορντ
15:30843Ρούμπιν Καζάν
Ντιναμό Μόσχας
15:301564Ρετζιάνα
Βιτερμπέσε
15:301565Ακουίλα Μοντεβάρτσι
Βις Πέζαρο
15:301566Γκούμπιο
Ανκόνα Ματέλιτσα
15:301567Πικέρνο
Παλέρμο
15:301568Καραρέζε
Τεράμο
15:301569Φερμάνα
Ιμολέζε
15:301570Φότζια
Βιμπονέσε
15:301571ACR Μεσίνα
Φιντελίς Άντρια
15:301572Μόντενα
Πιστοϊέζε
15:301573Μοντερόσι
Κατανζάρο
15:301574Πεσκάρα
Λουκέζε
15:301575Τούρις
Αβελίνο
15:301576Βίρτους Εντέλα
Τσεζένα
15:301589Λαμοντβίλ Γκόλντεν Άροους
Μπαρόκα
15:301590Μορόκα Σουάλοους
Κάιζερ Τσιφς
15:301591Ρόγιαλ ΑΜ
Στέλενμπος
16:00844Λέστερ
Γουότφορντ
16:00845Μάντσεστερ Σίτι
Γουέστ Χαμ
16:00846Μπέρνλι
Τότεναμ
16:00847Μπρέντφορντ
Έβερτον
16:00848Λοριάν
Ρεν
16:00849Μονακό
Στρασβούργο
16:00850Μπορντό
Μπρεστ
16:00851Ρεμς
Κλερμόν
16:00852Χόρσενς
Χόμπρο
16:00853Μίλαν
Σασουόλο
16:00854Σπέτσια
Μπολόνια
16:00855Σίμπενικ
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
16:00856Λεχ Πόζναν
Βάρτα Πόζναν
16:00857Σαντέτσια
Πολκόβιτσε
16:00858Ρίο Άβε
Νασιονάλ Μαδέιρα
16:00859Γκέτεμποργκ
Έστερσουντ
16:00860Ντέγκερφορς
Νόρκεπινγκ
16:00861Τζουργκάρντεν
Βάρμπεργκ Μπόις
16:00862Γιάμπλονετς
Μλάντα Μπόλεσλαβ
16:00863Σλάβια Πράγας
Τέπλιτσε
16:00864Χράντετς Κράλοβε
Κάρβινα
16:001730Πιούνικ Γιερεβάν
Ουράρτου
16:001770Μπενγκαλούρου
Κεράλα Μπλαστέρς
16:30865Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Ουνιόν Βερολίνου
16:45866Πούσκας Ακαντέμια
Ζαλαεγκερζέγκ
17:00826Κηφισιά
Διαγόρας Ρόδου
17:00867Ίπσουιτς
Κρου
17:00868Ζούλτε Βάρεγκεμ
Μπίρσχοτ
17:00869Μπρόντμπι
Ράντερς
17:00870Αμορεμπιέτα
Ρεάλ Σαραγόσα
17:00871Ιμπίζα Ειβίσα
Πονφεραντίνα
17:00872Ρουκχ Λβιβ
Μέταλιστ 1925
17:00873Σέλτικ
Αμπερντίν
17:00874Σαντιάγο Γουόντερερς
Αουντάξ Ιταλιάνο
17:001468Βίσλα Πουλάβι
Λεχ Πόζναν ΙΙ
17:001687Μουσκρόν
Λιρς Κεμπενζονέν
17:001786Κάστρο Νταϊρέ
Βαλαντάρες Γκαΐα
17:001788Αμαράντε
Παρέντες
17:001790Μπαρεϊρένσε
Μονκαραπατσένσε
17:001791Μπενφίκα Καστέλο Μπράνκο
Φοντίνας
17:001792Μπέρκο
Μιραντέλα
17:001794Κοντεϊξά
Βιτόρια Σερνάσε
17:001796Κορουτσένσε
Σακαβενένσε
17:001798Φόρχαες
Μαρίτιμο Β
17:001802Λιμιάνος
Βιλαβερντένσε
17:001803Λουλετάνο
Πινχαλνοβένσε
17:001806Οπεράριο Φεροβιάριο
Σπορτίβο Ντε Λούρες
17:001807Μαρία Ντα Φόντε
Βιανένσε
17:001808Σιντρένσε
Os Μπελενένσες
17:15875Εσπανιόλ
Ρεάλ Σοσιεδάδ
17:30876Λουκέρνη
Βασιλεία
17:30877Λωζάνη
Σερβέτ
17:30878Μαρίτιμο
Πάσος Φερέιρα
17:30879Λεϊσόες
Τροφένσε
17:30880Μποτοσάνι
Βολουντάρι
17:301592Μάριτζμπουργκ Γιουν.
Αμαζούλου
17:45881Χέρενφεν
Αϊντχόφεν
18:00882Ριντ
Ραπίντ Βιέννης
18:00883Μονπελιέ
Λυών
18:00884Μποέμιαν
Σεντ Πάτρικς
18:00885Κρίστιανσουντ
Βίκινγκ
18:00886Μιοντάλεν
Σάρπσμποργκ 08
18:00887Ρόζενμποργκ
Μπόντο Γκλιμτ
18:00888Τρόμσο
Στάμπαεκ
18:00889Χάουγκεσουντ
Σάντεφιορντ
18:00890Σπαρτάκ Τρνάβα
Ρουζομπερόκ
18:00891Μαλάτιασπορ
Γαλατασαράι
18:001453Αλτινορντού
Ανκαραγκούτσου
18:001740Μπεκεσάμπα
Μπουνταφόκι
18:001741Τσακβάρι
Σοροκσάρ
18:001742Ντιοσγκιόρι
Άικα
18:001743Πέκσι Μέτσεκ
Ντόρογκι
18:001744Βάσας
Μπουνταόρσι
18:001745Σιόφοκ
Σζεντλορίντσι
18:30892Τσέλσι
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
18:30893Λειψία
Λεβερκούζεν
18:30894Λέγκια Βαρσοβίας
Γιαγκελόνια
18:30895Κάλμαρ
Μάλμε
18:30896Χάλμσταντ
Χάμαρμπι
18:301577Μάντοβα
Ρενάτε
18:301578Πάντοβα
Προ Βερτσέλι
18:301579Φιορενζουόλα
Λεγκνάνο Σάλους
18:301580Γιουβέντους U23
Βίρτους Βερόνα
18:301581Λέκο
Σουντιρόλ
18:301582Προ Σέστο
Τρέντο
18:301583Σερένο Κάλσιο
Τζιάνα Ερμίνιο
18:301584Τριεστίνα
Προ Πατρία
19:00897Άαλμποργκ
Κοπεγχάγη
19:00898Ρόμα
Τορίνο
19:00899ΑΕ Λεμεσού
ΑΕΚ Λάρνακας
19:00900Μεζοκοβέζντι Ζόρι
Φερεντσβάρος
19:00901Βίτζεφ Λοτζ
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς
19:00902ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ζενίτ
19:00903Σπάρτα Πράγας
Σλόβαν Λίμπερετς
19:001702Αλαχουελένσε
Περέζ Ζέλεντον
19:15904Τενερίφη
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
19:30905Γάνδη
Σταντάρ Λιέγης
19:30906Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός
19:30907ΠΑΟΚ
Άρης
19:30908Κάντιθ
Ατλέτικο Μαδρίτης
19:30909Κόλος Κοβαλίβκα
Βέρες Ρίβνε
20:00910Μπραν
Μόλντε
20:00911Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Τοντέλα
20:001731Ρούναβικ
ΗΒ Τόρσχαβν
20:15912Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
Στεάουα Βουκουρεστίου
20:151552Χάποελ Χάιφα
Μακάμπι Τελ Αβίβ
20:301690Λεόνες
Ρεάλ Καρταγένα
20:451553Χάποελ Τελ Αβίβ
Μακάμπι Χάιφα
21:00913Ατλέτικο Μινέιρο
Φλουμινένσε
21:00914Κορίνθιανς
Ατλέτικο Παραναένσε
21:00915CS Αλαγκοάνα
Μπραζίλ Πελότας
21:00916Αβάι
Σαμπάιο Κορέα
21:00917Βιτόρια Μπαΐα
Βίλα Νόβα
21:00918Γκοϊάς
Μπρούσκε
21:00919Ρέμο
Κονφιάνσα
21:00920Λοντρίνα
Βάσκο Ντα Γκάμα
21:00921Μποταφόγκο
Γκουαρανί Καμπίνας
21:00922Οπεράριο Φεροβιάριο
Κλαμπ Ρεγκάτας
21:00923Φίτεσε
Άλκμααρ
21:001684Ρόγιαλ Παρί
Ρεάλ Ποτόσι
21:001688RWD Μόλενμπεεκ
Ντεινζ
21:15924ΝΣ Μούρα
Μάριμπορ
21:30925Κόμο
Πάρμα
21:30926Ακαδέμικα
Κοβίλια
21:45927Μαρσέιγ
Τρουά
21:45928Νάπολι
Λάτσιο
22:00929Ροζάριο Σέντραλ
Ρίβερ Πλέιτ
22:00930Αντβέρπ
Οστάνδη
22:00931Ρεάλ Μαδρίτης
Σεβίλλη
22:00974Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
Ρεάλ Σολτ Λέικ
22:30932Πόρτο
Γκιμαράες
22:301691Ουνιόν Μανταλένα
Φορταλέζα CEIF
23:00937Ουνιβερσινταντ Κατόλικα
Ουατσιπάτο
23:00938Κόλο Κόλο
Ουνιόν Εσπανιόλα
23:00939Κουρίκο Γιονίντο
Παλεστίνο
23:00940Ουνιόν Λα Καλέρα
Ντεπόρτες Λα Σερένα
23:001703Γκουανακαστέκα
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
23:001704Καρταχίνες
Ζικαράλ Σέρκομπα
23:001705Γουαδαλούπε
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
23:001706Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ
Ερεντιάνο
23:151685Χόρχε Βίλστερμαν
Μπολιβάρ
00:00941Ιντερνασιονάλ
Σάντος
00:001765Σέρο Πορτένιο
12 Ντε Οκτούμπρε
00:001766Γουαϊρένα
Κλουμπ Γουαράνι
00:15942Αρχεντίνος Τζούνιορς
Χιμνάσια Λα Πλάτα
00:15943Ντεφένσα Xoυστίσια
Κολόν Σάντα Φε
00:30975Φιλαδέλφεια Γιούνιον
Νάσβιλ
01:00934Αμέρικα Ντε Κάλι
Λος Μιγιονάριος
01:001699Αλμιράντε Μπράουν
Ιντεπ. Ριβαντάβια
02:00944Τίγκρες
Σάντος Λαγκούνα
02:001713Μακαρά
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
02:001714Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
9 Ντε Οκτούμπρε
02:30945Μπόκα Τζούνιορς
Νιούελς Ολντ Μπόις
03:05933Αλιάνζα Πετρολέρα
Τολίμα
03:301768Τάμπα Μπέι Ρόντις
Όραντζ Κάουντι
04:05946Λεόν
Πουέμπλα

Στοιχηματικές πλατφόρμες