Nations League: League C Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΔΙΕΘΝΗ: Nations League: League C 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League C: 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | |
| 2 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | |
| 3 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 9:2 | |
| 4 |
|
4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1:16 | |
| League C: 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 7:4 | |
| 2 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | |
| 3 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | |
| 4 |
|
4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | |
| League C: 3ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9:2 | |
| 2 |
|
4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 5:5 | |
| 3 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | |
| 4 |
|
4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | |
| League C: 4ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | |
| 2 |
|
4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | |
| 3 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | |
| 4 |
|
4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σλοβακία | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9:2 | |
| 2 | Μαυροβούνιο | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 7:4 | |
| 3 | Αλβανία | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | |
| 4 | Ισλανδία | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | |
| 5 | Φινλανδία | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 9:2 | |
| 6 | Λευκορωσία | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | |
| 7 | Κύπρος | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | |
| 8 | Εσθονία | 4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | |
| 9 | Νησιά Φερόε | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 5:5 | |
| 10 | Αρμενία | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | |
| 11 | Βουλγαρία | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | |
| 12 | Μολδαβία | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | |
| 13 | Λουξεμβούργο | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | |
| 14 | Καζακστάν | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | |
| 15 | Λετονία | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | |
| 16 | Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1:16 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Walta Leo |
Φινλανδία
|
4 | 0 |
| Oskarsson Orri |
Ισλανδία
|
3 | 0 |
| Asllani Kristjan |
Αλβανία
|
3 | 2 |
| Pohjanpalo Joel |
Φινλανδία
|
3 | 1 |
| Krstovic Nikola |
Μαυροβούνιο
|
2 | 1 |
| Adzic Vasilije |
Μαυροβούνιο
|
2 | 0 |
| Shumanskiy Artem |
Λευκορωσία
|
2 | 0 |
| Hancko David |
Σλοβακία
|
2 | 0 |
| Edwards Marcus |
Κύπρος
|
2 | 0 |
| Gudjohnsen Andri |
Ισλανδία
|
2 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Serobyan Artur |
Αρμενία
|
2 |
| Latkovic Aleksa |
Μαυροβούνιο
|
2 |
| Kenzhebek Galymzhan |
Καζακστάν
|
2 |
| Ellertsson Mikael Egill |
Ισλανδία
|
2 |
| Tsaroulla Nicholas |
Κύπρος
|
2 |
| Mets Karol |
Εσθονία
|
2 |
| Cernomordijs Antonijs |
Λετονία
|
2 |
| Kairinen Kaan |
Φινλανδία
|
2 |
| Petkov Lukas |
Βουλγαρία
|
2 |
| Sevikyan Edgar |
Αρμενία
|
2 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Pileas Kostas |
Κύπρος
|
1 |
| Berisha Etrit |
Αλβανία
|
1 |
| Golinucci Alessandro |
Σαν Μαρίνο
|
1 |
| Malyi Sergiy |
Καζακστάν
|
1 |
| Loncar Stefan |
Μαυροβούνιο
|
1 |
| Agnarsson Martin |
Νησιά Φερόε
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλβανία
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μαυροβούνιο
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Σλοβακία
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ισλανδία
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Λευκορωσία
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Κύπρος
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Νησιά Φερόε
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Εσθονία
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
Φινλανδία
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Αρμενία
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Μολδαβία
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Βουλγαρία
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Σαν Μαρίνο
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Λετονία
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Καζακστάν
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Λουξεμβούργο
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
| Συνολικά | 50% | 50% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Αλβανία
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Μαυροβούνιο
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Σλοβακία
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Ισλανδία
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Λευκορωσία
|
50% 2/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Κύπρος
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Νησιά Φερόε
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Εσθονία
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Φινλανδία
|
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
25% 1/4 |
Αρμενία
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Μολδαβία
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Βουλγαρία
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Σαν Μαρίνο
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
Λετονία
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Καζακστάν
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Λουξεμβούργο
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
| Συνολικά | 22% | 63% | 13% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλβανία
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Μαυροβούνιο
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Σλοβακία
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ισλανδία
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Λευκορωσία
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
Κύπρος
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Νησιά Φερόε
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Εσθονία
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Φινλανδία
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Αρμενία
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Μολδαβία
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Βουλγαρία
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Σαν Μαρίνο
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Λετονία
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Καζακστάν
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Λουξεμβούργο
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
| Συνολικά | 44% | 56% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% |
| Goals κατά | 54% | 46% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.45 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 42.62 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 77 | 2.41 |
| Εντός | 38 | 1.19 |
| Εκτός | 39 | 1.22 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 76 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 15.6% (5/32) | |
| 0 - 0 | 15.6% (5/32) | |
| 2 - 0 | 12.5% (4/32) | |
| 1 - 1 | 12.5% (4/32) | |
| 1 - 2 | 9.4% (3/32) | |
| 1 - 0 | 6.3% (2/32) | |
| 0 - 3 | 6.3% (2/32) | |
| 4 - 0 | 3.1% (1/32) | |
| 3 - 0 | 3.1% (1/32) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 34.4% (11/32) | |
| 2 | 28.1% (9/32) | |
| 0 | 15.6% (5/32) | |
| 4 | 9.4% (3/32) | |
| 1 | 6.3% (2/32) | |
| 5 | 3.1% (1/32) | |
| 7 | 3.1% (1/32) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 40.6% (13/32) | |
| X | 31.3% (10/32) | |
| 2 | 28.1% (9/32) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.0% (8/32) | |
| 1/X | 3.1% (1/32) | |
| 1/2 | 0.0% (0/32) | |
| X/1 | 15.6% (5/32) | |
| X/X | 18.8% (6/32) | |
| X/2 | 3.1% (1/32) | |
| 2/1 | 0.0% (0/32) | |
| 2/X | 9.4% (3/32) | |
| 2/2 | 25.0% (8/32) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 77 | 2.41 |
| Εντός | 38 | 1.19 |
| Εκτός | 39 | 1.22 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 76 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).