2. Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Λευκό Γκρουπ | |||||||||
| 1 |
Μουσπορ
|
6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 16:7 | ||
| 2 |
Αλιάγκα
|
6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 13:9 | ||
| 3 |
Ελαζίγκσπορ
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 15:4 | ||
| 4 |
Γκουζίντε Γκέμπζεσπορ
|
6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 9:5 | ||
| 5 |
Κόρλουσπορ 1947
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 13:8 | ||
| 6 |
Ινεγκόλ Κάφκας Γκενκλικσπόρ
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | ||
| 7 |
Ισπάρτα 32 Σπορ
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | ||
| 8 |
Σανλιουρφασπόρ
|
6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 10:9 | ||
| 9 |
Μενέμενσπορ
|
6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 7:8 | ||
| 10 |
Έρμπασπορ
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 14:14 | ||
| 11 |
Σόμασπορ
|
5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | ||
| 12 |
Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10:9 | ||
| 13 |
Ανκαρασπόρ
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:8 | ||
| 14 |
Κασταμόνισπορ
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:14 | ||
| 15 |
Σεμπάτ Γκεντσλικσπόρ
|
5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 7:11 | ||
| 16 |
Άρναβουτκοϊ Μπελεντίγεσπορ
|
6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4:14 | ||
| 17 |
Χαταϊσπόρ *
|
6 | -2 | 1 | 1 | 4 | 2:7 | ||
| 18 |
Άδανα Ντεμίρσπορ *
|
6 | -41 | 2 | 1 | 3 | 6:9 | ||
| Κόκκινο Γκρουπ | |||||||||
| 1 |
Σακάριασπορ
|
6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 15:6 | ||
| 2 |
Αντάνα 01
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | ||
| 3 |
Όρντουσπορ 52
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 12:5 | ||
| 4 |
24 Ερζινκάνσπορ
|
6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 12:8 | ||
| 5 |
Άνκαρα Ντέμιρσπορ
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 14:9 | ||
| 6 |
Μπεγιογλού Γενί Καρσί
|
5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | ||
| 7 |
Τραμπζόν 1461
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 12:10 | ||
| 8 |
12 Μπινγκόλσπορ
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | ||
| 9 |
Καχραμανμάρασπορ Ιστικλαλσπόρ
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | ||
| 10 |
Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ
|
5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | ||
| 11 |
Ανκαραγκουτσού
|
5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:5 | ||
| 12 |
Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 5:9 | ||
| 13 |
Κιρκλαρέλισπορ
|
5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | ||
| 14 |
Ινέγκολσπορ
|
5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | ||
| 15 |
Φετίγεσπορ
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | ||
| 16 |
Κουταχιασπόρ
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 6:15 | ||
| 17 |
Ισκεντεράν
|
5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5:15 | ||
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Αγώνες
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μουσπορ | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 12:3 | ||
| 2 | Σακάριασπορ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 12:4 | ||
| 3 | Αντάνα 01 | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 9:7 | ||
| 4 | Αλιάγκα | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 9:8 | ||
| 5 | 24 Ερζινκάνσπορ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | ||
| 6 | Ελαζίγκσπορ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 12:3 | ||
| 7 | Μπεγιογλού Γενί Καρσί | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | ||
| 8 | Ισπάρτα 32 Σπορ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:8 | ||
| 9 | Όρντουσπορ 52 | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 9:5 | ||
| 10 | Γκουζίντε Γκέμπζεσπορ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | ||
| 11 | Μενέμενσπορ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | ||
| 12 | Τραμπζόν 1461 | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:7 | ||
| 13 | Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | ||
| 14 | Άνκαρα Ντέμιρσπορ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 13:9 | ||
| 15 | Ανκαραγκουτσού | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:5 | ||
| 16 | Ινεγκόλ Κάφκας Γκενκλικσπόρ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | ||
| 17 | Κόρλουσπορ 1947 | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | ||
| 18 | 12 Μπινγκόλσπορ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | ||
| 19 | Καχραμανμάρασπορ Ιστικλαλσπόρ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | ||
| 20 | Σόμασπορ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | ||
| 21 | Έρμπασπορ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 10:10 | ||
| 22 | Σανλιουρφασπόρ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 9:9 | ||
| 23 | Ανκαρασπόρ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | ||
| 24 | Κασταμόνισπορ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:9 | ||
| 25 | Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:6 | ||
| 26 | Κιρκλαρέλισπορ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | ||
| 27 | Φετίγεσπορ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | ||
| 28 | Χαταϊσπόρ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2:5 | ||
| 29 | Άδανα Ντεμίρσπορ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | ||
| 30 | Ινέγκολσπορ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | ||
| 31 | Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | ||
| 32 | Σεμπάτ Γκεντσλικσπόρ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 7:11 | ||
| 33 | Ισκεντεράν | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5:15 | ||
| 34 | Άρναβουτκοϊ Μπελεντίγεσπορ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3:10 | ||
| 35 | Κουταχιασπόρ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2:14 |
Στατιστικά Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ | G/G | N/G |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Μουσπορ
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Σακάριασπορ
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Αλιάγκα
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
33% (2/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Αντάνα 01
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Ελαζίγκσπορ
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
33% (2/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
Όρντουσπορ 52
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
Γκουζίντε Γκέμπζεσπορ
|
33% (2/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
24 Ερζινκάνσπορ
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Κόρλουσπορ 1947
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
17% (1/6) |
67% (4/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Άνκαρα Ντέμιρσπορ
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Ινεγκόλ Κάφκας Γκενκλικσπόρ
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
33% (2/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
83% (5/6) |
17% (1/6) |
Μπεγιογλού Γενί Καρσί
|
80% (4/5) |
20% (1/5) |
20% (1/5) |
40% (2/5) |
40% (2/5) |
0% (0/5) |
60% (3/5) |
40% (2/5) |
Ισπάρτα 32 Σπορ
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
33% (2/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Τραμπζόν 1461
|
83% (5/6) |
17% (1/6) |
17% (1/6) |
17% (1/6) |
67% (4/6) |
0% (0/6) |
83% (5/6) |
17% (1/6) |
Σανλιουρφασπόρ
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
83% (5/6) |
17% (1/6) |
12 Μπινγκόλσπορ
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Μενέμενσπορ
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
17% (1/6) |
83% (5/6) |
Καχραμανμάρασπορ Ιστικλαλσπόρ
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Έρμπασπορ
|
100% (6/6) |
0% (0/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
83% (5/6) |
17% (1/6) |
Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ
|
40% (2/5) |
60% (3/5) |
40% (2/5) |
20% (1/5) |
40% (2/5) |
0% (0/5) |
60% (3/5) |
40% (2/5) |
Σόμασπορ
|
80% (4/5) |
20% (1/5) |
20% (1/5) |
20% (1/5) |
60% (3/5) |
0% (0/5) |
60% (3/5) |
40% (2/5) |
Ανκαραγκουτσού
|
40% (2/5) |
60% (3/5) |
40% (2/5) |
20% (1/5) |
40% (2/5) |
0% (0/5) |
60% (3/5) |
40% (2/5) |
Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ
|
33% (2/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Ανκαρασπόρ
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
Κιρκλαρέλισπορ
|
60% (3/5) |
40% (2/5) |
40% (2/5) |
40% (2/5) |
20% (1/5) |
0% (0/5) |
60% (3/5) |
40% (2/5) |
Κασταμόνισπορ
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
Ινέγκολσπορ
|
80% (4/5) |
20% (1/5) |
20% (1/5) |
40% (2/5) |
40% (2/5) |
0% (0/5) |
80% (4/5) |
20% (1/5) |
Σεμπάτ Γκεντσλικσπόρ
|
60% (3/5) |
40% (2/5) |
20% (1/5) |
20% (1/5) |
60% (3/5) |
0% (0/5) |
80% (4/5) |
20% (1/5) |
Φετίγεσπορ
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Άρναβουτκοϊ Μπελεντίγεσπορ
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Κουταχιασπόρ
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
33% (2/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Χαταϊσπόρ
|
17% (1/6) |
83% (5/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
0% (0/6) |
0% (0/6) |
100% (6/6) |
Ισκεντεράν
|
80% (4/5) |
20% (1/5) |
20% (1/5) |
0% (0/5) |
80% (4/5) |
0% (0/5) |
60% (3/5) |
40% (2/5) |
Άδανα Ντεμίρσπορ
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
100% (6/6) |
0% (0/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
| Συνολικά | 59% | 41% | 26% | 34% | 39% | 2% | 55% | 45% |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal εντός | 0 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal εκτός | 0 λεπ. | ||
Στοιχηματικές
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 11.9% (12/101) | |
| 1 - 0 | 9.9% (10/101) | |
| 2 - 1 | 8.9% (9/101) | |
| 1 - 1 | 6.9% (7/101) | |
| 1 - 3 | 5.9% (6/101) | |
| 2 - 3 | 5.0% (5/101) | |
| 2 - 2 | 5.0% (5/101) | |
| 2 - 0 | 5.0% (5/101) | |
| 4 - 1 | 4.0% (4/101) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 21.8% (22/101) | |
| 3 | 18.8% (19/101) | |
| 5 | 16.8% (17/101) | |
| 4 | 15.8% (16/101) | |
| 2 | 14.9% (15/101) | |
| 6 | 5.9% (6/101) | |
| 0 | 4.0% (4/101) | |
| 7 | 1.0% (1/101) | |
| 8 | 1.0% (1/101) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 40.6% (41/101) | |
| X | 20.8% (21/101) | |
| 2 | 38.6% (39/101) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.8% (23/101) | |
| 1/X | 3.0% (3/101) | |
| 1/2 | 3.0% (3/101) | |
| X/1 | 15.8% (16/101) | |
| X/X | 12.9% (13/101) | |
| X/2 | 14.9% (15/101) | |
| 2/1 | 2.0% (2/101) | |
| 2/X | 5.0% (5/101) | |
| 2/2 | 20.8% (21/101) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 309 | 3.06 |
| Εντός | 160 | 1.58 |
| Εκτός | 149 | 1.48 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).
Μουσπορ
Αλιάγκα
Γκουζίντε Γκέμπζεσπορ
Ελαζίγκσπορ
Μενέμενσπορ
Κασταμόνισπορ
Σανλιουρφασπόρ
Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ
Ισπάρτα 32 Σπορ
Έρμπασπορ
Ινεγκόλ Κάφκας Γκενκλικσπόρ
Ανκαρασπόρ
Άδανα Ντεμίρσπορ
Χαταϊσπόρ
Σεμπάτ Γκεντσλικσπόρ
Σόμασπορ
Κόρλουσπορ 1947
Άρναβουτκοϊ Μπελεντίγεσπορ
Σακάριασπορ
Αντάνα 01
Μπεγιογλού Γενί Καρσί
Άνκαρα Ντέμιρσπορ
Όρντουσπορ 52
12 Μπινγκόλσπορ
24 Ερζινκάνσπορ
Ανκαραγκουτσού
Τραμπζόν 1461
Ινέγκολσπορ
Καχραμανμάρασπορ Ιστικλαλσπόρ
Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ
Κουταχιασπόρ
Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ
Φετίγεσπορ
Ισκεντεράν
Κιρκλαρέλισπορ