Ομάδες και πρωταθλήματα για στοίχημα GG - NG
Oμάδες με περισσότερα Goal-Goal (GG)
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | GG | |
|---|---|---|---|---|
Ζυρίχη
|
92.3% | 13 | 12 | |
Λικ Τάουν
|
83.3% | 12 | 10 | |
Ξαμάξ
|
83.3% | 12 | 10 | |
ΚΡ Ρεϊκιαβίκ
|
82.8% | 29 | 24 | |
Ρανχάιμ ΙΙ
|
81.3% | 16 | 13 | |
Στιαρνάν
|
78.8% | 33 | 26 | |
Γιούναν Γιουκούν
|
77.8% | 27 | 21 | |
Σαουθάμπτον
|
76.9% | 13 | 10 | |
Γουέστ Χαμ
|
76.9% | 13 | 10 | |
Ράαντε
|
76.5% | 17 | 13 | |
Χέλσινγκμποργκ
|
76.2% | 21 | 16 | |
Χάλιφαξ
|
75.0% | 12 | 9 | |
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
75.0% | 20 | 15 | |
Όρκλα
|
75.0% | 16 | 12 | |
Κοπεγχάγη
|
73.1% | 26 | 19 | |
Παναθηναϊκός
|
72.7% | 22 | 16 | |
Ντέρμπι
|
72.7% | 11 | 8 | |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
|
72.7% | 11 | 8 | |
Όνσε Κάλντας
|
72.4% | 29 | 21 | |
Μελγκάρ
|
70.8% | 24 | 17 | |
Μπρομαποϊκάρνα
|
70.4% | 27 | 19 | |
Σαντόνγκ Ταϊσάν
|
70.4% | 27 | 19 | |
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν
|
69.7% | 33 | 23 | |
Βίντερτουρ
|
69.2% | 13 | 9 | |
Μπιάσεν
|
68.8% | 16 | 11 | |
Σίριους
|
68.0% | 25 | 17 | |
Ντονκάστερ
|
66.7% | 12 | 8 | |
Ντεφένσα Xoυστίσια
|
66.7% | 24 | 16 | |
Φορταλέζα CEIF
|
65.5% | 29 | 19 | |
Βεράγκουας
|
65.2% | 23 | 15 | |
ΕΒ Στρέιμουρ
|
65.0% | 20 | 13 | |
UMECIT
|
64.3% | 28 | 18 | |
Νταλιάν Γουίνγκμπο
|
64.3% | 28 | 18 | |
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
|
63.9% | 36 | 23 | |
Οσασούνα
|
63.6% | 11 | 7 | |
Σοντερίσκε
|
63.6% | 11 | 7 | |
Έρεμπρο
|
63.6% | 22 | 14 | |
Κομπρελόα
|
63.0% | 27 | 17 | |
Μάλμε
|
62.5% | 32 | 20 | |
Όρενμπουργκ
|
62.5% | 16 | 10 | |
Μπρουμούνταλ
|
62.5% | 16 | 10 | |
Σάρπσμποργκ 08 ΙΙ
|
62.5% | 16 | 10 | |
Ρόζενμποργκ ΙΙ
|
62.5% | 16 | 10 | |
Σανγκάη Πορτ
|
62.2% | 37 | 23 | |
Μπόστον Λέγκασι (Γ)
|
61.9% | 21 | 13 | |
Νόρμπι
|
61.9% | 21 | 13 | |
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
61.5% | 13 | 8 | |
Φάκελ Βορονέζ
|
61.5% | 13 | 8 | |
Μπόντο Γκλιμτ (Γ)
|
61.5% | 13 | 8 | |
Παρτιζάν
|
61.5% | 13 | 8 | |
Oμάδες με περισσότερα No Goal (NG)
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | NG | |
|---|---|---|---|---|
Χούστο Ντε Ουρκίθα
|
84.0% | 25 | 21 | |
Λος Άντες
|
80.0% | 25 | 20 | |
Σασασίπας
|
80.0% | 25 | 20 | |
Τράκτορ
|
78.6% | 14 | 11 | |
Γιόβικ Λιν
|
76.5% | 17 | 13 | |
Πορτ Βέιλ
|
72.7% | 11 | 8 | |
Ένπι
|
70.6% | 17 | 12 | |
Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα
|
70.6% | 34 | 24 | |
Ρούμπιο Νίου
|
70.0% | 30 | 21 | |
Ατλέτικο Γκράου
|
69.6% | 23 | 16 | |
Νασάτζι Μαζανταράν
|
69.2% | 39 | 27 | |
Ντελφίν
|
69.0% | 29 | 20 | |
Λίγκα Ντε Κίτο
|
68.4% | 38 | 26 | |
Ατλέτικο Άτλας
|
68.0% | 25 | 17 | |
Λαμαντρίντ
|
68.0% | 25 | 17 | |
Ντεπορτίβο Εσπανιόλ
|
68.0% | 25 | 17 | |
Ακασούσο
|
67.9% | 28 | 19 | |
Ζάμαλεκ
|
66.7% | 24 | 16 | |
Στέλενμπος
|
66.7% | 12 | 8 | |
ZED
|
66.7% | 18 | 12 | |
Λασκ Λίντσερ
|
66.7% | 18 | 12 | |
Ζουβεντούδε
|
66.7% | 39 | 26 | |
Άκρον Τογκλιάτι
|
66.7% | 21 | 14 | |
Νέστος Χρυσούπολης
|
65.5% | 29 | 19 | |
Σπορτίβο Μπαράκας
|
65.4% | 26 | 17 | |
Σαν Λορέντζο
|
64.5% | 31 | 20 | |
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
64.3% | 14 | 9 | |
Μαρκό
|
64.0% | 25 | 16 | |
Κλαμπ Ατλ. Λουγκάνο
|
64.0% | 25 | 16 | |
Μπεραζατέγκι
|
64.0% | 25 | 16 | |
Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ
|
64.0% | 25 | 16 | |
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο
|
63.3% | 30 | 19 | |
Μπεσίκτας
|
63.2% | 19 | 12 | |
Αγκροπεκουάριο
|
63.0% | 27 | 17 | |
Πίραμιντς
|
62.5% | 24 | 15 | |
Κομουνικασιόνες
|
62.5% | 32 | 20 | |
Ντεπόρτες Περέιρα
|
61.5% | 26 | 16 | |
Καλαμάτα
|
61.3% | 31 | 19 | |
Μπραν (Γ)
|
61.1% | 18 | 11 | |
Αλ Μασρί
|
60.9% | 23 | 14 | |
Ζενίτ
|
60.9% | 23 | 14 | |
Φορταλέζα
|
60.8% | 51 | 31 | |
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο
|
60.7% | 28 | 17 | |
Ινστιτούτο Κόρδοβα
|
60.0% | 25 | 15 | |
Γκάις
|
60.0% | 30 | 18 | |
Σεντράλ Κόρδοβα Ροζάριο
|
60.0% | 25 | 15 | |
Λεόνες Ντε Ροσάριο
|
60.0% | 25 | 15 | |
Ντίλα Γκόρι
|
60.0% | 25 | 15 | |
Μπράγκα
|
59.3% | 27 | 16 | |
Βίσελ Κόμπε
|
58.8% | 17 | 10 | |
Πρωταθλήματα με περισσότερα Goal-Goal (GG)
Πρωταθλήματα με περισσότερα No Goal (NG)
Το agones.gr σας δίνει την ευκαιρία να δείτε σε μία λίστα τις ομάδες που εμφανίζουν πιο συχνά στους αγώνες τους το Goal/Goal (Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες) και το No Goal(Να σκοράρει μόνο μία από τις δύο ή και καμία ομάδα). Πρόκειται για ένα εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο για όσους επιθυμούν να δώσουν έμφαση στα γκολ και συγκεκριμένα στο αν πρόκειται ή όχι να σκοράρουν οι δύο ομάδες. Στον αριστερό πίνακα μπορείτε να δείτε τις ομάδες που έχουν φέρει τα περισσότερα Goal/Goal και αφορά τους αγώνες της σημερινής ημέρας ή της επόμενης, ενώ δεξιά βλέπετε τις ομάδες οι οποίες έφερα τα τα περισσότερα No Goal. Κάτω αριστερά με το ίδιο σκεπτικό βλέπετε τα πρωταθλήματα με τα περισσότερα Goal/Goal συνολικά ενώ κάτω δεξιά τις Λίγκες με τα περισσότερα No Goal συνολικά.