Σεγούντα Ντιβιζιόν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Σεγούντα Ντιβιζιόν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
12 Ντε Χούνιο
|
7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 11:4 | ||
| 2 |
Μπέντζαμιν Ακεβάλ
|
7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 10:3 | ||
| 3 |
Χενεράλ Καμπαγέρο
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 15:7 | ||
| 4 |
Ιντεπεντιέντε FBC
|
7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 10:7 | ||
| 5 |
Σπορτίβο Καραπέγκουα
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 9:12 | ||
| 6 |
Φερνάντο Ντε Λα Μόρα
|
7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 5:7 | ||
| 7 |
Ντεπορτίβο Καπιάτα
|
7 | 10 | 2 | 4 | 1 | 10:9 | ||
| 8 |
Ατλέτικο Τεμπετάρι
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | ||
| 9 |
Ρεσιστένθια
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | ||
| 10 |
Σολ Ντε Αμέρικα
|
6 | 7 | 1 | 4 | 1 | 6:5 | ||
| 11 |
Γουαϊρένα
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 8:11 | ||
| 12 |
Ενκαρνασιόν
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | ||
| 13 |
Ντεπορτίβο Σαντάνι
|
7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 4:10 | ||
| 14 |
Γκουαρανί Παραγκουάρι
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 4:7 | ||
| 15 |
3 Ντε Νοβιέμπρε
|
7 | 4 | 0 | 4 | 3 | 5:9 | ||
| 16 |
Τακουάρι
|
7 | 3 | 0 | 3 | 4 | 4:10 |
Άνοδος
Αγώνες
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 Ντε Χούνιο | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 8:3 | ||
| 2 | Χενεράλ Καμπαγέρο | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | ||
| 3 | Μπέντζαμιν Ακεβάλ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | ||
| 4 | Φερνάντο Ντε Λα Μόρα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | ||
| 5 | Σπορτίβο Καραπέγκουα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | ||
| 6 | Ιντεπεντιέντε FBC | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | ||
| 7 | Ρεσιστένθια | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | ||
| 8 | Γουαϊρένα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | ||
| 9 | Ατλέτικο Τεμπετάρι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | ||
| 10 | Σολ Ντε Αμέρικα | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | ||
| 11 | Ντεπορτίβο Καπιάτα | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 5:6 | ||
| 12 | Ενκαρνασιόν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | ||
| 13 | 3 Ντε Νοβιέμπρε | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3:6 | ||
| 14 | Ντεπορτίβο Σαντάνι | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1:6 | ||
| 15 | Τακουάρι | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:8 | ||
| 16 | Γκουαρανί Παραγκουάρι | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1:7 |
Στατιστικά Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ | G/G | N/G |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 Ντε Χούνιο
|
29% (2/7) |
71% (5/7) |
29% (2/7) |
57% (4/7) |
14% (1/7) |
0% (0/7) |
43% (3/7) |
57% (4/7) |
Μπέντζαμιν Ακεβάλ
|
29% (2/7) |
71% (5/7) |
43% (3/7) |
43% (3/7) |
14% (1/7) |
0% (0/7) |
29% (2/7) |
71% (5/7) |
Χενεράλ Καμπαγέρο
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
17% (1/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Ιντεπεντιέντε FBC
|
29% (2/7) |
71% (5/7) |
29% (2/7) |
43% (3/7) |
29% (2/7) |
0% (0/7) |
43% (3/7) |
57% (4/7) |
Σπορτίβο Καραπέγκουα
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Φερνάντο Ντε Λα Μόρα
|
14% (1/7) |
86% (6/7) |
43% (3/7) |
57% (4/7) |
0% (0/7) |
0% (0/7) |
29% (2/7) |
71% (5/7) |
Ντεπορτίβο Καπιάτα
|
57% (4/7) |
43% (3/7) |
14% (1/7) |
43% (3/7) |
43% (3/7) |
0% (0/7) |
86% (6/7) |
14% (1/7) |
Ατλέτικο Τεμπετάρι
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Ρεσιστένθια
|
33% (2/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Σολ Ντε Αμέρικα
|
17% (1/6) |
83% (5/6) |
33% (2/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Γουαϊρένα
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Ενκαρνασιόν
|
33% (2/6) |
67% (4/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
Ντεπορτίβο Σαντάνι
|
29% (2/7) |
71% (5/7) |
29% (2/7) |
57% (4/7) |
14% (1/7) |
0% (0/7) |
29% (2/7) |
71% (5/7) |
Γκουαρανί Παραγκουάρι
|
33% (2/6) |
67% (4/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
17% (1/6) |
83% (5/6) |
3 Ντε Νοβιέμπρε
|
29% (2/7) |
71% (5/7) |
29% (2/7) |
57% (4/7) |
14% (1/7) |
0% (0/7) |
57% (4/7) |
43% (3/7) |
Τακουάρι
|
29% (2/7) |
71% (5/7) |
29% (2/7) |
57% (4/7) |
14% (1/7) |
0% (0/7) |
43% (3/7) |
57% (4/7) |
| Συνολικά | 37% | 63% | 31% | 44% | 23% | 2% | 48% | 52% |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal εντός | 0 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal εκτός | 0 λεπ. | ||
Στοιχηματικές
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15.4% (8/52) | |
| 1 - 0 | 11.5% (6/52) | |
| 2 - 0 | 9.6% (5/52) | |
| 0 - 1 | 9.6% (5/52) | |
| 0 - 0 | 9.6% (5/52) | |
| 1 - 3 | 7.7% (4/52) | |
| 0 - 2 | 7.7% (4/52) | |
| 2 - 2 | 5.8% (3/52) | |
| 2 - 1 | 5.8% (3/52) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 32.7% (17/52) | |
| 1 | 21.2% (11/52) | |
| 4 | 19.2% (10/52) | |
| 3 | 11.5% (6/52) | |
| 0 | 9.6% (5/52) | |
| 6 | 1.9% (1/52) | |
| 5 | 1.9% (1/52) | |
| 8 | 1.9% (1/52) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 38.5% (20/52) | |
| X | 30.8% (16/52) | |
| 2 | 30.8% (16/52) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 15.4% (8/52) | |
| 1/X | 7.7% (4/52) | |
| 1/2 | 3.8% (2/52) | |
| X/1 | 21.2% (11/52) | |
| X/X | 19.2% (10/52) | |
| X/2 | 11.5% (6/52) | |
| 2/1 | 1.9% (1/52) | |
| 2/X | 3.8% (2/52) | |
| 2/2 | 15.4% (8/52) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 122 | 2.35 |
| Εντός | 64 | 1.23 |
| Εκτός | 58 | 1.12 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).
Χενεράλ Καμπαγέρο
Ιντεπεντιέντε FBC
Ντεπορτίβο Καπιάτα
Ατλέτικο Τεμπετάρι
12 Ντε Χούνιο
Σπορτίβο Καραπέγκουα
Γουαϊρένα
3 Ντε Νοβιέμπρε
Σολ Ντε Αμέρικα
Μπέντζαμιν Ακεβάλ
Φερνάντο Ντε Λα Μόρα
Ρεσιστένθια
Γκουαρανί Παραγκουάρι
Ενκαρνασιόν
Ντεπορτίβο Σαντάνι
Τακουάρι