Ομάδες και πρωταθλήματα για στοίχημα Over - Under
Oμάδες με περισσότερα Over
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | OVER | |
|---|---|---|---|---|
Ένφιλντ Τάουν
|
94.1% | 17 | 16 | |
Μπάγερν Μονάχου
|
93.8% | 16 | 15 | |
Κρουσέιντερς
|
93.3% | 15 | 14 | |
Εξέλσιορ
|
92.3% | 13 | 12 | |
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
|
92.3% | 13 | 12 | |
Θρι Μπρίτζις
|
92.3% | 13 | 12 | |
Τόντον Τάουν
|
92.3% | 13 | 12 | |
Χόλμπαεκ
|
91.7% | 12 | 11 | |
Χόλστεμπρο
|
91.7% | 12 | 11 | |
Κολωνία ΙΙ
|
90.9% | 11 | 10 | |
Άστον Βίλα
|
90.0% | 20 | 18 | |
Ιστ Κίλμπράιντ
|
90.0% | 20 | 18 | |
Νόμε Γιουνάιτεντ
|
87.5% | 32 | 28 | |
Ρος Κάουντι
|
87.0% | 23 | 20 | |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
86.7% | 15 | 13 | |
Γαλατασαράι
|
86.7% | 15 | 13 | |
Μπόραμ Γουντ
|
86.4% | 22 | 19 | |
Τσέσχαμ Γιουνάιτεντ
|
85.7% | 14 | 12 | |
Μάιντζ
|
85.7% | 14 | 12 | |
Ατλέτικο Μαδρίτης
|
85.7% | 14 | 12 | |
Τσίτσεστερ Σίτι
|
85.7% | 14 | 12 | |
ΚΡ Ρεϊκιαβίκ
|
85.3% | 34 | 29 | |
Ουράρτου
|
84.6% | 13 | 11 | |
Κόρδοβα
|
84.6% | 13 | 11 | |
ΜΦΚ Μπίτσα
|
84.6% | 13 | 11 | |
Ντρόχτερσεν Ασέλ
|
84.6% | 13 | 11 | |
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
|
84.6% | 13 | 11 | |
Βασιλεία
|
84.2% | 19 | 16 | |
Γκότνε
|
84.0% | 25 | 21 | |
Τάφτεα ΙΚ
|
84.0% | 25 | 21 | |
Λουκέρνη
|
83.3% | 18 | 15 | |
Κολωνία
|
83.3% | 12 | 10 | |
Ρέγκενσμπουργκ
|
83.3% | 12 | 10 | |
Πρόισεν Μούνστερ
|
83.3% | 12 | 10 | |
Χέρτα Βερολίνου
|
83.3% | 12 | 10 | |
Γιούναν Γιουκούν
|
83.3% | 30 | 25 | |
Τοπ Ος
|
83.3% | 12 | 10 | |
Ίστρα
|
83.3% | 12 | 10 | |
Στάντε Νιόν
|
83.3% | 12 | 10 | |
Αμβούργο
|
83.3% | 12 | 10 | |
Έρφουρτ
|
83.3% | 12 | 10 | |
Άουγκσμπουργκ
|
83.3% | 12 | 10 | |
Βενάδος
|
83.3% | 12 | 10 | |
Μπόντο Γκλιμτ
|
82.4% | 34 | 28 | |
Χάρλαντ & Γολφ Γουέλντερς
|
82.4% | 17 | 14 | |
Γουόρκινγκτον
|
82.4% | 17 | 14 | |
Κονέκτικατ Γιουνάιτεντ
|
82.1% | 28 | 23 | |
Αννόβερο
|
81.8% | 11 | 9 | |
Νυρεμβέργη
|
81.8% | 11 | 9 | |
Λίφερινγκ
|
81.8% | 11 | 9 | |
Oμάδες με περισσότερα Under
Πρωταθλήματα με περισσότερα Over
Πρωταθλήματα με περισσότερα Under
Το agones.gr σας παρουσιάζει τη λίστα τις ομάδες που εμφανίζουν πιο συχνά στους αγώνες τους Over / Under, αλλά και O/U 0,5 - 1,5 - 3,5 - 4,5 γκολ. Βλέπετε ποιες ομάδες στις αναμετρήσεις τους σημειώνονται συνήθως πάνω ή κάτω από μισό γκολ, ενάμιση γκολ, δυόμιση γκολ, τρεισήμιση, αλλά και τεσσερισήμιση γκολ. Παράλληλα μπορείτε να δείτε και τα πρωταθλήματα στα οποία εμφανίζονται πιο συχνά στα παιχνίδια τους τα παραπάνω.Πρόκειται για ένα εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο για όσους επιθυμούν να στοιχηματίσουν στα γκολ σε ένα ματς.Στον αριστερό πίνακα μπορείτε να δείτε τις ομάδες που έχουν φέρει τα περισσότερα Over (0.5, 1.5, 2.5, 3.5) που θα επιλέξετε και αφορά τους αγώνες της σημερινής ημέρας ή της επόμενης, ενώ δεξιά βλέπετε τα πρωταθλήματα στα οποία υπάρχουν τα περισσότερα under ανάλογα με το τι επιλέγετε (0.5, 1.5, 2.5, 3.5) και αφορούν πρωταθλήματα που έχουν δράση σήμερα ή αύριο. Με αυτόν τον τρόπο γίνεται πιο εύκολη η επιλογή σας και δεν χρειάζεται να ψάχνετε.