Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μπρεστ : Στατιστικά για Λιγκ 1 2025/2026
Αγώνες
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Παρί Σεν Ζερμέν
|
32 | 73 | 23 | 4 | 5 | 71:27 | ||
| 2 |
Λανς
|
32 | 67 | 21 | 4 | 7 | 62:33 | ||
| 3 |
Λιλ
|
33 | 61 | 18 | 7 | 8 | 52:35 | ||
| 4 |
Λυών
|
33 | 60 | 18 | 6 | 9 | 53:36 | ||
| 5 |
Ρεν
|
33 | 59 | 17 | 8 | 8 | 58:47 | ||
| 6 |
Μαρσέιγ
|
33 | 56 | 17 | 5 | 11 | 60:44 | ||
| 7 |
Μονακό
|
33 | 54 | 16 | 6 | 11 | 56:49 | ||
| 8 |
Στρασβούργο
|
32 | 47 | 13 | 8 | 11 | 51:42 | ||
| 9 |
Λοριάν
|
33 | 45 | 11 | 12 | 10 | 48:49 | ||
| 10 |
Τουλούζ
|
33 | 44 | 12 | 8 | 13 | 47:46 | ||
| 11 |
Παρί
|
33 | 41 | 10 | 11 | 12 | 45:49 | ||
| 12 |
Μπρεστ
|
32 | 38 | 10 | 8 | 14 | 41:52 | ||
| 13 |
Ανζέ
|
33 | 35 | 9 | 8 | 16 | 28:47 | ||
| 14 |
Χάβρη
|
33 | 32 | 6 | 14 | 13 | 30:44 | ||
| 15 |
Οσέρ
|
33 | 31 | 7 | 10 | 16 | 32:44 | ||
| 16 |
Νις
|
33 | 31 | 7 | 10 | 16 | 37:60 | ||
| 17 |
Ναντ
|
33 | 23 | 5 | 8 | 20 | 29:52 | ||
| 18 |
Μετς
|
33 | 16 | 3 | 7 | 23 | 32:76 |
Τσάμπιονς Λιγκ
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Γιουρόπα Λιγκ
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 11 | 3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
12:18 | 3.0 | 1.2:1.8 | |
| Ημίχρονο | 10 | 11 | 3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
7:7 | 1.4 | 0.7:0.7 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 49% | 51% | |
| Goals κατά | 46% | 54% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 46.2 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.67 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 50.0% (16/32) | 50.0% (16/32) |
| Ημίχρονο | 18.8% (6/32) | 81.3% (26/32) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 18.8% (6/32) |
| 2-3 | 50.0% (16/32) |
| 4-6 | 28.1% (9/32) |
| 7+ | 3.1% (1/32) |
| Failed to score | 34.4% (11/32) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 41 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 52 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 55 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.28 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.63 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Majecki Radoslaw | 1 |
| Ajorque Ludovic | 1 |
| Del Castillo Romain | 1 |
| Guindo Daouda | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 18.8% (6/32) | |
| 1 - 0 | 9.4% (3/32) | |
| 3 - 3 | 9.4% (3/32) | |
| 1 - 1 | 6.3% (2/32) | |
| 3 - 0 | 6.3% (2/32) | |
| 0 - 2 | 6.3% (2/32) | |
| 3 - 1 | 6.3% (2/32) | |
| 1 - 2 | 6.3% (2/32) | |
| 0 - 0 | 6.3% (2/32) | |
| 4 - 0 | 3.1% (1/32) | |
| 3 - 4 | 3.1% (1/32) | |
| 0 - 1 | 3.1% (1/32) | |
| 2 - 2 | 3.1% (1/32) | |
| 2 - 1 | 3.1% (1/32) | |
| 3 - 2 | 3.1% (1/32) | |
| 0 - 3 | 3.1% (1/32) | |
| 4 - 1 | 3.1% (1/32) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 31.3% (10/32) | |
| 3 | 18.8% (6/32) | |
| 1 | 12.5% (4/32) | |
| 4 | 12.5% (4/32) | |
| 6 | 9.4% (3/32) | |
| 5 | 6.3% (2/32) | |
| 0 | 6.3% (2/32) | |
| 7 | 3.1% (1/32) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 34.4% (11/32) | |
| 1/X | 6.3% (2/32) | |
| 1/2 | 3.1% (1/32) | |
| X/1 | 15.6% (5/32) | |
| X/X | 9.4% (3/32) | |
| X/2 | 3.1% (1/32) | |
| 2/1 | 3.1% (1/32) | |
| 2/X | 9.4% (3/32) | |
| 2/2 | 15.6% (5/32) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 20
- Μέση Ηλικία
- 25.1
Προπονητής
- Eric Roy
- Ηλικία: 58