Κατοχή: Σοντερίσκε: 40%, Κοπεγχάγη: 60%.

90+5'

Ελεύθερο για την ομάδα Σοντερίσκε

90+4'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+4'
Σέντρα

Ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

90+4'
Απόκρουση

Ο Soeren Reese απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Luther Singh

90+3'
Απόκρουση

Ο Kevin Diks απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'
Σέντρα

Ο Stefan Gartenmann κάνει τη σέντρα

90+2'

Το σουτ του Emil Frederiksen μπλοκάρεται

90+2'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

90'

90'
Σέντρα

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

89'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

88'

88'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

ΤΟ ΕΧΑΣΕ! Ο Jonas Wind εκτέλεσε το πέναλτι, αλλά η μπάλα πέρασε εκτός εστίας

88'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Nicolai Boilesen, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

88'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Victor Ekani Mpindi, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

87'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

87'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Emil Holm κάνει χέρι εντός περιοχής. Έντονες διαμαρτυρίες από τον Emil Holm αλλά ο διαιτητής δε συγκινείται

87'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Κοπεγχάγη!

86'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

85'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

85'
Απόκρουση

Ο Emil Holm απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen κάνει τη σέντρα

84'
Απόκρουση

84'
Γέμισμα

Ο Pep Biel εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

84'

Ο Faris Moumbagna έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

84'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Faris Moumbagna ανέτρεψε τον Kevin Diks από πίσω και δόθηκε φάουλ

83'

83'

Ο Abdulrahman Taiwo δίνει τη θέση του στον Faris Moumbagna

83'

Ο Daniel Prosser δίνει τη θέση του στον Soeren Reese

83'

8257 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

83'

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

82'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

82'

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

82'
Σέντρα

Ο Jeppe Simonsen από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

81'

81'

Ο Elias Jelert τιμωρείται για σπρώξιμο στον Rasmus Vinderslev

80'

Ο Duplexe Tchamba επιστρέφει στο γήπεδο.

80'

79'

79'

Ο William Boeving δίνει τη θέση του στον Elias Jelert

79'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Duplexe Tchamba να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

79'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 41%, Κοπεγχάγη: 59%.

79'

Ο Duplexe Tchamba είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

78'

78'
Απόκρουση

Ο Lawrence Thomas από την ομάδα Σοντερίσκε βγαίνει κάνει μία εξαιρετική απόκρουση.

78'
Απόκρουση

Ο Duplexe Tchamba αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

78'
Σέντρα

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

78'

78'

Ο William Boeving από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

77'
Απόκρουση

Ο Duplexe Tchamba απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

77'
Σέντρα

Ο Pep Biel κάνει τη σέντρα

77'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

77'
Σέντρα

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

76'

Ο Abdulrahman Taiwo από την ομάδα Σοντερίσκε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nicolai Boilesen

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Emil Holm

76'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

75'

75'

Ο Jonas Wind τιμωρείται για σπρώξιμο στον Emil Holm

75'

75'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

75'
Σέντρα

74'

Ο Kamil Grabara κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

74'
Σέντρα

Ο Victor Ekani Mpindi από την ομάδα Σοντερίσκε σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

73'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

73'
Απόκρουση

Ο Peter Ankersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'
Σέντρα

73'

Η ομάδα Σοντερίσκε ξεκινάει αντεπίθεση

72'

Η φιλοξενούμενη ομάδα αρχίζει πραγματικά να ασκεί πίεση στην αντίπαλο της τώρα.

72'

71'

71'

Ο Rilwan Hassan δίνει τη θέση του στον Emil Frederiksen

71'

Ο Julius Eskesen δίνει τη θέση του στον Rasmus Vinderslev

70'

70'
Απόκρουση

70'
Σέντρα

69'

Ο Lawrence Thomas κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

69'
Σέντρα

68'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 42%, Κοπεγχάγη: 58%.

68'

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Luther Singh από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Emil Holm

67'

67'
Απόκρουση

67'
Κακό κοντρόλ

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

66'
Σέντρα

Ο Luther Singh κάνει τη σέντρα

65'

Ο Jonas Wind έδωσε την ασίστ για το γκολ.

65'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Pep Biel σκοράρει με το δεξί πόδι!

65'

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

65'

Το σουτ του Jonas Wind μπλοκάρεται

65'

65'

Ο Abdulrahman Taiwo από την ομάδα Σοντερίσκε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

65'
Σέντρα

Ο Emil Holm κάνει τη σέντρα

63'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

63'

Ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

62'

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Victor Ekani Mpindi

61'

Ο Luther Singh από την ομάδα Κοπεγχάγη επιχείρησε γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μάζεψε την μπάλα.

61'

61'
Απόκρουση

Ο Emil Holm της ομάδας Σοντερίσκε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

61'

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

61'

61'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Κοπεγχάγη!

60'

60'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Abdulrahman Taiwo

60'
Απόκρουση

59'

59'
Απόκρουση

Ο Emil Holm απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

58'

58'

58'

Ο Rasmus Hoejlund δίνει τη θέση του στον Luther Singh

57'

57'

Το σουτ του Rasmus Hoejlund μπλοκάρεται

57'

Η ομάδα Κοπεγχάγη ξεκινάει αντεπίθεση

57'

56'
Απόκρουση

56'
Σέντρα

56'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Abdulrahman Taiwo από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Isak Bergmann Johannesson

56'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο William Boeving από την ομάδα Κοπεγχάγη αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

56'
Απόκρουση

Ο Rilwan Hassan απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

56'

56'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Kevin Diks και ο Lawrence Thomas αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

55'
Απόκρουση

Ο Pep Biel απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

55'

Ο Mads Albaek από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

54'

Το σουτ του Julius Eskesen μπλοκάρεται

54'

Ο Rilwan Hassan από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

54'

54'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

54'

53'

53'

Ο Pep Biel σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Lawrence Thomas ελέγχει την φάση

53'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

53'

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

53'
Σέντρα

Ο Nicolai Boilesen κάνει τη σέντρα

52'
Απόκρουση

52'

52'

Ο William Boeving από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

51'

Η ομάδα Κοπεγχάγη παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

51'
Σέντρα

Ο Daniel Prosser από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

51'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 38%, Κοπεγχάγη: 62%.

49'

49'

49'

49'
Απόκρουση

48'

48'
Απόκρουση

48'
Σέντρα

48'
Απόκρουση

47'
Σέντρα

46'

46'
Απόκρουση

Ο Ruben Gabrielsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

46'
Σέντρα

46'

46'

45+1'

45+1'

45+1'
Απόκρουση

Ο Lawrence Thomas απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45+1'
Σέντρα

Ο Kevin Diks κάνει τη σέντρα

45+1'
Απόκρουση

45+1'

45+1'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'
Απόκρουση

45'
Σέντρα

45'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

45'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

44'
Σέντρα

Ο William Boeving κάνει τη σέντρα

44'

44'
Απόκρουση

44'
Σέντρα

Ο Rilwan Hassan κάνει τη σέντρα

44'

42'

42'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 39%, Κοπεγχάγη: 61%.

42'
Απόκρουση

Ο Kevin Diks της ομάδας Κοπεγχάγη απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

41'
Σέντρα

Ο Daniel Prosser κάνει τη σέντρα

40'

40'

40'
Απόκρουση

39'

39'

Η ομάδα Σοντερίσκε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Abdulrahman Taiwo από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Ruben Gabrielsen

38'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

38'
Απόκρουση

38'
Σέντρα

36'

36'

35'

Κίτρινη κάρτα για τον Isak Bergmann Johannesson

35'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Isak Bergmann Johannesson υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Victor Ekani Mpindi

33'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jeppe Simonsen αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το δεξί!!

33'

Το σουτ του Abdulrahman Taiwo μπλοκάρεται

33'

Ο Daniel Prosser από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

33'

Ο Rasmus Hoejlund από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Julius Eskesen

31'

31'

31'

30'

Ο William Boeving πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

30'
Σέντρα

30'
Απόκρουση

Ο Jeppe Simonsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

30'
Γέμισμα

29'

Ο Emil Holm τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kevin Diks

29'

29'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

28'

28'

28'

Πως το έχασε αυτό; Ο Daniel Prosser έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

28'

Ο Abdulrahman Taiwo από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

28'

27'

27'

26'

Ο Kamil Grabara είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

26'

26'

25'

25'

Ο Victor Ekani Mpindi βλέπει την τεράστια ευκαιρία του με σουτ να σταματάει στο δοκάρι!

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Rilwan Hassan

24'

24'
Σέντρα

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

24'
Απόκρουση

24'
Σέντρα

Ο Ruben Gabrielsen κάνει τη σέντρα

24'

23'

Ο Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

23'
Σέντρα

23'

23'
Απόκρουση

Ο Mads Albaek απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

22'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

22'
Σέντρα

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Julius Eskesen

21'

21'

O Peter Ankersen στέλνει τη μπάλα μακριά.

20'

20'

Ο Abdulrahman Taiwo από την ομάδα Σοντερίσκε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Ruben Gabrielsen

19'

Ο Duplexe Tchamba σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Kamil Grabara ελέγχει την φάση

19'
Απόκρουση

Ο Nicolai Boilesen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

19'
Σέντρα

Ο Mads Albaek κάνει τη σέντρα

19'
Απόκρουση

19'

Ο Mads Albaek από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

19'
Απόκρουση

Ο Rasmus Hoejlund απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

19'
Γέμισμα

Ο Mads Albaek εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

18'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Daniel Prosser

17'

17'

Ο Julius Eskesen από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

17'
Σέντρα

16'

16'

15'

15'
Απόκρουση

15'
Σέντρα

15'

15'
Απόκρουση

15'
Σέντρα

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

14'

14'

14'
Σέντρα

Ο Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

13'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Victor Ekani Mpindi από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Isak Bergmann Johannesson

13'
Απόκρουση

12'
Σέντρα

12'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 43%, Κοπεγχάγη: 57%.

12'

12'

11'
Απόκρουση

11'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

11'

11'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann της ομάδας Σοντερίσκε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

11'

Ο William Boeving από την ομάδα Κοπεγχάγη προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

10'

10'

9'

9'
Σέντρα

9'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 37%, Κοπεγχάγη: 63%.

9'

8'
Σέντρα

Ο William Boeving από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

7'
Απόκρουση

7'
Σέντρα

7'

7'
Απόκρουση

Ο Abdulrahman Taiwo απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

7'

6'
Απόκρουση

Ο Duplexe Tchamba απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

6'

6'

Το σουτ του Lukas Lerager μπλοκάρεται

6'

Ο Rasmus Hoejlund από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

6'
Απόκρουση

5'
Σέντρα

5'
Απόκρουση

5'

Ο Jeppe Simonsen από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

5'
Απόκρουση

Ο Kamil Grabara απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

4'

Ο Abdulrahman Taiwo από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε θέση οφσάιντ

4'

3'

3'

Πως το έχασε αυτό; Ο Peter Ankersen έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

3'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη παίζει το 1-2 με τον Pep Biel.

3'

3'
Απόκρουση

Ο Kevin Diks αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

2'
Σέντρα

2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rasmus Hoejlund από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Duplexe Tchamba

2'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

1'

1'

1'

Η βροχή κάνει δύσκολες τις συνθήκες για τους παίκτες

1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Sydbank Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Σοντερίσκε δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.16 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη δεν έχει χάσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 2 με απόδοση 1.55 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 2.12 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα