Κατοχή: Σοντερίσκε: 51%, Νόρτζελαντ: 49%.

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+4'

Ο Andreas Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+4'

Ο Maxime Soulas από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

90+4'
Σέντρα

Ο Daniel Prosser κάνει τη σέντρα

90+4'
Απόκρουση

Ο Oliver Villadsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'
Σέντρα

Ο Stefan Gartenmann κάνει τη σέντρα

90+3'

Ο Mads Albaek από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

90+2'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Ελεύθερο για την ομάδα Νόρτζελαντ

90+2'
Απόκρουση

Ο Kian Hansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Σέντρα

90+1'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 50%, Νόρτζελαντ: 50%.

90+1'

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Ο Rasmus Vinderslev δίνει τη θέση του στον Maxime Soulas

90'

Ο Atli Barkarson δίνει τη θέση του στον Robin Schouten

90'
Απόκρουση

Ο Jonas Jensen-Abbew απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90'
Σέντρα

Ο Atli Barkarson κάνει τη σέντρα

90'

Η γηπεδούχος ομάδα αυξάνει την πίεση στην αντίπαλο της.

90'
Απόκρουση

90'
Σέντρα

89'
Απόκρουση

89'
Σέντρα

89'

89'
Απόκρουση

Ο Daniel Svensson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'
Σέντρα

88'

Ο Mads Albaek από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

87'

87'

86'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

Ο Oliver Antman δίνει τη θέση του στον Jonas Jensen-Abbew

86'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

85'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Νόρτζελαντ μετράει κανονικά.

85'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

84'

Ο Mads Kristian Hansen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

84'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Magnus Kofod Andersen της ομάδας Νόρτζελαντ σκοράρει με κεφαλιά

84'
Σέντρα

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

84'

Η ομάδα Νόρτζελαντ ξεκινάει αντεπίθεση

84'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 49%, Νόρτζελαντ: 51%.

84'

Ο Magnus Kofod Andersen από την ομάδα Νόρτζελαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Rasmus Vinderslev

82'

1755 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

82'

Ο Atli Barkarson από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε θέση οφσάιντ

82'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

81'

Ο Andreas Hansen έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Daniel Prosser βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Andreas Hansen του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

81'

Ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

80'

Καλή ενέργεια από τον Magnus Kofod Andersen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

80'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

79'

Η ομάδα Σοντερίσκε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

79'

Ο Jose Gallegos δίνει τη θέση του στον Daniel Prosser

78'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rilwan Hassan από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Mads Bidstrup

78'

Η ομάδα Νόρτζελαντ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

78'

Πως το έχασε αυτό; Ο Mads Albaek έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

77'

Το σουτ του Mads Albaek μπλοκάρεται

77'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 48%, Νόρτζελαντ: 52%.

77'

77'

77'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

76'

75'

Ο Martin Frese δίνει τη θέση του στον Daniel Svensson

75'

Ο Benjamin Nygren δίνει τη θέση του στον Ernest Nuamah

75'

Ο Mohammed Diomande δίνει τη θέση του στον Magnus Kofod Andersen

75'

Ο Simon Adingra δίνει τη θέση του στον Mads Kristian Hansen

72'

Ο Nicolai Floe κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

72'
Σέντρα

Ο Benjamin Nygren κάνει τη σέντρα

72'

72'
Σέντρα

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

71'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 46%, Νόρτζελαντ: 54%.

70'

Η ομάδα Σοντερίσκε ξεκινάει αντεπίθεση

70'

Ο Jose Gallegos έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Andreas Hansen βγαίνει δυνατά και σώζει!

70'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Jose Gallegos , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

69'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

69'

69'

69'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Oliver Antman έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η προσπάθεια του με βολέ χτύπησε στο δοκάρι!

69'
Σέντρα

Ο Martin Frese κάνει τη σέντρα

68'

68'

Ο Rilwan Hassan από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

68'

67'

Ο Isak Steiner Jensen δίνει τη θέση του στον Rilwan Hassan

67'

Ο Emil Kornvig δίνει τη θέση του στον Mads Albaek

67'

Ο Emil Kornvig πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

67'
Απόκρουση

67'
Σέντρα

Ο Rasmus Vinderslev κάνει τη σέντρα

66'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Emil Frederiksen

65'

65'

Πως το έχασε αυτό; Ο Oliver Villadsen έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

65'

Ο Benjamin Nygren από την ομάδα Νόρτζελαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

65'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

65'

65'

63'

Κίτρινη κάρτα για τον Emil Frederiksen

63'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Emil Frederiksen υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Martin Frese

63'

63'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Σοντερίσκε μετράει κανονικά.

63'

62'

Ο Emil Frederiksen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

62'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Peter Christiansen σκοράρει με το αριστερό πόδι!

62'
Σέντρα

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

62'

61'

Ο Benjamin Nygren έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

61'

Ο Benjamin Nygren από την ομάδα Νόρτζελαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Atli Barkarson

60'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

59'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

59'

58'

Ο Bubacarr Sanneh από την ομάδα Σοντερίσκε πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

58'
Σέντρα

58'

Το σουτ του Jose Gallegos μπλοκάρεται

58'
Απόκρουση

58'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

58'
Σέντρα

Ο Rasmus Vinderslev από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

57'

57'
Σέντρα

Ο Isak Steiner Jensen κάνει τη σέντρα

56'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 45%, Νόρτζελαντ: 55%.

56'

56'

Ο Kian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

55'

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

55'

Ο Martin Frese αναγκάζει τον Nicolai Floe σε μία καλή απόκρουση και η μπάλα φεύγει κόρνερ!

55'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

54'

Το σουτ του Emil Frederiksen μπλοκάρεται

54'

54'

54'
Απόκρουση

Ο Andreas Hansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

54'

Ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

53'

Ο Emil Frederiksen χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

53'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε παίζει το 1-2 με τον Peter Christiansen.

53'

53'

52'

52'

52'
Απόκρουση

Ο Kian Hansen αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

52'
Σέντρα

51'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 44%, Νόρτζελαντ: 56%.

51'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Bidstrup από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Emil Kornvig

51'

Ο Mohammed Diomande από την ομάδα Νόρτζελαντ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

51'

50'

Ο Isak Steiner Jensen από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

50'

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ φαίνεται να έκανε φάουλ στον Peter Christiansen, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

50'

50'

49'

49'
Κακό κοντρόλ

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

49'

Ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

49'

48'

48'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Isak Steiner Jensen από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Oliver Villadsen

47'

Ελεύθερο για την ομάδα Σοντερίσκε

47'
Απόκρουση

Ο Mohammed Diomande της ομάδας Νόρτζελαντ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

46'

45+2'

45+1'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 40%, Νόρτζελαντ: 60%.

45'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

45'

Πως το έχασε αυτό; Ο Jose Gallegos έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

45'

Ο Isak Steiner Jensen από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

45'

44'

44'

Το σουτ του Isak Steiner Jensen μπλοκάρεται

44'

Ο Stefan Gartenmann από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

44'

43'

Σουτ του Jose Gallegos βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

43'

Ο Atli Barkarson από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

43'

Ο Oliver Villadsen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Isak Steiner Jensen

42'

Η ομάδα Σοντερίσκε έχει την κατοχή της μπάλας

41'
Απόκρουση

41'
Σέντρα

41'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Andreas Hansen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

40'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 39%, Νόρτζελαντ: 61%.

40'

40'

39'

Ο Simon Adingra έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Nicolai Floe βγαίνει δυνατά και σώζει!

39'
Απόκρουση

Ο Mohammed Diomande απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

39'

O Emil Kornvig στέλνει τη μπάλα μακριά.

39'
Απόκρουση

Ο Jacob Steen Christensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

39'

39'

37'

37'

Ο Mohammed Diomande από την ομάδα Νόρτζελαντ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

37'

Ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

37'

37'
Απόκρουση

Ο Nicolai Floe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

36'

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

36'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Benjamin Nygren έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Nicolai Floe

36'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Benjamin Nygren βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

36'
Σέντρα

Ο Martin Frese από την Νόρτζελαντ κάνει ωραία σέντρα

35'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 38%, Νόρτζελαντ: 62%.

35'

35'

Ο Emil Frederiksen επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

34'

34'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Σοντερίσκε!

33'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

33'
Κόκκινη κάρτα

ΑΠΟΒΟΛΗ! - Ο Adamo Nagalo έκανε φάουλ και αποβάλλεται καθώς ήταν ο τελευταίος παίκτης!

33'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Adamo Nagalo ανέτρεψε τον Peter Christiansen από πίσω και δόθηκε φάουλ

33'
Σέντρα

32'

Ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

31'

Το σουτ του Oliver Antman μπλοκάρεται

31'

30'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 34%, Νόρτζελαντ: 66%.

30'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Kian Hansen της ομάδας Νόρτζελαντ για να αποτρέψει το γκολ.

30'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

30'

30'
Απόκρουση

Ο Bubacarr Sanneh απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

30'
Σέντρα

Ο Mohammed Diomande από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

30'

29'

29'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

29'

O Adamo Nagalo στέλνει τη μπάλα μακριά.

28'

27'

27'

26'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Stefan Gartenmann της ομάδας Σοντερίσκε για να αποτρέψει το γκολ.

26'

Ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

26'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ παίζει το 1-2 με τον Oliver Antman.

25'

25'
Σέντρα

Ο Kian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

25'

24'

Το σουτ του Benjamin Nygren μπλοκάρεται

24'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

24'

Το σουτ του Mohammed Diomande μπλοκάρεται

24'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

24'
Σέντρα

22'

Η ομάδα Νόρτζελαντ έχει την κατοχή της μπάλας

21'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 32%, Νόρτζελαντ: 68%.

21'

20'

20'

Ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ είναι σε θέση οφσάιντ

20'

19'
Απόκρουση

Ο Rasmus Vinderslev απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

19'
Σέντρα

Ο Mads Bidstrup κάνει τη σέντρα

19'

19'

Το παιχνίδι έχει χαμηλό ρυθμό καμία από τις δύο πλευρές δεν έχει πάρει την πρωτοβουλία

18'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

18'

18'

Το παιχνίδι σταματάει για μία στιγμή, καθώς η μπάλα βρήκε στον διαιτητή.

18'
Απόκρουση

18'

Η ομάδα Νόρτζελαντ εκδηλώνει επίθεση

16'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Peter Christiansen

16'
Απόκρουση

Ο Bubacarr Sanneh της ομάδας Σοντερίσκε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

16'

Ο Simon Adingra από την ομάδα Νόρτζελαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

16'

15'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 33%, Νόρτζελαντ: 67%.

15'

14'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

14'

13'

Ο Atli Barkarson από την ομάδα Σοντερίσκε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Oliver Antman

13'

13'

13'

Ο Martin Frese πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

12'

12'
Απόκρουση

Ο Atli Barkarson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

12'
Σέντρα

Ο Simon Adingra κάνει τη σέντρα

11'

Ο Emil Kornvig τιμωρείται για σπρώξιμο στον Andreas Hansen

11'
Σέντρα

Ο Nicolaj Thomsen κάνει τη σέντρα

11'
Απόκρουση

Ο Martin Frese απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

11'
Σέντρα

11'

10'

10'

9'
Σέντρα

Ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

8'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

8'

O Kian Hansen στέλνει τη μπάλα μακριά.

8'
Απόκρουση

8'
Σέντρα

Ο Emil Frederiksen κάνει τη σέντρα

7'

7'

Ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

7'

6'

6'

5'

5'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 37%, Νόρτζελαντ: 63%.

5'

4'

4'
Σέντρα

4'
Απόκρουση

4'

Ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

3'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann της ομάδας Σοντερίσκε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

3'

Το αμυντικό λάθος του Stefan Gartenmann μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

3'

3'
Σέντρα

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

2'

2'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

2'
Σέντρα

Ο Oliver Villadsen κάνει τη σέντρα

1'

1'

Πως το έχασε αυτό; Ο Oliver Antman έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

1'

1'

Η βροχή κάνει δύσκολες τις συνθήκες για τους παίκτες

1'

Η ομάδα Νόρτζελαντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Sydbank Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 5 αγώνες της ομάδας Νόρτζελαντ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 2.12 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Σοντερίσκε ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.15 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα