Ιστορικό Αγώνων
Ίντερ Κλαμπ Ντ' Εσκάλδες : Στατιστικά για 1η Κατηγορία 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΑΝΔΟΡΑ: 1η Κατηγορία 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
23 | 54 | 17 | 3 | 3 | 46:22 | |
| 2 |
|
24 | 51 | 15 | 6 | 3 | 45:13 | |
| 3 |
|
23 | 45 | 14 | 3 | 6 | 44:22 | |
| 4 |
|
23 | 44 | 13 | 5 | 5 | 45:18 | |
| 5 |
|
23 | 31 | 9 | 4 | 10 | 29:26 | |
| 6 |
|
23 | 24 | 7 | 3 | 13 | 19:39 | |
| 7 |
|
23 | 21 | 6 | 3 | 14 | 25:40 | |
| 8 |
|
23 | 14 | 3 | 5 | 15 | 13:54 | |
| 9 |
|
23 | 10 | 2 | 4 | 17 | 13:45 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 6 (60.0%) |
2 (20.0%) |
2 (20.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 4 (40.0%) |
6 (60.0%) |
0 (0.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 21:12 | 3.3 | 2.1:1.2 |
| Ημίχρονο | 9:4 | 1.3 | 0.9:0.4 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | - λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | - λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 52.2% (12/23) | 47.8% (11/23) |
| Ημίχρονο | 4.3% (1/23) | 95.7% (22/23) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 17.4% (4/23) |
| 2-3 | 47.8% (11/23) |
| 4-6 | 30.4% (7/23) |
| 7+ | 4.3% (1/23) |
| Failed to score | 4.3% (1/23) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.0% (3/23) | |
| 2 - 1 | 13.0% (3/23) | |
| 0 - 1 | 13.0% (3/23) | |
| 3 - 1 | 8.7% (2/23) | |
| 4 - 0 | 8.7% (2/23) | |
| 0 - 2 | 8.7% (2/23) | |
| 2 - 0 | 8.7% (2/23) | |
| 3 - 5 | 4.3% (1/23) | |
| 3 - 2 | 4.3% (1/23) | |
| 1 - 3 | 4.3% (1/23) | |
| 1 - 0 | 4.3% (1/23) | |
| 4 - 1 | 4.3% (1/23) | |
| 1 - 2 | 4.3% (1/23) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 30.4% (7/23) | |
| 4 | 21.7% (5/23) | |
| 3 | 17.4% (4/23) | |
| 1 | 17.4% (4/23) | |
| 5 | 8.7% (2/23) | |
| 8 | 4.3% (1/23) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 30.4% (7/23) | |
| 1/X | 0.0% (0/23) | |
| 1/2 | 0.0% (0/23) | |
| X/1 | 17.4% (4/23) | |
| X/X | 13.0% (3/23) | |
| X/2 | 21.7% (5/23) | |
| 2/1 | 4.3% (1/23) | |
| 2/X | 0.0% (0/23) | |
| 2/2 | 13.0% (3/23) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 46 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 22 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 45 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 94 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 2.00 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.96 γκολ σε κάθε αγώνα . |
30/7/2024 21:29
Πρόβλημα με την τηλεοπτική μετάδοση του Ίντερ ντ' Εσκάλδες-ΑΕΚ!
24/7/2024 23:05
ΑΕΚ - Ίντερ Ντ' Εσκάλδες 4-3: Χαλάρωσε πολύ και παραλίγο να το «πληρώσει» η Ένωση που νίκησε αλλά προβλημάτισε (video)
22/7/2024 18:23
Η ΑΕΚ κρούει τον κώδωνα του κινδύνου ενόψει Ίντερ Ντ’ Εσκάλδες!
18/7/2024 20:58
ΑΕΚ: Κόντρα στην Ίντερ Κλαμπ Ντ' Εσκάλδες στον δεύτερο προκριματικό γύρο του Κόνφερενς η Ένωση
- Felip Ortiz
- Προπονητής χρ.
Tερματοφύλακες
- Adria Munoz
- Ισπανία 32 χρ.
#1
- Javier Diaz
- Ισπανία 29 χρ.
#13
- Emanuel
- Ανδόρα 24 χρ.
#25
- Julian Pedernera
- Αργεντινή 23 χρ.
Aμυντικοί
- Jilmar Torres
- Ισπανία 31 χρ.
#3
- Alex Sanchez
- Ισπανία 34 χρ.
#4
- Sebastien Aguero
- Γαλλία 32 χρ.
#17
- Joseba Muguruza
- Ισπανία 32 χρ.
#22
Mέσοι
- Victor Alonso
- Ισπανία 31 χρ.
#6
- Jean-Luc Gbayara Assoubre
- Ακτή Ελεφαντοστού 33 χρ.
#12
- Adrian Gomes
- Ανδόρα 24 χρ.
#16
- Hamza Ryahi
- Ισπανία 32 χρ.
#21
- Alex Gomez
- Ισπανία 22 χρ.
#23
- Martin Calderon
- Ισπανία 27 χρ.
#33
- Juan Camara
- Ισπανία 32 χρ.
#77
Eπιθετικοί
- Guillaume Lopez
- Ανδόρα 27 χρ.
#7
- Angel De la Torre
- Ισπανία 31 χρ.
#10
- Sascha Andreu
- Ισπανία 39 χρ.
#19
- Jordi Alaez
- Ανδόρα 28 χρ.
#23
- Maurizio Pochettino
- Ισπανία 25 χρ.