Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Oliver Villadsen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 53%, Κοπεγχάγη: 47%.

Η σέντρα από τον Diogo Goncalves από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

88'

Ο Ibrahim Osman δίνει τη θέση του στον Mario Dorgeles

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Christian Rasmussen από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Jordan Larsson

87'

87'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Jeppe Tverskov

86'

Ο Adamo Nagalo από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

86'

Ο Kevin Diks κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

85'

85'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Christian Soerensen από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

85'

Η σέντρα από τον Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

85'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 55%, Κοπεγχάγη: 45%.

84'

Η ομάδα Κοπεγχάγη έχει την κατοχή της μπάλας

83'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκδηλώνει επίθεση

83'

83'

Η ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

82'

82'

Ο Christian Soerensen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

82'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

82'

Η σέντρα από τον Christian Soerensen από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

82'

81'

Ο Mohamed Elyounoussi δίνει τη θέση του στον Peter Ankersen

81'

Ο Rasmus Falk δίνει τη θέση του στον William Clem

81'

Ο Jordan Larsson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

81'

Ο Kamil Grabara από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

81'

Ο Daniel Svensson από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

80'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 56%, Κοπεγχάγη: 44%.

80'

Ο Scott McKenna από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

80'

80'

Ο Marcus Ingvartsen δίνει τη θέση του στον Christian Rasmussen

80'

Ο Andreas Schjelderup δίνει τη θέση του στον Lucas Hey

79'

Ο Elias Jelert σταματά επιτυχώς το σουτ

79'

Το σουτ του Andreas Schjelderup μπλοκάρεται

79'

Καλή ενέργεια από τον Oliver Villadsen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

78'

Η ομάδα Νόρτζελαντ έχει την κατοχή της μπάλας

78'

Ο Andreas Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

77'

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Daniel Svensson

76'

75'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 57%, Κοπεγχάγη: 43%.

75'

75'

Ο Ibrahim Osman από την ομάδα Νόρτζελαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

75'

Το σουτ του Ibrahim Osman μπλοκάρεται

75'

75'

74'

Ο Scott McKenna σταματά επιτυχώς το σουτ

74'

Το σουτ του Daniel Svensson μπλοκάρεται

74'

Ο Oliver Antman τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

74'

Η ομάδα Νόρτζελαντ ξεκινάει αντεπίθεση

73'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

73'

73'

72'

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jordan Larsson

72'

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Viktor Claesson

72'

Ο Daniel Svensson από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

71'

Ο Orri Oskarsson δίνει τη θέση του στον Viktor Claesson

71'

Ο Roony Bardghji δίνει τη θέση του στον Diogo Goncalves

70'

Ο Mads Kristian Hansen δίνει τη θέση του στον Oliver Antman

70'

70'

70'

70'

69'

69'

Ο Elias Jelert κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

68'

Κίτρινη κάρτα για τον Christian Soerensen

68'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Christian Soerensen για την ομάδα Κοπεγχάγη. Ο Ibrahim Osman σταματάει την φάση.

68'

68'

68'

67'

67'

Ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

67'

Ο Martin Frese απομακρύνει τη μπάλα

67'

Ο Kian Hansen επιστρέφει στο γήπεδο.

66'

66'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Kian Hansen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

66'

Ο Denis Vavro δίνει τη θέση του στον Christian Soerensen

65'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 60%, Κοπεγχάγη: 40%.

65'

64'

64'

Ο Jeppe Tverskov σταματά επιτυχώς το σουτ

64'

Το σουτ του Denis Vavro μπλοκάρεται

64'

Ο Andreas Schjelderup από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

63'

63'

Ο Ibrahim Osman από την ομάδα Νόρτζελαντ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

63'

63'

62'

Ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

62'

Ο Kamil Grabara απομακρύνει τη μπάλα

62'

Ο Kamil Grabara κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

62'

Καλή ενέργεια από τον Ibrahim Osman ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

62'

Ο Oliver Villadsen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Kamil Grabara ελέγχει την φάση

62'

61'

Το παιχνίδι σταμάτησε

60'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Jeppe Tverskov

60'

Καλή ενέργεια από τον Andreas Schjelderup ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

60'

Η σέντρα από τον Ibrahim Osman από την ομάδα Νόρτζελαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

60'

60'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 61%, Κοπεγχάγη: 39%.

60'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

59'
Σε εξέλιξη

VAR - ΓΚΟΛ! Ο διαιτητής σταμάτησε το παιχνίδι. Γίνεται έλεγχος του VAR, πιθανό γκολ για την ομάδα Κοπεγχάγη

59'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

57'

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Elias Jelert

57'

Ο Jordan Larsson από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

57'

56'

Ο Denis Vavro απομακρύνει τη μπάλα

56'

Ο Mads Kristian Hansen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

56'

55'

55'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 63%, Κοπεγχάγη: 37%.

54'

54'

53'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Andreas Schjelderup

53'

Ο Daniel Svensson από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

52'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

52'

52'

51'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Johannes Hoff Thorup για αντιαθλητικό χτύπημα

51'

Ο Scott McKenna απομακρύνει τη μπάλα

50'

50'

50'

49'

49'

48'

Ο Lukas Lerager είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

48'

48'

Ο Denis Vavro σταματά επιτυχώς το σουτ

48'

47'

47'

Ο Kian Hansen έκανε μία κακή εκτέλεση που οδήγησε σε γκολ του αντιπάλου.

47'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Orri Oskarsson της ομάδας Κοπεγχάγη σκοράρει έξω από την περιοχή με το δεξί πόδι!

47'

Ο Orri Oskarsson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

46'

46'

45+7'

45+7'

45+6'

Ο Denis Vavro αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

45+6'

45+6'

45+6'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Κοπεγχάγη!

45+6'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΕΝΑΛΤΙ! Ο διαιτητής σταμάτησε το παιχνίδι. Γίνεται έλεγχος του VAR, πιθανό πέναλτι για την ομάδα Κοπεγχάγη

45+5'

45+5'

Το σουτ του Roony Bardghji μπλοκάρεται

45+5'

45+5'

45+4'

Ο Rasmus Falk αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

45+4'

45+4'

Ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

45+4'

Ο Oliver Villadsen απομακρύνει τη μπάλα

45+3'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

ΔΟΚΑΡΙ! Ο Roony Bardghji ανέλαβε την εκτέλεση, αλλά σημάδεψε το δοκάρι!

45+2'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Marcus Ingvartsen από την ομάδα Νόρτζελαντ υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Mohamed Elyounoussi.

45+2'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

45+1'

Ο Marcus Ingvartsen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Scott McKenna.

45'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

44'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 62%, Κοπεγχάγη: 38%.

44'

44'

Ο Rasmus Falk κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

43'

Ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

43'

Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

43'

Ο Daniel Svensson από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

42'

Ο Elias Jelert απομακρύνει τη μπάλα

42'

Καλή ενέργεια από τον Mohamed Elyounoussi ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

41'

41'

Ο Adamo Nagalo επιστρέφει στο γήπεδο.

41'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Adamo Nagalo για αντιαθλητικό χτύπημα

41'

41'

41'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Adamo Nagalo να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

40'

40'

Ο Adamo Nagalo είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

40'

39'

39'

Ο Jordan Larsson από την ομάδα Κοπεγχάγη δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

39'

Η σέντρα από τον Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

39'

Ο Marcus Ingvartsen απομακρύνει τη μπάλα

39'

38'

37'

37'

Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Ibrahim Osman

37'

36'

36'

36'

36'

Ο Kian Hansen σταματά επιτυχώς το σουτ

36'

Το σουτ του Mohamed Elyounoussi μπλοκάρεται

35'

35'

34'

33'

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jordan Larsson από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Oliver Villadsen

32'

32'

32'

30'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 65%, Κοπεγχάγη: 35%.

29'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Marcus Ingvartsen στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

29'

29'

29'

Το σουτ του Marcus Ingvartsen μπλοκάρεται

29'

28'

27'

27'

27'

26'

Ο Ibrahim Osman από την ομάδα Νόρτζελαντ είναι σε θέση οφσάιντ

26'

25'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 67%, Κοπεγχάγη: 33%.

24'

Ο Kevin Diks είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

23'

Κίτρινη κάρτα για τον Andreas Schjelderup

23'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Andreas Schjelderup για την ομάδα Νόρτζελαντ. Ο Kevin Diks σταματάει την φάση.

23'

22'

Ο Daniel Svensson έδωσε την ασίστ για το γκολ.

22'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ibrahim Osman με δεξί βολέ στέλνει την μπάλα στο βάθος των διχτύων. Υπέροχο τελείωμα!

22'

Ο Daniel Svensson από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

21'

Ο Lukas Lerager απομακρύνει τη μπάλα

21'

20'

19'

19'

19'

18'

Ο Marcus Ingvartsen από την ομάδα Νόρτζελαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mohamed Elyounoussi

18'

Ο Lukas Lerager κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

17'

16'

16'

16'

16'

16'

16'

16'

15'

Ο Jordan Larsson απομακρύνει τη μπάλα

15'

15'

Φράγμα από τον Scott McKenna, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Ibrahim Osman. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

14'

14'

13'

12'

12'

11'

11'

11'

10'

10'

10'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Mohamed Elyounoussi από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

10'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

9'

9'

Η ομάδα Κοπεγχάγη ξεκινάει αντεπίθεση

9'

8'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Martin Frese

8'

8'

8'

Η σέντρα από τον Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

7'

7'

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Jeppe Tverskov

6'

5'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 66%, Κοπεγχάγη: 34%.

5'

Ο Martin Frese κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

5'

5'

Το σουτ του Mads Kristian Hansen μπλοκάρεται

5'

Η σέντρα από τον Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

4'

4'

Ο Orri Oskarsson αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

4'

Ο Jordan Larsson χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

4'

Ο Andreas Hansen κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

4'

Καλή ενέργεια από τον Jordan Larsson ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

3'

Ο Orri Oskarsson κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Kian Hansen.

2'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Ibrahim Osman για την ομάδα Νόρτζελαντ. Ο Kamil Grabara σταματάει την φάση.

2'

2'

Ο Oliver Villadsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

2'

Ο Orri Oskarsson κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Jeppe Tverskov.

1'

1'

1'

1'

Οι παίκτες παίζουν σε γήπεδο τεχνητού χλοοτάπητα σήμερα.

1'

Είναι μία όμορφη ζεστή μέρα για ποδόσφαιρο.

1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

0'

Καλησπέρα σας από το Right To Dream Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Νόρτζελαντ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.50 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Νόρτζελαντ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.67 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Κοπεγχάγη, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 2.75 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα