durim
Μέλος από 14/3/2024- Points
- 72.88
- Yield*
- 0%
- 30 ημερών
- -4%
- Κατάταξη
- 301ος
- Προβλέψεις
- 9690
- Μέση απόδοση
- 1.73
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 62% (5992 από 9690)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3687 | 65.2% | +5.74 | +0.2% | 1.65 |
| X | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 3.55 |
| 2 | 2176 | 61.9% | +50.60 | +2.3% | 1.75 |
| 1X | 342 | 57.3% | -15.04 | -4.4% | 1.81 |
| 12 | 2 | 50.0% | -0.61 | -30.5% | 1.36 |
| X2 | 512 | 58.6% | -24.77 | -4.8% | 1.85 |
| Over | 2673 | 59.0% | -45.70 | -1.7% | 1.72 |
| Under | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 2.24 |
| Ημ.1 | 47 | 46.8% | -10.55 | -22.4% | 3.70 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | 39 | 51.3% | +7.45 | +19.1% | 3.12 |
| Goal | 178 | 62.4% | +9.47 | +5.3% | 1.71 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 15 | 46.7% | -0.38 | -2.5% | 2.06 |
| 4-6 Goals | 14 | 57.1% | +1.67 | +11.9% | 1.94 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 317 | 60.3% | +34.77 | +11.0% | 2.01 | |
| 314 | 65.3% | -8.89 | -2.8% | 1.54 | |
| 283 | 60.4% | +3.61 | +1.3% | 1.75 | |
| 272 | 60.7% | +6.94 | +2.6% | 1.73 | |
| 251 | 59.4% | -16.24 | -6.5% | 1.65 | |
| 243 | 65.8% | -2.11 | -0.9% | 1.56 | |
| 222 | 62.6% | +6.01 | +2.7% | 1.74 | |
| 216 | 72.7% | +9.48 | +4.4% | 1.52 | |
| 212 | 65.6% | +19.74 | +9.3% | 1.69 | |
| 202 | 59.4% | +6.30 | +3.1% | 1.81 | |
| 196 | 63.3% | -1.22 | -0.6% | 1.64 | |
| 193 | 57.5% | -17.07 | -8.8% | 1.65 | |
| 168 | 61.9% | +14.89 | +8.9% | 1.87 | |
| 160 | 56.3% | -0.36 | -0.2% | 1.90 | |
| 159 | 62.3% | +0.52 | +0.3% | 1.66 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3395 | 75.0% | -45.36 | -1.3% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 4673 | 59.3% | -27.98 | -0.6% | 1.69 |
| 2.00 - 2.99 | 1376 | 44.2% | -19.43 | -1.4% | 2.26 |
| 3.00 - 5.00 | 188 | 28.7% | +7.95 | +4.2% | 3.59 |
| 5.01+ | 58 | 22.4% | +57.70 | +99.5% | 9.43 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1899 | 58.5% | -52.41 | -2.8% | 1.84 |
| 1 - 3 | 1984 | 60.5% | -58.12 | -2.9% | 1.74 |
| 3 - 6 | 2178 | 62.6% | +13.11 | +0.6% | 1.73 |
| 6 - 12 | 1779 | 64.0% | +27.37 | +1.5% | 1.65 |
| 12 - 24 | 896 | 62.5% | -12.46 | -1.4% | 1.64 |
| 24 - 48 | 379 | 65.7% | +57.04 | +15.1% | 1.75 |
| 48+ | 575 | 64.3% | -1.65 | -0.3% | 1.64 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
9706 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/5/26 22:00 | - |
Μάντσεστερ Σίτι
Κρίσταλ Πάλας
|
1 | 1.22
| - |
| 11/5/26 22:00 | - |
Τότεναμ
1
Λιντς
1
|
1 | 1.80
| -1.00 |
| 11/5/26 04:15 | - |
Πούμας
3
Κλαμπ Αμέρικα
3
|
Over | 1.83
| +0.83 |
| 11/5/26 03:30 | - |
Βελέζ Σάρσφιλντ
0
Χιμνάσια Λα Πλάτα
1
|
Over | 2.60
| -1.00 |
| 11/5/26 02:30 | - |
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
0
Μπολίβαρ
0
|
2 | 2.10
| -1.00 |
| 10/5/26 20:00 | - |
Γκραν. Τενερίφη (Γ)
1
Μπαρτσελόνα (Γ)
3
|
2 | 1.10
| +0.10 |
| 10/5/26 19:30 | - |
ΑΕΚ
2
Παναθηναϊκός
1
|
1 | 1.55
| +0.55 |
| 10/5/26 19:30 | - |
Ρεάλ Οβιέδο
0
Χετάφε
0
|
2 | 2.65
| -1.00 |
| 10/5/26 19:00 | - |
Μπρόντμπι
0
Άαρχους
2
|
X2 | 1.42
| +0.42 |
| 10/5/26 17:00 | - |
Βιλάζνια
2
Φλαμουρτάρι
0
|
1 | 1.21
| +0.21 |
| 10/5/26 16:30 | - |
Αμβούργο
3
Φράιμπουργκ
2
|
X2 | 1.47
| -1.00 |
| 10/5/26 16:00 | - |
Μπέρνλι
2
Άστον Βίλα
2
|
2 | 1.65
| -1.00 |
| 10/5/26 16:00 | - |
Νότιγχαμ Φόρεστ
1
Νιούκαστλ
1
|
X2 | 1.47
| +0.47 |
| 10/5/26 15:00 | - |
Νόρτζελαντ
0
Μίντιλαντ
0
|
2 | 2.25
| -1.00 |
| 10/5/26 15:00 | - |
Μαγιόρκα
1
Βιγιαρεάλ
1
|
1X | 1.47
| +0.47 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.