Park3r
Μέλος από 23/9/2013- Points
- 122.97
- Yield*
- +9%
- 30 ημερών
- +4%
- Κατάταξη
- 7ος
- Προβλέψεις
- 256
- Μέση απόδοση
- 1.63
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 67% (172 από 256)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 50.0% | -1.28 | -21.3% | 1.59 |
| X | - | - | - | - | - |
| 2 | 6 | 83.3% | +1.99 | +33.2% | 1.61 |
| 1X | 2 | 100.0% | +1.17 | +58.5% | 1.59 |
| 12 | 1 | 100.0% | +0.22 | +22.0% | 1.22 |
| X2 | 8 | 75.0% | +0.87 | +10.9% | 1.51 |
| Over | 136 | 66.9% | +7.56 | +5.6% | 1.58 |
| Under | 8 | 62.5% | +0.37 | +4.6% | 1.68 |
| Ημ.1 | 3 | 66.7% | +0.05 | +1.7% | 1.51 |
| Ημ.X | 1 | 100.0% | +0.93 | +93.0% | 1.93 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 50 | 70.0% | +5.15 | +10.3% | 1.58 |
| No Goal | 4 | 50.0% | -0.68 | -17.0% | 1.75 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 20 | 60.0% | +3.57 | +17.9% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 11 | 63.6% | +3.05 | +27.7% | 1.97 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 56.3% | -3.60 | -11.3% | 1.61 | |
| 31 | 77.4% | +7.67 | +24.7% | 1.61 | |
| 22 | 68.2% | +2.42 | +11.0% | 1.62 | |
| 18 | 66.7% | +2.70 | +15.0% | 1.72 | |
| 14 | 57.1% | -0.54 | -3.9% | 1.72 | |
| 14 | 57.1% | -1.51 | -10.8% | 1.58 | |
| 11 | 72.7% | +2.90 | +26.4% | 1.73 | |
| 10 | 80.0% | +2.75 | +27.5% | 1.59 | |
| 10 | 80.0% | +1.87 | +18.7% | 1.49 | |
| 9 | 88.9% | +3.72 | +41.3% | 1.58 | |
| 9 | 77.8% | +1.60 | +17.8% | 1.51 | |
| 9 | 44.4% | -2.41 | -26.8% | 1.61 | |
| 8 | 50.0% | -1.40 | -17.5% | 1.70 | |
| 8 | 75.0% | +1.55 | +19.4% | 1.63 | |
| 7 | 85.7% | +2.23 | +31.9% | 1.60 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 37 | 70.3% | -0.44 | -1.2% | 1.42 |
| 1.50 - 1.99 | 212 | 67.0% | +21.99 | +10.4% | 1.66 |
| 2.00 - 2.99 | 7 | 57.1% | +1.42 | +20.3% | 2.09 |
| 3.00 - 5.00 | - | - | - | - | - |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 67 | 65.7% | +3.80 | +5.7% | 1.64 |
| 1 - 3 | 110 | 63.6% | +3.19 | +2.9% | 1.62 |
| 3 - 6 | 68 | 69.1% | +7.64 | +11.2% | 1.63 |
| 6 - 12 | 11 | 100.0% | +8.34 | +75.8% | 1.76 |
| 12 - 24 | - | - | - | - | - |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 5
256 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 10/5/26 17:45 | - |
Φέγενορντ
1
Άλκμααρ
1
|
Over | 1.55
| -1.00 |
| 10/5/26 17:30 | - |
Χάκεν
3
Μάλμε
2
|
Over | 1.65
| +0.65 |
| 10/5/26 17:00 | - |
Σίλκεμποργκ
0
Κοπεγχάγη
4
|
Over | 1.44
| +0.44 |
| 9/5/26 19:30 | - |
Βόλφσμπουργκ
0
Μπάγερν Μονάχου
1
|
2 | 1.57
| +0.57 |
| 7/5/26 22:00 | - |
Κρίσταλ Πάλας
2
Σαχτάρ Ντόνετσκ
1
|
Over | 1.91
| +0.91 |
| 7/5/26 01:00 | - |
Κούσκο
1
Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα
1
|
X2 | 1.35
| +0.35 |
| 6/5/26 01:00 | - |
Σπόρτινγκ Κριστάλ
0
Παλμέιρας
2
|
12 | 1.22
| +0.22 |
| 4/5/26 22:00 | - |
Έβερτον
3
Μάντσεστερ Σίτι
3
|
Over | 1.62
| +0.62 |
| 3/5/26 21:00 | - |
Άστον Βίλα
1
Τότεναμ
2
|
Goal | 1.62
| +0.62 |
| 3/5/26 18:40 | - |
Γκλάντμπαχ
1
Ντόρτμουντ
0
|
Over | 1.57
| -1.00 |
| 3/5/26 17:30 | - |
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
3
Λίβερπουλ
2
|
Over | 1.57
| +0.57 |
| 2/5/26 20:00 | - |
Φενερμπαχτσέ
3
Μπασακσεχίρ
1
|
Over | 1.53
| +0.53 |
| 2/5/26 19:00 | - |
Μπραν
3
Φρέντρικσταντ
1
|
Over | 1.55
| +0.55 |
| 2/5/26 16:30 | - |
Μπάγερν Μονάχου
3
Χαϊντενχάιμ
3
|
4-6 Goals | 1.90
| +0.90 |
| 1/5/26 01:00 | - |
Μπολίβαρ
2
Φλουμινένσε
0
|
2-3 Goals | 1.95
| +0.95 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.