90+6'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+6'
Απόκρουση

Ο Nicolai Floe από την ομάδα Σοντερίσκε δεν καταφέρνει να «καθαρίσει» σωστά την μπάλα και δίνει ένα πλάγιο άουτ στην αντίπαλη ομάδα.

90+5'

Ο Nicolai Floe κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+5'
Σέντρα

Ο Joel King κάνει τη σέντρα

90+5'

Ο Isak Steiner Jensen από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε θέση οφσάιντ

90+5'
Απόκρουση

Ο Jakob Breum απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'

Ο Isak Steiner Jensen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+4'
Απόκρουση

Ο Nicholas Mickelson απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

90+4'
Γέμισμα

Ο Stefan Gartenmann εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+4'

90+4'

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Rilwan Hassan

90+3'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

90+3'

Ο Jeppe Tverskov δίνει τη θέση του στον Jens Jakob Thomasen

90+3'

90+3'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Joergen Skjelvik της ομάδας Οντένσε για να αποτρέψει το γκολ.

90+2'
Απόκρουση

Ο Joergen Skjelvik της ομάδας Οντένσε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

90+2'

Ο Rilwan Hassan από την ομάδα Σοντερίσκε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

90+2'

90+2'

Το σουτ του Jakob Breum μπλοκάρεται

90+2'

Καλή ενέργεια από τον Abdulrahman Taiwo ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+2'

Ο Isak Steiner Jensen εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Breum από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Isak Steiner Jensen

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90'

Ο Issam Jebali σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Nicolai Floe ελέγχει την φάση

90'

Η ομάδα Οντένσε ξεκινάει αντεπίθεση

90'

Ελεύθερο για την ομάδα Οντένσε

90'

Πως το έχασε αυτό; Ο Robin Schouten έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

90'

Ο Isak Steiner Jensen από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

89'

89'

Ο Joel King από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

89'

Το σουτ του Issam Jebali μπλοκάρεται

89'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'
Σέντρα

Ο Jakob Breum κάνει τη σέντρα

88'

Κατοχή: Οντένσε: 64%, Σοντερίσκε: 36%.

87'

Ελεύθερο για την ομάδα Σοντερίσκε

86'

Ο Max Fenger δίνει τη θέση του στον Bashkim Kadrii

86'

Ο Mads Froekjaer-Jensen δίνει τη θέση του στον Ayo Simon Okosun

86'

Ο Emmanuel Sabbi δίνει τη θέση του στον Jakob Breum

86'

Πως το έχασε αυτό; Ο Max Fenger έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

86'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

86'

85'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

85'

84'

Ο Mads Albaek δίνει τη θέση του στον Robin Schouten

84'

Ο Peter Christiansen δίνει τη θέση του στον Abdulrahman Taiwo

84'
Απόκρουση

Ο Maxime Soulas απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

84'
Σέντρα

Ο Mads Froekjaer-Jensen κάνει τη σέντρα

84'

83'

6491 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

83'

Η ομάδα Σοντερίσκε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

83'

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

83'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

82'

82'

Ο Jeppe Tverskov από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

82'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

81'
Απόκρουση

Ο Maxime Soulas απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

81'
Σέντρα

80'

Κατοχή: Οντένσε: 62%, Σοντερίσκε: 38%.

80'

80'

Ο Issam Jebali αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

79'

Το σουτ του Peter Christiansen μπλοκάρεται

79'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Emmanuel Sabbi

78'
Σέντρα

Ο Rasmus Vinderslev κάνει τη σέντρα

78'

Η ομάδα Οντένσε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

78'

Ο Mads Albaek από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

78'

77'

Η φιλοξενούμενη ομάδα αρχίζει πραγματικά να ασκεί πίεση στην αντίπαλο της τώρα.

77'
Απόκρουση

Ο Hans Christian Bernat απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

77'

77'
Απόκρουση

77'

Ο Isak Steiner Jensen από την ομάδα Σοντερίσκε είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

76'
Απόκρουση

Ο Joergen Skjelvik απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

76'
Σέντρα

Ο Mads Albaek κάνει τη σέντρα

76'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

76'

Ο Stefan Gartenmann από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

76'
Γέμισμα

Ο Mads Albaek εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

75'

Ο Joergen Skjelvik έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

75'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Peter Christiansen

75'

75'

75'

74'

74'

Ο Bubacarr Sanneh τιμωρείται για σπρώξιμο στον Hans Christian Bernat

74'

Ο Mads Albaek από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

73'
Απόκρουση

Ο Mihajlo Ivancevic απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

73'
Σέντρα

Ο Isak Steiner Jensen από την ομάδα Σοντερίσκε σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

73'
Απόκρουση

73'

73'
Απόκρουση

72'

Ένας παίκτης από την ομάδα Σοντερίσκε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

72'

Ο Mihajlo Ivancevic τιμωρείται για σπρώξιμο στον Peter Christiansen

71'

70'
Απόκρουση

Ο Emmanuel Sabbi απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

70'
Γέμισμα

69'

Ο Troels Kloeve δίνει τη θέση του στον Sander Svendsen

69'

Ο Emil Kornvig δίνει τη θέση του στον Nicolaj Thomsen

69'

Ο Jose Gallegos δίνει τη θέση του στον Rilwan Hassan

69'

69'

68'

O Mihajlo Ivancevic στέλνει τη μπάλα μακριά.

68'

Η ομάδα Οντένσε έχει την κατοχή της μπάλας

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emil Kornvig από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Emmanuel Sabbi

67'

66'
Απόκρουση

Ο Maxime Soulas της ομάδας Σοντερίσκε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

66'
Απόκρουση

Ο Marc Dal Hende απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

65'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

65'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Mads Froekjaer-Jensen έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Nicolai Floe

65'

65'

64'

Ο Nicolai Floe έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Emmanuel Sabbi βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Nicolai Floe του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

64'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Emmanuel Sabbi , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

64'

63'

Ο Emil Frederiksen δίνει τη θέση του στον Isak Steiner Jensen

62'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Emmanuel Sabbi της ομάδας Οντένσε ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Nicolai Floe επέλεξε τη λάθος γωνία.

62'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Maxime Soulas από την ομάδα Σοντερίσκε υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Max Fenger.

62'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

62'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Οντένσε!

59'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

59'

Ο Issam Jebali δοκιμάζει τον Nicolai Floe με ένα μακρινό σουτ το οποίο όμως αποκρούεται!

58'

Ο Hans Christian Bernat κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

58'

O Stefan Gartenmann στέλνει τη μπάλα μακριά.

57'

57'

57'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

56'
Απόκρουση

56'
Σέντρα

Ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

56'
Απόκρουση

56'
Σέντρα

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Nicholas Mickelson

55'

54'
Απόκρουση

54'
Σέντρα

54'

53'

Η ομάδα Σοντερίσκε εκδηλώνει επίθεση

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Maxime Soulas από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Mads Froekjaer-Jensen

52'

52'

Πως το έχασε αυτό; Ο Issam Jebali έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

52'
Απόκρουση

Ο Marc Dal Hende αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

51'

51'
Σέντρα

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

50'

50'

50'

50'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Marc Dal Hende της ομάδας Σοντερίσκε για να αποτρέψει το γκολ.

49'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Max Fenger από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Marc Dal Hende

49'

49'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να παίξει το 1-2 με έναν συμπαίκτη του αλλά αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

47'

47'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

47'
Απόκρουση

Ο Bubacarr Sanneh από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

47'

Ο Mihajlo Ivancevic από την ομάδα Οντένσε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

46'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

46'

45+2'

45+1'

45+1'

45+1'
Σέντρα

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'
Απόκρουση

45+1'
Σέντρα

Ο Troels Kloeve κάνει τη σέντρα

45'
Σέντρα

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

45'

Ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

45'
Απόκρουση

45'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

45'
Απόκρουση

Ο Emmanuel Sabbi απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

44'

Ο Emil Kornvig από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

44'

Ένας παίκτης από την ομάδα Σοντερίσκε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

44'

43'

43'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

43'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε παίζει το 1-2 με τον Issam Jebali.

42'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

42'

Η ομάδα Σοντερίσκε έχει την κατοχή της μπάλας

41'

41'
Σέντρα

Ο Marc Dal Hende κάνει τη σέντρα

40'

Κατοχή: Οντένσε: 66%, Σοντερίσκε: 34%.

39'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ - Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε εκτέλεσε το πέναλτι, αλλά ο Nicolai Floe απέκρουσε.

39'

39'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Οντένσε!

38'
Σε εξέλιξη

38'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Bubacarr Sanneh από την ομάδα Σοντερίσκε υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Emmanuel Sabbi.

38'
Ντρίμπλα

37'

37'
Απόκρουση

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

37'
Σέντρα

35'

35'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Stefan Gartenmann της ομάδας Σοντερίσκε για να αποτρέψει το γκολ.

35'
Απόκρουση

35'

Τι ευκαιρία! Ο Jeppe Tverskov έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

35'

35'

35'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

34'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

34'
Σέντρα

Ο Nicholas Mickelson κάνει τη σέντρα

34'

33'
Απόκρουση

33'

32'
Απόκρουση

32'
Σέντρα

Ο Emmanuel Sabbi κάνει τη σέντρα

31'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

31'

30'

30'
Κακό κοντρόλ

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

30'
Σέντρα

Ο Rasmus Vinderslev από την ομάδα Σοντερίσκε σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

30'

Κατοχή: Οντένσε: 67%, Σοντερίσκε: 33%.

29'

29'
Απόκρουση

29'
Σέντρα

Ο Maxime Soulas κάνει τη σέντρα

29'

29'

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Rasmus Vinderslev

28'

Τόσο κοντά! Ο Mads Froekjaer-Jensen έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του απομακρύνεται από τον Nicolai Floe!

28'
Σέντρα

27'

Κατοχή: Οντένσε: 65%, Σοντερίσκε: 35%.

27'

26'

26'
Απόκρουση

26'
Σέντρα

26'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Albaek από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Jeppe Tverskov

25'

25'
Σέντρα

24'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε θέση οφσάιντ

24'

24'

Ο Jose Gallegos από την ομάδα Σοντερίσκε φαίνεται να έκανε φάουλ στον Emmanuel Sabbi, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

23'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

23'

23'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Stefan Gartenmann για αντιαθλητικό χτύπημα

23'

Το παιχνίδι σταμάτησε

22'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε θέση οφσάιντ

22'

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

22'

Ο Emil Kornvig από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

21'

21'

21'
Απόκρουση

20'

20'
Απόκρουση

Ο Marc Dal Hende απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

20'

20'

Το σουτ του Mads Froekjaer-Jensen μπλοκάρεται

20'

Ο Max Fenger από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

20'

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emil Kornvig από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Troels Kloeve

18'

18'
Απόκρουση

Ο Joel King απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

18'

18'
Σέντρα

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

18'

Το σουτ του Maxime Soulas μπλοκάρεται

17'

Ο Emmanuel Sabbi έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Nicolai Floe βγαίνει δυνατά και σώζει!

17'

Ο Max Fenger από την ομάδα Οντένσε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά ο Nicolai Floe βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

17'
Σέντρα

Ο Joergen Skjelvik κάνει τη σέντρα

16'

Κατοχή: Οντένσε: 72%, Σοντερίσκε: 28%.

16'

16'
Σέντρα

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

15'

15'

15'

14'

Ο Joel King από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

14'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

12'
Απόκρουση

Ο Maxime Soulas από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

12'

12'

11'

10'

10'

Κατοχή: Οντένσε: 76%, Σοντερίσκε: 24%.

10'

9'
Σέντρα

Ο Joel King από την ομάδα Οντένσε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

9'

Η ομάδα Οντένσε εκδηλώνει επίθεση

8'

8'

Ο Emmanuel Sabbi αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

7'

7'
Σέντρα

Ο Jeppe Tverskov από την ομάδα Οντένσε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

6'

Ο Emil Frederiksen επιστρέφει στο γήπεδο.

6'

6'

6'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Emil Frederiksen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

5'

Ο Emil Frederiksen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

5'

5'
Απόκρουση

5'
Σέντρα

4'

3'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Emil Frederiksen με αριστερό βολέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

3'

Το αμυντικό λάθος του Hans Christian Bernat μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

3'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

3'
Σέντρα

3'

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Σοντερίσκε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Nature Energy Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Οντένσε δεν έχει χάσει στους τελευταίους 6 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.11 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 αγώνες μεταξύ τους μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.52 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Σοντερίσκε δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
  • Η ομάδα Οντένσε νίκησε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.50 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Οντένσε, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 2.22 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα