20/3/2022 15:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 1146
1 - 1
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 769 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Ράντερς - Σοντερίσκε στις 27/1/2023

• Θεατές: 2411
90+4'

90+4'

2411 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+4'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 47%, Ράντερς: 53%.

90+4'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

Ο Patrik Carlgren κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+3'
Γέμισμα

Ο Julius Eskesen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Isak Steiner Jensen

90+1'

Το σουτ του Stephen Odey μπλοκάρεται

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90+1'

Ελεύθερο για την ομάδα Σοντερίσκε

90+1'

Ο Tosin Kehinde δίνει τη θέση του στον Filip Bundgaard

90'

Ο Nicolai Brock-Madsen από την ομάδα Ράντερς πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

90'
Σέντρα

Ο Tosin Kehinde κάνει τη σέντρα

90'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 49%, Ράντερς: 51%.

90'

Το σουτ του Tosin Kehinde μπλοκάρεται

90'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

89'

Καλή ενέργεια από τον Tobias Klysner ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

89'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

89'

Η ομάδα Ράντερς ξεκινάει αντεπίθεση

89'

89'
Γέμισμα

Ο Marc Dal Hende εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Kristofer Ingi Kristinsson

87'

Ο Kristofer Ingi Kristinsson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Simon Graves

87'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

86'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

86'
Απόκρουση

Ο Duplexe Tchamba απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

86'

85'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 50%, Ράντερς: 50%.

85'

85'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράντερς

85'

Ο Mads Albaek αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

85'

Ο Mads Albaek από την ομάδα Σοντερίσκε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

84'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

84'

83'

Η ομάδα Σοντερίσκε εκδηλώνει επίθεση

82'

Ο Peter Christiansen δίνει τη θέση του στον Isak Steiner Jensen

82'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

82'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati δίνει τη θέση του στον Nicolai Brock-Madsen

81'

81'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 48%, Ράντερς: 52%.

81'

81'

Ο Simon Piesinger επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

80'

Κίτρινη κάρτα για τον Stefan Gartenmann

80'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Stefan Gartenmann ανέτρεψε τον Vito Hammershoej-Mistrati από πίσω και δόθηκε φάουλ

80'
Σέντρα

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

79'

Η ομάδα Ράντερς έχει την κατοχή της μπάλας

78'

Το σουτ του Kristofer Ingi Kristinsson μπλοκάρεται

78'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

78'

77'
Σέντρα

Ο Kristofer Ingi Kristinsson από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

77'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

76'

Ο Maxime Soulas έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

76'

Ο Maxime Soulas από την ομάδα Σοντερίσκε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Vito Hammershoej-Mistrati

76'

Το αμυντικό λάθος του Maxime Soulas μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

76'

75'

75'

75'

74'

73'

73'

73'

Ο Emil Holm είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Kristofer Ingi Kristinsson

73'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Emil Holm να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

72'

Ο Emil Holm είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

72'

71'

71'

Ο Jakob Ankersen δίνει τη θέση του στον Tobias Klysner

70'

Το σουτ του Frederik Lauenborg μπλοκάρεται

70'
Σέντρα

70'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

70'

70'

69'

Ο Nicolaj Thomsen δίνει τη θέση του στον Rasmus Vinderslev

69'

Ο Emil Frederiksen δίνει τη θέση του στον Julius Eskesen

69'

Το σουτ του Oliver Bundgaard Kristensen μπλοκάρεται

69'

Η ομάδα Ράντερς έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

68'

68'

67'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Stephen Odey για την ομάδα Ράντερς. Ο Emil Holm σταματάει την φάση.

67'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

67'

66'

Η ομάδα Ράντερς εκδηλώνει επίθεση

66'

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

66'

66'

65'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 52%, Ράντερς: 48%.

65'

64'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Stephen Odey της ομάδας Ράντερς ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Lawrence Thomas επέλεξε τη λάθος γωνία.

64'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Ράντερς!

63'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

63'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Emil Kornvig από την ομάδα Σοντερίσκε υποπίπτει σε πέναλτι για επικίνδυνο παιχνίδι στον Tosin Kehinde.

62'

62'

62'

61'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 54%, Ράντερς: 46%.

61'

Ένα πολύ όμορφο γκολ από τον Stefan Gartenmann

60'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ουάου! Ο Stefan Gartenmann σκοράρει με ανάποδο ψαλίδι με το δεξί Υπέροχο γκολ!

60'
Απόκρουση

Ο Oliver Bundgaard Kristensen αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

60'

Ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

60'

Ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

60'

Ο Peter Christiansen βρίσκεται ολομόναχος, αλλά η κεφαλιά του αποκρούεται από τον Patrik Carlgren! Κόρνερ...

60'

Το σουτ του Mads Albaek μπλοκάρεται

59'

59'

Η ομάδα Σοντερίσκε έχει την κατοχή της μπάλας

58'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

57'

56'

56'

56'

55'

55'

Ο Simon Piesinger από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

55'

55'

55'

54'
Σέντρα

Ο Nicolaj Thomsen κάνει τη σέντρα

54'
Απόκρουση

Ο Frederik Lauenborg απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

54'

54'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Duplexe Tchamba και ο Patrik Carlgren αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

53'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Duplexe Tchamba βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

53'

Το αμυντικό λάθος του Bjoern Kopplin μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

53'

Η ομάδα Σοντερίσκε ξεκινάει αντεπίθεση

53'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

53'
Σέντρα

Ο Vito Hammershoej-Mistrati κάνει τη σέντρα

53'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

52'

Ο Simon Piesinger από την ομάδα Ράντερς είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

52'

52'

Ο Simon Piesinger εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

51'

Ο Emil Holm τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jakob Ankersen

51'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 56%, Ράντερς: 44%.

50'

50'
Κακό κοντρόλ

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

50'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

50'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

50'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

49'

49'

Ο Emil Kornvig τιμωρείται για σπρώξιμο στον Lasse Berg Johnsen

49'

48'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

47'

47'
Σέντρα

Ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

47'

46'

46'

45+2'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 60%, Ράντερς: 40%.

45'

Ο Marc Dal Hende υποπίπτει σε χέρι

45'

44'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stefan Gartenmann από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Stephen Odey

43'

43'

42'

41'

41'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 63%, Ράντερς: 37%.

41'

Το σουτ του Jakob Ankersen μπλοκάρεται

41'

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

40'

40'

39'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen υποπίπτει σε χέρι

39'

38'

Κίτρινη κάρτα για τον Emil Holm

38'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Emil Holm για την ομάδα Σοντερίσκε. Ο Oliver Bundgaard Kristensen σταματάει την φάση.

38'

37'

37'

37'
Απόκρουση

Ο Duplexe Tchamba απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

37'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

37'

36'

36'

36'

Καλή ενέργεια από τον Stefan Gartenmann ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

35'
Γέμισμα

35'

35'

Κίτρινη κάρτα για τον Simon Graves

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Graves από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Peter Christiansen

34'

34'

33'

33'

Το σουτ του Emil Holm μπλοκάρεται

33'

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

32'

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε θέση οφσάιντ

32'
Σέντρα

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

31'

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

31'

30'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Simon Piesinger

30'

30'
Απόκρουση

Ο Simon Piesinger απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

30'
Σέντρα

Ο Emil Kornvig κάνει τη σέντρα

30'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 61%, Ράντερς: 39%.

30'

29'

28'

28'

27'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Emil Holm

27'

27'

26'

26'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

26'
Απόκρουση

Ο Lawrence Thomas απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

26'

25'
Απόκρουση

Ο Emil Holm απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

25'
Σέντρα

25'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 65%, Ράντερς: 35%.

24'

24'

23'
Σέντρα

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

23'

Ο Emil Kornvig τιμωρείται για σπρώξιμο στον Bjoern Kopplin

22'

22'

22'

21'
Απόκρουση

21'
Γέμισμα

Ο Emil Frederiksen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

20'

Κίτρινη κάρτα για τον Bjoern Kopplin

20'

Ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Emil Kornvig

20'

20'

20'

19'

Ο Patrik Carlgren είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

19'

19'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

18'

18'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

17'

17'

16'

16'

Ο Emil Kornvig τιμωρείται για σπρώξιμο στον Tosin Kehinde

16'

15'

15'

15'

Ο Duplexe Tchamba υποπίπτει σε χέρι

15'

Το σουτ του Duplexe Tchamba μπλοκάρεται

14'
Σέντρα

14'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

14'

13'
Γέμισμα

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

13'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Emil Kornvig

12'
Σέντρα

Ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

11'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 59%, Ράντερς: 41%.

11'

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Peter Christiansen

11'

11'

10'

10'

Ο Lawrence Thomas κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

10'
Σέντρα

Ο Oliver Bundgaard Kristensen κάνει τη σέντρα

10'
Σέντρα

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

9'

9'

8'

8'

8'

Ο Simon Graves από την ομάδα Ράντερς κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

7'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

7'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

7'

Ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Lawrence Thomas βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

7'

6'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

6'

6'

5'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 68%, Ράντερς: 32%.

5'

5'

4'

4'

3'

Η ομάδα Ράντερς παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

3'
Γέμισμα

2'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Emil Holm

2'

2'

1'

1'

Ο αγωνιστικός χώρος δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση, αλλά ποδόσφαιρο παίζεται.

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Σοντερίσκε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Sydbank Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Ράντερς δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.55 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Σοντερίσκε δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.32 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα