21+

Μπρόντμπι - Κοπεγχάγη

24/9/2023 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 484
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 215 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Κοπεγχάγη - Μπρόντμπι στις 1/4/2024

• Θεατές: 25884
90+9'

25884 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+9'

Μετά από ένα εξαιρετικό δεύτερο ημίχρονο, η ομάδα Κοπεγχάγη πραγματοποίησε την ανατροπή και φεύγει νικήτρια από το γήπεδο!

90+9'

90+9'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 52%, Κοπεγχάγη: 48%.

90+9'

Ο Sean Klaiber από την ομάδα Μπρόντμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+9'

Ο Valdemar Lund απομακρύνει τη μπάλα

90+9'

Η ομάδα Μπρόντμπι εκδηλώνει επίθεση

90+9'

Ο Oscar Schwartau κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+8'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκδηλώνει επίθεση

90+8'

90+8'

Η ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

90+7'

90+7'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

90+7'

Το παιχνίδι σταματάει για μία στιγμή, καθώς η μπάλα βρήκε στον διαιτητή.

90+7'

Ο Sean Klaiber από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Birger Meling

90+6'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει την κατοχή της μπάλας

90+5'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

90+5'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 51%, Κοπεγχάγη: 49%.

90+5'

Τι παιχνίδι βλέπουμε. Υπάρχει ένταση και καλή κυκλοφορία της μπάλας και από τις δύο ομάδες.

90+4'

Η ομάδα Μπρόντμπι ξεκινάει αντεπίθεση

90+4'

Ο Jacob Rasmussen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+4'

Η ομάδα Κοπεγχάγη ξεκινάει αντεπίθεση

90+4'

Ο Rasmus Lauritsen της ομάδας Μπρόντμπι παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

90+4'

Η σέντρα από τον Sean Klaiber από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

90+3'

Η ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

90+3'

90+3'

Ο Birger Meling απομακρύνει τη μπάλα

90+3'

90+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Vallys από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Rasmus Falk

90+2'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπρόντμπι

90+2'

Ο Mohamed Elyounoussi χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

90+2'

Ο Mohamed Elyounoussi από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα λίγο δίπλα από το δοκάρι. Τόσο κοντά!

90+2'

Ο Elias Achouri τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

90+2'

90+2'

90+1'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Κοπεγχάγη μετράει κανονικά.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 8'

90+1'

VAR - ΓΚΟΛ! Ο διαιτητής σταμάτησε το παιχνίδι. Γίνεται έλεγχος του VAR, πιθανό γκολ για την ομάδα Κοπεγχάγη

90'

Ο Josip Radosevic δίνει τη θέση του στον Haakon Evjen

90'

90'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κατάφερε να σκοράρει το αποφασιστικό γκολ στα τελευταία λεπτά του παιχνιδιού!

89'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Roony Bardghji αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το δεξί!!

89'

89'

89'

88'

Ο Sean Klaiber από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε θέση οφσάιντ

87'

Ο Roony Bardghji σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Patrick Pentz ελέγχει την φάση

87'

Ο Rasmus Lauritsen από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

87'

Ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

87'

Ο Patrick Pentz κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

87'

Καλή ενέργεια από τον Roony Bardghji ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

87'

Η ομάδα Κοπεγχάγη έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jacob Rasmussen από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Viktor Claesson

86'

Ο Viktor Claesson έδωσε την ασίστ για το γκολ!

86'

86'

Με αυτό το γκολ, η ομάδα Κοπεγχάγη ισοφάρισε. Υπάρχει παιχνίδι!

85'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 53%, Κοπεγχάγη: 47%.

84'

Ο Orri Oskarsson έδωσε την ασίστ για το γκολ.

84'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Roony Bardghji σκοράρει με το δεξί πόδι!

84'

84'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Marko Divkovic

82'

Κίτρινη κάρτα για τον Valdemar Lund

82'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Valdemar Lund υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Oscar Schwartau

82'

82'

Ο Oscar Schwartau από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Rasmus Falk

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Peter Ankersen

81'

80'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 54%, Κοπεγχάγη: 46%.

80'

79'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

79'

Ο Ohi Anthony Omoijuanfo δίνει τη θέση του στον Oscar Schwartau

79'

Ο Frederik Alves Ibsen δίνει τη θέση του στον Rasmus Lauritsen

79'

Ο Diogo Goncalves δίνει τη θέση του στον Roony Bardghji

79'

78'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

78'

Ο Kevin Tshiembe απομακρύνει τη μπάλα

78'

Ο Jacob Rasmussen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Viktor Claesson

78'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

77'

Ο Patrick Pentz κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

77'

Ο Elias Achouri από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

77'

76'

76'

Ο Patrick Pentz απομακρύνει τη μπάλα

76'

76'

Ο Denis Vavro απομακρύνει τη μπάλα

76'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

75'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 55%, Κοπεγχάγη: 45%.

75'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Valdemar Lund υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Yuito Suzuki

74'

Ο Frederik Alves Ibsen απομακρύνει τη μπάλα

74'

Η ομάδα Κοπεγχάγη έχει την κατοχή της μπάλας

74'

Ο Ohi Anthony Omoijuanfo τιμωρείται για σπρώξιμο στον Peter Ankersen

74'

74'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

73'

Η σέντρα από τον Birger Meling από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

73'

72'

72'

70'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 56%, Κοπεγχάγη: 44%.

69'

Ο Marko Divkovic έδωσε την ασίστ για το γκολ.

69'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ohi Anthony Omoijuanfo με δεξί βολέ στέλνει την μπάλα στο βάθος των διχτύων. Υπέροχο τελείωμα!

69'

Η σέντρα από τον Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

69'

69'

Φράγμα από τον Rasmus Falk, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Yuito Suzuki. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

68'

68'

67'

67'

67'

66'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sean Klaiber από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Birger Meling

66'

66'

Ο Viktor Claesson επιστρέφει στο γήπεδο.

65'

65'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Viktor Claesson να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

65'

Ο Viktor Claesson είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

65'

65'

65'

Ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Kevin Tshiembe

64'

64'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Jacob Neestrup, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

64'

ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΔΟΚΑΡΙ! Ο Diogo Goncalves πραγματοποίησε ωραίο σουτ από απόσταση, αλλά σημάδεψε το ορζόντιο δοκάρι!

63'

63'

62'

Ο Henrik Heggheim δίνει τη θέση του στον Kevin Tshiembe

62'

Ο Mathias Kvistgaarden δίνει τη θέση του στον Yuito Suzuki

61'

Ο Elias Jelert δίνει τη θέση του στον Peter Ankersen

61'

60'

60'

Ο Diogo Goncalves σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Patrick Pentz ελέγχει την φάση

60'

Ο Elias Achouri κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

59'

59'

59'

58'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Daniel Wass για την ομάδα Μπρόντμπι. Ο Mohamed Elyounoussi σταματάει την φάση.

57'

Ο Valdemar Lund επιστρέφει στο γήπεδο.

57'

57'

57'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Valdemar Lund να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

57'

Ο Valdemar Lund είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

57'

56'

56'

Ο Valdemar Lund σταματά επιτυχώς το σουτ

56'

Το σουτ του Marko Divkovic μπλοκάρεται

56'

55'

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Marko Divkovic

55'

54'

Ο Elias Achouri έδωσε την ασίστ για το γκολ.

54'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Diogo Goncalves της ομάδας Κοπεγχάγη νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το δεξί πόδι!

54'

Ο Elias Achouri κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Patrick Pentz μπλοκάρει εύκολα

54'

Η σέντρα από τον Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

53'

Ο Jacob Rasmussen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Orri Oskarsson.

52'

52'

Ο Orri Oskarsson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Marko Divkovic

51'

Το σουτ του Viktor Claesson μπλοκάρεται

51'

51'

50'

50'

50'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 57%, Κοπεγχάγη: 43%.

50'

49'

48'

Ο Henrik Heggheim έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

48'

Ο Henrik Heggheim από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Elias Achouri

48'

48'

Ο Viktor Claesson απομακρύνει τη μπάλα

48'

Ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

48'

48'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mathias Kvistgaarden να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

47'

Ο Mathias Kvistgaarden είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

46'

46'

Ο Valdemar Lund τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mathias Kvistgaarden

46'

Ο Jordan Larsson δίνει τη θέση του στον Orri Oskarsson

46'

Ο Lukas Lerager δίνει τη θέση του στον Viktor Claesson

46'

45+4'

Το γκολ που σκόραρε η ομάδα Μπρόντμπι της δίνει ένα ελαφρύ προβάδισμα στην ανάπαυλα.

45+4'

45+4'

45+3'

45+3'

Ο Diogo Goncalves από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

45+3'

Ο Ohi Anthony Omoijuanfo από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45+3'

45+2'

Ο Frederik Alves Ibsen από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45+2'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

45+1'

45+1'

45'

45'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 58%, Κοπεγχάγη: 42%.

45'

44'

Ο Frederik Alves Ibsen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Rasmus Falk

44'

Ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

43'

Ο Birger Meling από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

43'

Ο Jordan Larsson από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

43'

42'

41'

Ανόητη κίτρινη για τον Elias Achouri καθώς χτύπησε τη μπάλα από εκνευρισμό

41'

Ο Elias Achouri από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Josip Radosevic

41'

41'

Ο Jacob Rasmussen από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

41'

Ο Diogo Goncalves από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

41'

41'

41'

Ο Sean Klaiber απομακρύνει τη μπάλα

40'

Ο Sean Klaiber τιμωρείται για σπρώξιμο στον Elias Achouri

40'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 59%, Κοπεγχάγη: 41%.

40'

39'

Ο Ohi Anthony Omoijuanfo από την ομάδα Μπρόντμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

39'

Ο Marko Divkovic τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

39'

38'

Ο Kamil Grabara κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

37'

37'

36'

35'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Mohamed Elyounoussi, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

35'

Ο Mohamed Elyounoussi τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jacob Rasmussen

35'

35'

35'

34'

Ο Diogo Goncalves από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

34'

33'

33'

33'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Vallys από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Lukas Lerager

32'

32'

Καλή ενέργεια από τον Marko Divkovic ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

32'

32'

31'

31'

31'

Ο Mathias Kvistgaarden κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Birger Meling.

31'

30'

Ο Elias Achouri κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Henrik Heggheim.

30'

30'

29'

29'

29'

29'

Ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

29'

28'

Το σουτ του Denis Vavro μπλοκάρεται

28'

28'

27'

27'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

27'

VAR - ΓΚΟΛ! Ο διαιτητής σταμάτησε το παιχνίδι. Γίνεται έλεγχος του VAR, πιθανό γκολ για την ομάδα Μπρόντμπι

26'

Η ομάδα Μπρόντμπι κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

25'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Josip Radosevic με αριστερό βολέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

25'

25'

25'

25'

Ο Elias Achouri από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

25'

Η σέντρα από τον Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

24'

Ο Ohi Anthony Omoijuanfo τιμωρείται για σπρώξιμο στον Denis Vavro

24'

24'

23'

23'

23'

22'

Ο Nicolai Vallys απομακρύνει τη μπάλα

22'

22'

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Birger Meling

21'

21'

21'

Ο Kevin Diks είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Valdemar Lund

21'

20'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 64%, Κοπεγχάγη: 36%.

20'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Kevin Diks να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

20'

19'

19'

18'

18'

18'

Το σουτ του Josip Radosevic μπλοκάρεται

18'

Ο Kamil Grabara από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

18'

Ο Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

17'

Ο Kamil Grabara κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

17'

Ο Sean Klaiber σουτάρει προς την εστία αλλά ο Kamil Grabara μπλοκάρει

16'

16'

15'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 65%, Κοπεγχάγη: 35%.

15'

15'

14'

14'

Ο Daniel Wass αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

14'

Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

14'

14'

Ο Kevin Diks απομακρύνει τη μπάλα

13'

13'

Ο Jordan Larsson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Frederik Alves Ibsen

12'

12'

12'

11'

11'

11'

11'

10'

Ο Jacob Rasmussen απομακρύνει τη μπάλα

10'

10'

10'

10'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 71%, Κοπεγχάγη: 29%.

10'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sean Klaiber από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Elias Achouri

9'

9'

8'

8'

Το σουτ του Mathias Kvistgaarden μπλοκάρεται

8'

7'

7'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Elias Jelert

7'

Ο Birger Meling κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

7'

6'

Ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

6'

6'

Ο Jacob Rasmussen κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Kamil Grabara μπλοκάρει εύκολα

6'

Ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

5'

5'

5'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 72%, Κοπεγχάγη: 28%.

5'

4'

4'

3'

Ο Kamil Grabara απομακρύνει τη μπάλα

3'

3'

Ο Lukas Lerager υποπίπτει σε χέρι

3'

2'

2'

1'

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

0'

Καλησπέρα σας από το Broendby Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Κοπεγχάγη δεν έχει χάσει στους τελευταίους 14 από 15 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.41 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μπρόντμπι νίκησε στους τελευταίους 5 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.60 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα