21+

Σοντερίσκε - Βίμποργκ

21/5/2022 18:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 192
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 711 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Βίμποργκ - Σοντερίσκε στις 12/1/2024

• Θεατές: 2869
90+6'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Βίμποργκ μετά από μία καλή εμφάνιση

90+6'

90+6'

2869 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+6'

Ο Peter Christiansen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jan Zamburek

90+5'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 44%, Βίμποργκ: 56%.

90+5'

Ο Faris Moumbagna από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε θέση οφσάιντ

90+5'

Καλή ενέργεια από τον Jakob Bonde ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+4'

Η ομάδα Βίμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

90+4'

Η ομάδα Σοντερίσκε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

90+4'

Ο Alassana Jatta από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+4'

Ο Mads Soendergaard από την ομάδα Βίμποργκ κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

90+4'

Το σουτ του Jakob Bonde μπλοκάρεται

90+4'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+3'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

90+2'
Σέντρα

Ο Jan Zamburek κάνει τη σέντρα

90+2'

Κίτρινη κάρτα για τον Peter Christiansen

90+2'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Peter Christiansen ανέτρεψε τον Sofus Berger από πίσω και δόθηκε φάουλ

90+2'

Ο Rilwan Hassan από την ομάδα Σοντερίσκε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

90+1'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90+1'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 45%, Βίμποργκ: 55%.

90'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Ο Daniel Anyembe δίνει τη θέση του στον Frans Dhia Putros

89'
Απόκρουση

Ο Mads Lauritsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'
Σέντρα

Ο Robin Schouten κάνει τη σέντρα

89'

Ο Nicolai Floe κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

89'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

87'

Ελεύθερο για την ομάδα Σοντερίσκε

87'
Απόκρουση

Ο Marc Dal Hende της ομάδας Σοντερίσκε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

87'
Κακό κοντρόλ

Ο Alassana Jatta από την ομάδα Βίμποργκ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

87'

Ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

87'

86'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 47%, Βίμποργκ: 53%.

85'

Ο Mads Albaek δίνει τη θέση του στον Abdulrahman Taiwo

85'

Ο Jan Zamburek βλέπει κάρτα για θέατρο

85'

Ο Jan Zamburek βουτάει στο χορτάρι προσπαθώντας να κερδίσει σφύριγμα, αλλά ο διαιτητής δεν το χάβει

85'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Βίμποργκ!

83'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

83'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Nicolai Floe από την ομάδα Σοντερίσκε υποπίπτει σε πέναλτι πάνω στον παίκτη Jan Zamburek.

82'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Mads Soendergaard από την ομάδα Βίμποργκ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

82'

Η ομάδα Βίμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

81'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 48%, Βίμποργκ: 52%.

80'

80'

Ο Alassana Jatta από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

80'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

80'

Η ομάδα Βίμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

79'

Ο Faris Moumbagna από την ομάδα Σοντερίσκε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

79'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

79'

Ο Sofus Berger από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mads Albaek

78'

78'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

78'

Ο Emil Frederiksen είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Faris Moumbagna

77'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Emil Frederiksen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

77'

77'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Emil Frederiksen

76'

76'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

75'

Ο Sofus Berger από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

75'

75'

74'

Ο Jay-Roy Grot δίνει τη θέση του στον Alassana Jatta

74'

Ο Younes Bakiz δίνει τη θέση του στον Sofus Berger

74'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

74'

Η ομάδα Σοντερίσκε ξεκινάει αντεπίθεση

73'

72'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen κάνει τη σέντρα

72'
Απόκρουση

Ο Lucas Lund Pedersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

72'
Απόκρουση

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

71'

70'

70'

70'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

70'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Βίμποργκ μετράει κανονικά.

69'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

68'

ΓΚΟΛ! Εύκολο τελείωμα από τον Nicolas Buergy της ομάδας Βίμποργκ ο οποίος «τσίμπησε» την μπάλα στην κενή εστία με το δεξί πόδι!

68'
Απόκρουση

Ο Marc Dal Hende αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

68'
Γέμισμα

Ο Christian Soerensen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

68'

Κίτρινη κάρτα για τον Mads Albaek

68'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Mads Albaek υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Mads Soendergaard

67'

Η γηπεδούχος ομάδα αυξάνει την πίεση στην αντίπαλο της.

67'

Ο Jose Gallegos από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

66'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

66'

Ο Anton Gaaei δίνει τη θέση του στον Mads Soendergaard

66'

Ο Clint Leemans δίνει τη θέση του στον Jan Zamburek

66'
Σέντρα

Ο Rilwan Hassan από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

65'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 46%, Βίμποργκ: 54%.

65'
Απόκρουση

Ο Christian Soerensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

65'
Σέντρα

Ο Rilwan Hassan από την ομάδα Σοντερίσκε σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

64'
Απόκρουση

Ο Nicolai Floe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

64'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

64'

64'

Ο Lucas Lund Pedersen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

64'
Σέντρα

Ο Emil Frederiksen κάνει τη σέντρα

64'
Απόκρουση

Ο Nicolas Buergy απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

64'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

63'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Mads Albaek και ο Lucas Lund Pedersen αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

63'

62'

Πως το έχασε αυτό; Ο Rilwan Hassan έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

62'

Το σουτ του Emil Frederiksen μπλοκάρεται

62'

Ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

62'
Απόκρουση

Ο Jakob Bonde αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

62'

Ο Lucas Lund Pedersen έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Jose Gallegos βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Lucas Lund Pedersen του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

61'

61'

Ο Rilwan Hassan από την ομάδα Σοντερίσκε πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

61'

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

61'
Σέντρα

Ο Mads Albaek κάνει τη σέντρα

61'
Απόκρουση

Ο Duplexe Tchamba της ομάδας Σοντερίσκε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

60'

60'

59'
Απόκρουση

Ο Maxime Soulas απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

59'
Σέντρα

59'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 51%, Βίμποργκ: 49%.

59'

58'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

58'

Ο Robin Schouten από την ομάδα Σοντερίσκε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Younes Bakiz

57'

57'

Ο Atli Barkarson δίνει τη θέση του στον Rilwan Hassan

57'

Ο Emil Kornvig δίνει τη θέση του στον Robin Schouten

57'

Ο Rasmus Vinderslev δίνει τη θέση του στον Duplexe Tchamba

56'

Κίτρινη κάρτα για τον Anton Gaaei

56'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Emil Kornvig

56'

Ο Daniel Anyembe τιμωρείται για σπρώξιμο στον Emil Frederiksen

55'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

55'

55'

Ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

55'

54'
Απόκρουση

54'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

54'
Απόκρουση

Ο Marc Dal Hende απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

54'

Ο Younes Bakiz χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

54'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

53'

53'

52'

52'

52'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

51'

51'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

50'

49'
Απόκρουση

Ο Marc Dal Hende απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

49'
Σέντρα

Ο Jeppe Groenning κάνει τη σέντρα

49'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

49'

48'

48'

47'

47'

Ο Clint Leemans πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

47'
Απόκρουση

Ο Maxime Soulas αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

47'
Σέντρα

Ο Anton Gaaei κάνει τη σέντρα

46'

46'

46'

45+1'

45+1'

45+1'

45'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

45'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

45'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

45'

44'

Ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

44'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

44'
Απόκρουση

Ο Jakob Bonde απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

44'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Αυτό πραγματικά θα έπρεπε να ήταν γκολ. Ο Maxime Soulas χάνει μια τεράστια ευκαιρία με τη κεφαλιά του να βρίσκει στο δοκάρι!

44'

42'

42'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ κάνει γέμισμα, , αλλά ο συμπαίκτης του δεν κατάφερε να το εκμεταλλευτεί

41'
Απόκρουση

Ο Peter Christiansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

41'

40'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 52%, Βίμποργκ: 48%.

39'

39'
Απόκρουση

Ο Rasmus Vinderslev από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

39'
Σέντρα

38'
Απόκρουση

Ο Nicolai Floe από την ομάδα Σοντερίσκε βγαίνει κάνει μία εξαιρετική απόκρουση.

38'

Ο Clint Leemans έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Nicolai Floe βγαίνει δυνατά και σώζει!

38'

38'

37'

37'

Πως το έχασε αυτό; Ο Younes Bakiz έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

37'

37'

37'

37'

Ο Mads Lauritsen από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

36'
Απόκρουση

35'

34'

34'
Σέντρα

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

33'
Απόκρουση

33'
Απόκρουση

Ο Clint Leemans της ομάδας Βίμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

32'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 50%, Βίμποργκ: 50%.

32'

32'
Απόκρουση

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Mads Albaek

30'

30'
Γκολ

30'

29'

Ο Jakob Bonde έδωσε την ασίστ για το γκολ.

29'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Christian Soerensen σκοράρει με το αριστερό πόδι!

29'
Απόκρουση

29'

O Daniel Anyembe στέλνει τη μπάλα μακριά.

29'

28'
Σέντρα

28'

27'

27'

Ο Nicolai Floe έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Younes Bakiz βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Nicolai Floe του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

27'

27'
Σέντρα

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

26'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

26'
Απόκρουση

Ο Mads Lauritsen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

26'

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

26'

Ένας παίκτης από την ομάδα Σοντερίσκε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

25'
Γέμισμα

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Marc Dal Hende

25'
Απόκρουση

25'

24'
Απόκρουση

Ο Christian Soerensen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

24'
Σέντρα

Ο Atli Barkarson κάνει τη σέντρα

24'

23'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

23'

23'

Η ομάδα Σοντερίσκε εκδηλώνει επίθεση

22'

22'

Ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

22'

Ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

21'

21'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

20'
Απόκρουση

Ο Mads Lauritsen από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

20'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 54%, Βίμποργκ: 46%.

20'

20'
Απόκρουση

Ο Rasmus Vinderslev απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

20'
Σέντρα

Ο Daniel Anyembe κάνει τη σέντρα

19'

19'

18'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

18'

Ο Mads Lauritsen από την ομάδα Βίμποργκ φαίνεται να έκανε φάουλ στον Emil Kornvig, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

18'

18'

17'

Ο Emil Kornvig από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να παίξει το 1-2 με τον Emil Frederiksen του αλλά η μπάλα δεν περνάει.

17'

17'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

16'

16'

16'

16'
Απόκρουση

Ο Daniel Anyembe της ομάδας Βίμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

15'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 62%, Βίμποργκ: 38%.

15'

15'

Ο Jose Gallegos από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

13'

13'
Σέντρα

Ο Mads Albaek από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

13'
Απόκρουση

13'
Σέντρα

13'

12'

12'

12'

12'
Απόκρουση

Ο Mads Albaek από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

11'

11'

Το σουτ του Anton Gaaei μπλοκάρεται

11'
Απόκρουση

11'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

10'
Απόκρουση

10'
Σέντρα

10'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 66%, Βίμποργκ: 34%.

10'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

10'
Απόκρουση

Ο Lucas Lund Pedersen από την ομάδα Βίμποργκ δεν καταφέρνει να «καθαρίσει» σωστά την μπάλα και δίνει ένα πλάγιο άουτ στην αντίπαλη ομάδα.

9'
Απόκρουση

Ο Atli Barkarson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

9'

Ο Mads Lauritsen από την ομάδα Βίμποργκ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

9'

9'
Απόκρουση

Ο Rasmus Vinderslev απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

9'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

9'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ παίζει το 1-2 με τον Younes Bakiz.

8'

7'

Ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

6'

6'
Σέντρα

Ο Emil Kornvig κάνει τη σέντρα

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Mads Albaek

5'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 75%, Βίμποργκ: 25%.

4'

Ο Christian Soerensen εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Nicolai Floe ελέγχει την φάση

4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Maxime Soulas από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Jay-Roy Grot

3'

3'

Το αμυντικό λάθος του Mads Albaek μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

2'

1'

1'

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Σοντερίσκε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Sydbank Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Σοντερίσκε ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 5 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.08 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες της ομάδας Βίμποργκ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.92 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Σοντερίσκε, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα