Ομάδες και πρωταθλήματα για στοίχημα με αριθμό Γκολ
Oμάδες - Γκολ
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | 4-6 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|---|---|
Στιαρνάν
|
63.6% | 33 | 21 | |
Κοπεγχάγη
|
61.5% | 26 | 16 | |
Χάλιφαξ
|
58.3% | 12 | 7 | |
Σάουθπορτ
|
58.3% | 12 | 7 | |
Σουίντον Τάουν
|
54.5% | 11 | 6 | |
Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ
|
52.6% | 38 | 20 | |
Έρμπας Μπρότον
|
50.0% | 20 | 10 | |
Χόλιγουελ Τάουν
|
50.0% | 20 | 10 | |
Γιούνγκ Μπόις
|
50.0% | 22 | 11 | |
Σάουθεντ
|
50.0% | 12 | 6 | |
Ρίγα
|
50.0% | 34 | 17 | |
ΚΡ Ρεϊκιαβίκ
|
48.3% | 29 | 14 | |
Καραμπάγκ
|
47.6% | 21 | 10 | |
Βίντερτουρ
|
46.2% | 13 | 6 | |
Ζυρίχη
|
46.2% | 13 | 6 | |
Γουέστ Χαμ
|
46.2% | 13 | 6 | |
Παρτιζάν
|
46.2% | 13 | 6 | |
Πρέστον
|
45.5% | 11 | 5 | |
Σοντερίσκε
|
45.5% | 11 | 5 | |
Ντεπόρτες Λα Σερένα
|
44.4% | 27 | 12 | |
Ίλβες
|
43.2% | 37 | 16 | |
Τρέφελιν
|
42.9% | 21 | 9 | |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
42.9% | 14 | 6 | |
Χέλσινγκμποργκ
|
42.9% | 21 | 9 | |
Σανγκάη Σενχούα
|
41.7% | 36 | 15 | |
Φόρεστ Γκριν
|
41.7% | 12 | 5 | |
Ντονκάστερ
|
41.7% | 12 | 5 | |
Κλουζ
|
41.7% | 12 | 5 | |
Ρόμα
|
41.2% | 17 | 7 | |
Μακάμπι Τελ Αβίβ
|
40.9% | 22 | 9 | |
Παναθηναϊκός
|
40.9% | 22 | 9 | |
Σαντόνγκ Ταϊσάν
|
40.7% | 27 | 11 | |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
40.0% | 20 | 8 | |
Σίριους
|
40.0% | 25 | 10 | |
Χάμαρμπι Τάλανγκ
|
38.9% | 18 | 7 | |
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
38.5% | 13 | 5 | |
Τσάτχαμ Τάουν
|
38.5% | 13 | 5 | |
Σεντ Ετιέν
|
38.5% | 13 | 5 | |
Σαουθάμπτον
|
38.5% | 13 | 5 | |
Μπρίστολ Σίτι
|
38.5% | 13 | 5 | |
Μπολόνια
|
38.1% | 21 | 8 | |
Μπράκλι Τάουν
|
38.1% | 21 | 8 | |
Γιουργκόρντεν
|
37.5% | 24 | 9 | |
Μελγκάρ
|
37.5% | 24 | 9 | |
Γουόλτον και Χέρσαμ
|
36.4% | 11 | 4 | |
Μπόραμ Γουντ
|
36.4% | 11 | 4 | |
Ντέρμπι
|
36.4% | 11 | 4 | |
Έρεμπρο
|
36.4% | 22 | 8 | |
Άρσεναλ
|
36.0% | 25 | 9 | |
Στρανράερ
|
35.7% | 14 | 5 | |
Πρωταθλήματα - Γκολ
Το agones.gr σας προσφέρει την ευκαιρία να δείτε σε μία λίστα τις ομάδες που εμφανίζουν πιο συχνά στους αγώνες τους συγκεκριμένο σύνολο τερμάτων. Ποια είναι τα κλαμπ που στα ματς τους σημειώνονται συνήθως 0-1 γκολ, 2-3 γκολ, 4-6 γκολ και 7+ γκολ. Παράλληλα μπορείτε να δείτε και τα πρωταθλήματα στα οποία εμφανίζονται πιο συχνά στα παιχνίδια τους συγκεκριμένο σύνολο τερμάτων. Πρόκειται για ένα εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο για όσους επιθυμούν να στοιχηματίσουν στο σύνολο γκολ σε μία αναμέτρηση το οποίο προσφέρεται συχνά σε πολύ καλές αποδόσεις στις στοιχηματικές πλατφόρμες και δεν περνάει σε καμία περίπτωση απαρατήρητο. Στον αριστερό πίνακα μπορείτε να δείτε τις ομάδες που έχουν φέρει τα περισσότερα αποτελέσματα στο σύνολο τερμάτων που θα επιλέξετε κι αφορά τους αγώνες της σημερινής ημέρας ή της επόμενης, ενώ δεξιά βλέπετε τα πρωταθλήματα στα οποία υπάρχουν τα περισσότερα αποτελέσματα στο σύνολο τερμάτων που θα επιλέξετε κι αφορούν λίγκες που έχουν δράση σήμερα ή αύριο. Με αυτόν τον τρόπο γίνεται πιο εύκολη η επιλογή σας και δεν χρειάζεται να ψάχνετε.