3η Κατηγορία
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία: Νοτιοανατολική Περιφέρεια 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Ζάγκορετς Νόβα61651013:3
2Γκιγκάντ Σεντινένιε61550116:5
3Ατλέτικ Κουκλέν61550112:4
4Μαρίσα Πλόβντιβ6134119:4
5Τσερνομόρετς Μπούργκας6134118:4
6Ροζόβα Ντολίνα61240212:9
7Μπόρισλαβ Παρβομάι6103129:5
8Λέφσκι Κάρλοβο6103129:8
9Σπαρτάκ Πλόβντιβ682226:8
10ΑΦΚ Χάσκοβο672136:9
11Σόκολο Μάρκοβο662048:13
12Ιζβόρ661328:8
13Ντιμιτροβγκράντ662045:8
14Νέσεμπαρ651236:8
15Κάρνομπατ641146:11
16Ροδόπα Σμολιάν631054:11
17Βερέγια631057:21
18Γιαμπόλ 1915620243:8

Second Professional Football League

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
16/9/2020 Ετάρ Βέλικο Τάρνοβο ΙΙ Λέφσκι 20070 - 00 - 0
13/9/2020 Ροδόπα Σμολιάν Σπαρτάκ Πλόβντιβ0 - 11 - 2
13/9/2020 Λέφσκι Κάρλοβο ΑΦΚ Χάσκοβο1 - 02 - 1
13/9/2020 Σεβλιέβο Βίχαρ Σλαβγιανόβο0 - 03 - 0
13/9/2020 Σπάρτακ Πλέβεν Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες1 - 03 - 2
13/9/2020 Ετάρ Βέλικο Τάρνοβο ΙΙ Λοκομοτίβ 1927 Ντριάνοβο1 - 13 - 2
13/9/2020 Τριάβνα Λοκομοτίβ Μέζντρα0 - 00 - 0
13/9/2020 Μπντιν Βίντιν Παβλικένι0 - 10 - 2
13/9/2020 Ακαντέμικ Σβίστοβ Ακαντέμια Μπότεβ Βράτσα0 - 10 - 3
13/9/2020 Λέφσκι 2020 Λομ Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ2 - 04 - 0
13/9/2020 Λέφσκι 2007 Πεσχτέρα Γκαλάτα4 - 06 - 0
13/9/2020 Πάρβα Ατόμνα Ντρένοβετς1 - 12 - 4
13/9/2020 Σπαρτάκ Βάρνα Σεπτέμβρι Τέρβελ1 - 03 - 0
13/9/2020 Ουστρέμ Ντοντσέβο Λουντογκόρετς ΙΙΙ0 - 02 - 1
13/9/2020 Κουμπράτ Ντουνάφ Ρούσε0 - 00 - 1
12/9/2020 Σόκολο Μάρκοβο Μαρίσα Πλόβντιβ1 - 02 - 1
12/9/2020 Γκιγκάντ Σεντινένιε Μπόρισλαβ Παρβομάι2 - 02 - 0
12/9/2020 Ατλέτικ Κουκλέν Γιαμπόλ 19150 - 02 - 1
12/9/2020 Ντιμιτροβγκράντ Ζάγκορετς Νόβα0 - 00 - 2
12/9/2020 Κάρνομπατ Ροζόβα Ντολίνα0 - 00 - 1
12/9/2020 Τσερνομόρετς Μπούργκας Νέσεμπαρ0 - 01 - 0
12/9/2020 Ιζβόρ Βερέγια0 - 05 - 2
12/9/2020 Ομπόρσιθε Μπελάσιτσα Πέτριχ0 - 10 - 1
12/9/2020 Γκραντίβ Βλαντάγια Σλιβνίσκι Γκερόι0 - 01 - 0
12/9/2020 Μπάνσκο Μπαλκάν Μπότεβγκραντ0 - 10 - 1
12/9/2020 Κιουστεντίλ Μπότεφ Ιχτίμαν0 - 01 - 0
12/9/2020 Λέφσκι Τσεπίντσι Πίριν Ράζλογκ0 - 01 - 0
12/9/2020 Μάρεκ Περούν Κρέσνα0 - 02 - 0
12/9/2020 Τσάβνταρ Έτροπολ Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι0 - 01 - 0
12/9/2020 Ρίλσκι Σπόρτιστ Βελμπάζντ0 - 02 - 1
12/9/2020 Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ Βίχρεν0 - 00 - 1
12/9/2020 Σπόρτιστ Τόσεβο Σβετκάβιτσα0 - 00 - 4
12/9/2020 Σούμεν 2007 Τόπολι 20102 - 04 - 0
12/9/2020 Ντοροστόλ Μπότεβ Νοβι Παζάρ1 - 01 - 1
9/9/2020 Τριάβνα Ετάρ Βέλικο Τάρνοβο ΙΙ0 - 11 - 1
6/9/2020 Μπότεφ Ιχτίμαν Λέφσκι Τσεπίντσι0 - 03 - 2
6/9/2020 Πίριν Ράζλογκ Γκραντίβ Βλαντάγια0 - 10 - 2
6/9/2020 Πεσχτέρα Γκαλάτα Πάρβα Ατόμνα1 - 13 - 2
6/9/2020 Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ Παβλικένι0 - 02 - 2
6/9/2020 Ακαντέμια Μπότεβ Βράτσα Λέφσκι 2020 Λομ0 - 11 - 1

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
19/9/2020 Σπαρτάκ Πλόβντιβ Ντιμιτροβγκράντ-
19/9/2020 Ζάγκορετς Νόβα Λέφσκι Κάρλοβο-
19/9/2020 Βερέγια Σόκολο Μάρκοβο-
19/9/2020 Μαρίσα Πλόβντιβ Τσερνομόρετς Μπούργκας-
19/9/2020 Νέσεμπαρ Κάρνομπατ-
19/9/2020 Ροζόβα Ντολίνα Ροδόπα Σμολιάν-
19/9/2020 ΑΦΚ Χάσκοβο Ατλέτικ Κουκλέν-
19/9/2020 Γιαμπόλ 1915 Γκιγκάντ Σεντινένιε-
19/9/2020 Μπόρισλαβ Παρβομάι Ιζβόρ-
19/9/2020 Μπελάσιτσα Πέτριχ Μάρεκ-
19/9/2020 Πίριν Ράζλογκ Κιουστεντίλ-
19/9/2020 Μπότεφ Ιχτίμαν Ομπόρσιθε-
19/9/2020 Μπαλκάν Μπότεβγκραντ Γκραντίβ Βλαντάγια-
19/9/2020 Σλιβνίσκι Γκερόι Λέφσκι Τσεπίντσι-
19/9/2020 Βίχρεν Μπάνσκο-
19/9/2020 Βελμπάζντ Τσάβνταρ Έτροπολ-
19/9/2020 Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ-
19/9/2020 Περούν Κρέσνα Ρίλσκι Σπόρτιστ-
19/9/2020 Μπότεβ Νοβι Παζάρ Ουστρέμ Ντοντσέβο-
20/9/2020 Παβλικένι Λέφσκι 2020 Λομ-
20/9/2020 Βίχαρ Σλαβγιανόβο Ετάρ Βέλικο Τάρνοβο ΙΙ-
20/9/2020 Λοκομοτίβ Μέζντρα Σπάρτακ Πλέβεν-
20/9/2020 Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες Σεβλιέβο-
20/9/2020 Ντρένοβετς Λέφσκι 2007-
20/9/2020 Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ Ακαντέμικ Σβίστοβ-
20/9/2020 Ακαντέμια Μπότεβ Βράτσα Πάρβα Ατόμνα-
20/9/2020 Λουντογκόρετς ΙΙΙ Σούμεν 2007-
20/9/2020 Τόπολι 2010 Ίντερ Ντόμπριτς-
20/9/2020 Τσερνολόμετς 1919 Σπόρτιστ Τόσεβο-
20/9/2020 Κουμπράτ Τσερνομόρετς Μπάλτσικ-
20/9/2020 Σβετκάβιτσα Σπαρτάκ Βάρνα-
20/9/2020 Ντουνάφ Ρούσε Σεπτέμβρι Τέρβελ-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Σεβλιέβο51550011:0
2Μπελάσιτσα Πέτριχ5155009:2
3Ζάγκορετς Νόβα51341012:3
4Ακαντέμια Μπότεβ Βράτσα51341014:3
5Βίχρεν51341010:2
6Ροζόβα Ντολίνα51240111:7
7Σβετκάβιτσα51240113:2
8Γκιγκάντ Σεντινένιε51240112:4
9Ατλέτικ Κουκλέν51240110:3
10Βίχαρ Σλαβγιανόβο51240110:4
11Σπαρτάκ Βάρνα51031116:5
12Τσάβνταρ Έτροπολ5103117:2
13Μπότεφ Ιχτίμαν5103119:5
14Κιουστεντίλ5103117:1
15Ουστρέμ Ντοντσέβο51031110:5
16Μάρεκ51031113:4
17Μαρίσα Πλόβντιβ5103117:4
18Τσερνομόρετς Μπούργκας5103117:4
19Σεπτέμβρι Τέρβελ593029:9
20Λέφσκι 2020 Λομ5923011:2
21Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι593029:9
22Σούμεν 20075930210:8
23Γκραντίβ Βλαντάγια582217:6
24Μπαλκάν Μπότεβγκραντ582218:5
25Ετάρ Βέλικο Τάρνοβο ΙΙ582215:5
26Παβλικένι582218:5
27Σπαρτάκ Πλόβντιβ582215:4
28Ντουνάφ Ρούσε472116:3
29Τσερνολόμετς 1919372107:2
30Ντρένοβετς572128:12
31Ομπόρσιθε572128:6
32Μπόρισλαβ Παρβομάι572126:4
33Λέφσκι Κάρλοβο572126:7
34Ρίλσκι Σπόρτιστ572126:9
35Ακαντέμικ Σβίστοβ562039:11
36Ιζβόρ561318:7
37Σπάρτακ Πλέβεν562038:7
38Λουντογκόρετς ΙΙΙ362019:4
39ΑΦΚ Χάσκοβο562036:9
40Λέφσκι 2007561317:5
41Λοκομοτίβ 1927 Ντριάνοβο562039:9
42Ντιμιτροβγκράντ562034:6
43Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες551224:7
44Μπότεβ Νοβι Παζάρ451213:4
45Λοκομοτίβ Μέζντρα551223:5
46Σλιβνίσκι Γκερόι541135:8
47Πεσχτέρα Γκαλάτα541136:15
48Κουμπράτ441123:5
49Τσερνομόρετς Μπάλτσικ341113:3
50Πάρβα Ατόμνα541137:9
51Πίριν Ράζλογκ541132:6
52Ντοροστόλ541134:10
53Τόπολι 2010541134:10
54Νέσεμπαρ541136:8
55Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ541136:13
56Κάρνομπατ541135:8
57Σόκολο Μάρκοβο531046:12
58Ροδόπα Σμολιάν531044:10
59Βελμπάζντ531043:14
60Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ530322:4
61Περούν Κρέσνα531045:10
62Βερέγια531046:18
63Λέφσκι Τσεπίντσι531045:14
64Γιαμπόλ 1915520233:6
65Τριάβνα520232:10
66Σπόρτιστ Τόσεβο510144:15
67Ίντερ Ντόμπριτς410134:19
68Μπάνσκο500051:9
69Μπντιν Βίντιν500050:12
70Τσερνομόρετς Πόποβο100010:1