1η Κατηγορία
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία 2018/2019

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Σλάβια Πράγας3072233472:23
2Βικτόρια Πλζεν3068215447:27
3Σπάρτα Πράγας3057176752:27
4Γιάμπλονετς3051156953:26
5Μπάνικ Οστράβα30451361138:36
6Σλόβαν Λίμπερετς30421191033:28
7Μλάντα Μπόλεσλαβ30421191052:44
8Σίγκμα Όλομουτς30401241437:43
9Φάσταβ Ζλιν30391231532:40
10Τέπλιτσε30361061432:42
11Μποέμιανς 190530348101229:37
13Οπάβα3033961539:49
14Πρίμπραμ3031871533:63
15Κάρβινα3029851739:53
16Ντούκλα Πράγας3020552025:62
Πλει-Οφ
1Σλάβια Πράγας3583265479:26
2Βικτόρια Πλζεν3578246557:32
3Σπάρτα Πράγας3566206959:33
4Γιάμπλονετς35571761258:32
5Μπάνικ Οστράβα35471381439:43
6Σλόβαν Λίμπερετς354612101334:32
1Μλάντα Μπόλεσλαβ30421191052:44
2Σίγκμα Όλομουτς30401241437:43
3Φάσταβ Ζλιν30391231532:40
4Τέπλιτσε30361061432:42
1Μλάντα Μπόλεσλαβ30421191052:44
2Σίγκμα Όλομουτς30401241437:43
3Φάσταβ Ζλιν30391231532:40
4Τέπλιτσε30361061432:42
Πλέι-Άουτ
1Σλοβάτσκο35451361643:47
2Οπάβα35431271647:57
3Μποέμιανς 190535409131333:43
4Πρίμπραμ35401171743:73
5Κάρβινα3532952142:58
6Ντούκλα Πράγας3522572330:72

UEFA Champions League QLF

UEFA Europa League

UEFA Europa League Play off

Play out

FNL

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
2/6/2019 Ζιχλάβα Κάρβινα1 - 01 - 1
2/6/2019 Πρίμπραμ Ζμπροϊόφσκα Μπρνο0 - 00 - 0
1/6/2019 Μπάνικ Οστράβα Μλάντα Μπόλεσλαβ0 - 10 - 1
29/5/2019 Ζμπροϊόφσκα Μπρνο Πρίμπραμ2 - 23 - 3
28/5/2019 Κάρβινα Ζιχλάβα2 - 02 - 1
26/5/2019 Γιάμπλονετς Σλόβαν Λίμπερετς0 - 01 - 0
26/5/2019 Σλάβια Πράγας Σπάρτα Πράγας1 - 12 - 1
26/5/2019 Βικτόρια Πλζεν Μπάνικ Οστράβα1 - 01 - 1
25/5/2019 Μποέμιανς 1905 Οπάβα0 - 01 - 1
25/5/2019 Πρίμπραμ Ντούκλα Πράγας1 - 13 - 2
25/5/2019 Σλοβάτσκο Κάρβινα1 - 02 - 0
24/5/2019 Μλάντα Μπόλεσλαβ Φάσταβ Ζλιν0 - 03 - 0
19/5/2019 Μπάνικ Οστράβα Σλάβια Πράγας0 - 00 - 0
19/5/2019 Σλόβαν Λίμπερετς Βικτόρια Πλζεν0 - 10 - 2
19/5/2019 Σπάρτα Πράγας Γιάμπλονετς1 - 02 - 0
18/5/2019 Ντούκλα Πράγας Σλοβάτσκο0 - 00 - 0
18/5/2019 Κάρβινα Μποέμιανς 19050 - 10 - 1
18/5/2019 Οπάβα Πρίμπραμ1 - 02 - 1
17/5/2019 Φάσταβ Ζλιν Μλάντα Μπόλεσλαβ1 - 03 - 1
15/5/2019 Σλάβια Πράγας Γιάμπλονετς1 - 12 - 1
15/5/2019 Βικτόρια Πλζεν Σπάρτα Πράγας2 - 04 - 0
14/5/2019 Μπάνικ Οστράβα Σλόβαν Λίμπερετς0 - 00 - 1
14/5/2019 Μποέμιανς 1905 Πρίμπραμ1 - 21 - 4
14/5/2019 Κάρβινα Ντούκλα Πράγας2 - 03 - 0
14/5/2019 Σλοβάτσκο Οπάβα2 - 04 - 1
12/5/2019 Σλάβια Πράγας Βικτόρια Πλζεν0 - 03 - 1
12/5/2019 Μλάντα Μπόλεσλαβ Τέπλιτσε1 - 01 - 1
12/5/2019 Σίγκμα Όλομουτς Φάσταβ Ζλιν1 - 23 - 2
11/5/2019 Σπάρτα Πράγας Σλόβαν Λίμπερετς1 - 01 - 0
11/5/2019 Γιάμπλονετς Μπάνικ Οστράβα0 - 02 - 0
11/5/2019 Μποέμιανς 1905 Σλοβάτσκο0 - 00 - 0
11/5/2019 Πρίμπραμ Κάρβινα0 - 01 - 0
11/5/2019 Οπάβα Ντούκλα Πράγας1 - 03 - 2
5/5/2019 Βικτόρια Πλζεν Γιάμπλονετς0 - 12 - 1
5/5/2019 Σλοβάτσκο Πρίμπραμ3 - 15 - 1
5/5/2019 Οπάβα Κάρβινα0 - 01 - 0
4/5/2019 Σλόβαν Λίμπερετς Σλάβια Πράγας0 - 00 - 0
4/5/2019 Σπάρτα Πράγας Μπάνικ Οστράβα1 - 03 - 0
3/5/2019 Ντούκλα Πράγας Μποέμιανς 19050 - 01 - 1
3/5/2019 Φάσταβ Ζλιν Σίγκμα Όλομουτς1 - 01 - 0

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Σλοβάτσκο51132011:2
2Σλάβια Πράγας5113207:3
3Βικτόρια Πλζεν51031110:5
4Μλάντα Μπόλεσλαβ51031114:4
5Οπάβα5103118:8
6Σπάρτα Πράγας593027:6
7Πρίμπραμ5822111:8
8Κάρβινα572126:5
9Φάσταβ Ζλιν562036:10
10Μποέμιανς 1905561314:6
11Σίγκμα Όλομουτς562037:7
12Γιάμπλονετς562035:6
13Σλόβαν Λίμπερετς541131:4
14Ντούκλα Πράγας520235:10
15Μπάνικ Οστράβα520231:5
16Ζμπροϊόφσκα Μπρνο220203:3
17Τέπλιτσε520232:13
18Ζιχλάβα210112:3