1. Λίγκα
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1. Λίγκα: 1ο Γκρουπ 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Μπουλ61651022:4
2Τσενουά51341011:5
3Γιούνγκ Μπόις ΙΙ41240015:3
4Λανσί582216:7
5Τέρε Σέντε5721212:12
6Εκαλένς462026:5
7Όμπεργολις Νάτερς562038:8
8Τιμ Βόντ U21562038:9
9Βέβι Σπορτς 05462027:9
10Μεϋρίν551227:9
11Ολιμπίκ Ντε Ζενέβ341115:5
12Μαρτίγκνι Σπορτς531043:17
13Ατζούρι Λωζάνης510143:10
14Λα Σο Ντε Φοντ510143:13

Promotion Play off

Relegation

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1. Λίγκα: 2ο Γκρουπ 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Μπιέλ4124008:1
2Μπάντεν4103109:2
3Βόλεν5923011:5
4Ζουγκ 94493016:3
5Λάνγκενθαλ462029:9
6Μπιόχς562036:10
7Σολοθούρν351207:5
8Μπασεκούρ451217:6
9Λουκέρνη ΙΙ551225:6
10Ντέλεμοντ441125:5
11Γκρασχόπερς ΙΙ541137:11
12Μούτενζ431033:8
13Γκόλνταου530328:14
14Σκοτζ410134:10

Promotion Play off

Relegation

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1. Λίγκα: 3ο Γκρουπ 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Τούγκεν51550016:5
2Λινθ 0451031110:6
3Βέτσβιλ-Μπονστέτεν4930110:4
4Γουίντερθουρ ΙΙ582218:6
5Θάλβιλ582215:4
6Γκασάου472116:5
7Μπάλζερς351206:2
8Παραντίσο451214:2
9Έσεν Μάουρεν540419:11
10Κόσοβα Ζυρίχης541137:9
11Σεντ Γκάλεν ΙΙ541139:14
12Χόντζ520233:11
13Ρεντ Σταρ Ζυρίχης310121:7
14Ντιέτικον410133:11

Promotion Play off

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
18/9/2020 Βέβι Σπορτς 05 Μπουλ1 - 21 - 4
18/9/2020 Σκοτζ Λάνγκενθαλ1 - 02 - 3
16/9/2020 Παραντίσο Τούγκεν0 - 10 - 1
16/9/2020 Θάλβιλ Έσεν Μάουρεν1 - 01 - 1
13/9/2020 Γκρασχόπερς ΙΙ Γκόλνταου0 - 33 - 3
13/9/2020 Ντέλεμοντ Μούτενζ1 - 03 - 1
13/9/2020 Λάνγκενθαλ Μπιόχς1 - 22 - 3
13/9/2020 Μπιέλ Λουκέρνη ΙΙ0 - 02 - 0
13/9/2020 Κόσοβα Ζυρίχης Χόντζ2 - 04 - 0
12/9/2020 Τσενουά Λα Σο Ντε Φοντ0 - 11 - 1
12/9/2020 Βόλεν Μπασεκούρ0 - 01 - 1
12/9/2020 Τέρε Σέντε Ατζούρι Λωζάνης2 - 23 - 2
12/9/2020 Μεϋρίν Τιμ Βόντ U210 - 00 - 2
12/9/2020 Μπουλ Λανσί2 - 22 - 2
12/9/2020 Όμπεργολις Νάτερς Μαρτίγκνι Σπορτς1 - 02 - 3
12/9/2020 Σεντ Γκάλεν ΙΙ Ρεντ Σταρ Ζυρίχης2 - 04 - 0
12/9/2020 Λινθ 04 Θάλβιλ0 - 01 - 0
12/9/2020 Ντιέτικον Βέτσβιλ-Μπονστέτεν0 - 20 - 4
12/9/2020 Έσεν Μάουρεν Γουίντερθουρ ΙΙ1 - 01 - 3
9/9/2020 Γιούνγκ Μπόις ΙΙ Μαρτίγκνι Σπορτς2 - 05 - 0
9/9/2020 Γκρασχόπερς ΙΙ Σκοτζ1 - 03 - 0
6/9/2020 Ολιμπίκ Ντε Ζενέβ Τέρε Σέντε0 - 03 - 1
6/9/2020 Γουίντερθουρ ΙΙ Γκασάου0 - 12 - 3
5/9/2020 Μπασεκούρ Μπάντεν1 - 22 - 3
5/9/2020 Μαρτίγκνι Σπορτς Μπουλ0 - 20 - 6
5/9/2020 Βέβι Σπορτς 05 Εκαλένς1 - 13 - 2
5/9/2020 Λανσί Γιούνγκ Μπόις ΙΙ0 - 20 - 4
5/9/2020 Ατζούρι Λωζάνης Μεϋρίν0 - 01 - 1
5/9/2020 Λα Σο Ντε Φοντ Όμπεργολις Νάτερς0 - 10 - 3
5/9/2020 Μπιόχς Ζουγκ 940 - 10 - 1
5/9/2020 Τιμ Βόντ U21 Τσενουά1 - 11 - 2
5/9/2020 Σολοθούρν Ντέλεμοντ1 - 11 - 1
5/9/2020 Λουκέρνη ΙΙ Γκρασχόπερς ΙΙ2 - 04 - 0
5/9/2020 Γκόλνταου Βόλεν0 - 01 - 1
5/9/2020 Τούγκεν Σεντ Γκάλεν ΙΙ4 - 16 - 2
5/9/2020 Χόντζ Λινθ 040 - 00 - 1
5/9/2020 Βέτσβιλ-Μπονστέτεν Κόσοβα Ζυρίχης0 - 02 - 0
2/9/2020 Ντιέτικον Τούγκεν2 - 42 - 5
2/9/2020 Χόντζ Γκασάου0 - 00 - 0
29/8/2020 Μπιέλ Μπιόχς0 - 02 - 0

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
19/9/2020 Τιμ Βόντ U21 Τέρε Σέντε-
19/9/2020 Γκόλνταου Μπιέλ-
19/9/2020 Σολοθούρν Μούτενζ-
19/9/2020 Μπάντεν Βόλεν-
19/9/2020 Βέτσβιλ-Μπονστέτεν Χόντζ-
19/9/2020 Ντιέτικον Σεντ Γκάλεν ΙΙ-
19/9/2020 Ρεντ Σταρ Ζυρίχης Παραντίσο-
19/9/2020 Τούγκεν Γκασάου-
19/9/2020 Εκαλένς Γιούνγκ Μπόις ΙΙ-
19/9/2020 Λα Σο Ντε Φοντ Μεϋρίν-
19/9/2020 Μπιόχς Ντέλεμοντ-
19/9/2020 Γουίντερθουρ ΙΙ Λινθ 04-
19/9/2020 Λανσί Όμπεργολις Νάτερς-
19/9/2020 Μαρτίγκνι Σπορτς Τσενουά-
19/9/2020 Μπασεκούρ Γκρασχόπερς ΙΙ-
20/9/2020 Λουκέρνη ΙΙ Ζουγκ 94-
20/9/2020 Θάλβιλ Κόσοβα Ζυρίχης-
20/9/2020 Ολιμπίκ Ντε Ζενέβ Ατζούρι Λωζάνης-
22/9/2020 Βέβι Σπορτς 05 Ολιμπίκ Ντε Ζενέβ-
23/9/2020 Μπασεκούρ Σολοθούρν-
23/9/2020 Μούτενζ Λάνγκενθαλ-
23/9/2020 Ρεντ Σταρ Ζυρίχης Βέτσβιλ-Μπονστέτεν-
25/9/2020 Μπουλ Εκαλένς-
26/9/2020 Γκρασχόπερς ΙΙ Μπάντεν-
26/9/2020 Ζουγκ 94 Γκόλνταου-
26/9/2020 Βόλεν Σολοθούρν-
26/9/2020 Λινθ 04 Μπάλζερς-
26/9/2020 Γκασάου Ρεντ Σταρ Ζυρίχης-
26/9/2020 Χόντζ Θάλβιλ-
26/9/2020 Έσεν Μάουρεν Τούγκεν-
26/9/2020 Τέρε Σέντε Λα Σο Ντε Φοντ-
26/9/2020 Μεϋρίν Μαρτίγκνι Σπορτς-
26/9/2020 Όμπεργολις Νάτερς Βέβι Σπορτς 05-
26/9/2020 Ατζούρι Λωζάνης Τιμ Βόντ U21-
26/9/2020 Μούτενζ Μπιόχς-
26/9/2020 Σεντ Γκάλεν ΙΙ Βέτσβιλ-Μπονστέτεν-
26/9/2020 Παραντίσο Ντιέτικον-
26/9/2020 Γιούνγκ Μπόις ΙΙ Ολιμπίκ Ντε Ζενέβ-
26/9/2020 Τσενουά Λανσί-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Τούγκεν51550016:5
2Μπουλ51341019:4
3Τσενουά51341011:5
4Γιούνγκ Μπόις ΙΙ41240015:3
5Μπιέλ4124008:1
6Λινθ 0451031110:6
7Μπάντεν4103109:2
8Ζουγκ 94493016:3
9Βόλεν5923011:5
10Βέτσβιλ-Μπονστέτεν4930110:4
11Λανσί582216:7
12Γουίντερθουρ ΙΙ582218:6
13Θάλβιλ582215:4
14Γκασάου472116:5
15Τέρε Σέντε5721212:12
16Όμπεργολις Νάτερς562038:8
17Τιμ Βόντ U21562038:9
18Εκαλένς462026:5
19Βέβι Σπορτς 05462027:9
20Λάνγκενθαλ462029:9
21Μπιόχς562036:10
22Μπάλζερς351206:2
23Σολοθούρν351207:5
24Μεϋρίν551227:9
25Λουκέρνη ΙΙ551225:6
26Παραντίσο451214:2
27Μπασεκούρ451217:6
28Γκρασχόπερς ΙΙ541137:11
29Κόσοβα Ζυρίχης541137:9
30Σεντ Γκάλεν ΙΙ541139:14
31Έσεν Μάουρεν540419:11
32Ολιμπίκ Ντε Ζενέβ341115:5
33Ντέλεμοντ441125:5
34Μούτενζ431033:8
35Γκόλνταου530328:14
36Μαρτίγκνι Σπορτς531043:17
37Χόντζ520233:11
38Ντιέτικον410133:11
39Ρεντ Σταρ Ζυρίχης310121:7
40Ατζούρι Λωζάνης510143:10
41Σκοτζ410134:10
42Λα Σο Ντε Φοντ510143:13