Ντιβίζιον 2
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβίζιον 2: Νόρλαντ 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Στέντε262008:3
2Φρίσκα Βιλτζόρ262006:1
3ΙΦΚ Έστερσουντ262006:3
4Πιτέα262005:3
5Μπόντενς231013:2
6Μορόν BK231013:3
7Γκότνε231012:2
8Νότβικενς ΙΚ231014:5
9Τάφτεα ΙΚ210111:4
10Σκελέφτεα210111:4
11Ιτερχόγκνταλς100012:3
12Σάντβικς100010:2
13ΙΦΚ Ουμέα200025:8
14Ουμέα Ακάντεμι200021:4

Division 1

Promotion Play off

Relegation Play off

Relegation

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβίζιον 2: Νόρα Σβέαλαντ 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Κάρλμπεργκς262007:0
2Χούντικσβαλς262005:3
3Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε241105:2
4Ένκεπινγκ241104:3
5ΙΦΚ Λίντινγκο231016:5
6ΙΦΚ Οστεράκερ231015:4
7Σκίλιεμπο231015:5
8Φάνα BK231012:2
9Κβάρνσβεντενς220202:2
10Κουνγκσάνγκρενς210112:3
11Γκάμλα Ουπσάλα210111:2
12Ενσκέντε210112:4
13ΙΦΚ Στόκσουντ210112:4
14Φαγκέρστα Σκόντρα200020:9

Division 1

Promotion Play off

Relegation Play off

Relegation

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβίζιον 2: Σόντρα Σβέαλαντ 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Τυρεσό262007:3
2Ασιρίσκα ΦΦ241104:1
3Τρόσα-Βάγκναραντ241103:1
4Φόργουορντ241105:4
5Αραμέισκα Συριάνσκα241103:2
6ΙΦΚ Εσκίλστουνα241103:2
7Ατβίνταμπεργκ231015:5
8Βαρνμπολς231014:4
9Ασιρίσκα Νόρκεπινγκ231011:2
10ΙΦΚ Κούμλα231013:5
11Νιούροζ210113:4
12Χάντινγκε200024:6
13Γκουτέ200022:4
14Ρίνινγκε200021:5

Division 1

Promotion Play off

Relegation Play off

Relegation

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβίζιον 2: Νόρα Γκόταλαντ 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Όντεβολντ262004:1
2Γκρέμπεσταντ241104:1
3Στένουνγκσουντς241105:4
4Βάνερσμποργκ ΙΦ241104:3
5ΙΦΚ Τίνταχολμ241104:3
6Βαργκάρντα231013:3
7ΙΦΚ Αμάλ231012:4
8Βάνερσομποργκς ΦΚ220205:5
9Άχλαφορς110103:3
10Σαβεντάλενς210114:5
11Νορντβάρμλαντ210112:3
12Λίντκοπινγκ ΦΚ210112:4
13Γκοτιόντ100011:2
14Κάρλσταντ Γιουνάιτεντ200022:4

Division 1

Promotion Play off

Relegation Play off

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
4/7/2020 Σαβεντάλενς Άχλαφορς3 - 03 - 3
3/7/2020 Ουλαρέντς ΙΚ Ασιρίσκα ΒΚ1 - 01 - 0
29/6/2020 Νότβικενς ΙΚ Σκελέφτεα2 - 03 - 0
28/6/2020 Γκουτέ ΙΦΚ Εσκίλστουνα0 - 11 - 2
28/6/2020 ΙΦΚ Ουμέα ΙΦΚ Έστερσουντ1 - 22 - 3
28/6/2020 Τόρντ ΙΦΚ Κάρλσχαμν2 - 22 - 2
28/6/2020 Συριάνσκα Χουσκβάρνα0 - 11 - 3
28/6/2020 Ιτερχόγκνταλς Πιτέα2 - 02 - 3
27/6/2020 ΙΦΚ Λίντινγκο Σκίλιεμπο3 - 14 - 2
27/6/2020 Φάνα BK Χούντικσβαλς1 - 01 - 2
27/6/2020 Φαγκέρστα Σκόντρα ΙΦΚ Οστεράκερ0 - 10 - 4
27/6/2020 Άνγκελχολμς Λίμχαμν Μπούνκεφλο0 - 02 - 0
27/6/2020 Γκότνε Μπόντενς0 - 01 - 0
27/6/2020 Ατβίνταμπεργκ ΙΦΚ Κούμλα2 - 04 - 1
27/6/2020 Βάνερσμποργκ ΙΦ Σαβεντάλενς0 - 02 - 1
27/6/2020 Νορντβάρμλαντ Όντεβολντ0 - 00 - 1
27/6/2020 ΙΦΚ Στόκσουντ Κβάρνσβεντενς0 - 11 - 1
27/6/2020 Ουμέα Ακάντεμι Φρίσκα Βιλτζόρ0 - 00 - 1
27/6/2020 Τάφτεα ΙΚ Στέντε0 - 20 - 3
27/6/2020 Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε Γκάμλα Ουπσάλα1 - 11 - 1
27/6/2020 Κουνγκσάνγκρενς Ένκεπινγκ1 - 01 - 2
27/6/2020 Αραμέισκα Συριάνσκα Φόργουορντ0 - 01 - 1
27/6/2020 Ρίνινγκε Τυρεσό1 - 01 - 4
27/6/2020 Νιούροζ Ασιρίσκα ΦΦ0 - 00 - 0
27/6/2020 Χάντινγκε Βαρνμπολς1 - 12 - 3
27/6/2020 ΙΦΚ Αμάλ Κάρλσταντ Γιουνάιτεντ1 - 12 - 1
27/6/2020 Τρόσα-Βάγκναραντ Ασιρίσκα Νόρκεπινγκ1 - 02 - 0
27/6/2020 Στένουνγκσουντς Βάνερσομποργκς ΦΚ2 - 13 - 3
27/6/2020 Ονσάλα Ουλαρέντς ΙΚ0 - 20 - 2
27/6/2020 Ασιρίσκα ΒΚ Βίνμπεργκ1 - 14 - 2
26/6/2020 Ενσκέντε Κάρλμπεργκς0 - 10 - 2
26/6/2020 Βαργκάρντα ΙΦΚ Τίνταχολμ1 - 01 - 2
24/6/2020 Λίντκοπινγκ ΦΚ Γκρέμπεσταντ0 - 01 - 1
23/6/2020 Τυρεσό Χάντινγκε3 - 13 - 2
22/6/2020 Χάλμια Άνγκελχολμς0 - 10 - 2
18/6/2020 Σκελέφτεα Τάφτεα ΙΚ0 - 11 - 1
18/6/2020 Μορόν BK Σάντβικς1 - 02 - 0
18/6/2020 Άσαρουμς Ντάλστορπς0 - 00 - 1
18/6/2020 Μπρόμολα Όστερλεν0 - 10 - 2
17/6/2020 Γκάμλα Ουπσάλα Φάνα BK0 - 10 - 1

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Όντεβολντ262004:1
2ΙΦΚ Έστερσουντ262006:3
3Στέντε262008:3
4Τυρεσό262007:3
5Κάρλμπεργκς262007:0
6Άνγκελχολμς262004:0
7Χούντικσβαλς262005:3
8Φρίσκα Βιλτζόρ262006:1
9Πιτέα262005:3
10Ντάλστορπς262003:1
11Ουλαρέντς ΙΚ262003:0
12Γκρέμπεσταντ241104:1
13Βάνερσμποργκ ΙΦ241104:3
14Ένκεπινγκ241104:3
15Αραμέισκα Συριάνσκα241103:2
16Φόργουορντ241105:4
17Ασιρίσκα ΦΦ241104:1
18ΙΦΚ Τίνταχολμ241104:3
19Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε241105:2
20Τρόσα-Βάγκναραντ241103:1
21Στένουνγκσουντς241105:4
22Χουσκβάρνα241105:3
23ΙΦΚ Εσκίλστουνα241103:2
24ΙΦΚ Αμάλ231012:4
25Μπρόμολα231014:2
26Λίμχαμν Μπούνκεφλο231014:2
27Όστερλεν131002:0
28Ασιρίσκα Νόρκεπινγκ231011:2
29Μορόν BK231013:3
30Βαργκάρντα231013:3
31Βαρνμπολς231014:4
32Κρίστιανσταντ131001:0
33Φάνα BK231012:2
34ΙΦΚ Κούμλα231013:5
35ΙΦΚ Λίντινγκο231016:5
36ΙΦΚ Οστεράκερ231015:4
37Γκότνε231012:2
38Μπόντενς231013:2
39Σκίλιεμπο231015:5
40Ατβίνταμπεργκ231015:5
41Ασιρίσκα ΒΚ231014:3
42Νότβικενς ΙΚ231014:5
43Βάνερσομποργκς ΦΚ220205:5
44Κβάρνσβεντενς220202:2
45Τόρντ210113:4
46Λίντκοπινγκ ΦΚ210112:4
47Σκελέφτεα210111:4
48ΙΦΚ Κάρλσχαμν210112:6
49Ενσκέντε210112:4
50ΙΦΚ Χάσλεχολμ110102:2
51Σαβεντάλενς210114:5
52ΙΦΚ Στόκσουντ210112:4
53Τάφτεα ΙΚ210111:4
54Νιούροζ210113:4
55Νορντβάρμλαντ210112:3
56Άχλαφορς110103:3
57Κουνγκσάνγκρενς210112:3
58Γκάμλα Ουπσάλα210111:2
59Κάρλσταντ Γιουνάιτεντ200022:4
60Σάντβικς100010:2
61Αλμέμποντα Λίνεριντ100010:1
62Γκοτιόντ100011:2
63Άσαρουμς100010:1
64ΙΦΚ Ουμέα200025:8
65Γκουτέ200022:4
66Χάλμια100010:2
67Φαγκέρστα Σκόντρα200020:9
68Ρίνινγκε200021:5
69Συριάνσκα100011:3
70Βίνμπεργκ100012:4
71Ονσάλα200020:6
72Χάντινγκε200024:6
73Ουμέα Ακάντεμι200021:4
74Ιτερχόγκνταλς100012:3