Καμπεονάτο Ντε Πόρτουγκαλ
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Ντε Πόρτουγκαλ: 1ο Γκρουπ 2020/2021

Promotion Play off

Play off

Relegation

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Ντε Πόρτουγκαλ: 2ο Γκρουπ 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Μπέρκο393009:2
2Φάφε372106:2
3Ρίο Άβε Β'262004:2
4Γκιμαράες Β'241103:1
5Φελγκιέιρας341113:3
6Τιρσένσε131001:0
7Πέβιντεμ231013:3
8Μπρίτο331024:6
9Σάο Μαρτίνιο310123:5
10Μοντινένσε200021:3
11Άβες100010:3
12Καμάτσα300030:7

Promotion Play off

Play off

Relegation

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Ντε Πόρτουγκαλ: 3ο Γκρουπ 2020/2021

Promotion Play off

Play off

Relegation

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Ντε Πόρτουγκαλ: 4ο Γκρουπ 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Κανέλας 2010393009:0
2Σάο Ζοάο Βερ3721010:2
3Μπέιρα Μαρ362014:2
4Κάστρο Νταϊρέ362013:4
5Ανάντια351203:2
6Σανζοανένσε341116:3
7Λουζιτάνια Λουρόσα241103:2
8Βαλαντάρες Γκαΐα231012:3
9Βίλα Κορτέζ331022:13
10Λουζιτάνο Βιλντεμοΐνιος310123:5
11Αγουέντα300031:5
12Εσπίνχο300031:6

Promotion Play off

Play off

Relegation

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Ντε Πόρτουγκαλ 2020/2021

Promotion Play off

Play off

Relegation

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Ντε Πόρτουγκαλ 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Σακαβενένσε262006:1
2Αλβέρκα262004:0
3Κάλντας362015:3
4Πέρο Πινέιρο362012:3
5Τορένσε131004:0
6Σπορτίβο Ντε Λούρες131003:0
7Ουνιάο Αλμεϊρίμ231013:3
81 Ντε Ντεζέμπρο210113:4
9Λουρινχανένσε210111:2
10Σιντρένσε200020:2
11Σάνταρεμ100010:3
12Φατίμα300030:10

Promotion Play off

Play off

Relegation

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Ντε Πόρτουγκαλ 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Εστρέλα Ντα Αμαντόρα372106:2
2Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄372103:0
3Ραμπό Ντε Πέιξε262003:1
4Φοντίνας341115:4
5Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε341114:4
6Μπελενένσες Σαντ Β'231011:2
7Φαμπρίλ Μπαρέιρο320213:4
8Οριεντάλ Ντράγκον210110:1
9Οριεντάλ Λισαβόνας310122:4
10Πραϊένσε210110:2
11Ιντεάλ210112:5
12Ολίμπικο Μοντίγιο000000:0

Promotion Play off

Play off

Relegation

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Ντε Πόρτουγκαλ 2020/2021

Promotion Play off

Play off

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
18/10/2020 Κάμαρα Ντε Λόμπος Λέσα0 - 10 - 4
18/10/2020 Φοντίνας Ιντεάλ1 - 12 - 2
18/10/2020 Πραϊένσε Φαμπρίλ Μπαρέιρο0 - 00 - 0
18/10/2020 Σερβέιρα Μονταλέγκρε0 - 00 - 1
18/10/2020 Μπράγκα Β Μαρία Ντα Φόντε2 - 15 - 1
18/10/2020 Βιντάγκο Βιλαβερντένσε0 - 00 - 0
18/10/2020 Μιραντέλα Αγκούια Βιμιόσο0 - 11 - 1
18/10/2020 Πέδρας Σαλγκάντας Μπραγκάνκα1 - 11 - 2
18/10/2020 Φάφε Πέβιντεμ0 - 02 - 1
18/10/2020 Ρίο Άβε Β' Καμάτσα1 - 01 - 0
18/10/2020 Πεντράς Ρούμπρας Παρέντες0 - 02 - 1
18/10/2020 Κοϊμπρόες Βίλα Ρεάλ0 - 00 - 0
18/10/2020 Ουνιάο Μαδέιρα Τροφένσε0 - 21 - 3
18/10/2020 Εσπίνχο Κανέλας 20100 - 10 - 3
18/10/2020 Σάο Ζοάο Βερ Βίλα Κορτέζ4 - 07 - 0
18/10/2020 Κάστρο Νταϊρέ Αγουέντα0 - 01 - 0
18/10/2020 Λουζιτάνο Βιλντεμοΐνιος Ανάντια0 - 01 - 1
18/10/2020 Μπέιρα Μαρ Σανζοανένσε0 - 02 - 0
18/10/2020 Μαρινένσε Μπενφίκα Καστέλο Μπράνκο1 - 01 - 0
18/10/2020 Σερτανένσε Γκραπ1 - 02 - 0
18/10/2020 Βιτόρια Σερνάσε Καραπινεϊρένσε1 - 01 - 1
18/10/2020 Κοντεϊξά Αλκένς1 - 12 - 2
18/10/2020 Μορτάγκουα Ολιβέιρα Οσπιτάλ1 - 01 - 1
18/10/2020 1 Ντε Ντεζέμπρο Λουρινχανένσε0 - 11 - 1
18/10/2020 Κάλντας Σακαβενένσε0 - 21 - 3
18/10/2020 Πέρο Πινέιρο Ουνιάο Αλμεϊρίμ0 - 01 - 0
18/10/2020 Αλβέρκα Σάνταρεμ2 - 03 - 0
18/10/2020 Σπορτίβο Ντε Λούρες Φατίμα2 - 03 - 0
18/10/2020 Οριεντάλ Λισαβόνας Ραμπό Ντε Πέιξε0 - 00 - 1
18/10/2020 Ολίμπικο Μοντίγιο Μπελενένσες Σαντ Β'0 - 01 - 0
18/10/2020 Οριεντάλ Ντράγκον Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄0 - 00 - 0
18/10/2020 Ολανένσε Λουλετάνο1 - 12 - 1
18/10/2020 Πινχαλνοβένσε Αμόρα0 - 11 - 1
18/10/2020 Εσπεράνσα Ντε Λάγκος Μινέιρο Αλζουστρελένσε1 - 03 - 0
18/10/2020 Μούρα Ατλέτικο Κλουμπ Γιουβεντούντε Εβόρα1 - 12 - 2
18/10/2020 Μονκαραπατσένσε Σετούμπαλ0 - 00 - 1
18/10/2020 Γκόντομαρ Αμαράντε1 - 03 - 0
17/10/2020 Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε Εστρέλα Ντα Αμαντόρα0 - 11 - 1
17/10/2020 Λεϊρία Ολέιρος0 - 01 - 1
17/10/2020 Μερελινένσε Βιανένσε0 - 02 - 0

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
21/10/2020 Σετούμπαλ Γιουβεντούντε Εβόρα-
23/10/2020 Αγουέντα Εσπίνχο-
24/10/2020 Μπραγκάνκα Μιραντέλα-
24/10/2020 Σάο Μαρτίνιο Ρίο Άβε Β'-
24/10/2020 Μονταλέγκρε Μερελινένσε-
24/10/2020 Βιλαβερντένσε Πέδρας Σαλγκάντας-
24/10/2020 Πέβιντεμ Μπέρκο-
24/10/2020 Παρέντες Ουνιάο Μαδέιρα-
24/10/2020 Ολίμπικο Μοντίγιο Φοντίνας-
24/10/2020 Καμάτσα Γκιμαράες Β'-
24/10/2020 Ραμπό Ντε Πέιξε Πραϊένσε-
25/10/2020 Βίλα Ρεάλ Μαρίτιμο Β-
25/10/2020 Σαλγκέιρος Κάμαρα Ντε Λόμπος-
25/10/2020 Τιρσένσε Φάφε-
25/10/2020 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄ Μπελενένσες Σαντ Β'-
25/10/2020 Μαρία Ντα Φόντε Βιντάγκο-
25/10/2020 Βιανένσε Μπράγκα Β-
25/10/2020 Αγκούια Βιμιόσο Σερβέιρα-
25/10/2020 Μπρίτο Μοντινένσε-
25/10/2020 Τροφένσε Γκόντομαρ-
25/10/2020 Λέσα Πεντράς Ρούμπρας-
25/10/2020 Αμαράντε Κοϊμπρόες-
25/10/2020 Σανζοανένσε Κάστρο Νταϊρέ-
25/10/2020 Βίλα Κορτέζ Μπέιρα Μαρ-
25/10/2020 Ανάντια Σάο Ζοάο Βερ-
25/10/2020 Κανέλας 2010 Λουζιτάνια Λουρόσα-
25/10/2020 Βαλαντάρες Γκαΐα Λουζιτάνο Βιλντεμοΐνιος-
25/10/2020 Μπενφίκα Καστέλο Μπράνκο Βιτόρια Σερνάσε-
25/10/2020 Ολέιρος Μαρινένσε-
25/10/2020 Καραπινεϊρένσε Σερτανένσε-
25/10/2020 Αλκένς Λεϊρία-
25/10/2020 Γκραπ Μορτάγκουα-
25/10/2020 Ολιβέιρα Οσπιτάλ Κοντεϊξά-
25/10/2020 Ουνιάο Αλμεϊρίμ Κάλντας-
25/10/2020 Λουρινχανένσε Πέρο Πινέιρο-
25/10/2020 Σάνταρεμ 1 Ντε Ντεζέμπρο-
25/10/2020 Φατίμα Αλβέρκα-
25/10/2020 Σακαβενένσε Τορένσε-
25/10/2020 Σιντρένσε Σπορτίβο Ντε Λούρες-
25/10/2020 Φαμπρίλ Μπαρέιρο Οριεντάλ Ντράγκον-
25/10/2020 Σίντρα Οριεντάλ Λισαβόνας-
25/10/2020 Αμόρα Λουσιτάνο Εβόρα-
25/10/2020 Λουλετάνο Πινχαλνοβένσε-
25/10/2020 Σετούμπαλ Εσπεράνσα Ντε Λάγκος-
25/10/2020 Μινέιρο Αλζουστρελένσε Ολανένσε-
25/10/2020 Γιουβεντούντε Εβόρα Μονκαραπατσένσε-
25/10/2020 Ιντεάλ Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Μπράγκα Β3930012:2
2Κανέλας 2010393009:0
3Μπέρκο393009:2
4Σάο Ζοάο Βερ3721010:2
5Βιτόρια Σερνάσε3721011:2
6Λέσα372105:0
7Φάφε372106:2
8Σερτανένσε372106:2
9Τροφένσε372105:1
10Μιραντέλα372105:1
11Γκόντομαρ372105:1
12Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄372103:0
13Μερελινένσε372103:0
14Σακαβενένσε262006:1
15Αλβέρκα262004:0
16Πέρο Πινέιρο362012:3
17Ραμπό Ντε Πέιξε262003:1
18Μαρινένσε362014:1
19Μπέιρα Μαρ362014:2
20Ρίο Άβε Β'262004:2
21Πεντράς Ρούμπρας362013:3
22Κάστρο Νταϊρέ362013:4
23Κάλντας362015:3
24Ανάντια351203:2
25Κοντεϊξά351203:2
26Βιντάγκο351202:1
27Γκιμαράες Β'241103:1
28Καραπινεϊρένσε241102:1
29Φελγκιέιρας341113:3
30Φοντίνας341115:4
31Ολέιρος341116:2
32Εστρέλα Ντα Αμαντόρα241104:1
33Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε341114:4
34Γιουβεντούντε Εβόρα241105:3
35Αμόρα241103:2
36Πινχαλνοβένσε241102:1
37Σαλγκέιρος241102:1
38Μονταλέγκρε341111:2
39Λουζιτάνια Λουρόσα241103:2
40Σανζοανένσε341116:3
41Κοϊμπρόες341113:1
42Μπενφίκα Καστέλο Μπράνκο341111:1
43Μπραγκάνκα341112:4
44Τορένσε131004:0
45Αμαράντε331028:4
46Εσπεράνσα Ντε Λάγκος131003:0
47Ολίμπικο Μοντίγιο131001:0
48Μπρίτο331024:6
49Βίλα Κορτέζ331022:13
50Παρέντες331023:4
51Βαλαντάρες Γκαΐα231012:3
52Σετούμπαλ131001:0
53Μινέιρο Αλζουστρελένσε331022:6
54Πέβιντεμ231013:3
55Μπελενένσες Σαντ Β'331021:3
56Ολανένσε231013:3
57Μαρίτιμο Β231017:4
58Τιρσένσε131001:0
59Μορτάγκουα330302:2
60Μαρία Ντα Φόντε331022:6
61Ουνιάο Αλμεϊρίμ231013:3
62Σπορτίβο Ντε Λούρες131003:0
63Σίντρα131002:1
64Φαμπρίλ Μπαρέιρο320213:4
65Αγκούια Βιμιόσο320213:4
66Πέδρας Σαλγκάντας320212:3
67Βιλαβερντένσε320211:4
68Αλκένς320212:7
69Βίλα Ρεάλ210110:1
70Σάο Μαρτίνιο310123:5
71Βιανένσε310120:3
72Ιντεάλ210112:5
73Λεϊρία210111:2
74Οριεντάλ Λισαβόνας310122:4
75Ολιβέιρα Οσπιτάλ310122:7
761 Ντε Ντεζέμπρο210113:4
77Πραϊένσε210110:2
78Λουρινχανένσε210111:2
79Σερβέιρα310120:3
80Λουζιτάνο Βιλντεμοΐνιος310123:5
81Μούρα Ατλέτικο Κλουμπ110102:2
82Οριεντάλ Ντράγκον210110:1
83Άβες100010:3
84Σιντρένσε200020:2
85Μοντινένσε200021:3
86Κάμαρα Ντε Λόμπος300032:13
87Μονκαραπατσένσε200020:2
88Λουλετάνο100011:2
89Φατίμα300030:10
90Σάνταρεμ100010:3
91Γκραπ300031:12
92Αγουέντα300031:5
93Εσπίνχο300031:6
94Ουνιάο Μαδέιρα200021:11
95Καμάτσα300030:7
96Λουσιτάνο Εβόρα100010:1