Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Αστάνα

Αστάνα : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ 2026

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Ορνταμπάσι 27 64 20 4 3 55:19
  2 Καϊράτ Αλμάτι 27 60 18 6 3 52:20
  3 Αστάνα 27 51 15 6 6 44:27
  4 Ακτόμπε 27 45 13 6 8 41:32
  5 Οξτέπεζ Κοσκετάου 27 45 13 6 8 41:37
  6 Γιελιμάι 27 41 11 8 8 38:37
  7 Τόμπολ 27 37 11 4 12 35:36
  8 Ουλιτάου 27 35 9 8 10 26:32
  9 Ζένις 27 32 8 8 11 27:34
  10 Κάσπι Ακτάου 27 32 9 5 13 29:37
  11 Κιζιλζάρ 27 28 7 7 13 30:39
  12 Ατιράου 27 26 5 11 11 21:31
  13 Ίρτις Παβλοντάρ 27 26 6 8 13 26:37
  14 Καϊσάρ 27 24 4 12 11 23:37
  15 Αλτάι Οσκεμέν 27 23 5 8 14 26:40
  16 Ζετίσου 27 22 5 7 15 26:45

Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά

Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 22 7
(70.0%)
1
(10.0%)
2
(20.0%)
19:8 2.7 1.9:0.8
Ημίχρονο 10 21 6
(60.0%)
3
(30.0%)
1
(10.0%)
10:3 1.3 1.0:0.3

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 50% 50%
Goals κατά 37% 63%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 44.86 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 52.37 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 48.1% (13/27) 51.9% (14/27)
Ημίχρονο 18.5% (5/27) 81.5% (22/27)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 25.9% (7/27)
2-3 44.4% (12/27)
4-6 29.6% (8/27)
7+ 0.0% (0/27)
Failed to score 22.2% (6/27)

G/G - N/G

G/G N/G
48.1% (13/27) 51.9% (14/27)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 44 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 27 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 55 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 90 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.63 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.00 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Tomasov Marin10
Basmanov Stanislav6
Karimov Ramazan6
Bartolec Karlo4
Basic Ivan4
Abraev Maksat3
Islamkhan Bauyrzhan3
Kassym Alibek2
Vorogovsky Yan2
Kalaica Branimir1
Kaltanov Akhmetali1
Shomko Dmitriy1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Kassym Alibek1
Basic Ivan1
Beysebekov Abzal1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 18.5% (5/27)
2 - 1 14.8% (4/27)
1 - 1 11.1% (3/27)
2 - 0 11.1% (3/27)
4 - 0 7.4% (2/27)
4 - 1 7.4% (2/27)
2 - 2 7.4% (2/27)
0 - 1 3.7% (1/27)
2 - 3 3.7% (1/27)
0 - 2 3.7% (1/27)
3 - 2 3.7% (1/27)
3 - 0 3.7% (1/27)
0 - 0 3.7% (1/27)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 25.9% (7/27)
1 22.2% (6/27)
3 18.5% (5/27)
4 14.8% (4/27)
5 14.8% (4/27)
0 3.7% (1/27)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 51.9% (14/27)
1/X 3.7% (1/27)
1/2 0.0% (0/27)
X/1 14.8% (4/27)
X/X 14.8% (4/27)
X/2 3.7% (1/27)
2/1 0.0% (0/27)
2/X 3.7% (1/27)
2/2 7.4% (2/27)