Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μάλμε : Στατιστικά για Άλσβενσκαν 2026
Αγώνες
ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Σίριους
|
23 | 54 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | ||
| 2 |
Γιουργκόρντεν
|
23 | 44 | 14 | 2 | 7 | 48:21 | ||
| 3 |
Χάμαρμπι
|
23 | 43 | 13 | 4 | 6 | 49:21 | ||
| 4 |
Έλφσμποργκ
|
23 | 40 | 11 | 7 | 5 | 35:22 | ||
| 5 |
Χάκεν
|
23 | 39 | 10 | 9 | 4 | 42:30 | ||
| 6 |
Μάλμε
|
23 | 36 | 11 | 3 | 9 | 38:33 | ||
| 7 |
Βαστέρας ΦΚ
|
23 | 35 | 10 | 5 | 8 | 34:36 | ||
| 8 |
Γκέτεμποργκ
|
23 | 35 | 10 | 5 | 8 | 32:41 | ||
| 9 |
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
23 | 33 | 9 | 6 | 8 | 36:40 | ||
| 10 |
Γκάις
|
23 | 30 | 8 | 6 | 9 | 28:21 | ||
| 11 |
Μπρομαποϊκάρνα
|
23 | 30 | 8 | 6 | 9 | 36:41 | ||
| 12 |
Μιάλμπι
|
23 | 23 | 5 | 8 | 10 | 28:39 | ||
| 13 |
Ντέγκερφορς
|
23 | 20 | 5 | 5 | 13 | 20:35 | ||
| 14 |
Κάλμαρ
|
23 | 19 | 5 | 4 | 14 | 21:37 | ||
| 15 |
Έργκριτε
|
23 | 15 | 3 | 6 | 14 | 25:52 | ||
| 16 |
Χάλμσταντ
|
23 | 14 | 3 | 5 | 15 | 16:44 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 16 | 5 (50.0%) |
1 (10.0%) |
4 (40.0%) |
11:11 | 2.2 | 1.1:1.1 | |
| Ημίχρονο | 10 | 8 | 1 (10.0%) |
5 (50.0%) |
4 (40.0%) |
2:5 | 0.7 | 0.2:0.5 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% | |
| Goals κατά | 55% | 45% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.18 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 42.36 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 60.9% (14/23) | 39.1% (9/23) |
| Ημίχρονο | 34.8% (8/23) | 65.2% (15/23) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 30.4% (7/23) |
| 2-3 | 26.1% (6/23) |
| 4-6 | 39.1% (9/23) |
| 7+ | 4.3% (1/23) |
| Failed to score | 13.0% (3/23) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 38 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 33 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 54 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 63 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.65 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.43 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Frejd Paalsson Malte | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 21.7% (5/23) | |
| 1 - 2 | 13.0% (3/23) | |
| 2 - 3 | 13.0% (3/23) | |
| 4 - 1 | 8.7% (2/23) | |
| 1 - 0 | 4.3% (1/23) | |
| 2 - 0 | 4.3% (1/23) | |
| 0 - 0 | 4.3% (1/23) | |
| 0 - 3 | 4.3% (1/23) | |
| 2 - 2 | 4.3% (1/23) | |
| 4 - 0 | 4.3% (1/23) | |
| 5 - 2 | 4.3% (1/23) | |
| 3 - 2 | 4.3% (1/23) | |
| 3 - 1 | 4.3% (1/23) | |
| 1 - 1 | 4.3% (1/23) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 26.1% (6/23) | |
| 5 | 26.1% (6/23) | |
| 3 | 17.4% (4/23) | |
| 4 | 13.0% (3/23) | |
| 2 | 8.7% (2/23) | |
| 0 | 4.3% (1/23) | |
| 7 | 4.3% (1/23) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 21.7% (5/23) | |
| 1/X | 4.3% (1/23) | |
| 1/2 | 0.0% (0/23) | |
| X/1 | 13.0% (3/23) | |
| X/X | 8.7% (2/23) | |
| X/2 | 17.4% (4/23) | |
| 2/1 | 0.0% (0/23) | |
| 2/X | 0.0% (0/23) | |
| 2/2 | 34.8% (8/23) | |
Ρόστερ
Robin Olsen
- Tερματοφύλακας
- #1
Ricardo Friedrich
- Tερματοφύλακας
- #1
Johan Dahlin
- Tερματοφύλακας
- #27
William Nieroth Lundgren
- Tερματοφύλακας
- #50
Joakim Persson
- Tερματοφύλακας
- #50
Stian Gregersen
- Aμυντικός
- #2
Bleon Kurtulus
- Aμυντικός
- #4
Andrej Djuric
- Aμυντικός
- #5
Jens Stryger Larsen
- Aμυντικός
- #17
Pontus Jansson
- Aμυντικός
- #18
Noah Aastrand John
- Aμυντικός
- #23
Busanello
- Aμυντικός
- #25
Warren Kamanzi
- Aμυντικός
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 28
- Μέση Ηλικία
- 25.6
Προπονητής
- Gaute Helstrup
- Ηλικία: 50