Ο Mario Rui από την ομάδα Νάπολι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Fashion Sakala

Η ομάδα Νάπολι έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

Η σέντρα από τον Alessandro Zanoli από την ομάδα Νάπολι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

89'

Ελεύθερο για την ομάδα Νάπολι

89'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Antonio-Mirko Colak από την ομάδα Ρέιντζερς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

88'

Η σέντρα από τον James Tavernier από την ομάδα Ρέιντζερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

88'

Κίτρινη κάρτα για τον Min-Jae Kim

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Min-Jae Kim από την ομάδα Νάπολι ανατρέπει τον John Lundstram

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Hirving Lozano από την ομάδα Νάπολι ανατρέπει τον Borna Barisic

87'

Ο Min-Jae Kim σταματά επιτυχώς το σουτ

87'

Το σουτ του Fashion Sakala μπλοκάρεται

87'

Η ομάδα Ρέιντζερς έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

87'

Ο Fashion Sakala κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

86'

Ο Giovanni Di Lorenzo δίνει τη θέση του στον Alessandro Zanoli

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Scott Arfield από την ομάδα Ρέιντζερς ανατρέπει τον Tanguy Ndombele

86'

Η ομάδα Νάπολι έχει την κατοχή της μπάλας

85'

85'

84'

Ο Giovanni Di Lorenzo κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

84'

Η ομάδα Ρέιντζερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

83'

83'

Ο Giacomo Raspadori δίνει τη θέση του στον Alessio Zerbin

83'

Ο Stanislav Lobotka δίνει τη θέση του στον Piotr Zielinski

83'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Fashion Sakala από την ομάδα Ρέιντζερς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

82'

Η σέντρα από τον Ridvan Yilmaz από την ομάδα Ρέιντζερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

82'

81'

Κατοχή: Νάπολι: 61%, Ρέιντζερς: 39%.

80'

Ο Giacomo Raspadori έδωσε την ασίστ για το γκολ.

80'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Leo Oestigard της ομάδας Νάπολι σκοράρει με κεφαλιά

80'

Ο Giacomo Raspadori από την ομάδα Νάπολι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

80'

Καλή ενέργεια από τον Mario Rui ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

80'

Ο Giovanni Di Lorenzo τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

80'

79'

Ο Ryan Kent από την ομάδα Ρέιντζερς είναι σε θέση οφσάιντ

78'

Ο Min-Jae Kim κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Antonio-Mirko Colak.

77'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gianluca Gaetano από την ομάδα Νάπολι ανατρέπει τον John Lundstram

77'

76'

Ο Leon King είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Borna Barisic

76'

Ο Leon King είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

75'

75'

75'

Ο Ben Davies απομακρύνει τη μπάλα

74'

73'

Ο Eljif Elmas δίνει τη θέση του στον Gianluca Gaetano

73'

Ο Matteo Politano δίνει τη θέση του στον Hirving Lozano

73'

Ο Antonio-Mirko Colak από την ομάδα Ρέιντζερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Stanislav Lobotka

73'

Ο Stanislav Lobotka κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

73'

Ο Eljif Elmas κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

71'

Η ομάδα Ρέιντζερς έχει την κατοχή της μπάλας

70'

70'

69'

69'

67'

Ο Alfredo Morelos δίνει τη θέση του στον Antonio-Mirko Colak

67'

Ο Malik Tillman δίνει τη θέση του στον Scott Arfield

66'

Ο James Sands τιμωρείται για σπρώξιμο στον Giovanni Simeone

66'

66'

66'

Ο Giacomo Raspadori από την ομάδα Νάπολι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

66'

Το αμυντικό λάθος του James Tavernier μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

66'

Ο John Lundstram κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

65'

65'

65'

Ο Ridvan Yilmaz πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

65'

65'

Ο James Tavernier από την ομάδα Ρέιντζερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

65'

Ο Mario Rui σταματά επιτυχώς το σουτ

65'

Το σουτ του Alfredo Morelos μπλοκάρεται

64'

Ο Ben Davies τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

64'

Ο James Tavernier από την ομάδα Ρέιντζερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

64'

Ο Mario Rui από την ομάδα Νάπολι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

63'

63'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stanislav Lobotka από την ομάδα Νάπολι ανατρέπει τον Malik Tillman

62'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο James Tavernier από την ομάδα Ρέιντζερς ανατρέπει τον Stanislav Lobotka

62'

62'

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Matteo Politano από την ομάδα Νάπολι ανατρέπει τον Ryan Kent

60'

Ο Min-Jae Kim από την ομάδα Νάπολι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

60'

Η ομάδα Ρέιντζερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

60'

60'

60'

Ο Fashion Sakala κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mario Rui.

60'

59'

58'

Ο Malik Tillman υποπίπτει σε χέρι

58'

58'

Ο Min-Jae Kim τιμωρείται για σπρώξιμο στον Fashion Sakala

57'

Ο Ridvan Yilmaz κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

57'

56'

Ο Leo Oestigard απομακρύνει τη μπάλα

55'

54'

53'

Η ομάδα Ρέιντζερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

52'

Ο Matteo Politano από την ομάδα Νάπολι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

52'

Καλή ενέργεια από τον Giovanni Simeone ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

52'

Η σέντρα από τον Tanguy Ndombele από την ομάδα Νάπολι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

51'

51'

50'

49'

Ο Giovanni Simeone από την ομάδα Νάπολι είναι σε θέση οφσάιντ

48'

48'

Ο James Sands κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

48'

47'

Η ομάδα Νάπολι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

47'

46'

46'

Ο Scott Wright δίνει τη θέση του στον Fashion Sakala

46'

45+3'

45+3'

45+2'

45+2'

45+1'

45+1'

45+1'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45'

45'

Καλή ενέργεια από τον Alfredo Morelos ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

45'

Ο Scott Wright τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

45'

44'

44'

43'

Η ομάδα Νάπολι εκδηλώνει επίθεση

42'

Κίτρινη κάρτα για τον John Lundstram

42'

42'

42'

Ο Allan McGregor κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

41'

41'

Το σουτ του Malik Tillman μπλοκάρεται

41'

40'

40'

39'

Ο Giacomo Raspadori κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Allan McGregor μπλοκάρει εύκολα

39'

Η σέντρα από τον Matteo Politano από την ομάδα Νάπολι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

38'

Ο Ben Davies από την ομάδα Ρέιντζερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

38'

37'

37'

37'

39835 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

36'

35'

Ο Giovanni Simeone τιμωρείται για σπρώξιμο στον James Sands

34'

Ο Giovanni Di Lorenzo από την ομάδα Νάπολι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

34'

34'

34'

33'

33'

32'

32'

31'

31'

31'

30'

Κατοχή: Νάπολι: 63%, Ρέιντζερς: 37%.

30'

Ο Leo Oestigard είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

29'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alfredo Morelos από την ομάδα Ρέιντζερς ανατρέπει τον Leo Oestigard

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Min-Jae Kim από την ομάδα Νάπολι ανατρέπει τον Alfredo Morelos

28'

28'

28'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Giacomo Raspadori από την ομάδα Νάπολι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

28'

Η σέντρα από τον Giovanni Simeone από την ομάδα Νάπολι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

28'

Ο Tanguy Ndombele κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Malik Tillman.

27'

26'

26'

26'

Ο Malik Tillman κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

25'

Το αμυντικό λάθος του Tanguy Ndombele μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

25'

Κατοχή: Νάπολι: 58%, Ρέιντζερς: 42%.

25'

Ο Ben Davies σταματά επιτυχώς το σουτ

25'

Το σουτ του Matteo Politano μπλοκάρεται

24'

23'

Ο James Tavernier σταματά επιτυχώς το σουτ

23'

23'

Ο James Tavernier από την ομάδα Ρέιντζερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

22'

Ο Min-Jae Kim κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

22'

ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΔΟΚΑΡΙ! Ο Tanguy Ndombele πραγματοποίησε ωραίο σουτ από απόσταση, αλλά σημάδεψε το ορζόντιο δοκάρι!

22'

21'

21'

20'

Κατοχή: Νάπολι: 64%, Ρέιντζερς: 36%.

20'

20'

Ο Ryan Kent κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

20'

Ο Matteo Politano κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tanguy Ndombele από την ομάδα Νάπολι ανατρέπει τον Alfredo Morelos

19'

Ο Malik Tillman κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Leo Oestigard.

19'

18'

18'

Ο Stanislav Lobotka απομακρύνει τη μπάλα

18'

16'

Ο Min-Jae Kim έδωσε την ασίστ για το γκολ!

16'

Ο Mario Rui έδωσε την ασίστ για το γκολ.

16'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Giovanni Simeone της ομάδας Νάπολι σκοράρει με κεφαλιά

16'

Η σέντρα από τον Mario Rui από την ομάδα Νάπολι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

15'

Κατοχή: Νάπολι: 67%, Ρέιντζερς: 33%.

15'

15'

Ο Scott Wright κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

14'

Ο Alfredo Morelos κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Leo Oestigard.

13'

13'

13'

12'

11'

Ο Giacomo Raspadori έδωσε την ασίστ για το γκολ!

11'

Ο Giovanni Di Lorenzo έδωσε την ασίστ για το γκολ.

11'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Giovanni Simeone σκοράρει με το δεξί πόδι!

11'

Η σέντρα από τον Giovanni Di Lorenzo από την ομάδα Νάπολι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

11'

Η ομάδα Νάπολι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

10'

10'

9'

9'

Κίτρινη κάρτα για τον Ben Davies

9'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Ben Davies υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Giacomo Raspadori

8'

Ο Giovanni Simeone κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

8'

Ο Min-Jae Kim τιμωρείται για σπρώξιμο στον Alfredo Morelos

6'

6'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Giovanni Simeone από την ομάδα Νάπολι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

6'

5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο James Sands από την ομάδα Ρέιντζερς ανατρέπει τον Tanguy Ndombele

5'

Κατοχή: Νάπολι: 50%, Ρέιντζερς: 50%.

5'

4'

Ο Giacomo Raspadori υποπίπτει σε χέρι

4'

3'

3'

3'

2'

Ο Matteo Politano από την ομάδα Νάπολι είναι σε θέση οφσάιντ

2'

Ο Scott Wright από την ομάδα Ρέιντζερς είναι σε θέση οφσάιντ

1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο John Lundstram από την ομάδα Ρέιντζερς ανατρέπει τον Eljif Elmas

1'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Ρέιντζερς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Diego Armando Maradona, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Μεγάλη η διαφορά παρά το ροτέισιον των «παρτενοπέι»

Η Νάπολι υποδέχεται στον «Ντιέγκο Μαραντόνα» την Ρέιντζερς για την 5η αγωνιστική των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ. Από εκτός έδρας νίκη επί του Άγιαξ προέρχονται οι «παρτενοπέι», ενώ εντός έδρας συντριβή από την Λίβερπουλ υπέστησαν οι Σκωτσέζοι αντίστοιχα.

Η Νάπολι εξασφάλισε με... στυλ την πρόκριση τους «16» της διοργάνωσης επικρατώντας 4-2 του Άγιαξ εντός έδρας. Οι «παρτενοπέ»ι μπήκαν φουριόζοι στο ματς και προηγήθηκαν μόλις στο 4’ με κεφαλιά του Λοθάνο έπειτα από έξοχο ένα-δύο με τον Ζιελίνσκι. Στο 13' απειλήθηκαν με την ισοφάριση, αλλά στο 16' πέτυχαν το 2-0 με δυνατό σουτ του Ρασπαντόρι και έπειτα προτίμησαν να κάνουν διαχείρισητους προβδίσματός τους, αλλά στο 49' δέχτηκαν την μείωση. Ανέβασαν πάντως άμεσα στροφές και στο 62’ πέτυχαν το 3-1 με εύστοχο πέναλτι του Κβαρατσκέλια. Ο Λοθάνο σπατάλησε τετ-α-τετ για το 4-1, αλλ΄στο 82’ ο Άγιαξ μείωσε σε 3-2 με εύστοχο πέναλτι και το ματς απέκτησε ξανά ενδιαφέρον. Η Νάπολι όμως είχε και πάλι απάντηση, με τον Οσιμέν να διαμορφώνει το τελικό 4-2 στο 89’ «σφραγίζοντας» τη νίκη-πρόκριση στην ομάδα του.

Με 4Χ4 και την καλύτερη επίθεση της διοργάνωσης (17 γκολ!) η Νάπολι είναι ήδη στην επόμενη φάση και πλέον έχει στο νου μόνο την εξασφάλιση της πρώτης θέσης, που μπορεί α εξασφαλίσει απόψε με δική της νίκη και απώλεια βαθμών της Λίβερπουλ στο Άμστερνταμ. Σε διαφορετική περίπτωση θα πρέπει να ηττηθεί με τουλάχιστον τρία γκολ διαφορά στο «Άνφιλντ» για να μην είναι πρώτη.

Συνεχίζει έτσι την εκπληκτική της πορεία σε Ευρώπη αλλά και Σέριε Α, όπου είναι στην κορυφή με 29 βαθμούς και στο +3 από την δεύτερη Μίλαν, αφού εσχάτως πήρε πολύ σημαντική εκτός έδρας νίκη επί της Ρόμα με 1-0 και μετρά πλέον 11 σερί νίκες σε όλες τις διοργανώσεις.

«Είναι πολύ σημαντικό να πάρουμε τη νίκη κόντρα στην Ρέιντζερς για να κάνουμε πιο σίγουρη την πρώτη θέση. Δεν θα υποτιμήσουμε ποτέ αγώνες τέτοιου επιπέδου επειδή αυτό θα σήμαινε πως δεν έχουμε το DNA των νικητών. Το πιθανότερο είναι να κάνουμε 3 με 4 αλλαγές αλλά θα γίνουν κρατώντας την ισορροπία στο κομμάτι της τακτικής και της τεχνικής, η οποία πρέπει να υπάρχει πάντα στο γήπεδο για να κερδίζουμε παιχνίδια» δήλωσε ο τεχνικός των «παρτενοπέι», Λουτσιάνο Σπαλέτι.

Αγωνιστικά νέα: Επιστρέφει ο μέσος Ανγκισά, ενώ αμφίβολος είναι γκολκίπερ Σιρίγκου. Παραμένει εκτός ο στόπερ Ραχμάνι. Υπέστη την πιο βαριά εντός έδρας ήττα της ιστορίας της στην διοργάνωση μετά το 7-1 από την Λίβερπουλ. Το καλό ξεκίνημα μεταφράστηκε σε γκολ με δυνατό συρτό σουτ του Άρφιλντ στο 17', αλλά στο 24' ισοφαρίστηκε και σταδιακά άρχισε να περιορίζεται, χάνοντας μέτρα εντός αγωνιστικού χώρου. Η κατάρρευση που υπέστη πάντως στο δεύτερο μέρος ήταν πρωτοφανής. Δέχτηκε έξι τέρματα (55’, 66’, 75’, 80’, 81’, 87’) και συνεπώς γνώρισε την τέταρτη σερί ήττα της στην διοργάνωση.

Τελευταία, χωρίς βαθμό, με την χειρότερη άμυνα (16 γκολ παθητικό) και την δεύτερη χειρότερη επίθεση, αφού το γκολ κόντρα στην Λίβερπουλ ήταν το πρώτο της στην διοργάνωση και πλέον μόνο η Κοπεγχάγη παραμένει «άσφαιρη». Η περσινή φιναλίστ του Γιουρόπα Λιγκ δεν έχει σταθεί στο ύψος των περιστάσεων και ψάχνει πλέον... θαύμα για να καταφέρει να συνεχίσει στην Ευρώπη έστω μέσω της 3ης θέσης και θέλει οπωσδήποτε βαθμoύς σήμερα για να μπορεί να ελπίζει.

Στην Πρέμιερσιπ παραμένει στην δεύτερη θέση, με την διαφορά πάντως από την πρωτοπόρο Σέλτικ να αυξάνεται στους 4 πόντους, αφού την Κυριακή (22/10) «γκέλαρε» εντός έδρας παραχωρώντας ισοπαλία (1-1) στην Λίβινγκστον.

«Φυσικά και υπάρχει πίεση, αλλά έχω μάθει να δουλεύω κάτω από αυτές τις συνθήκες. Πρέπει να δείξουμε χαρακτήρα αν θέλουμε να πάρουμε κάτι από το ματς. Πιστεύω πως μπορούμε να το πετύχουμε αν φανούμε συγκεντρωμένοι και ξεκινήσουμε δυνατά. Εξάλλου ένα γκολ στο ξεκίνημα μπορεί να αλλάξει τα πάντα» δήλωσε ο προπονητής της Ρέιντζερς, Τζιοβάνι Φαν Μπρόκχορστ, που δέχεται έντονη κριτική, αφού η σεζόν δεν εξελίσσεται και με τον καλύτερο τρόπο για την ομάδα του μέχρι στιγμής.

Αγωνιστικά νέα: Τραυματίες παραμένουν οι στόπερ Γκόλντσον, Σούταρ, οι διεθνείς αμυντικοί χαφ Τζακ, Καμαρά, ενώ εξαιρετικά αμφίβολος είναι ο βασικός μεσοεπιθετικός Λόρενς. Μακροχρόνιες εκτός ο αμυντικός Χελάντερ και ο μέσος Χάτζι.

Γιώργος Χρονόπουλος Αθλητικογράφος

Η Νάπολι ξέρει πως με δικιά της νίκη και «γκέλα» της Λίβερπουλ στο Άμστερνταμ εξασφαλίζει από απόψε την πρώτη θέση. Ο άσος είναι δικαιολογημένα στα... τάρταρα αφού η ποιοτική διαφορά των δύο ομάδων μοιάζει τεράστια βάσει και της μέχρι τώρα εικόνας τους στον όμιλο. Οι Σκωτσέζοι ψάχνουν έναν βαθμό και ανάλογα με το πως πάει το ματς στο Άμστερνταμ θα ρισκάρουν, αλλά σε κάθε περίπτωση δύσκολα θα πάρουν κάτι από το παιχνίδι. Με μόλις ένα γκολ και ελάχιστες καλές επιθετικές στιγμές σε τέσσερα ματς στον όμιλο, το ποντάρισμα στο No Goal είνι λογικό.

• Η ομάδα Νάπολι δεν έχει χάσει στους τελευταίους 11 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.06 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Νάπολι νίκησε στους τελευταίους 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.27 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες της ομάδας Νάπολι, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.42 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ρέιντζερς έχασε στους τελευταίους 4 αγώνες στη διοργάνωση Τσάμπιονς Λιγκ.

ΔΙΕΘΝΗ: Τσάμπιονς Λιγκ