parmenzi
Μέλος από 30/11/2021- Points
- 112.15
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- -2%
- Κατάταξη
- 43ος
- Προβλέψεις
- 108637
- Μέση απόδοση
- 2.07
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 51% (55164 από 108637)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 18879 | 57.0% | +139.22 | +0.7% | 1.94 |
| X | 9869 | 29.5% | -192.47 | -2.0% | 3.39 |
| 2 | 9073 | 49.0% | +9.46 | +0.1% | 2.36 |
| 1X | 1424 | 61.9% | -7.15 | -0.5% | 1.68 |
| 12 | 116 | 69.0% | -12.88 | -11.1% | 1.30 |
| X2 | 2997 | 57.3% | -75.47 | -2.5% | 1.79 |
| Over | 15573 | 56.5% | -472.28 | -3.0% | 1.75 |
| Under | 4477 | 55.8% | -101.39 | -2.3% | 1.79 |
| Ημ.1 | 2941 | 50.8% | -70.79 | -2.4% | 2.07 |
| Ημ.X | 3013 | 46.5% | -109.09 | -3.6% | 2.10 |
| Ημ.2 | 1017 | 41.7% | -72.24 | -7.1% | 2.61 |
| Goal | 16820 | 55.0% | -645.63 | -3.8% | 1.77 |
| No Goal | 2624 | 54.4% | -144.38 | -5.5% | 1.77 |
| 0-1 Goal | 801 | 36.7% | -58.82 | -7.3% | 2.67 |
| 2-3 Goals | 15956 | 47.3% | -958.95 | -6.0% | 1.99 |
| 4-6 Goals | 3057 | 40.1% | -229.86 | -7.5% | 2.35 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 3742 | 52.0% | -125.69 | -3.4% | 2.01 | |
| 3230 | 48.2% | -108.74 | -3.4% | 2.15 | |
| 3018 | 48.4% | -81.99 | -2.7% | 2.14 | |
| 2653 | 52.2% | -67.76 | -2.6% | 2.01 | |
| 2616 | 50.6% | -13.63 | -0.5% | 2.07 | |
| 2550 | 49.8% | -27.59 | -1.1% | 2.12 | |
| 2515 | 53.3% | +6.39 | +0.3% | 2.02 | |
| 2438 | 49.5% | -132.52 | -5.4% | 2.05 | |
| 2406 | 49.3% | +28.21 | +1.2% | 2.17 | |
| 2261 | 53.0% | +24.49 | +1.1% | 2.04 | |
| 2106 | 50.8% | -93.02 | -4.4% | 2.01 | |
| 2092 | 54.3% | +9.90 | +0.5% | 2.05 | |
| 2044 | 53.7% | -12.18 | -0.6% | 1.98 | |
| 2006 | 51.3% | -75.99 | -3.8% | 2.03 | |
| 1989 | 52.0% | -76.58 | -3.9% | 1.99 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 9885 | 74.1% | -51.95 | -0.5% | 1.35 |
| 1.50 - 1.99 | 58509 | 55.1% | -1,870.46 | -3.2% | 1.77 |
| 2.00 - 2.99 | 28115 | 43.4% | -1,010.32 | -3.6% | 2.25 |
| 3.00 - 5.00 | 11451 | 28.8% | -170.70 | -1.5% | 3.47 |
| 5.01+ | 677 | 15.8% | +100.71 | +14.9% | 7.58 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 7383 | 48.8% | -206.93 | -2.8% | 2.19 |
| 1 - 3 | 8509 | 49.3% | -335.03 | -3.9% | 2.16 |
| 3 - 6 | 13293 | 50.4% | -513.85 | -3.9% | 2.08 |
| 6 - 12 | 41340 | 51.1% | -1,076.60 | -2.6% | 2.06 |
| 12 - 24 | 35489 | 51.3% | -784.73 | -2.2% | 2.04 |
| 24 - 48 | 2247 | 50.3% | -70.12 | -3.1% | 2.09 |
| 48+ | 376 | 47.9% | -15.46 | -4.1% | 2.14 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
108765 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 7/11/26 22:00 | - |
Βαλένθια
0
Ρεάλ Μαδρίτης
3
|
Goal | 1.90
| -1.00 |
| 7/11/26 19:30 | - |
Οσασούνα
1
Αθλέτικ Μπιλμπάο
1
|
2-3 Goals | 1.95
| +0.95 |
| 7/11/26 17:15 | - |
Εσπανιόλ
0
Λα Κορούνια
0
|
X | 3.30
| +2.30 |
| 7/11/26 16:00 | - |
Κάλιαρι
1
Φροζινόνε
0
|
Over | 1.50
| -1.00 |
| 7/11/26 16:00 | - |
Κάλιαρι
1
Φροζινόνε
0
|
Goal | 1.42
| -1.00 |
| 7/11/26 16:00 | - |
Τορίνο
1
Λέτσε
1
|
1 | 1.82
| -1.00 |
| 7/11/26 16:00 | - |
Τορίνο
1
Λέτσε
1
|
Under | 2.10
| +1.10 |
| 7/11/26 15:00 | - |
Πανθρακικός
0
ΑΕΛ Novibet
3
|
Under | 1.70
| -1.00 |
| 7/11/26 15:00 | - |
Μάλαγα
1
Σανταντέρ
2
|
1 | 2.42
| -1.00 |
| 7/11/26 14:45 | - |
Πανσερραϊκός
2
Απόλλων Καλαμαριάς 1926
1
|
Over | 1.66
| +0.66 |
| 7/11/26 06:00 | - |
Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς (Γ)
1
Νιουκάστλ Τζετς (Γ)
1
|
Over | 1.55
| -1.00 |
| 7/11/26 05:00 | - |
Ατλάντε
0
Σάντος Λαγκούνα
2
|
2 | 3.15
| +2.15 |
| 7/11/26 03:00 | - |
Μπάνφιλντ
2
Ατλέτικο Τουκουμάν
2
|
X | 3.25
| +2.25 |
| 7/11/26 03:00 | - |
Τίγκρε
1
Σαρμιέντο Χουνίν
0
|
2-3 Goals | 2.00
| -1.00 |
| 7/11/26 03:00 | - |
Φορταλέζα CEIF
0
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
3
|
X | 3.40
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.