Ομάδες και πρωταθλήματα για στοίχημα 1, X, 2
Oμάδες με περισσότερες Νίκες
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
90.9% | 11 | 10 | |
Μπαρτσελόνα
|
87.5% | 16 | 14 | |
Καμπέρα Κροάσια
|
85.0% | 20 | 17 | |
Μάντσεστερ Σίτι
|
84.2% | 19 | 16 | |
Ρος Κάουντι
|
82.6% | 23 | 19 | |
Χουσκβάρνα
|
81.5% | 27 | 22 | |
Σαμορίν
|
78.6% | 14 | 11 | |
Ορνταμπάσι
|
77.4% | 31 | 24 | |
Μπόραμ Γουντ
|
77.3% | 22 | 17 | |
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
76.9% | 13 | 10 | |
Ραπίντ Βιέννης
|
76.9% | 26 | 20 | |
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
|
76.9% | 13 | 10 | |
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
|
76.6% | 47 | 36 | |
Μπόντο Γκλιμτ
|
76.5% | 34 | 26 | |
Αάλεσουντ (Γ)
|
76.5% | 17 | 13 | |
Μπάγερν Μονάχου
|
75.0% | 16 | 12 | |
Χάμιλτον
|
75.0% | 24 | 18 | |
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
75.0% | 12 | 9 | |
Φέγενορντ
|
73.3% | 15 | 11 | |
Άξμπριτζ
|
73.3% | 15 | 11 | |
Νυρεμβέργη
|
72.7% | 11 | 8 | |
Κεσκεμέτι ΤΕ
|
72.7% | 11 | 8 | |
Αλμερία
|
72.7% | 11 | 8 | |
Σαμπάχ
|
72.2% | 18 | 13 | |
Μπέτις
|
72.2% | 18 | 13 | |
ΦΚ Στόκχολμ
|
71.4% | 28 | 20 | |
Μάιντζ
|
71.4% | 14 | 10 | |
Χιροσίμα
|
71.4% | 14 | 10 | |
Κασίβα Ρέισολ
|
71.4% | 14 | 10 | |
Ρεάλ Μπέντφορντ
|
70.6% | 17 | 12 | |
Ένφιλντ Τάουν
|
70.6% | 17 | 12 | |
Βίκινγκ
|
70.3% | 37 | 26 | |
Κότκα
|
69.2% | 26 | 18 | |
Ντρόχτερσεν Ασέλ
|
69.2% | 13 | 9 | |
Κασίμα Άντλερς
|
69.2% | 13 | 9 | |
Μπρόμσγκρόουβ Σπόρτινγκ
|
68.8% | 16 | 11 | |
Στουτγκάρδη
|
68.8% | 16 | 11 | |
Σλάβια Πράγας
|
68.8% | 16 | 11 | |
Καραμπάγκ
|
68.8% | 16 | 11 | |
Μπέρι Τάουν
|
68.8% | 16 | 11 | |
Σκίλιεμπο
|
68.0% | 25 | 17 | |
Σκάρα
|
68.0% | 25 | 17 | |
Λουλέα
|
68.0% | 25 | 17 | |
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
67.4% | 43 | 29 | |
Γκίσλεϊ
|
66.7% | 18 | 12 | |
Χάρογκεϊτ Τάουν
|
66.7% | 15 | 10 | |
Αμιάν
|
66.7% | 18 | 12 | |
Όξφορντ Σίτι
|
66.7% | 15 | 10 | |
Ίστμπουρν Μπόρο
|
66.7% | 15 | 10 | |
Χέρτα Βερολίνου
|
66.7% | 12 | 8 | |
Oμάδες με περισσότερες Ισοπαλίες
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
Μπουλόν
|
69.2% | 13 | 9 | |
Τσέλμσφορντ Σίτι
|
60.0% | 15 | 9 | |
Άκρινγκτον
|
58.8% | 17 | 10 | |
Νάεστβεντ
|
57.1% | 14 | 8 | |
Πολόνια Μπίτομ
|
54.5% | 11 | 6 | |
Βίτζεφ Λοτζ
|
54.5% | 11 | 6 | |
Κάννες
|
53.8% | 13 | 7 | |
Αλασκέρτ
|
53.8% | 13 | 7 | |
Γουέστ Χαμ
|
52.4% | 21 | 11 | |
Τρανμίρ
|
50.0% | 14 | 7 | |
Κρου
|
50.0% | 16 | 8 | |
Μπρεστ
|
50.0% | 14 | 7 | |
Ζανκτ Πάουλι
|
50.0% | 14 | 7 | |
Ιντεπεντιέντε ντε λα Τσορέρα
|
50.0% | 28 | 14 | |
Ντεπορτίβο Εσπανιόλ
|
50.0% | 32 | 16 | |
Προστεζόφ
|
50.0% | 14 | 7 | |
Βανλόσε ΙΦ
|
50.0% | 14 | 7 | |
Πατρονάτο
|
48.5% | 33 | 16 | |
Τσεονγκτζού ΦΚ
|
48.3% | 29 | 14 | |
Αουρόρα
|
47.6% | 21 | 10 | |
Ρόδεραμ
|
47.1% | 17 | 8 | |
Ντόρκινγκ Γουόντερερς
|
47.1% | 17 | 8 | |
Λαμαντρίντ
|
46.9% | 32 | 15 | |
Σοσό
|
46.7% | 15 | 7 | |
Χαλ
|
46.7% | 15 | 7 | |
Κομάρνο
|
46.7% | 15 | 7 | |
Άμστετεν
|
46.7% | 15 | 7 | |
Ροσκίλντε
|
46.7% | 15 | 7 | |
Μποτοσάνι
|
46.2% | 13 | 6 | |
Ουφά
|
46.2% | 13 | 6 | |
Τόκιο Βέρντι
|
46.2% | 13 | 6 | |
Ούιπεστ
|
45.5% | 11 | 5 | |
Ράντνικ Σουρντούλιτσα
|
45.5% | 11 | 5 | |
Λοκομοτίβ Σόφιας
|
45.5% | 11 | 5 | |
Αλ Κούα Αλ Τζαβίγια
|
45.5% | 11 | 5 | |
Μονόπολι
|
45.5% | 11 | 5 | |
Προ Βερτσέλι
|
45.5% | 11 | 5 | |
Μπέρνλι
|
45.0% | 20 | 9 | |
Ιστ Φάιφ
|
45.0% | 20 | 9 | |
Νιούπορτ Κάουντι
|
44.4% | 18 | 8 | |
Γιόβιλ Τάουν
|
44.4% | 18 | 8 | |
ΚΠΡ
|
44.4% | 18 | 8 | |
Αλουμίνι Κιντριτσέβο
|
44.4% | 18 | 8 | |
Φουτζιέντα
|
44.1% | 34 | 15 | |
Τσέσχαντ
|
43.8% | 16 | 7 | |
Έβερτον
|
43.8% | 16 | 7 | |
Βελέζ Σάρσφιλντ
|
43.8% | 32 | 14 | |
Βικτοριάνο Αρένας
|
43.8% | 32 | 14 | |
Πρίμπραμ
|
43.8% | 16 | 7 | |
Λα Κορούνια
|
43.8% | 16 | 7 | |
Oμάδες με περισσότερες Ήττες
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
Στάμφορντ
|
92.3% | 13 | 12 | |
Μιερκουρέα Τσίουκ
|
85.7% | 14 | 12 | |
Άαρχους (Γ)
|
83.3% | 12 | 10 | |
Μάλντον & Τίπτρι
|
80.0% | 15 | 12 | |
Βάνερσμποργκ ΙΦ
|
80.0% | 25 | 20 | |
Μόρτον
|
80.0% | 15 | 12 | |
Πόντε Πρέτα
|
79.1% | 43 | 34 | |
Στάνγουεϊ Ρόβερς
|
78.6% | 14 | 11 | |
Αλμπαθέτε
|
78.6% | 14 | 11 | |
Ίλκεστον
|
77.8% | 18 | 14 | |
Πρέστον
|
77.8% | 18 | 14 | |
Μπόντο Γκλιμτ (Γ)
|
77.8% | 18 | 14 | |
Χάρτλπουλ
|
76.5% | 17 | 13 | |
Χέλγκες
|
76.0% | 25 | 19 | |
Μπανγκόρ
|
75.0% | 12 | 9 | |
Τεπατιτλάν
|
75.0% | 12 | 9 | |
Ρίνγκστιντ
|
75.0% | 12 | 9 | |
Λέιτον Τάουν
|
75.0% | 12 | 9 | |
Λιανέλι Τάουν
|
72.7% | 11 | 8 | |
Σερένγκ
|
72.7% | 11 | 8 | |
Ίρτις Ομσκ
|
72.7% | 11 | 8 | |
Ραθφρίλαντ Ρέιντζερς
|
72.7% | 11 | 8 | |
Χουάρεζ
|
71.4% | 14 | 10 | |
Γουάιτχοκ
|
71.4% | 14 | 10 | |
Όγκρε Γιουνάιτεντ
|
69.7% | 33 | 23 | |
Πορταντάουν
|
69.2% | 13 | 9 | |
Σουίτ Σκόλγουιν Σζεσίν
|
69.2% | 13 | 9 | |
ΜΦΚ Μπίτσα
|
69.2% | 13 | 9 | |
Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
|
68.8% | 16 | 11 | |
Αντμίρα Βάκερ
|
68.8% | 16 | 11 | |
Σόλιχαλ Μουρς
|
68.4% | 19 | 13 | |
Ανζοατέγιου ΦΚ
|
68.0% | 25 | 17 | |
Κορσνές
|
68.0% | 25 | 17 | |
Τότον
|
66.7% | 15 | 10 | |
Γκέιτσχεντ
|
66.7% | 21 | 14 | |
Ζλιν
|
66.7% | 15 | 10 | |
Μπουνιοντκόρ Τασκένδης
|
66.7% | 24 | 16 | |
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
|
66.7% | 30 | 20 | |
Ζέμουν Βελιγραδίου
|
66.7% | 12 | 8 | |
ΙΦΚ Στόκσουντ
|
66.7% | 27 | 18 | |
Γιάρφαλα
|
66.7% | 27 | 18 | |
Τοπ Ος
|
66.7% | 12 | 8 | |
Νόμε Γιουνάιτεντ
|
65.6% | 32 | 21 | |
Τσινγκντάο Χαϊνίου
|
65.5% | 29 | 19 | |
Ιτουζάινγκο
|
65.0% | 40 | 26 | |
Μπάμπερ Μπριτζ
|
64.7% | 17 | 11 | |
Σλάου Τάουν
|
64.7% | 17 | 11 | |
Σίδνεϊ Ολίμπικ
|
64.5% | 31 | 20 | |
Κρόουλι Τάουν
|
64.3% | 14 | 9 | |
Ράντκλιφ Μπόρο
|
64.3% | 14 | 9 | |
Πρωταθλήματα με περισσότερα 1
Πρωταθλήματα με περισσότερα Χ
Πρωταθλήματα με περισσότερα 2
Το agones.gr σας προσφέρει/δίνει την ευκαιρία/δυνατότητα να δείτε σε μια λίστα τις ομάδες με τα μεγαλύτερα ποσοστά σε νίκες, ισοπαλίες και ήττες από τους αγώνες του σημερινού και του αυριανού κουπονιού. Πρόκειται για ένα εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο για όσους επιθυμούν να στοιχηματίσουν στην κλασική αγορά 1Χ2, δηλαδή στην επιλογή να κερδίσει είτε η γηπεδούχος ομάδα (1) είτε η φιλοξενούμενη (2) ή στο ενδεχόμενο το παιχνίδι να λήξει ισόπαλο (Χ) σε 90 λεπτά αγώνα. Στον πρώτο πίνακα μπορείτε να δείτε τις ομάδες που έχουν τα μεγαλύτερα ποσοστά σε νίκες, στο δεύτερο τις ομάδες με τα μεγαλύτερα ποσοστά σε ισοπαλίες και στον τρίτο τις ομάδες με τα μεγαλύτερα ποσοστά σε ήττες. Ο κάθε χρήστης έχει επίσης τη δυνατότητα, πατώντας στις καρτέλες "Εντός" και "Εκτός", να δει τις ομάδες με τα μεγαλύτερα ποσοστά σε εντός και εκτός έδρας αναμετρήσεις αντίστοιχα. Ακριβώς από κάτω μπορείτε να δείτε και τα πρωταθλήματα στα οποία εμφανίζονται πιο συχνά οι περισσότεροι άσοι (1), τα περισσότερα "Χ" και τα περισσότερα "διπλά" (2) στο σημερινό και το αυριανό κουπόνι.