Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ντιναμό Μπατούμι

Ντιναμό Μπατούμι : Στατιστικά για Εροβνούλι Λίγκα 2026

Αγώνες

ΓΕΩΡΓΙΑ: Εροβνούλι Λίγκα 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Ντιναμό Μπατούμι 32 59 17 8 7 56:40
  2 Ντιναμό Τιφλίδας 32 58 16 10 6 52:32
  3 Ιμπέρια 1999 31 56 17 5 9 45:33
  4 Ρουστάβι 32 56 16 8 8 40:28
  5 Τορπέντο Κουταΐσι 32 43 11 10 11 53:44
  6 Ντίλα Γκόρι 32 40 12 4 16 41:41
  7 Σαμγκουράλι Τσκχάλτουμπο 32 39 11 6 15 43:57
  8 Σπαέρι 32 31 6 13 13 41:51
  9 Γκάγκρα 31 31 6 13 12 28:45
  10 Μεσχάκτε Τκίμπουλι 32 20 3 11 18 25:53

Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά

Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά

Πλέι Άουτ

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 25 8
(80.0%)
1
(10.0%)
1
(10.0%)
21:8 2.9 2.1:0.8
Ημίχρονο 10 22 6
(60.0%)
4
(40.0%)
0
(0.0%)
11:2 1.3 1.1:0.2

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 55% 45%
Goals κατά 30% 70%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 41.04 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 57.83 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 65.6% (21/32) 34.4% (11/32)
Ημίχρονο 21.9% (7/32) 78.1% (25/32)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 25.0% (8/32)
2-3 34.4% (11/32)
4-6 40.6% (13/32)
7+ 0.0% (0/32)
Failed to score 18.8% (6/32)

G/G - N/G

G/G N/G
53.1% (17/32) 46.9% (15/32)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 56 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 72 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.75 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.25 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Mandricenco Dmitri9
Kalandarishvili Nika7
Mara Uerdi7
Tsulukidze Luka6
Kirkitadze Tornike4
Maurides4
Khozrevanidze Levan3
Japaridze Guram2
Eshata Awaka2
Omar Imran2
Paulo Vitor2
Shengelia Levan2
Chiteishvili Revaz1
Kapianidze Luka1
Mylchenko Artem1
Kobakhidze Mamuka1
Kokhreidze Giorgi1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Kalandarishvili Nika1
Kupatadze Lazare1
Mara Uerdi1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 15.6% (5/32)
2 - 2 12.5% (4/32)
3 - 2 9.4% (3/32)
3 - 0 9.4% (3/32)
0 - 1 6.3% (2/32)
2 - 1 6.3% (2/32)
0 - 3 6.3% (2/32)
1 - 1 6.3% (2/32)
1 - 3 3.1% (1/32)
2 - 0 3.1% (1/32)
0 - 4 3.1% (1/32)
2 - 3 3.1% (1/32)
3 - 3 3.1% (1/32)
3 - 1 3.1% (1/32)
1 - 2 3.1% (1/32)
4 - 1 3.1% (1/32)
0 - 0 3.1% (1/32)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 25.0% (8/32)
1 21.9% (7/32)
4 21.9% (7/32)
5 15.6% (5/32)
2 9.4% (3/32)
6 3.1% (1/32)
0 3.1% (1/32)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 28.1% (9/32)
1/X 6.3% (2/32)
1/2 0.0% (0/32)
X/1 12.5% (4/32)
X/X 9.4% (3/32)
X/2 3.1% (1/32)
2/1 9.4% (3/32)
2/X 9.4% (3/32)
2/2 21.9% (7/32)