Ομάδες και πρωταθλήματα για στοίχημα Over - Under
Oμάδες με περισσότερα Over
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | OVER | |
|---|---|---|---|---|
Ζυρίχη
|
100.0% | 13 | 13 | |
Μπρουμούνταλ
|
100.0% | 16 | 16 | |
Γκρέι
|
94.1% | 17 | 16 | |
Νόρντστραντ
|
88.2% | 17 | 15 | |
ΚΡ Ρεϊκιαβίκ
|
86.2% | 29 | 25 | |
Γιούναν Γιουκούν
|
85.2% | 27 | 23 | |
Στιαρνάν
|
84.8% | 33 | 28 | |
Μπόντο Γκλιμτ (Γ)
|
84.6% | 13 | 11 | |
Χάλιφαξ
|
83.3% | 12 | 10 | |
Ξαμάξ
|
83.3% | 12 | 10 | |
Χάποελ Μπερ Σεβά
|
78.6% | 14 | 11 | |
Λασκ Λίντσερ
|
77.8% | 18 | 14 | |
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
76.9% | 13 | 10 | |
Σεντ Ετιέν
|
76.9% | 13 | 10 | |
Κλουζ
|
75.0% | 12 | 9 | |
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
|
75.0% | 36 | 27 | |
Μπρέινταμπλικ
|
73.5% | 34 | 25 | |
Άστον Βίλα
|
73.1% | 26 | 19 | |
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν
|
72.7% | 33 | 24 | |
ΑΕΚ
|
72.7% | 22 | 16 | |
Σουίντον Τάουν
|
72.7% | 11 | 8 | |
Ντέρμπι
|
72.7% | 11 | 8 | |
Μπαρτσελόνα
|
72.0% | 25 | 18 | |
Νόριτς
|
71.4% | 14 | 10 | |
Χέλσινγκμποργκ
|
71.4% | 21 | 15 | |
Φλόρα Ταλίν
|
71.0% | 31 | 22 | |
Σαντόνγκ Ταϊσάν
|
70.4% | 27 | 19 | |
Σαουθάμπτον
|
69.2% | 13 | 9 | |
Λίλεστρομ (Γ)
|
69.2% | 13 | 9 | |
Μακάμπι Τελ Αβίβ
|
68.2% | 22 | 15 | |
Ντόρτμουντ
|
66.7% | 18 | 12 | |
Μπραν (Γ)
|
66.7% | 18 | 12 | |
Ντονκάστερ
|
66.7% | 12 | 8 | |
Γουλβς
|
66.7% | 12 | 8 | |
Νιου Γιορκ Σίτι ΙΙ
|
66.7% | 24 | 16 | |
Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ
|
65.8% | 38 | 25 | |
Μπενφίκα
|
65.2% | 23 | 15 | |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
65.0% | 20 | 13 | |
Αταλάντα
|
65.0% | 20 | 13 | |
WSG Τιρόλ
|
64.3% | 14 | 9 | |
Γιούνγκ Μπόις
|
63.6% | 22 | 14 | |
Οσασούνα
|
63.6% | 11 | 7 | |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
|
63.6% | 11 | 7 | |
UCV
|
62.5% | 32 | 20 | |
Ουνιόν Λα Καλέρα
|
62.1% | 29 | 18 | |
Χετάφε
|
61.5% | 13 | 8 | |
Βίντερτουρ
|
61.5% | 13 | 8 | |
Λέφσκι Σόφιας
|
61.1% | 18 | 11 | |
Ντιναμό Μαχατσκαλά
|
61.1% | 18 | 11 | |
Ράγιο Ζουλιάνο
|
61.1% | 18 | 11 | |
Oμάδες με περισσότερα Under
Πρωταθλήματα με περισσότερα Over
Πρωταθλήματα με περισσότερα Under
Το agones.gr σας παρουσιάζει τη λίστα τις ομάδες που εμφανίζουν πιο συχνά στους αγώνες τους Over / Under, αλλά και O/U 0,5 - 1,5 - 3,5 - 4,5 γκολ. Βλέπετε ποιες ομάδες στις αναμετρήσεις τους σημειώνονται συνήθως πάνω ή κάτω από μισό γκολ, ενάμιση γκολ, δυόμιση γκολ, τρεισήμιση, αλλά και τεσσερισήμιση γκολ. Παράλληλα μπορείτε να δείτε και τα πρωταθλήματα στα οποία εμφανίζονται πιο συχνά στα παιχνίδια τους τα παραπάνω.Πρόκειται για ένα εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο για όσους επιθυμούν να στοιχηματίσουν στα γκολ σε ένα ματς.Στον αριστερό πίνακα μπορείτε να δείτε τις ομάδες που έχουν φέρει τα περισσότερα Over (0.5, 1.5, 2.5, 3.5) που θα επιλέξετε και αφορά τους αγώνες της σημερινής ημέρας ή της επόμενης, ενώ δεξιά βλέπετε τα πρωταθλήματα στα οποία υπάρχουν τα περισσότερα under ανάλογα με το τι επιλέγετε (0.5, 1.5, 2.5, 3.5) και αφορούν πρωταθλήματα που έχουν δράση σήμερα ή αύριο. Με αυτόν τον τρόπο γίνεται πιο εύκολη η επιλογή σας και δεν χρειάζεται να ψάχνετε.