Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Κολχέτι Πότι

Κολχέτι Πότι : Στατιστικά για Εροβνούλι Λίγκα 2 2026

Αγώνες

ΓΕΩΡΓΙΑ: Εροβνούλι Λίγκα 2 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Γκαρεγί 31 54 15 9 7 37:33
  2 Στούρμι 31 49 13 10 8 34:30
  3 Τελάβι 31 47 12 11 8 35:31
  4 Μεράνι Μαρτβίλι 31 43 12 7 12 36:40
  5 Σαμτρέντια 31 43 13 4 14 55:43
  6 Αραγκβί Ντουσχέτι 31 40 11 7 13 32:41
  7 Οντίσχι 1919 31 39 10 9 12 33:41
  8 Σιόνι Μπολνίσι 31 37 9 10 12 36:38
  9 Κολχέτι Πότι 31 35 8 11 12 42:36
  10 Γκόρι 31 34 8 10 13 30:37

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Πλέι Άουτ

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 16 4
(40.0%)
4
(40.0%)
2
(20.0%)
16:9 2.5 1.6:0.9
Ημίχρονο 10 19 5
(50.0%)
4
(40.0%)
1
(10.0%)
8:3 1.1 0.8:0.3

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 41.9% (13/31) 58.1% (18/31)
Ημίχρονο 3.2% (1/31) 96.8% (30/31)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 22.6% (7/31)
2-3 51.6% (16/31)
4-6 25.8% (8/31)
7+ 0.0% (0/31)
Failed to score 22.6% (7/31)

G/G - N/G

G/G N/G
58.1% (18/31) 41.9% (13/31)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 42 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 36 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 78 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.35 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.16 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 25.8% (8/31)
2 - 1 12.9% (4/31)
2 - 0 9.7% (3/31)
1 - 0 9.7% (3/31)
0 - 0 6.5% (2/31)
3 - 1 6.5% (2/31)
0 - 1 6.5% (2/31)
3 - 0 3.2% (1/31)
4 - 0 3.2% (1/31)
3 - 2 3.2% (1/31)
2 - 2 3.2% (1/31)
5 - 0 3.2% (1/31)
1 - 3 3.2% (1/31)
5 - 1 3.2% (1/31)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 35.5% (11/31)
3 16.1% (5/31)
4 16.1% (5/31)
1 16.1% (5/31)
5 6.5% (2/31)
0 6.5% (2/31)
6 3.2% (1/31)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 32.3% (10/31)
1/X 3.2% (1/31)
1/2 3.2% (1/31)
X/1 19.4% (6/31)
X/X 22.6% (7/31)
X/2 0.0% (0/31)
2/1 3.2% (1/31)
2/X 9.7% (3/31)
2/2 6.5% (2/31)

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
3
Μέση Ηλικία
22.7
offer image offer image