7
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ομάδες και πρωταθλήματα για στοίχημα GG - NG

Oμάδες με περισσότερα Goal-Goal (GG)

ΟΜΑΔΑ % ΑΓΩΝΕΣ GG
Ζυρίχη 92.3% 13 12
Λικ Τάουν 83.3% 12 10
Ξαμάξ 83.3% 12 10
ΚΡ Ρεϊκιαβίκ 82.8% 29 24
Στιαρνάν 78.8% 33 26
Γιούναν Γιουκούν 77.8% 27 21
Σαουθάμπτον 76.9% 13 10
Γουέστ Χαμ 76.9% 13 10
Νόρντστραντ 76.5% 17 13
Χέλσινγκμποργκ 76.2% 21 16
Χάλιφαξ 75.0% 12 9
ΤΣΣΚΑ Μόσχας 75.0% 20 15
Ντέρμπι 72.7% 11 8
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ 72.7% 11 8
Όνσε Κάλντας 72.4% 29 21
Μελγκάρ 70.8% 24 17
Γκρέι 70.6% 17 12
Σαντόνγκ Ταϊσάν 70.4% 27 19
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν 69.7% 33 23
Βίντερτουρ 69.2% 13 9
Ντονκάστερ 66.7% 12 8
Ντεφένσα Xoυστίσια 66.7% 24 16
Φορταλέζα CEIF 65.5% 29 19
Βεράγκουας 65.2% 23 15
ΕΒ Στρέιμουρ 65.0% 20 13
Χάποελ Μπερ Σεβά 64.3% 14 9
UMECIT 64.3% 28 18
Νταλιάν Γουίνγκμπο 64.3% 28 18
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα 63.9% 36 23
Οσασούνα 63.6% 11 7
Έρεμπρο 63.6% 22 14
Κομπρελόα 63.0% 27 17
Όρενμπουργκ 62.5% 16 10
Μπρουμούνταλ 62.5% 16 10
Σανγκάη Πορτ 62.2% 37 23
Μπόστον Λέγκασι (Γ) 61.9% 21 13
Αλ Χιλάλ Ριάντ 61.5% 13 8
Φάκελ Βορονέζ 61.5% 13 8
Μπόντο Γκλιμτ (Γ) 61.5% 13 8
Σανγκάη Σενχούα 61.1% 36 22
Ντόρτμουντ 61.1% 18 11
Ντιναμό Μαχατσκαλά 61.1% 18 11
Ράγιο Βαγιεκάνο 60.9% 23 14
Μπόκα Τζούνιορς Κάλι 60.9% 23 14
Χιμνάσια Χουχούι 60.7% 28 17
Ρέμο 60.5% 38 23
Μπαρτσελόνα 60.0% 25 15
Λέγκια Βαρσοβίας 60.0% 15 9
Ντεπ. Κουκούτα 60.0% 30 18
Σπορτίβο Λουκένιο 60.0% 30 18

Oμάδες με περισσότερα No Goal (NG)

ΟΜΑΔΑ % ΑΓΩΝΕΣ NG
Χούστο Ντε Ουρκίθα 84.0% 25 21
Λος Άντες 80.0% 25 20
Σασασίπας 80.0% 25 20
Τράκτορ 78.6% 14 11
Γιόβικ Λιν 76.5% 17 13
Πορτ Βέιλ 72.7% 11 8
Λέφσκι Σόφιας 72.2% 18 13
Ένπι 70.6% 17 12
Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα 70.6% 34 24
Ρούμπιο Νίου 70.0% 30 21
Ατλέτικο Γκράου 69.6% 23 16
Νασάτζι Μαζανταράν 69.2% 39 27
Ντελφίν 69.0% 29 20
Λίγκα Ντε Κίτο 68.4% 38 26
Ατλέτικο Άτλας 68.0% 25 17
Λαμαντρίντ 68.0% 25 17
Ντεπορτίβο Εσπανιόλ 68.0% 25 17
Ακασούσο 67.9% 28 19
Στέλενμπος 66.7% 12 8
ZED 66.7% 18 12
Λασκ Λίντσερ 66.7% 18 12
Ζουβεντούδε 66.7% 39 26
Άκρον Τογκλιάτι 66.7% 21 14
Νέστος Χρυσούπολης 65.5% 29 19
Σπορτίβο Μπαράκας 65.4% 26 17
Σαν Λορέντζο 64.5% 31 20
Έστεγκλαλ Τεχεράνης 64.3% 14 9
Μαρκό 64.0% 25 16
Κλαμπ Ατλ. Λουγκάνο 64.0% 25 16
Μπεραζατέγκι 64.0% 25 16
Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ 64.0% 25 16
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο 63.3% 30 19
Μπεσίκτας 63.2% 19 12
Αγκροπεκουάριο 63.0% 27 17
Κομουνικασιόνες 62.5% 32 20
Ντεπόρτες Περέιρα 61.5% 26 16
Καλαμάτα 61.3% 31 19
Μπραν (Γ) 61.1% 18 11
Ζενίτ 60.9% 23 14
Φορταλέζα 60.8% 51 31
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο 60.7% 28 17
Ινστιτούτο Κόρδοβα 60.0% 25 15
Σεντράλ Κόρδοβα Ροζάριο 60.0% 25 15
Λεόνες Ντε Ροσάριο 60.0% 25 15
Μπράγκα 59.3% 27 16
Βίσελ Κόμπε 58.8% 17 10
Ριέκα 58.3% 24 14
Στρανράερ 57.1% 14 8
Γουάντι Ντέγκλα 57.1% 14 8
WSG Τιρόλ 57.1% 14 8

Πρωταθλήματα με περισσότερα Goal-Goal (GG)

ΟΜΑΔΑ % ΑΓΩΝΕΣ GG
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ 77.8% 27 21
ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ 77.8% 36 28
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2 (1η) 77.8% 27 21
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Εέρστε Ντιβίζιε 77.5% 40 31
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ούρβαλσντιλντ 71.0% 124 88
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 4η Κατηγορία 69.5% 699 486
ΑΓΓΛΙΑ: Λιγκ 1 68.6% 35 24
ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ 67.8% 59 40
ΕΛΛΑΔΑ: Κύπελλο 63.6% 11 7
ΗΠΑ: MLS Next Pro 62.4% 370 231
ΜΕΞΙΚΟ: 1η Κατηγορία (Γ) 61.4% 44 27
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία 60.5% 43 26
ΣΟΥΗΔΙΑ: Σούπερεταν 60.2% 166 100
ΙΑΠΩΝΙΑ: J. Λιγκ 1 60.0% 40 24
ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα 59.0% 122 72
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε A 58.6% 244 143
ΔΑΝΙΑ: Κβίντελιγκαεν 58.3% 24 14
ΠΕΡΟΥ: Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 58.1% 215 125
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα Ντε Ασένσο 58.1% 31 18
ΑΓΓΛΙΑ: NPL 57.3% 281 161
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ II 56.8% 44 25
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β 56.6% 175 99
ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ 56.0% 25 14
ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ 55.8% 104 58
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα 55.6% 45 25
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν RFEF 55.6% 18 10
ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ 55.0% 40 22
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Σεγούντα Ντιβιζιόν 54.8% 166 91
ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία 54.5% 22 12
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C 54.5% 55 30
ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκατ Χάαλ 54.5% 11 6
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Προ Λιγκ 54.3% 35 19
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα 53.6% 28 15
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν (Γ) 53.1% 81 43
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α 53.1% 260 138
ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF 52.9% 138 73
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 52.8% 163 86
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 52.6% 19 10
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 52.6% 156 82
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 52.3% 174 91
ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λιγκ 52.0% 25 13
ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 51.5% 33 17
ΗΠΑ: NWSL 51.4% 173 89
ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο 50.0% 16 8
ΙΡΑΚ: Πρέμιερ Λιγκ 50.0% 38 19
ΑΓΓΛΙΑ: Λιγκ 2 50.0% 36 18
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 49.8% 207 103
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β 49.5% 186 92
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα 48.1% 27 13
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β 48.0% 248 119

Πρωταθλήματα με περισσότερα No Goal (NG)

ΟΜΑΔΑ % ΑΓΩΝΕΣ NG
ΙΡΑΝ: Προ Λιγκ 69.4% 36 25
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C 64.5% 358 231
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: 3η Κατηγορία 63.1% 770 486
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεγούντα Ντιβιζιόν 61.3% 31 19
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Α 61.1% 18 11
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ 60.2% 482 290
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα 58.1% 31 18
ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ 57.1% 21 12
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 55.6% 356 198
ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Πριμέρα Α 55.6% 216 120
ΒΟΣΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 55.6% 18 10
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 2 54.3% 35 19
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 53.7% 54 29
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα 53.7% 54 29
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 53.3% 152 81
ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ 53.1% 32 17
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β 52.0% 248 129
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα 51.9% 27 14
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β 50.5% 186 94
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 50.2% 207 104
ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο 50.0% 16 8
ΙΡΑΚ: Πρέμιερ Λιγκ 50.0% 38 19
ΑΓΓΛΙΑ: Λιγκ 2 50.0% 36 18
ΗΠΑ: NWSL 48.6% 173 84
ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 48.5% 33 16
ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λιγκ 48.0% 25 12
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 47.7% 174 83
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 47.4% 156 74
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 47.4% 19 9
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 47.2% 163 77
ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF 47.1% 138 65
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α 46.9% 260 122
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν (Γ) 46.9% 81 38
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα 46.4% 28 13
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Προ Λιγκ 45.7% 35 16
ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία 45.5% 22 10
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C 45.5% 55 25
ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκατ Χάαλ 45.5% 11 5
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Σεγούντα Ντιβιζιόν 45.2% 166 75
ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ 45.0% 40 18
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα 44.4% 45 20
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν RFEF 44.4% 18 8
ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ 44.2% 104 46
ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ 44.0% 25 11
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β 43.4% 175 76
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ II 43.2% 44 19
ΑΓΓΛΙΑ: NPL 42.7% 281 120
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα Ντε Ασένσο 41.9% 31 13
ΠΕΡΟΥ: Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 41.9% 215 90
ΔΑΝΙΑ: Κβίντελιγκαεν 41.7% 24 10
Το agones.gr σας δίνει την ευκαιρία να δείτε σε μία λίστα τις ομάδες που εμφανίζουν πιο συχνά στους αγώνες τους το Goal/Goal (Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες) και το No Goal(Να σκοράρει μόνο μία από τις δύο ή και καμία ομάδα). Πρόκειται για ένα εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο για όσους επιθυμούν να δώσουν έμφαση στα γκολ και συγκεκριμένα στο αν πρόκειται ή όχι να σκοράρουν οι δύο ομάδες. Στον αριστερό πίνακα μπορείτε να δείτε τις ομάδες που έχουν φέρει τα περισσότερα Goal/Goal και αφορά τους αγώνες της σημερινής ημέρας ή της επόμενης, ενώ δεξιά βλέπετε τις ομάδες οι οποίες έφερα τα τα περισσότερα No Goal. Κάτω αριστερά με το ίδιο σκεπτικό βλέπετε τα πρωταθλήματα με τα περισσότερα Goal/Goal συνολικά ενώ κάτω δεξιά τις Λίγκες με τα περισσότερα No Goal συνολικά.

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ