Λίγκα Αναπληρωματικών
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Λίγκα Αναπληρωματικών 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Ντιναμό Μινσκ Β'1946144148:12
2Ίσλοχ Β'2146144346:24
3Μινσκ Β'1943134245:19
4Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β'2142133556:27
5Νέμαν Γκρόντνο B'1936113538:29
6Ρουκχ Μπρεστ Β'2132102944:42
7Μπάτε Μπορίσοφ Β'2132102936:35
8Τορπέντο Ζόντινο Β'202884834:27
9Σλουτσκ Β'202776737:36
10Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β'2126821138:39
11Βίτεμπσκ Β'212466939:53
12Σμολέβιτσι Β'1922711124:44
13Μπελσίνα Μπόμπρουισκ Β'2120551130:37
14Ντιναμό Μπρεστ Β'1914351125:48
15Σλάβια Μοζίρ Β'1912261116:35
16Γκοροντέγια Β'213031816:65

Champion

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
7/8/2020 Ρουκχ Μπρεστ Β' Τορπέντο Ζόντινο Β'1 - 01 - 1
7/8/2020 Μινσκ Β' Σλάβια Μοζίρ Β'4 - 04 - 0
7/8/2020 Μπάτε Μπορίσοφ Β' Γκοροντέγια Β'2 - 02 - 0
7/8/2020 Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β' Νέμαν Γκρόντνο B'1 - 22 - 3
6/8/2020 Βίτεμπσκ Β' Ίσλοχ Β'0 - 01 - 2
5/8/2020 Μπελσίνα Μπόμπρουισκ Β' Σλουτσκ Β'1 - 22 - 3
5/8/2020 Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β' Ντιναμό Μπρεστ Β'1 - 08 - 0
2/8/2020 Νέμαν Γκρόντνο B' Ντιναμό Μινσκ Β'0 - 30 - 3
1/8/2020 Τορπέντο Ζόντινο Β' Μπάτε Μπορίσοφ Β'0 - 11 - 2
1/8/2020 Μινσκ Β' Ρουκχ Μπρεστ Β'2 - 03 - 1
1/8/2020 Γκοροντέγια Β' Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β'0 - 31 - 6
31/7/2020 Σμολέβιτσι Β' Μπελσίνα Μπόμπρουισκ Β'0 - 00 - 1
31/7/2020 Σλάβια Μοζίρ Β' Ίσλοχ Β'2 - 13 - 3
30/7/2020 Σλουτσκ Β' Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β'0 - 00 - 1
30/7/2020 Ντιναμό Μπρεστ Β' Βίτεμπσκ Β'1 - 12 - 2
25/7/2020 Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β' Σμολέβιτσι Β'2 - 26 - 2
25/7/2020 Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β' Τορπέντο Ζόντινο Β'2 - 02 - 1
25/7/2020 Μπάτε Μπορίσοφ Β' Μινσκ Β'2 - 13 - 2
24/7/2020 Μπελσίνα Μπόμπρουισκ Β' Νέμαν Γκρόντνο B'1 - 12 - 2
24/7/2020 Ντιναμό Μινσκ Β' Γκοροντέγια Β'0 - 01 - 1
24/7/2020 Ίσλοχ Β' Ντιναμό Μπρεστ Β'1 - 01 - 1
23/7/2020 Ρουκχ Μπρεστ Β' Σλάβια Μοζίρ Β'2 - 02 - 1
23/7/2020 Βίτεμπσκ Β' Σλουτσκ Β'0 - 23 - 3
20/7/2020 Τορπέντο Ζόντινο Β' Ντιναμό Μινσκ Β'0 - 11 - 2
18/7/2020 Νέμαν Γκρόντνο B' Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β'1 - 21 - 5
18/7/2020 Μινσκ Β' Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β'1 - 14 - 1
17/7/2020 Ρουκχ Μπρεστ Β' Μπάτε Μπορίσοφ Β'3 - 23 - 3
17/7/2020 Βίτεμπσκ Β' Σμολέβιτσι Β'0 - 02 - 0
16/7/2020 Σλουτσκ Β' Ίσλοχ Β'1 - 01 - 1
16/7/2020 Γκοροντέγια Β' Μπελσίνα Μπόμπρουισκ Β'2 - 12 - 4
13/7/2020 Ντιναμό Μινσκ Β' Μινσκ Β'0 - 00 - 0
11/7/2020 Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β' Ρουκχ Μπρεστ Β'1 - 11 - 4
11/7/2020 Βίτεμπσκ Β' Νέμαν Γκρόντνο B'0 - 02 - 0
10/7/2020 Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β' Γκοροντέγια Β'2 - 04 - 1
10/7/2020 Μπελσίνα Μπόμπρουισκ Β' Τορπέντο Ζόντινο Β'0 - 01 - 0
10/7/2020 Μπάτε Μπορίσοφ Β' Σλάβια Μοζίρ Β'1 - 01 - 0
9/7/2020 Σμολέβιτσι Β' Ίσλοχ Β'0 - 11 - 2
6/7/2020 Ρουκχ Μπρεστ Β' Ντιναμό Μινσκ Β'0 - 22 - 5
4/7/2020 Τορπέντο Ζόντινο Β' Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β'3 - 14 - 1
3/7/2020 Γκοροντέγια Β' Βίτεμπσκ Β'0 - 00 - 0

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
11/8/2020 Ντιναμό Μπρεστ Β' Σλουτσκ Β'-
13/8/2020 Ντιναμό Μινσκ Β' Σμολέβιτσι Β'-
14/8/2020 Μινσκ Β' Νέμαν Γκρόντνο B'-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ Β'51550024:4
2Μπάτε Μπορίσοφ Β'51341011:6
3Ντιναμό Μινσκ Β'51132011:4
4Μινσκ Β'51031113:5
5Μπελσίνα Μπόμπρουισκ Β'51031110:7
6Ίσλοχ Β'592309:7
7Ρουκχ Μπρεστ Β'5822111:9
8Βίτεμπσκ Β'5822110:7
9Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ Β'5620312:13
10Σλουτσκ Β'561318:8
11Ντιναμό Μπρεστ Β'551226:14
12Νέμαν Γκρόντνο B'541136:14
13Σλάβια Μοζίρ Β'520235:11
14Τορπέντο Ζόντινο Β'510144:8
15Γκοροντέγια Β'510145:17
16Σμολέβιτσι Β'500053:14