Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Άτλας

Άτλας : Στατιστικά για Λίγκα MX 2025/2026

Αγώνες

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα MX 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Κλαουσούρα
  1 Πούμας 17 36 10 6 1 34:17
  2 Γουαδαλαχάρα Τσίβας 17 36 11 3 3 33:17
  3 Κρουζ Αζούλ 17 33 9 6 2 31:18
  4 Πατσούκα 17 31 9 4 4 25:19
  5 Τολούκα 17 30 8 6 3 28:16
  6 Άτλας 17 26 7 5 5 16:18
  7 Τίγκρες 17 25 7 4 6 28:18
  8 Κλαμπ Αμέρικα 17 25 7 4 6 20:17
  9 Τιχουάνα 17 23 5 8 4 19:17
  10 Λεόν 17 22 7 1 9 22:32
  11 Κερέταρο 17 20 4 8 5 17:21
  12 Χουάρεζ 17 19 5 4 8 26:32
  13 Μοντερέι 17 18 5 3 9 22:24
  14 Ατλέτικο Σαν Λούις 17 18 5 3 9 24:27
  15 Νεκάξα 17 18 5 3 9 19:25
  16 Μασατλάν 17 15 4 3 10 22:37
  17 Πουέμπλα 17 13 3 4 10 13:26
  18 Σάντος Λαγκούνα 17 12 3 3 11 20:38
Λίγκα MX: Απερτούρα
  1 Τολούκα 17 37 11 4 2 43:18
  2 Τίγκρες 17 36 10 6 1 35:16
  3 Κρουζ Αζούλ 17 35 10 5 2 32:20
  4 Κλαμπ Αμέρικα 17 34 10 4 3 33:18
  5 Μοντερέι 17 31 9 4 4 33:29
  6 Γουαδαλαχάρα Τσίβας 17 29 9 2 6 29:22
  7 Τιχουάνα 17 24 6 6 5 29:23
  8 Χουάρεζ 17 23 6 5 6 27:28
  9 Πατσούκα 17 22 6 4 7 21:21
  10 Πούμας 17 21 5 6 6 24:25
  11 Σάντος Λαγκούνα 17 20 6 2 9 22:28
  12 Κερέταρο 17 20 6 2 9 19:29
  13 Νεκάξα 17 17 4 5 8 24:32
  14 Άτλας 17 17 4 5 8 24:35
  15 Ατλέτικο Σαν Λούις 17 16 5 1 11 25:29
  16 Μασατλάν 17 14 2 8 7 20:29
  17 Λεόν 17 13 3 4 10 14:31
  18 Πουέμπλα 17 12 3 3 11 21:42

Πρόκριση στην επόμενη φάση

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 10 2
(20.0%)
4
(40.0%)
4
(40.0%)
6:9 1.5 0.6:0.9
Ημίχρονο 10 11 2
(20.0%)
5
(50.0%)
3
(30.0%)
2:3 0.5 0.2:0.3

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 45% 55%
Goals κατά 44% 56%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 47.88 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 51.91 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 47.2% (17/36) 52.8% (19/36)
Ημίχρονο 22.2% (8/36) 77.8% (28/36)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 30.6% (11/36)
2-3 30.6% (11/36)
4-6 38.9% (14/36)
7+ 0.0% (0/36)
Failed to score 33.3% (12/36)

G/G - N/G

G/G N/G
50.0% (18/36) 50.0% (18/36)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 42 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 57 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 77 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 57 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.17 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.58 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Djurdjevic Uros9
Gonzalez Arturo7
Gonzalez Diego6
Garcia Mateo Ezequiel3
Mora Adrian2
Aguirre Eduardo2
Del Prete Gustavo2
Capasso Manuel2
Aguirre Gaddi1
Lozano Rivaldo1
Matheus Doria1
Coccaro Matias1
Barbosa Paulo1
Rodriguez Agustin1
Ramirez Paulo1
Rios Victor1
Rocha Aldo1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Djurdjevic Uros9
Rocha Aldo8
Rios Victor8
Aguirre Gaddi7
Schlegel Rodrigo Adrian5
Rodriguez Jorge5
Matheus Doria4
Mora Adrian4
Gonzalez Diego4
Ferrareis Gustavo4
Lozano Rivaldo3
Aguirre Eduardo3
Coccaro Matias2
Del Prete Gustavo2
Vargas Camilo2
Barbosa Paulo2
Hernandez Sergio2
Capasso Manuel2
Ramirez Paulo2
Gamboa Luis2
Sanchez Antonio1
Ramirez Alonso1
Garcia Mateo Ezequiel1
Zaldivar Edgar1
Gonzalez Arturo1

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Lozano Rivaldo1
Rocha Aldo1
Coccaro Matias1
Ramirez Paulo1
Schlegel Rodrigo Adrian1
Rodriguez Jorge1
Ferrareis Gustavo1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 0 16.7% (6/36)
1 - 0 11.1% (4/36)
0 - 0 11.1% (4/36)
3 - 1 11.1% (4/36)
0 - 1 8.3% (3/36)
2 - 3 5.6% (2/36)
1 - 1 5.6% (2/36)
3 - 2 5.6% (2/36)
2 - 2 5.6% (2/36)
3 - 3 5.6% (2/36)
1 - 2 2.8% (1/36)
2 - 1 2.8% (1/36)
4 - 1 2.8% (1/36)
2 - 4 2.8% (1/36)
0 - 3 2.8% (1/36)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 22.2% (8/36)
1 19.4% (7/36)
4 16.7% (6/36)
5 13.9% (5/36)
0 11.1% (4/36)
3 8.3% (3/36)
6 8.3% (3/36)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 36.1% (13/36)
1/X 5.6% (2/36)
1/2 2.8% (1/36)
X/1 11.1% (4/36)
X/X 16.7% (6/36)
X/2 8.3% (3/36)
2/1 2.8% (1/36)
2/X 5.6% (2/36)
2/2 11.1% (4/36)