Το πρόγραμμα του Μουντιάλ

Το πρόγραμμα του Μουντιάλ



Δείτε τις ημερομηνίες διεξαγωγής όλων των αγώνων του Μουντιάλ της Ρωσίας.

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της φάσης των ομίλων του Μουντιάλ της Ρωσίας. Λίγη ώρα μετά ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της τελικής φάσης, με το παιχνίδι της Ρωσίας απέναντι στην Σαουδική Αραβία να ανοίγει την αυλαία της διοργάνωσης.

Αναλυτικά:


14 Ιουνίου

Ρωσία – Σαουδική Αραβία (Λουζνίκι, Μόσχα)

15 Ιουνίου

Αίγυπτος – Ουρουγουάη (Σεντράλ, Γιεκατερίνενμπουργκ)
Μαρόκο – Ιράν (Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη)
Πορτογαλία – Ισπανία (Φιστ, Σότσι)

16 Ιουνίου

Γαλλία – Αυστραλία (Καζάν Αρένα, Καζάν)
Περού – Δανία (Μορντόβια Αρένα, Σαράνσκ)
Αργεντινή – Ισλανδία (Ατκρίτιε Αρένα, Μόσχα)
Κροατία – Νιγηρία (Καλίνινγκραντ Στέντιουμ, Καλίνινγκραντ)

17 Ιουνίου

Κόστα Ρίκα – Σερβία (Κόσμος Αρένα, Σαμάρα)
Βραζιλία – Ελβετία (Ροστόβ Αρένα, Ροστόβ)
Γερμανία – Μεξικό (Λουζνίκι, Μόσχα)

18 Ιουνίου

Σουηδία – Ν. Κορέα (Νίζνι Νόβγκοροντ Στέιντιουμ, Νίζνι Νόβγκοροντ)
Βέλγιο – Παναμάς (Φιστ, Σότσι)
Τυνησία – Αγγλία (Βολγκογκράντ Αρένα)

19 Ιουνίου

Ρωσία – Αίγυπτος (Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη)
Πολωνία – Σενεγάλη (Ακτρίτιε Αρένα, Μόσχα)
Κολομβία – Ιαπωνία (Μορντόβια Αρένα, Σαράνσκ)

20 Ιουνίου

Ουρουγουάη – Σαουδική Αραβία (Ροστόβ Αρένα, Ροστόβ)
Πορτογαλία – Μαρόκο (Λουζνίκι, Μόσχα)
Ιράν – Ισπανία (Καζάν Αρένα, Καζάν)

21 Ιουνίου

Γαλλία – Περού (Σεντράλ, Γιεκατερίνενμπουργκ)
Δανία – Αυστραλία (Κόσμος Αρένα, Σαμάρα)
Αργεντινή – Κροατία (Νίζνι Νόβγκοροντ Στέιντιουμ, Νίζνι Νόβγκοροντ)

22 Ιουνίου

Νιγηρία – Ισλανδία (Βολγκογκράντ Αρένα, Βολγκογκράντ)
Βραζιλία – Κόστα Ρίκα (Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη)
Σερβία – Ελβετία (Καλίνινγκραντ Στέιντιουμ, Καλίνινγκραντ)

23 Ιουνίου

Γερμανία – Σουηδία (Φιστ, Σότσι)
Ν. Κορέα – Μεξικό (Ροστόβ Αρένα, Ροστόβ)
Βέλγιο – Τυνησία (Ατκρίτιε Αρένα, Μόσχα)

24 Ιουνίου

Αγγλία – Παναμάς (Νίζνι Νόβγκοροντ Στέιντιουμ, Νίζνι Νόβγκοροντ)
Ιαπωνία – Σενεγάλη (Σεντράλ, Γιεκατερίνενμπουργκ)
Πολωνία – Κολομβία (Καζάν Αρένα, Καζάν)

25 Ιουνίου

Ουρουγουάη – Ρωσία (Κόσμος Αρένα, Σαμάρ)
Σαουδική Αραβία – Αίγυπτος (Βολγκογκράντ Αρένα, Βολγκογκράντ)
Ιράν – Πορτογαλία (Μορντόβια Αρένα, Σαράνσκ)
Ισπανία – Μαρόκο (Καλίνινγκραντ Στέιντιουμ, Καλίνινγκραντ)

26 Ιουνίου

Δανία – Γαλλία (Λουζνίκι, Μόσχα)
Αυστραλία – Περού (Φιστ, Σότσι)
Νιγηρία – Αργεντινή (Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη)
Ισλανδία – Κροατία (Ροστόβ Αρένα, Ροστόβ)

27 Ιουνίου

Σερβία – Βραζιλία (Ατκρίτιε Αρένα, Μόσχα)
Ελβετία – Κόστα Ρίκα (Νίζνι Νόβγκοροντ Στέιντιουμ, Νίζνι Νόβγκοροντ)
Ν. Κορέα – Γερμανία (Καζάν Αρένα, Καζάν)
Μεξικό – Σουηδία (Σεντράλ, Γιεκατερίνενμπουργκ)

28 Ιουνίου

Αγγλία – Βέλγιο (Καλίνινγκραντ Στέιντιουμ,
Καλίνινγκραντ)
Παναμάς – Τυνησία (Μορντόβια Αρένα, Σαράνσκ)
Ιαπωνία – Πολωνία (Βολγκογκράντ Αρένα, Βολγκογκράντ)
Σενεγάλη – Κολομβία (Κόσμος Αρένα, Σαμάρα)

Νοκ άουτ:


Φάση «16»:

30 Ιουνίου – 3 Ιουλίου (Σότσι, Καζάν, Σαμάρα, Ροστόβ, Μόσχα, Νίζνι Νόβγκοροντ, Αγία Πετρούπολη)

Προημιτελικά: 6-7 Ιουλίου (Νίζνι Νόβγκοροντ, Καζάν, Σότσι, Σαμάρα)

Ημιτελικά: 10-11 Ιουλίου (Αγία Πετρούπολη, Μόσχα)

Μικρός τελικός: 14 Ιουλίου (Αγία Πετρούπολη)

Τελικός: 15 Ιουλίου (Μόσχα)

Τα σταυρώματα:


Φάση των 16:

Α. Νικητής 1ου ομίλου - Δεύτερος 2ου ομίλου
Β. Νικητής 3ου ομίλου - Δεύτερος 4ου ομίλου
Γ. Νικητής 5ου ομίλου - Δεύτερος 6ου ομίλου
Δ. Νικητής 7ου ομίλου - Δεύτερος 8ου ομίλου
Ε. Νικητής 2ου ομίλου - Δεύτερος 1ου ομίλου
ΣΤ. Νικητής 4ου ομίλου - Δεύτερος 3ου ομίλου
Ζ. Νικητής 6ου ομίλου - Δεύτερος 5ου ομίλου
Η. Νικητής 8ου ομίλου - Δεύτερος 7ου ομίλου

Προημιτελικά:

1. Νικητής Α - Νικητής Β
2. Νικητής Γ - Νικητής Δ
3. Νικητής Ε - Νικητής ΣΤ
4. Νικητής Ζ - Νικητής Η

Ημιτελικά:

Νικητής 1 - Νικητής 2
Νικητής 3 - Νικητής 4



Ομάδες που αφορά: ΜΕΤΑ, ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ

Σχολιασμός

1 σχόλιο:

στις 02/12/2017 15:53
Μακάρι να δούμε λίγη μπαλίτσα της προκοπής να μην πονέσουν τα μάτια μας!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.
Σχόλιο:
 

  • Μη διαφημίζετε άλλα site
  • Μη βρίζετε υπερβολικά
  • Μη γράφετε ασταμάτητα το ίδιο μήνυμα
  • Παίξε Online Στοίχημα

    Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: