Τσάμπιονς Λιγκ: Μυθική ανατροπή η Μπαρτσελόνα!

Τσάμπιονς Λιγκ: Μυθική ανατροπή η Μπαρτσελόνα!



Τι και εάν έχασε με 4-0 στο Παρίσι; Με τρία γκολ μετά το 87’, η Μπαρτσελόνα κέρδισε με 6-1 την Παρί Σεν Ζερμέν στο «Καμπ Νου» και πραγματοποίησε μια από τις μεγαλύτερες ανατροπές στην ιστορία του Τσάμπιονς Λιγκ! Δικαιολογημένα παράπονα των φιλοξενούμενων για τα δύο πέναλτι.

Σ’ ένα παιχνίδι που θα μείνει στην ιστορία, η Μπαρτσελόνα διέλυσε με 6-1 την Παρί Σεν Ζερμέν στο Καμπ Νου, ανέτρεψε το 4-0 του πρώτου αγώνα στο Παρίσι και προκρίθηκε στους «8» του Τσάμπιονς Λιγκ. Οι Καταλανοί χρειάζονταν 3 γκολ στο 87' και τα κατάφεραν, με τον Σέρχι Ρομπέρτο να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων.

Η ομάδα του Λουίς Ενρίκε μπήκε αποφασισμένη να τα δώσει όλα για να ανατρέψει το σκορ του πρώτου αγώνα και μόλις στο 3’ έκανε το πρώτο βήμα, ανοίγοντας το σκορ με κεφαλιά του Σουάρες έπειτα από φάση διαρκείας στα καρέ της Παρί. Η συνέχεια του αγώνα βρήκε τους Καταλανούς να πιέζουν ασφυχτικά για ένα δεύτερο γκολ, ωστόσο οι Παριζιάνοι άντεχαν τους… κραδασμούς και δεν επέτρεπαν στους γηπεδούχους να απειλήσουν με αξιώσεις.

Όλα αυτά μέχρι το 40’ , καθώς μετά από τακουνάκι του Ινιέστα, ο Κιρζαβά στην προσπάθειά του να απομακρύνει από την μικρή περιοχή, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του. Η Μπαρτσελόνα είχε διανύσει το μισό δρόμο και στο ξεκίνημα της επανάληψης (50’) έφτασε μια «ανάσα» από την ανατροπή, με τον Μέσι να μετουσιώνει σε γκολ το (αυστηρό) πέναλτι που κέρδισε ο Νεϊμάρ από τον Μενιέ.

Η Παρί είχε περιοριστεί σε παθητικό ρόλο και η πρώτη φορά που φάνηκε στο ματς επιθετικά ήταν στο 52’, με τον Καβάνι να σημαδεύει το δοκάρι μετά από γύρισμα του Μενιέ. Η φάση αυτή αποδείχθηκε προειδοποιητική βολή, αφού δέκα λεπτά μετά, ο Καβάνι έπιασε δυνατό σουτ από το ύψος του πέναλτι, μην αφήνοντας περιθώριο αντίδρασης στον Τερ Στέγκεν.

Με αυτό το γκολ, οι «μπλαουγκράνα» χρειάζονταν άλλα τρία τέρματα για να πάρουν αυτοί το εισιτήριο και όλα έδειχναν ότι η Παρί ήταν ήδη στα προημιτελικά! Στο 64’ ο Καβάνι δεν κατάφερε να νικήσει τον Τερ Στέγκεν σε τετ-α-τετ και δύο λεπτά μετά ο Ματουιντί έδιωξε στη γραμμή το πλασέ του Αρντά.
Τα λεπτά κυλούσαν εις βάρος της Μπαρτσελόνα και τα πάντα θα μπορούσαν να είχαν τελειώσει στο 85’, με τον Ντι Μαρία να κάνει κακό τελείωμα σε τετ-α-τετ με τον Τερ Στέγκεν.

Η φάση αυτή αποδείχθηκε καθοριστική, αφού τρία λεπτά μετά, οι γηπεδούχοι πέτυχαν 4ο γκολ με απευθείας φάουλ του Νεϊμάρ, ενώ στο 90’ ο Σουάρες κέρδισε ανύπαρκτο πέναλτι από τον Μαρκίνιος, δίνοντας την ευκαιρία στον Νεϊμάρ να «γράψει» το 5-1 από την άσπρη βούλα.

Η Μπαρτσελόνα χρειάζονταν ακόμα ένα τέρμα για να ολοκληρώσει τη μυθική ανατροπή. Και το πέτυχε! Στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων, μετά από εκτέλεση φάουλ (σ.σ. το οποίο κέρδισε ο Τερ Στέγκεν!), ο Σέρχι Ρομπέρτο έκανε την κοντινή προβολή και έστειλε την Μπαρτσελόνα στα προημιτελικά, πραγματοποιώντας την ανατροπή του… αιώνα!





Στοιχεία για τον αγώνα: ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
11.005.751.151.302.603.7811
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
8.002.501.471.701.80
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.001.982.1014.00

Σχολιασμός

148 σχόλια:

[+]  t4sos στις 08/03/2017 23:50

[+]  t4sos στις 08/03/2017 23:50

στις 08/03/2017 23:51
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΣΑΜΕ ΑΠΟΨΕ!!! ΟΝΤΩΣ ΕΓΙΝΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΔΙΚΑΙΑ Η ΣΤΗΘΗΚΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ? ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟ...ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΝΙΚΗΣΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΑΠΟΨΕ ΜΑΓΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ

στις 08/03/2017 23:52
ειδα τετοια ιστορικη ανατροπη...θα σεβεστε..χαχαχα

σοβαρα τωρα, πολλα πολλα πολλα πολλα πολλα, απειρα συγχαρητηρια στην ΟΜΑΔΑΡΑ αυτη, απιθανη , απιστευτη ανατροπη, πραγματικα δεν εχω λογια..μπραβο και παλι μπραβο, για την παρι τωρα τι να πουμε, απλα ΓΕΛΟΙΑ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΕΙΡΑ ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!!!

στις 08/03/2017 23:52
Απλα ουαφελονα! Με 2 ανυπαρκτα πεναλτυ και

5 λεπτα καθυστερησεις που δεν επρεπε να κρατηθουν! Μονο ετσι ξερετε! Μεγαλυτερη σφαγη και απο τον ημιτελικο με την τσελσι ! Τετοιες νικες να τις χαιρεστε λαμογια

[+]  pakos33 στις 08/03/2017 23:52

[+]  manolis.S3 στις 08/03/2017 23:54

στις 08/03/2017 23:54
Απο μια απο τις καλυτερες ομαδες του πλανητη δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο! Επος και λιγα λεω!

στις 08/03/2017 23:54
ΤΑ ΕΣΠΑΣΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΔΑΚΡΥΣΑ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΠΑΡΤΣΑ!

Το ενα πεναλτυ δεν ηταν η αληθεια αλλα τι να κανουμε οι βρωμιλενοι με οφδαιντ πηρανε τσουλου!

ΤΟ ΑΞΙΖΑΜΕ ΟΜΑΔΑΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,ΤΑ ΣΠΑΩ ΟΛΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΡΕ? ΦΑΤΕ ΤΟ ΚΑΥΛΙ ΤΗΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΤΕΕΕΕ

Απλα ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!:!

[+]  t4sos στις 08/03/2017 23:55

[+]  geniusMSN- στις 08/03/2017 23:55

στις 08/03/2017 23:55
Πατατε -1 ζωα! Ξεφτιλες ! Προβατα ! Ζωα ! Ακομα κοιμαστε! Σας γαμανε και λετε και ευχαριστω! Αρε ελληνα μνημονια μεχρι να πατησουμε μαυρο χιονι

στις 08/03/2017 23:55
ΤΟ ΑΞΙΖΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΡΕΕΕΕ

στις 08/03/2017 23:56
ΤΕΟ ΣΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ ΑΠΛΑ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΣΥ!

στις 08/03/2017 23:57
ρε gunius αν και εδω βγαλεις χολη και κομπλεξ για την Ρεαλ , τι να πω, πανε σε ψυχιατρο, απλα κατσε και πανηγυρισε με την ψυχη σου , με την καρδια σου , με τα ολα σου αυτη την ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΠΡΟΚΡΙΣΗ...

[+]  L.S+S.F στις 08/03/2017 23:57

[+]  geniusMSN- στις 08/03/2017 23:57

στις 08/03/2017 23:57
Έλα gebiusmsn βοηθά να σπρώξουμε

στις 08/03/2017 23:58
ΤΕΟ απλα το λεω γιατι κατι θα πουν καπιοι ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑΑΑΑ ΜΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΕΡΑΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ 6ΑΡΑ ΡΕΕΕΕ

ΥΓ ΤΕΟ σαγαπω ρε τρελιαρη γιατι τα λες ωραια <3

[+]  nickxa στις 08/03/2017 23:59

στις 08/03/2017 23:59
Μη βριζεστε ρε βληματα ολοι! Σοβαρευτείτε κ σεβαστείτε την σελίδα! υ.γ. μαθετε κ ορθογραφια επιτελους, πονανε τα ματια μας

[+]  pakos33 στις 08/03/2017 23:59

[+]  pakos33 στις 09/03/2017 00:00

στις 09/03/2017 00:00
Όποιος ήταν μάγκας το έπαιξε 6-1 μετά το γκολ της Παρί. Όλα τα άλλα είναι αρχιδιές! Γιατί αν αποκλειόταν θα έπαυε να είναι η καλύτερη ομάδα του κόσμου αυτή τη στιγμή; Σοβαροί να είμαστε!!!

στις 09/03/2017 00:01
ΤΡΑΒΑ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΠΑΚΟΟΟΟΟΟ ΦΑΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΑΣ ΜΟΥΛΕ!!

ΜΙΞΑΑΑΑΑΑΑ ΣΚΟΥΠΙΣΕ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑΑΑΑΑ ΑΜΑΠΑΛΕ

στις 09/03/2017 00:01
Ρε μαλακά θα σπρώξεις? Με πόνεσε η μέση

στις 09/03/2017 00:02
Δεν λεω καλα επαιξε η νεοφωτιστη,αλλα πουλυ σπρωξιμο ρε αδερφε.Ευελπιστω να τυχετε εσεις της μπαρτσας μαζι μας και να φατε γιουβεντινικο παλαμαρι.Η εκδικηση φετος ειναι προ των πυλων

στις 09/03/2017 00:04
Στο 5-1 στο 88' τη μπαρτσα την εδινε 7 να προκριθει!

ευχαριστω πολυ μπαρτσα

στις 09/03/2017 00:04
η καλυτερη ομαδα ολων των εποχων!!!

στις 09/03/2017 00:04
Εγώ θα ντρεπόμουν να πω ότι πέρασα με αυτό το ματς μα την παναγία

στις 09/03/2017 00:05
ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΕΝΑΛΤΥ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ 3-1 ΣΤΟ 88 ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ 3 ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙΣ ....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ!!!

στις 09/03/2017 00:06
αν εισαι ανωτερος gunius και οχι ενα κομπλεξικο παιδακι που φαινεται να εισαι με ολα αυτα που λες, κατα καιρους,ετσι πιστευω, αποψε ειναι η ευκαιρια σου να μου αποδειξεις οτι εχω κανει λαθος για εσενα...να μην δινεις σημασια στους κομπλεξικους που θα βγαλουν χολη για την ΑΝΑΤΡΟΠΑΡΑ αυτη..

εχω πει πολλες φορες οτι ειμαι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟς τι δεν καταλαβαινεις... αν με τσιγκλισεις θα γαυγισω...ετσι απλα.

στις 09/03/2017 00:06
Μαλακιες ρ

στις 09/03/2017 00:06
roba msn εμενα λες μιξα μωρη πορδη??

στις 09/03/2017 00:07
Ένα από τα ομορφότερα παιχνίδια που παρακολούθησα ποτέ!!!

Μπράβο στην ομάδα, τέτοιυς παίχτες θα έχεις να θυμάσαι.....

στις 09/03/2017 00:08
αν δεν περναγε η μπαρτσελονα το παιχνιδι δεν θα εληγε ποτε...........ακομα θα επεζαν μεχρι να περνουσε.

στις 09/03/2017 00:09
pali kala p ntrapike na dwsei k trito penalty. otan exase to tet a tet o dimaria kai sta kapakia ekane faoul eksw apo thn peioxh apo p kai mpike to apeutheias goal toy neymar fanike to stisimo...

στις 09/03/2017 00:09
Ακομα για σπρωξιμο λενε οι πονεμενοι! Το ενα πεναλτυ δεν ηταν σιγουρα και το ξερω!

ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΞΙΖΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΩΣΑΜΕ ΤΟ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΑΣ!

Τα εσπασα ολα ,κοπηκα με το ποτηρι ιδρωσα,δακρυσα μα πανω απ'ολα ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΡΕ ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΙ!

Ειχα πειστει στο 3-1 οτι θα αποοκλειστουμε αλλα μεσα μου κατι με κραταγε σε εγρηγορση για το μετεπειτα ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΟ!

ΥΓ : Πριν λιγο εκανα εμετο απο την υπερενταση...σας πασαληψα ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΙ?

FORCA CAMPEONESSS

στις 09/03/2017 00:10
Μάγκες εσείς σπρωχνετε ?

[+]  pakos33 στις 09/03/2017 00:10

στις 09/03/2017 00:11
Τι εξωγηινη ομαδα θεε μ...τα πεναλτυ τραβηγμενα οκ αλλα δεν επιτρεπετε ομαδα δυναμικοτητας Παρι να τρωει 3 γκολ απο το 88 και μετα και να μπαινει στο γηπεδο σαν μικρη ομαδα ...αμυνα απο το 1' δλδ ελεος...τωρα στημενα και μλκιες να χαμε να λεγαμε τετοια παιχνιδια μονο ομαδαρες τα γυρνανε...ειμαστε τυχεροι που ζουμε στα χρονια αυτης της υπερομαδας ,οσο και να πονανε οι οπαδοι της ρεαλ πρεπει να παραδεχτουν αυτην την ομαδαρα!Φορτσα μπαρτσα,φορτσα campeones...τωρα κλασσικα στους 4 περναμε και αντε να το χασουμε!!!

στις 09/03/2017 00:12
Ωπ μισό τηλέφωνο .... Α απ την φορτωτική είναι ρ θα στειλουν λέει μηχανήματα

στις 09/03/2017 00:12
ΤΖΙΝΙΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΑΓΟΡΙΝΝΝΑΑΑ ΑΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΑΜΕΕΕ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΒΑΣ ΑΒΣ ΒΑΣΣΣΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ ΤΡΕΜΠΛ Κ ΦΕΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ Τ ΠΛΑΝΗΤΗ ΥΠΟΚΛΕΙΘΗΤΕ ΣΤΟ ΜΣΝ ΝΕΥΜΑΡ Ο ΓΑΜΙΑΣ ΣΑΣΣΣΣ

στις 09/03/2017 00:13
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΡΙΖΙΑΝΟΙ ΤΩΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΛΥΦΟΥΝ ΤΑ ΧΥΣΙΑ ΜΑΣ

στις 09/03/2017 00:13
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΑΡΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

στις 09/03/2017 00:13
ante re barcaaaa!!! bravo....

R.I.P. Gamw thn Pari!!!

στις 09/03/2017 00:13
Σπρώξιμοοοοοοοοοοοο

στις 09/03/2017 00:14
TEO οταν σου λεω κατι το κανω επιτηδες το ξερω οτι εισαι απο τουσ ΠΙΟ αντικειμενικους εδω μεσα!

ΑΠΛΑ ΑΚΟΜΗ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΗΜΕΡΑ!

στις 09/03/2017 00:14
Πάω να σπρώξω και τ λέμε μετά ρ

[+]  2.2.2.2.2 στις 09/03/2017 00:14

στις 09/03/2017 00:14
θα πεσει το site αποψε απο τα σχολια, την χολη , την κακια, την χαρα, την λυπη, τα παντα ολα..

στις 09/03/2017 00:15
Βασικά δεν χρειαζετε λεει τους σπρώχνουν άλλοι αυτήν τη στιγμη

στις 09/03/2017 00:15
Απλα καμια σημασια σε αλλοθρησκους πονεμενους! ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΡΤΣΑ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ! ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕ

στις 09/03/2017 00:16
R.I.P. Gamw thn Pari!!!

osa bravo k na peis sth barca einai liga...

στις 09/03/2017 00:16
Βθα σας αποκλείσουμε εμείς να δει η Παρι τι σημαίνει πρόκριση.

στις 09/03/2017 00:17
Ντροπή και αίσχος όχι για εμάς εδώ .. Για αυτούς που λένε << πάω να δω ευρωπαϊκό πρωτάθλημα που δεν έχει και μαλακιες >>

στις 09/03/2017 00:17
ΓΑΜΗΣΕ Η ΟΜΑΔΑΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΑΤΡΟΠΙ ΝΑ ΓΡΑΦΤΗ ΣΤΗΝ ΙΛΙΑΔΑ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ..ΠΟΣΟ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ Κ ΝΑ ΠΗΓΕΝΑ ΤΟΡΑ ΝΑ ΓΛΕΝΤΗΣΟ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΠΑΝΙΔΕΣ 7+ ΛΕΜΕΕΕΕΕ ΕΠΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΙ

στις 09/03/2017 00:19
Geniusmsn δηλαδή τώρα κάτσε .. Εσύ θα βγεις να πεις ότι η ομάδα σου πέρασε στο chl ..?

στις 09/03/2017 00:20
Sygxarhthria Sthn Omadara Mas Thn Barcelona

στις 09/03/2017 00:20
εντάξει με δυο πέτσινα πέναλτι γινονται πολλές ανατροπές ...........αν και με πλήρωσε καλά σήμερα η μπαρτσελονα έχω να πω!!!!

στις 09/03/2017 00:21
Τι είναι αυτά ρ μαλακες

στις 09/03/2017 00:22
ΝΑΙ Ρ ΦΙΛΕ ΠΑΚΟ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΤ ΚΑΤΕΒΗΚΕ Ο ΖΙΣΟΥΣ ΣΤΗ ΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ 3-1 ΑΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΓΚΟΛ ΠΡΙΝ ΤΟ 89 ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΕΜ Κ ΕΓΙΝΕ ΜΠΑΡΤΣΑΑΑ ΤΡΑΠ ΚΛΑΨΕ ΠΟΥΣΤΑΡΑ

στις 09/03/2017 00:23
ΝΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ!

ΚΛΑΨΤΕ ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΙ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ!

Πακο ειπα το ενα πεναλτυ μας ηταν μουφα,αλλα η Παρι δεν υπηρχε στο γηπεδο! ΚΕΡΝΑΩ ΣΟΔΕΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ,ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΠΟΨΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

στις 09/03/2017 00:25
ΣΠΑΣΤΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΤΟΥ ΝΤΙΣΛΑΙΚ ΡΕΕΕΕΕΕ ΠΟΥΤΣΑ ΜΑΣ

στις 09/03/2017 00:27
Γιατι να φτασουμε , κατι που βρισκεται απο κατω μας; Εγω ειμαι ηδη στους 8.

στις 09/03/2017 00:27
VAMOS BARCA RESPECT

στις 09/03/2017 00:28
ξεκαθαρα ο mvp του ματς ο Νευμαρ, οταν σταματησε να πεφτει μονος του και βρηκε την ψυχραιμια του, πηρε το παιχνιδι πανω του

στις 09/03/2017 00:31
οσο για τα πεναλτυ, σε λιγο θα μας πειτε οτι το πρωτο γκολ δεν περασε τη γραμμη,.. αν ηταν πιο σοβαρη η παρι θα περνουσε, ειχε τις ευκαιριες της

στις 09/03/2017 00:32
ΜΟΝΟ ΝΤΙΣΛΑΙΚ ΠΑΤΗΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕ

6-1 ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΤΩΝ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ!

Αραγε θα κοιμηθει ο ραμος σημερα?

ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΚΑΥΛΑ ΟΙ ΒΡΩΜΙΛΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!

στις 09/03/2017 00:33
δεν το πιστευω οτι το site ειναι γεματο απο κομπλεξικα παιδακια, ε οχι ρε...ημαρτον , για τα πεναλντι λενε, λες αι εκανα την διαφορα στο παιχνιδι...αυτη τνη ψυχωση που εβγαλε η μπαρτσελονα στο τελος την εχω ξαναδει σε πολυ λιγα παιχνιδια, σε παιχνιδια της Ρεαλ και οχι μονο..αλλα αντε να σας κανω το χατιρι να πω και εγω καιτ για τα πεναλντι ρε καθηστερημενα...το ενα ηταν μουφα, απο εδω μεχρι την Καταλονια , το αλλο ηταν δεν ηταν...αλλα εχει σημασια μπροστα σε αυτο που εβγαλε η μπαρτσελονα αποψε , σε αυτη την ψυχη που εβγαλε..ημαρτον δηλαδη με εσας...

στις 09/03/2017 00:36
Eimai antikeimenikos...k tha pw to 1o htane to 2o oxi apla pes mu kati.. Apo to 88 k meta 3 goal ta vazei kaneis k gia prokrish? Apla eimai xarumenos pou perase k oso gia autous apo real.. Deite ta dika sas penalty ligoo giati polla lete.. Alla den leei asxolitho sto 6 1 exasa tin fwnh mou den asxoloome me paidakia roberto sgapaw xrusi allagh!!!!

στις 09/03/2017 00:38
bravo stin barcha ti na pw eilikrina auti i omada to aksize akoma kai me to moufa penalti , an kai to egrapsa tis proalles pos mia omada ston kosmo borei n kanei tetoia anatropi kai auti einai i barcha

στις 09/03/2017 00:38
genius ευχομαι μονο για την δικη σου ψυχικη ηρεμια να διατυρηθεις σε αυτο το επιπεδο και αυτα για τους Βρομιλενους που λες να τα λες μονο για τους λιγους , μετρημενους στα δαχτυλα αυτου του site, και να μην κολας τεμπελα σε ολους,

και κατι ακομα αυτο για το οτι ξερεις οτι ειμαι απο τους ΠΙΟ αντικειμενικους εδω μεσα , ελπιζω να το εννοουσες ..

στις 09/03/2017 00:42
"ΜΥΘΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ" ΓΡΑΦΕΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ. ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΝΑΤΡΟΠΗ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΑΤΣ, ΟΣΦΠ-ΟΦΗ (ΤΟ '90, ΕΠΟΧΗ ΦΟΥΝΕΣ) ΑΠΟ 4-0 ΣΕ 4-5. ΘΑ ΣΕΒΕΣΤΕ... Χαχαχαχα!

στις 09/03/2017 00:42
ΤΕΟ <3 ο μονος μαδριλενος που τα λεει σωστα οι αλλοι αντε για σοδες και αλοιφες!<3

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΟΛΩΝ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙ 3 ΤΡΟΠΑΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΝΑΤΕ!

στις 09/03/2017 00:42
τι να πουμε παιδια..ενα μονο εχω να πω... ΘΑ ΣΕΒΕΣΤΕ!

μετα το 4-0 ολοι την ειχαν αποκλεισμενη

στις 09/03/2017 00:45
Τεο το εννοω δεν ειμαι μαλακας και στη πραγματικοτητα απλα το παιζω εδω! Οταν θελησετε να μιλησουμε σωστα θα καταλαβετε!

ΜΕΣΡΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΓΛΕΝΤΑΩ!

στις 09/03/2017 00:50
teo και genius πηγαινετε να κανετε σεξ τωρα αφου τα βρηκατε και τα φτιαξατε...χαχαχαχα

στις 09/03/2017 00:50
Με μουφα πεναλντι περασανε . η ιστορια με την τσελσι επαναλμαβανεται . ετσι οπως παει η ουεφαλονα θα γινει πιο βρωμικη και απ την ρεαλ

στις 09/03/2017 00:51
Πανυγηριζουνε καλπικες νικες α ρε μαφια της φιφα

στις 09/03/2017 00:53
ΠΟΥΤΣΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

στις 09/03/2017 00:54
εχεις αυτογνωσια βλεπω, οτι οντος συμπεριφερεσε σαν μαλακας με ολα αυτα που γραφεις κατα καιρους, λοιπον αφου δεν μπορεις να μιλησεις με τους κομπλεξικους , μιλα μονο μαζι μου , να διδαξουμε πολιτισμο...και μην ξαναπεις για Βρομιλενους για μερικους ηλιθιους εδω μεσα που ειναι ντροπη των οπαδων και πρσβαλουν την ομαδα μου...με αυτο τον τροπο εσυ προσβαλεις την Ρεαλ...και ολες αυτες τις λασπολογιες περι κατοχης και μαλακιες , ημαρτον δηλαδη , τα ακουω κι απο ενα γνωστο μου πολυ μεγαλητερο απο εμενα και τραβαω τα μαλλια μου...τωρα θα μου πεις την πραγματικη σου ηλικια ; ;p

στις 09/03/2017 00:55
nickxa αντε τραβα κλαψε βρε καθηστερημενο ...τρομπα...

στις 09/03/2017 00:56
ντροπη των οπαδων , ηλιθιο πλασμα...τραβα αλλαξε ομαδα, δεν το δεχομαι να εχεις το τιμημενο εμβλημα της Ρεαλ ρε κολομωρο κομπλεξικο...

στις 09/03/2017 00:59
Genius MVP o diaithths bghke ap th barca?? Den eida

στις 09/03/2017 00:59
να λεμε και του στραβου το δικιο η παρι εβγαλε τα ματια της σημερα

μπραβο στη μπαρτσελονα και την ευχαριστω πολυ ξανα και για καμποσο καιρο ακομα!

στις 09/03/2017 00:59
O teo anekathen einai gia emena o poio antikeimenikos k kalos edw mesa!

[+]  geniusMSN- στις 09/03/2017 01:01

στις 09/03/2017 01:03
oti kai na lete mono me pia me tin megali terastia man un. toy ser alex mporei na sygrithei ayti i omada.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 09/03/2017 01:04
δεν σε ειρωνευτικα, σε ρωτησα γιατι μεχρι τωρα μου εχεις πει 3 ηλικιες...

στις 09/03/2017 01:05
Genius posa penalty the late na gia na perasete? Lol

στις 09/03/2017 01:06
Kseperase kai ton fortounh stis bounties η λια σημερα

στις 09/03/2017 01:13
re magkes auto eine 3eftila dn mporei e8elotifleite toso polu merikoi oso k barca na eiste

στις 09/03/2017 01:17
Arrwstoi ine mwre h month xara sth zwh toys ine h sthmenh uefalona lol

στις 09/03/2017 01:18
Ama rwtages ton genius thes na gamhseis mia gkomenara h na deis th barca na bazei goal offside tha sou lege to deutero . o olympiakos the ispanias lol

στις 09/03/2017 01:18
Ths#

[+]  geniusMSN- στις 09/03/2017 01:22

στις 09/03/2017 01:23
Η ξεφτιλα ειναι στον ντιμαρια, που παιρνει τοσα εκατομμυρια και να μη μπωρει να κανει ενα πλασε της προκοπης

δοθηκαν πο ευκαιριες στη παρι παρα τον τροπο παιχνιδιοιυ που ακολουθησε να σκοραρει και 2ο

η μπαρτσα εκανε οτι περνουσε απο το χερι της και το πηρε το παιχνιδι απλα

στις 09/03/2017 01:28
Καταπληκτικό, ανυπέρβλητο, φοβερό. Το έγραψα στις 9. Η Μπάρτσα είναι ικανή να βάλει 3 γκολ σε 10'. Και το έκανε σε 8'. Ήμουν τυχερός που είδα αυτό το ματς. Που να δεις αύριο τον Ολυμπιακό....... Χόρτασα, γέμισα απόλαυσα

στις 09/03/2017 01:30
mporw na pw pws exeis dikio lucardisio.I mpala exei ginei arrwstia se merikous.To paratirw k merikes fores me ton eauto apla prp na skeftese oti enw emeis tsakwnomaste oi alloi vgazoun ekatomiria me tis vrwmies stin plati mas

στις 09/03/2017 01:32
Teo το αν ειμαι ρεαλ και αν πρεπει να στηριζω αυτη την ομαδα το ξερω εγω καλυτερα εδω και 17 χρονια ειμαι οπαδος και οχι απλα φιλαθλος της βασιλισσας,εσυ ομως δεν εισαι αληθινος ultras γιατι πρωτον καθεσαι και βριζεις καποιον ο οποιος στηριζει την ρεαλ και δευτερον και πιο σημαντικο καθεσαι ψαχνεις καρφιτσα στα αχυρα με αυτο το μομολο που μερα νυχτα ασχολειται με την ρεαλαρα μας χωρις να εχει ιδεα απο ιστορια και αλλες στοιχειωδες γνωσεις και πεταει την μια μαλακια μετα την αλλη...και ψαχνεις να βρεις τι?????Σοβαρεψου!!!

στις 09/03/2017 01:34
μιξα 6-1 ! ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΟΤΕΡΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ,ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ~!

αν κοιμηθεις βεβαια χαχαχχαχαχαχχα

στις 09/03/2017 01:37
καθομαι και βριζω οποιονδηποτε βγαζει χολη και δεν παραδεχεται πραγματα, , δεν με ενδιαφερει τι ομαδα δηλωνει, ειμαι ΑΝΤΕΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΗΣ ΠΙΟ ΒΑΡΙΑΣ ΦΑΝΕΛΑΣ, ΤΟΥ ΠΙΟ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΥ ΣΥΛΟΓΟΥ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΟΔΟΦΑΙΡΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ...ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ

στις 09/03/2017 01:37
oK magkes wraiao match to apolausame,enoeitai pws ypirxe tromero sprwximo alla den xreiazetai na malwnetai gia xenes omades!

στις 09/03/2017 01:38
ΚΑΙ ΝΑΙ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΝΟΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΣΩΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΑΝ ΟΜΩΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΑΠΕΝΑΛΝΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΥΣ..;

στις 09/03/2017 01:39
οχι για ξενες

για ΚΑΜΙΑ

στις 09/03/2017 01:40
11 ευρωπαικα που θα με πεις και μιξα αρχιδακι...πατα στο youtube να δεις τις πουτσες που εχει φαει η ομαδουλα σου απο τους γαλακτικος σε κατι super cup ισπανιας και copa del rey 3αρες-4αρες πατα να χορτασεις

στις 09/03/2017 01:40
genius?bres kana mounaki kai gama SE BLEPW PWS KANEIS KAI LEW POU PAME RE POUSTH MOU?GIAUTO OLA EXOUN GINEI POUSTAKIA KAI LESBIES!

στις 09/03/2017 01:41
teo εσυ δηλωνεις φιλαθλος...ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΟΠΑΔΟΣ...αυτη ειναι η διαφορα μας

στις 09/03/2017 01:43
Τι να σωσεις ρε teo παρομοια του ελεγα και εγω πιο παλια αλλα το παιδακι ειναι γκα γκα

στις 09/03/2017 01:47
!!!

Μουνακι ροζ ουτε οι msn δε το πιανουν με τη σημερινη ανατροπα!

στις 09/03/2017 03:13
Μια χαρά είμαι όταν βλέπω μαλακηστηρια σαν τον μιξα λέω ότι λέω..

Ακόμη πονάς ρε βρωμικουλα? Ιστορική νίκη ξερειςρ ριρ σημαίνει? Το είδες απόψε,βαρύ το 6-1 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 09/03/2017 03:17
mpravo stin barca alla apla tha anafero ta simantika 1 to penalty sto 90 moufa 2 maserano parafexete oti ekane penalty ston di maria 3 den perni deuteri karta gia theatro oute o neymar oute o suares 4, 5 lepta kathisterisis 6 o pike den perni deuteri karta se faoul pou kovi antepithesi k 7 ola auta ta leo pio poli gia na mi milane meriki gia dietisia k eunia tis real k kirios o pike gt kati pedakia edo mesa pou to lene den me agizi kan gt den exoun kamia axia k den xeroun mpla ola otan ise pektis mia tetia omadas k klegese epii se ponai ise poli mikros twra omos de lei tpt k nomozi kiolas oti perase k dikea auti i nootropia tis megaliteris fouskas tou aiona k de tha anfero kan ta skandala tou 1 cl pou pire auti i omada kontra se tselsi kalinixta k na thimaste akoma protathlitria tis europis ine i real xoaxoaxo

στις 09/03/2017 03:44
ESOIS TO LETE DIAFIMISH

EGO LEO SKOTONOYN TO PODOSFERO

DEN MOYKEGETE KARFI PIOS THA TO PAROI NE OINE OI PLOYSIOTERES OMADES

ALA AS TOIS BALOYNE OLES STO KOYBA NA GINETE KLIROSH

OPOSSSSSSSSS PALIA KE THA SOYLEGA EGO TOI THA PATENANE ALLA

OI A ROISTOKRATES BLEPOYNE TOYS

ARISTOKRATES ESOISSS EISTE ME TOYS ARISTOKRATES KE EGO ME TOYS FTOXOYS

στις 09/03/2017 04:04
γαμω την μπερτσελονα σας

στις 09/03/2017 08:00
Άντε παιδιά σπρωχνουμε τωρααααα

στις 09/03/2017 08:00
Σπρωχνουμε λεμεεεεεε

στις 09/03/2017 09:17
καταρχην μπραβο στη μπαρτσα.αλλα το ματς κριθηκε απο τις αποφασεις του κορακα και το γκολ που εχασε ο ντι μαρια.και ειπα εκεινη τη στιγη λες να το πληρωσει η παρι και το πληρωσε

στις 09/03/2017 11:34
καλα ρε μαλακες τον διαιτητη τον μαλακα δεν ειδατε τι σφυραγε? 2 μουφα πεναλτι σε μπαρτσα και δεν εδωσε αλλα 2 σε παρι αν τα επαιρνε η ρεαλ αυτα θα σκουζατε 1 χρονο αντε στημενοι

στις 09/03/2017 12:53
bravo stin omadara ramos pare tis putsotrixes olon ton pexton tis barca ke fates valta sto stoma su karioli....to sikonyme to kipello me ta megala aytia vamos barca

στις 09/03/2017 14:45
Σπρώχνουν όλοι

στις 09/03/2017 15:14
Μασεράνο: «Έκανα πέναλτι στον Ντι Μαρία»

στις 09/03/2017 16:01
αξιζε την προκριση 100% ασχετα με τα 2 πεναλτυ...δηλαδη να βλεπεις και τους 11 επιθεση και τους 11 αμυνα,τετοια πιεση,πρεσινγκ κλπ... δεν υπαρχει αλλη ομαδα που να μπορει να το κανει αυτο και ουτε θα υπαρξει πιστευω...μην τα βαζετε με την μπαρτσελονα

στις 09/03/2017 16:03
russoturisto τωρα οσα και να παραδεχτουν εμεις τα ειδαμε ... ετσι περναει και ο πε8αμενος ο παππους μου

στις 09/03/2017 16:05
παλι καλα να λες που το βαλανε στο 96 και δεν χρειαστηκε να παιζουν μεχρι το πρωι γτ για εκει το πηγαινε

στις 09/03/2017 17:47
Πακο ακομη φτηνεις τα 6 μπαλακια μας ρε αμπαλε? ΕΤΣΙ ΣΤΡΟΝ ΠΟΝΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΑ ΜΟΥ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

στις 09/03/2017 17:49
Η Παρι σαν τις κοτες τους παιζαμε στο μισο γηπεδο και εδω ακομη κλαιγεστε που περασαμεεεεεε ΦΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑΑΑΑΑΑ ΤΟΥ ΚΟΝΤΟΥΥΥΥΥΥ ΑΡΧΟΝΤΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχα ΟΟΟΟ Ο Ο Ο Ο Ο ΛΕΕΕΕΕΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ Η ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ!

Αχχχ και να ημουν εκει,θα επεφτε σεξ ακαταπαυστα,την γλιτωσαν οι ισπανιδουλες..

στις 09/03/2017 17:53
χαχαχα φτανει σχολιαζεις ειστε απλα ρεζιλια

στις 09/03/2017 17:55
ΣΠΡΩΞΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΙΑΛΛΟ Η ΚΟΥΠΑ ΕΧΕΙ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΑ ΣΠΡΩΞΕΕΕΕ

στις 09/03/2017 18:25
I KALITERI OMADA TOY KOSMOY ME TON ARGENTIKO KALITERO PAIXTI TOY KOSMOY TON LEO MESSI NA EINAI GIA PANTA KATALANOS.

στις 09/03/2017 18:29
I ZWI POTE DEN EINAI DIKAIH ALLA HA PREPEI PANTA NA APODEXESE TA GEGONOTA H MPARTSA MAS DINEI GEIA ALLI MIA FORA MAHIMATA ZWIS ETSI EINAI MAGES PAROLA AYTA DEN SOU FTENE H DIAITITES AMA H ALLI MPENOUN XESMENI STO CAMP NOU

στις 09/03/2017 18:57
τι να πω αμα το λετε αυτο ιστορικη ανατροπη με δυο ανυπαρκτα πεναλντι και 2 στην παρι μου δεν δοθηκαν

το μονο που εχω να πω οτι για να περνατε παντα πρεπει να βοηθησει η διαιτησια γιατι χθες ηταν οτι χειροτερο...

στις 09/03/2017 18:58
PROSKINISTAI OLOI TO MEGALIO THS BARCA H MEGALYTERH OMADA STON KOSMO APLA!!!!

στις 09/03/2017 19:10
με τα ρεφερη να βοηθανε φυσιολογικο μου φαινεται εσυ να την λες καλυτερη ομαδα του κοσμου!!!

στις 09/03/2017 19:22
Γραφτηκαν πολλα σχολια γι αυτην την υπερομαδα καλα και ασχημα αλλα εκτος απο το αποτελεσμα δειχνη οτι ο αγωνας ληγει οταν σφυριξη ο διαιτητης και λαθη κανουν ολοι.Συληπητηρεια στον Ντι Μαρια γιατι εστελνε καρδουλες στη Μαδριτη και επαθε εμφραγα και σε ολους τους ζηλιαριδες!!!!!!!!!

στις 09/03/2017 19:28
Μιλανε οι βρωμιλενοι με τα 5/11 διδακτορικα τσου λου και ενα ακομη με οφσαιντ απεναντι στην Ατλετικο!Ελα απογονοι ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕΣΙ ,Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥΑΡΕΖ,Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΕΥΜΑΡ ΕΙΝΑΙ ΣΕ-ΛΙ-ΝΙ-Α-ΣΜΕ-ΝΟΙ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΟΥΝ ΣΤΟΥΣ 8 ΝΑ ΔΙΔΑΞΟΥΝ ΠΩΣ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΣΕ ΠΕΡΕΘ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΧΤΗΚΕ ΣΕ ΦΡΑΝΚΟ ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ Παρτε τον πουλοπουλο κλαμενα ζιγκολο,ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

Μονο πονοι ειστε και αμπαλοι και εγω ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΣ ΦΙΛΑΚΙΑ!

στις 09/03/2017 19:31
Μονο ο ΤΕΟ ειναι ενταξει εδω μεσα ,ολοι οι αλλοι τετραπληγικοι το λιγοτερο χαχαχαχα!

ΥΓ : Illiastiger χαθηκε χθες μετα την 6ΑΡΑ και την προκριση της Μπαρτσα,αμα τον βρειτε πειτε οτι του στελενει χερετισματα η ΚΛΑΗΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

FORCA CAMPEONES! OUR TR3PLET!

στις 09/03/2017 21:07
το θεμα ειναι να κοιταει ο καθενας την ομαδα του...το τι ειναι ο αλλος αφησε το να το κρινει αλλος...οι μαλακιες που γραφουν καποιοι ειναι οτι δεν τα εχουν βρει με την ομαδα τους με αποτελεσμα να ριξουν τα κομπλεξ τους σε αλλες... οποτε τι νοημα εχει να ασχολησε μαζι τους...το μονο που εχεις να κανεις εσυ ειναι να τους γραφεις απλα στα αρχιδια σου...και ξαναλεω σαν την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ δεν υπαρχει αλλη ομαδα!

στις 09/03/2017 21:54
roba msn θα σας γαμησουμε μωρη κουφαλα...θα σε κανουμε εμεις οι μαδριλενοι να μας παιρνεις πιπες ασταματητα,θα σπασουνε ποδια και του σουαρεζ του βουτα και του νευμαρ του αλλου βουτα οσο για τον μεσι θα τακτοποιησει ο κασεμιρο...και ο ραμος θα στο καρφωνει παντα στο 90 εκει που ποναει....χαχαχαχχαχαχαχα βρωμιαρηδες απατεωνες του ποδοσφαιρου που πατα να φτιαξετε ομαδα με εναν ποδοσφαιριστη τον κοντο και με στημενα ματσ....ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕΕΕΕΕΕ ΡΕΕΕΕΕ ΟΡΝΙΟ

στις 09/03/2017 22:22
Ο Μεσι αντικειμενικα θα σου κανει σουρωτηρι την πεθαμενη αμυνα! Κασεμιρο λεει θα τακτοποιηση ΜΕΣΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τρομερο αστειο απο τον αστειατορα μιξα! Το μπακ σου απο μερια Νευμαρ θα φτυσει τα πνευμονια του μαζι και η μιση "αμυνα" σας! Μετα,αμα παρει μπαλα ο Σουαρεζ και βαρεσει ρουκετα βλεπω και τον Ναβας στα διχτυα! Με πεναλντο δεν γαμησε κανεις!Ωστοσο οταν ερθει εκεινη η στιγμη ,θα εχεις εναν ωμο να κλαψεις.. Μεχρι τοτε προσπαθησε να νικησεις Βαλενθια και Λας Παλμας γιατι θα σου πεσουμε βαρυδι!

VAMOS BARCA

PUTA FRANKO

στις 09/03/2017 23:24
Πάμε να σπρώξουμε παιδιά πάλι έχει και πρωτάθλημα τωρα

στις 10/03/2017 00:20
αντε ρε μπετοβλακα που δυσκολευεσαι καθε χρονο με την σοσιεδαδ που σας γλενταει καθε φορα που σας συνανταει,προσπαθηστε να κερδισετε εκει περα καμια μαλαγα η βιγιαρεαλ,απατεωνες του ευρωπαικου ποδοσφαιρου...οσο για το κλασικο ετοιμαστε φορεια θα φτυσετε αιμα θα σας γαμησει παλι ο ζιζου οπως παλια που ηταν ποδοσφαιριστης ...βλακες!!!

στις 10/03/2017 00:25
που μιλας για τον κασεμιρο ξεχασες την πουτσα που του εριξε του κοντου περισυ στο καλμα νοου τον εκανε αλοιφη...ασε γιατι ο κοντος οποτε εχει αντιπαλο τον κασεμιρο,τον πεπε,τον ραμος η' τον παπασταθοπουλο (αργεντινη-ελλας αν θυμασαι)που τον πηδηξε στην κυριολεξια ο σωκρατης κρυβεται σαν κοτα οποτε τους βλεπει

στις 10/03/2017 16:33
να ψωφισετε ρε κολωφαρδα

στις 10/03/2017 16:34
oi malakes oi neymar kai suarez kairdisan apo to tipota ta penaldis i floroi

στις 10/03/2017 16:35
kai o roberto sto teleftaio lepto pou to evale itan offside

στις 10/03/2017 17:59
ΣΕΙΣΜΟΣ ΣΕΙΣΜΟΣ ΤΗ ΜΠΑΡΤΣΑ Ο ΛΑΟΣ!ΘΑ ΣΕΒΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΣΑΣ! ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΟ ΧΟΡΤΑΡΙ!

στις 10/03/2017 18:00
Avdalyan ολα οφσαιντ ηταν ΠΑΡΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑΝΙ! ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΣΟΥΞΙΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΚΩΛΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.