21+

Φίτεσε - Σπάρτα Ρότερνταμ

19/4/2022 19:45
Κωδ ΟΠΑΠ: 129
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 739 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Φίτεσε - Σπάρτα Ρότερνταμ στις 2/4/2024

• Θεατές: 9771
90+8'

90+8'

Κατοχή: Φίτεσε: 74%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 26%.

90+7'

Η ομάδα Φίτεσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+6'

Η ομάδα Φίτεσε έχει την κατοχή της μπάλας

90+6'

90+6'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+5'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ έχει την κατοχή της μπάλας

90+5'

90+5'
Απόκρουση

Ο Tom Beugelsdijk απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'
Σέντρα

Ο Eliazer Dasa κάνει τη σέντρα

90+4'

Ο Maduka Okoye κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+4'
Σέντρα

Ο Matus Bero κάνει τη σέντρα

90+4'

90+4'
Σέντρα

Ο Markus Schubert κάνει τη σέντρα

90+4'
Απόκρουση

Ο Adil Auassar απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'

Ο Eliazer Dasa από την ομάδα Φίτεσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+3'
Απόκρουση

Ο Adil Auassar απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

90+3'
Σέντρα

Ο Patrick Vroegh από την ομάδα Φίτεσε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

90+3'

90+3'

Η ομάδα Φίτεσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

90+1'

Ο Daan Huisman δίνει τη θέση του στον Patrick Vroegh

90+1'

90+1'

Το παιχνίδι διακόπτεται

90+1'

90+1'

Το παιχνίδι είναι σε αναμονή λόγω αναστάτωσης στις εξέδρες

90+1'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Danilho Doekhi από την ομάδα Φίτεσε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

90+1'
Σέντρα

Ο Daan Huisman κάνει τη σέντρα

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 7'

90'

90'

90'

Κατοχή: Φίτεσε: 72%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 28%.

89'
Απόκρουση

Ο Riza Durmisi από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

89'
Σέντρα

Ο Maximilian Wittek κάνει τη σέντρα

89'

Η ομάδα Φίτεσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

89'
Απόκρουση

Ο Dirk Abels απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'
Σέντρα

89'

88'
Σέντρα

Ο Eliazer Dasa από την ομάδα Φίτεσε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

88'

Η ομάδα Φίτεσε εκδηλώνει επίθεση

88'

Ο Jacob Rasmussen από την ομάδα Φίτεσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

87'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

87'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Mario Engels, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

86'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

86'

86'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

85'

Η ομάδα Φίτεσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

85'

85'

84'

84'

Ο Ikoma Lois Openda από την ομάδα Φίτεσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Riza Durmisi

84'

Ο Mario Engels τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jacob Rasmussen

83'

Καλή ενέργεια από τον Ikoma Lois Openda ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

83'

Ο Thomas Buitink από την ομάδα Φίτεσε δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

83'
Σέντρα

83'

82'

82'

9771 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

82'

81'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Jacob Rasmussen από την ομάδα Φίτεσε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

81'

Ο Laurent Jans υποπίπτει σε χέρι

81'

Ο Jacob Rasmussen κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Maduka Okoye μπλοκάρει εύκολα

81'

Ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

81'
Απόκρουση

Ο Dirk Abels απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

81'
Σέντρα

80'

80'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

80'

Κατοχή: Φίτεσε: 70%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 30%.

79'

79'

Ο Adrian Dalmau δίνει τη θέση του στον Bart Vriends

79'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκδηλώνει επίθεση

78'

78'
Σέντρα

78'

78'

Ο Michael Pinto από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

78'

76'

75'

Ο Maximilian Wittek εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Maduka Okoye ελέγχει την φάση

75'

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joeri de Kamps από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Daan Huisman

74'
Απόκρουση

Ο Riza Durmisi απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

74'
Σέντρα

Ο Jacob Rasmussen κάνει τη σέντρα

74'

73'

Ο Jeremy van Mullem από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

73'

73'

Ελεύθερο για την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ

72'

71'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Riechedly Bazoer για την ομάδα Φίτεσε. Ο Adrian Dalmau σταματάει την φάση.

70'

Ο Mario Engels τιμωρείται για σπρώξιμο στον Riechedly Bazoer

70'

Κατοχή: Φίτεσε: 69%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 31%.

70'

70'
Σέντρα

69'

Ο Eliazer Dasa από την ομάδα Φίτεσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

69'
Σέντρα

Ο Jacob Rasmussen από την ομάδα Φίτεσε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

69'

Η ομάδα Φίτεσε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

69'

68'

67'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Michael Pinto, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

67'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Maximilian Wittek, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mario Engels από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Jacob Rasmussen

67'

66'

66'

66'

Ο Daan Huisman από την ομάδα Φίτεσε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

65'

65'

65'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

ΤΟ ΕΧΑΣΕ! Ο Ikoma Lois Openda από την ομάδα Φίτεσε εκτελεί το πέναλτι αλλά ο τερματοφύλακας διώχνει σε κόρνερ.

63'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Adil Auassar από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ υποπίπτει σε πέναλτι για σπρώξιμο στον Thomas Buitink.

63'
Σέντρα

Ο Dirk Abels κάνει τη σέντρα

62'

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Laurent Jans από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Jacob Rasmussen

61'

61'

60'

60'

59'

59'

Ο Sven Mijnans δίνει τη θέση του στον Laurent Jans

59'

Ο Vito van Crooij δίνει τη θέση του στον Michael Pinto

58'

Ο Maduka Okoye είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

58'

57'

Ο Danilho Doekhi κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Maduka Okoye μπλοκάρει εύκολα

57'
Σέντρα

Ο Ikoma Lois Openda κάνει τη σέντρα

57'

Καλή ενέργεια από τον Mario Engels ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

57'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Mario Engels , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

57'

O Maduka Okoye στέλνει τη μπάλα μακριά.

56'

56'

55'

Κατοχή: Φίτεσε: 68%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 32%.

55'

Η ομάδα Φίτεσε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

55'

Ο Jeremy van Mullem από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jacob Rasmussen από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Vito van Crooij

54'

Ο Vito van Crooij επιστρέφει στο γήπεδο.

54'

Ο Ikoma Lois Openda σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Maduka Okoye ελέγχει την φάση

53'
Σέντρα

Ο Ikoma Lois Openda από την ομάδα Φίτεσε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

53'
Γέμισμα

Ο Maximilian Wittek εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

53'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Vito van Crooij να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

53'

Ο Vito van Crooij είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

52'

51'

Ο Tom Beugelsdijk υποπίπτει σε χέρι

51'

51'
Απόκρουση

Ο Danilho Doekhi απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

51'
Γέμισμα

Ο Dirk Abels εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

51'

50'

50'

Ο Tom Beugelsdijk είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

50'

49'

Ο Thomas Buitink από την ομάδα Φίτεσε δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

49'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Thomas Buitink για την ομάδα Φίτεσε. Ο Tom Beugelsdijk σταματάει την φάση.

49'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jacob Rasmussen από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Tom Beugelsdijk

49'
Απόκρουση

48'

48'
Απόκρουση

Ο Tom Beugelsdijk απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

48'
Σέντρα

Ο Thomas Buitink κάνει τη σέντρα

47'

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Riechedly Bazoer από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Adrian Dalmau

46'

Ο Toni Domgjoni δίνει τη θέση του στον Daan Huisman

46'

Ο Dominik Oroz δίνει τη θέση του στον Riechedly Bazoer

46'

Ο Nikolai Baden δίνει τη θέση του στον Thomas Buitink

46'

45+4'

45+4'

45+4'

45+3'
Σέντρα

Ο Sondre Tronstad κάνει τη σέντρα

45+3'

45+3'

Ο Ikoma Lois Openda από την ομάδα Φίτεσε είναι σε θέση οφσάιντ

45+2'
Σέντρα

45+2'

45+2'

45+1'
Γέμισμα

Ο Eliazer Dasa από την ομάδα Φίτεσε εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

45+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dirk Abels από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Ikoma Lois Openda

45'

44'

Ο Jeremy van Mullem από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είναι σε θέση οφσάιντ

44'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

42'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

42'

Ο Adrian Dalmau από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είναι σε θέση οφσάιντ

42'

Ο Sven Mijnans από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

42'

40'

Μετά από βίαιο μαρκάρισμα, ο Adil Auassar δικαίως σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

40'

Μετά από βίαιο μαρκάρισμα, ο Matus Bero δικαίως σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

40'

40'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Jacob Rasmussen για την ομάδα Φίτεσε. Ο Adrian Dalmau σταματάει την φάση.

39'

39'
Σέντρα

39'

38'
Σέντρα

38'

37'

37'
Κακό κοντρόλ

Ο Matus Bero από την ομάδα Φίτεσε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

37'
Σέντρα

36'

36'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sven Mijnans από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Sondre Tronstad

36'

36'

35'

Ο Sondre Tronstad από την ομάδα Φίτεσε κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

34'

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adrian Dalmau από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Jacob Rasmussen

33'

33'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Ikoma Lois Openda από την ομάδα Φίτεσε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

33'
Σέντρα

33'

32'

Ο Sven Mijnans από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

32'

31'
Απόκρουση

31'

30'

Ο Maximilian Wittek αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

30'
Απόκρουση

30'

Κατοχή: Φίτεσε: 66%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 34%.

30'
Σέντρα

Ο Dominik Oroz κάνει τη σέντρα

30'

29'

Ο Adrian Dalmau είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

29'

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adrian Dalmau από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Danilho Doekhi

28'
Απόκρουση

28'
Γέμισμα

Ο Mario Engels εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

27'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Danilho Doekhi από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Riza Durmisi

27'

Ο Eliazer Dasa από την ομάδα Φίτεσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Maduka Okoye βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

27'

26'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joeri de Kamps από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Maximilian Wittek

26'

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Matus Bero από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Joeri de Kamps

25'

25'

24'

24'

Ο Dominik Oroz αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

23'

Ο Mario Engels από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είναι σε θέση οφσάιντ

23'

Ο Nikolai Baden σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Maduka Okoye ελέγχει την φάση

22'

22'

22'
Απόκρουση

21'

Το σουτ του Toni Domgjoni αποκρούστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

21'

20'

20'

Κατοχή: Φίτεσε: 65%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 35%.

20'

20'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Dominik Oroz από την ομάδα Φίτεσε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

19'
Γέμισμα

Ο Jacob Rasmussen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

18'

Ο Tom Beugelsdijk έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

18'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tom Beugelsdijk από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Ikoma Lois Openda

18'

18'

17'

17'

17'

Η ομάδα Φίτεσε ξεκινάει αντεπίθεση

16'
Απόκρουση

16'

Ένας παίκτης από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

16'

15'

Ο Ikoma Lois Openda από την ομάδα Φίτεσε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

15'

O Jacob Rasmussen στέλνει τη μπάλα μακριά.

15'

15'

Κατοχή: Φίτεσε: 63%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 37%.

14'

14'

13'
Απόκρουση

Ο Sven Mijnans απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

13'
Σέντρα

13'

13'

12'

Ο Adrian Dalmau από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

12'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Vito van Crooij από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

12'

12'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sondre Tronstad από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Joeri de Kamps

11'

11'

11'
Σέντρα

Ο Vito van Crooij κάνει τη σέντρα

10'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sven Mijnans από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Maximilian Wittek

9'

Ο Ikoma Lois Openda κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Maduka Okoye μπλοκάρει εύκολα

9'
Σέντρα

9'

8'

8'

Ο Mario Engels από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

8'
Απόκρουση

8'
Γέμισμα

Ο Joeri de Kamps εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

7'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Sondre Tronstad για την ομάδα Φίτεσε. Ο Joeri de Kamps σταματάει την φάση.

6'

Ο Matus Bero υποπίπτει σε χέρι

6'

Κατοχή: Φίτεσε: 62%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 38%.

5'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Adrian Dalmau στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

4'

Το σουτ του Adrian Dalmau αποκρούστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

4'

Ο Mario Engels από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

4'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ξεκινάει αντεπίθεση

4'

4'

4'
Σέντρα

3'

3'

3'

2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeremy van Mullem από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Nikolai Baden