21+

Σπάρτα Ρότερνταμ - Φίτεσε

18/12/2021 19:45
Κωδ ΟΠΑΠ: 291
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 861 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Φίτεσε - Σπάρτα Ρότερνταμ στις 2/4/2024

• Χωρητικότητα: 11026
90+4'

Υπήρχαν πολλές ευκαιρίες στο παιχνίδι αλλά καμία ομάδα δεν μπόρεσε να βρει το καθοριστικό γκολ.

90+4'

Ο Sven Mijnans από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90+4'

90+4'

Κατοχή: Σπάρτα Ρότερνταμ: 56%, Φίτεσε: 44%.

90+4'

ΙΣΟΦΑΡΙΣΗ!!! Κατάφεραν να σκοράρουν στο τελευταίο λεπτό το γκολ της ισοφάρισης! Υπάρχει χρόνος για ένα θρίλερ στο φινάλε;

90+3'

Ο Michael Pinto έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90+3'

ΓΚΟΛ! - Ο Sven Mijnans σκοράρει μ' ένα αριστερό σουτ, με την μπάλα να κοντράρει.

90+3'
Σέντρα

Ο Michael Pinto κάνει τη σέντρα

90+3'
Απόκρουση

Ο Jacob Rasmussen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'
Γέμισμα

Ο Vito van Crooij εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+2'

Ο Romaric Yapi τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mohammed Osman

90+1'

Ο Romaric Yapi υποπίπτει σε χέρι

90+1'

Ο Nikolai Baden από την ομάδα Φίτεσε είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90+1'

Το σουτ του Mohammed Osman μπλοκάρεται

90'

Ο Tom Beugelsdijk από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

90'

Ένας παίκτης από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

90'

90'
Απόκρουση

Ο Maximilian Wittek απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90'
Σέντρα

89'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Ελεύθερο για την ομάδα Φίτεσε

88'

Ο Thomas Buitink δίνει τη θέση του στον Romaric Yapi

88'
Απόκρουση

Ο Danilho Doekhi απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκδηλώνει επίθεση

87'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ έχει την κατοχή της μπάλας

86'

85'

Ο Maduka Okoye κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

85'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Ikoma Lois Openda βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

85'

Ο Ikoma Lois Openda από την ομάδα Φίτεσε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

85'

Η ομάδα Φίτεσε ξεκινάει αντεπίθεση

85'

Κατοχή: Σπάρτα Ρότερνταμ: 55%, Φίτεσε: 45%.

84'
Απόκρουση

84'
Σέντρα

Ο Giannis Masouras κάνει τη σέντρα

84'

Ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε είναι σε θέση οφσάιντ

84'

84'

Ο Mohammed Osman εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

83'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Danilho Doekhi υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Mohammed Osman

83'

Καλή ενέργεια από τον Vito van Crooij ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

82'

Ο Giannis Masouras από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

82'

Το αμυντικό λάθος του Maximilian Wittek μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

82'
Σέντρα

Ο Mohammed Osman κάνει τη σέντρα

81'

Το σουτ του Sven Mijnans μπλοκάρεται

81'

Κατοχή: Σπάρτα Ρότερνταμ: 54%, Φίτεσε: 46%.

81'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

81'

Ο Million Manhoef δίνει τη θέση του στον Tomas Hajek

80'

Ο Vito van Crooij από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

80'

Κατοχή: Σπάρτα Ρότερνταμ: 53%, Φίτεσε: 47%.

79'

79'
Απόκρουση

78'
Σέντρα

78'

77'

77'

77'

77'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

76'

75'

Η ομάδα Φίτεσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

75'

75'

75'

Η ομάδα Φίτεσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

74'

73'

Ο Sven Mijnans σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jeroen Houwen ελέγχει την φάση

73'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

73'
Απόκρουση

Ο Dominik Oroz απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

72'
Σέντρα

Ο Sven Mijnans κάνει τη σέντρα

72'
Απόκρουση

72'

Ο Mohammed Osman από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

72'

Ο Mario Engels από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

72'

Κατοχή: Σπάρτα Ρότερνταμ: 51%, Φίτεσε: 49%.

71'

71'

71'

Με αυτό το γκολ, η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ μείωσε τη διαφορά. Είναι ικανοί να πάρουν κάτι από το παιχνίδι;

70'

70'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Sven Mijnans με δεξί βολέ στέλνει την μπάλα στο βάθος των διχτύων. Υπέροχο τελείωμα!

70'

Ο Michael Pinto από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

69'

Ο Michael Pinto από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

69'

69'

Η ομάδα Φίτεσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

68'
Απόκρουση

Ο Million Manhoef απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

68'

Ο Giannis Masouras από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

67'

66'
Σέντρα

Ο Thomas Buitink κάνει τη σέντρα

66'

Κατοχή: Σπάρτα Ρότερνταμ: 49%, Φίτεσε: 51%.

66'

Η ομάδα Φίτεσε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

66'

Ο Sven Mijnans από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

66'

Ο Mario Engels από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

65'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

65'

Η ομάδα Φίτεσε εκδηλώνει επίθεση

65'

65'

64'

Ο Ikoma Lois Openda από την ομάδα Φίτεσε είναι σε θέση οφσάιντ

64'

63'

63'

Ο Mario Engels από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

63'

63'

62'

62'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Giannis Masouras από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

62'
Σέντρα

61'

Ο Million Manhoef από την ομάδα Φίτεσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Michael Pinto

60'

59'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Michael Pinto από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Thomas Buitink

59'

Ο Patrick Vroegh από την ομάδα Φίτεσε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

58'

58'
Απόκρουση

Ο Mohammed Osman απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

58'

Ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

58'
Σέντρα

Ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

58'

Ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

57'

57'
Σέντρα

Ο Million Manhoef κάνει τη σέντρα

57'

Ο Thomas Buitink από την ομάδα Φίτεσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

57'
Σέντρα

Ο Matus Bero κάνει τη σέντρα

57'

56'

Κατοχή: Σπάρτα Ρότερνταμ: 52%, Φίτεσε: 48%.

55'
Απόκρουση

55'
Σέντρα

55'

55'

54'

Ο Daan Huisman δίνει τη θέση του στον Toni Domgjoni

54'

Ο Sondre Tronstad δίνει τη θέση του στον Matus Bero

53'

Ο Nikolai Baden είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Ikoma Lois Openda

53'

Ο Nikolai Baden είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

53'

52'

Το σουτ του Vito van Crooij μπλοκάρεται

51'

50'

50'

49'

49'

49'

48'

48'

47'
Απόκρουση

47'

Ο Sven Mijnans από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

47'
Απόκρουση

Ο Million Manhoef απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

47'

Ο Mario Engels από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

46'

Ο Lennart Thy δίνει τη θέση του στον Mario Engels

46'

Ο Bryan Smeets δίνει τη θέση του στον Vito van Crooij

46'

Ο Emanuel Emegha δίνει τη θέση του στον Mohammed Osman

46'

45+1'

Η ομάδα Φίτεσε παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+1'

45+1'

45'

45'

44'

44'
Απόκρουση

Ο Sondre Tronstad απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

43'
Γέμισμα

Ο Bryan Smeets εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

43'

Ο Dominik Oroz τιμωρείται για σπρώξιμο στον Lennart Thy

43'

42'

Ο Bryan Smeets από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

41'

Ο Michael Pinto από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είναι σε θέση οφσάιντ

40'

40'
Απόκρουση

40'
Σέντρα

39'

Ο Sven Mijnans από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είναι σε θέση οφσάιντ

39'
Απόκρουση

39'

39'
Απόκρουση

Ο Maximilian Wittek απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

38'
Σέντρα

37'

Ο Jacob Rasmussen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

37'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Nikolai Baden εκμεταλλεύεται μία διεκδικούμενη μπάλα και σκοράρει με το αριστερό!

37'

Ο Jacob Rasmussen από την ομάδα Φίτεσε δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

37'

Ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

37'
Απόκρουση

Ο Bart Vriends απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

37'

Ο Million Manhoef από την ομάδα Φίτεσε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

36'

36'

Κατοχή: Σπάρτα Ρότερνταμ: 50%, Φίτεσε: 50%.

36'

Ο Danilho Doekhi από την ομάδα Φίτεσε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά αυτός δεν μπορεί να επωφεληθεί.

35'
Απόκρουση

Ο Sven Mijnans απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

35'

35'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Nikolai Baden έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Maduka Okoye

35'

34'

34'

Ο Adil Auassar από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

34'

33'
Σέντρα

Ο Giannis Masouras από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

33'

33'

Ο Emanuel Emegha από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

33'

32'

Η ομάδα Φίτεσε έχει την κατοχή της μπάλας

31'

30'

30'

29'

Ο Tom Beugelsdijk κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Jeroen Houwen μπλοκάρει εύκολα

29'

Ο Bryan Smeets από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

29'

Ο Lennart Thy από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

28'
Απόκρουση

28'
Σέντρα

Ο Bryan Smeets κάνει τη σέντρα

28'
Σέντρα

27'

27'

26'

26'

25'

Κατοχή: Σπάρτα Ρότερνταμ: 44%, Φίτεσε: 56%.

24'

24'

24'

24'

Ο Nikolai Baden εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

23'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Tom Beugelsdijk ανέτρεψε τον Nikolai Baden από πίσω και δόθηκε φάουλ

23'
Απόκρουση

Ο Michael Pinto απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

22'
Σέντρα

Ο Maximilian Wittek κάνει τη σέντρα

22'

21'
Απόκρουση

21'

Ένας παίκτης από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

21'
Απόκρουση

Ο Patrick Vroegh απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

21'
Σέντρα

Ο Emanuel Emegha κάνει τη σέντρα

20'

20'

Κατοχή: Σπάρτα Ρότερνταμ: 47%, Φίτεσε: 53%.

19'

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jacob Rasmussen από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Lennart Thy

18'

Ελεύθερο για την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ

16'

15'

Ο Maximilian Wittek έδωσε την ασίστ για το γκολ.

15'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Nikolai Baden σκοράρει με το αριστερό πόδι!

15'
Σέντρα

15'

O Patrick Vroegh στέλνει τη μπάλα μακριά.

15'

15'

14'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Million Manhoef από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Bryan Smeets

14'

13'

12'

11'

11'

Ο Tom Beugelsdijk τιμωρείται για σπρώξιμο στον Nikolai Baden

11'

Ο Jeroen Houwen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

11'

Το σουτ του Bryan Smeets μπλοκάρεται

10'

Κατοχή: Σπάρτα Ρότερνταμ: 43%, Φίτεσε: 57%.

10'

9'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nikolai Baden από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Dirk Abels

9'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Michael Pinto από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Nikolai Baden

8'

Ο Thomas Buitink από την ομάδα Φίτεσε είναι σε θέση οφσάιντ

7'

7'

6'
Σέντρα

Ο Dirk Abels από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

6'

6'
Απόκρουση

6'

5'

Το σουτ του Lennart Thy μπλοκάρεται

4'

3'
Απόκρουση

Ο Giannis Masouras απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

3'
Σέντρα

2'

Καλή ενέργεια από τον Emanuel Emegha ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

2'

1'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, εξαιτίας των μέτρων προστασίας για την πανδημία του κορωνοϊού.

1'

1'

1'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Φίτεσε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Sparta Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 10 από 11 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.42 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Φίτεσε δεν έχει χάσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
  • Η ομάδα Φίτεσε νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.42 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Φίτεσε, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 2.00 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
  • Η ομάδα Φίτεσε έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 3.15 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε