Σοντερίσκε - Οντένσε

10/4/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1126
2 - 2
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 760 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Οντένσε - Σοντερίσκε στις 15/5/2022

• Θεατές: 2462
90+5'

Υπήρχαν πολλές ευκαιρίες στο παιχνίδι αλλά καμία ομάδα δεν μπόρεσε να βρει το καθοριστικό γκολ.

90+5'

90+5'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 43%, Οντένσε: 57%.

90+4'
Απόκρουση

Ο Aron Elis Thrandarson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'
Γέμισμα

Ο Mads Albaek εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Max Fenger από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Mads Albaek

90+4'
Απόκρουση

Ο Rasmus Vinderslev απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+3'
Απόκρουση

Ο Duplexe Tchamba απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

90+3'

90+3'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

90+3'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+2'

Ο Lawrence Thomas κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+2'
Γέμισμα

Ο Jens Jakob Thomasen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Emmanuel Sabbi

90+2'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε είναι σε θέση οφσάιντ

90'

90'
Σέντρα

Ο Jeppe Tverskov κάνει τη σέντρα

90'
Απόκρουση

Ο Bubacarr Sanneh απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90'
Σέντρα

Ο Nicholas Mickelson κάνει τη σέντρα

89'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Ο Peter Christiansen δίνει τη θέση του στον Isak Steiner Jensen

89'

Ο Nicolaj Thomsen δίνει τη θέση του στον Jose Gallegos

88'

88'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

87'
Σέντρα

87'

Το σουτ του Issam Jebali μπλοκάρεται

87'
Απόκρουση

Ο Joergen Skjelvik απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

87'
Σέντρα

Ο Marc Dal Hende κάνει τη σέντρα

87'

86'

Το παιχνίδι σταματάει για μία στιγμή, καθώς η μπάλα βρήκε στον διαιτητή.

86'

85'
Απόκρουση

Ο Jeppe Tverskov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'
Γέμισμα

85'

Ο Nicholas Mickelson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Peter Christiansen

84'

Ελεύθερο για την ομάδα Σοντερίσκε

84'

Ο Sander Svendsen από την ομάδα Οντένσε κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

84'

Η ομάδα Οντένσε ξεκινάει αντεπίθεση

84'
Απόκρουση

Ο Kasper Larsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

84'

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

83'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Duplexe Tchamba ανέτρεψε τον Emmanuel Sabbi από πίσω και δόθηκε φάουλ

83'

2462 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

83'

Ο Stefan Gartenmann τιμωρείται για σπρώξιμο στον Hans Christian Bernat

83'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

82'
Γέμισμα

82'

Ο Sander Svendsen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mads Albaek

81'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 48%, Οντένσε: 52%.

80'

Ο Emmanuel Sabbi έδωσε την ασίστ για το γκολ.

80'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Joergen Skjelvik σκοράρει με το αριστερό πόδι!

80'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

80'
Σέντρα

79'

Ο Duplexe Tchamba κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

79'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Duplexe Tchamba από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Kasper Larsen

78'

Ο Emil Berggreen δίνει τη θέση του στον Emil Frederiksen

77'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε βλέπει την κίτρινη κάρτα μετά από αρκετά φάουλ στα οποία υπέπεσε.

77'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Aron Elis Thrandarson

77'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rasmus Vinderslev από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Issam Jebali

77'

76'

76'

Ο Joel King δίνει τη θέση του στον Joergen Skjelvik

75'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

75'
Σέντρα

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

75'

Η ομάδα Οντένσε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

74'

74'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

73'

73'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Duplexe Tchamba από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Emmanuel Sabbi

72'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 50%, Οντένσε: 50%.

71'

Το σουτ του Emmanuel Sabbi μπλοκάρεται

71'
Απόκρουση

71'
Σέντρα

Ο Aron Elis Thrandarson κάνει τη σέντρα

71'
Απόκρουση

71'
Σέντρα

Ο Issam Jebali κάνει τη σέντρα

70'

Ο Emil Berggreen της ομάδας Σοντερίσκε σουτάρει έξω από την περιοχή, αλλά ο - μάζεψε την μπάλα.

70'
Σέντρα

70'

70'
Σέντρα

70'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Jeppe Tverskov

69'

Ο Emmanuel Sabbi τιμωρείται για σπρώξιμο στον Stefan Gartenmann

69'

Ο Joel King από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

68'
Σέντρα

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

67'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 53%, Οντένσε: 47%.

67'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

66'

66'

Ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

65'

65'

Ο Rilwan Hassan δίνει τη θέση του στον Mads Albaek

65'

Ο Jakob Breum δίνει τη θέση του στον Emmanuel Sabbi

65'

Ο Mads Froekjaer-Jensen δίνει τη θέση του στον Sander Svendsen

64'

Ο Max Fenger της ομάδας Οντένσε παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

64'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

64'

Ο Bubacarr Sanneh της ομάδας Σοντερίσκε παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

64'

Ένας παίκτης από την ομάδα Σοντερίσκε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

63'
Απόκρουση

Ο Jens Jakob Thomasen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

63'

63'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

62'

Ελεύθερο για την ομάδα Οντένσε

62'

Ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

61'

61'

Ο Issam Jebali υποπίπτει σε χέρι

61'

60'

Ο Hans Christian Bernat κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

60'
Σέντρα

59'

Ο Rilwan Hassan από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

59'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

59'

59'

Ο Rilwan Hassan από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά αυτός δεν μπορεί να επωφεληθεί.

59'
Σέντρα

Ο Emil Berggreen κάνει τη σέντρα

58'

57'

57'
Απόκρουση

57'

Ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

57'

Το σουτ από μακρινή απόσταση που επιχείρησε ο Rilwan Hassan κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

56'

55'

Ο Stefan Gartenmann από την ομάδα Σοντερίσκε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

55'

Ένας παίκτης από την ομάδα Σοντερίσκε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

53'

53'

Ο Marc Dal Hende έδωσε την ασίστ για το γκολ.

53'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Emil Berggreen σκοράρει με το δεξί πόδι!

53'

Ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

53'
Σέντρα

53'

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

52'

52'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

52'
Σέντρα

51'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Rasmus Vinderslev ανέτρεψε τον Max Fenger από πίσω και δόθηκε φάουλ

50'

50'

Ο Emil Berggreen από την ομάδα Σοντερίσκε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

50'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

49'

49'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Peter Christiansen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

48'

48'

Η ομάδα Σοντερίσκε εκδηλώνει επίθεση

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Emil Holm

46'

45+1'

45+1'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 51%, Οντένσε: 49%.

45'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Nicholas Mickelson

44'

44'

Ο Emil Berggreen από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

44'
Απόκρουση

44'

43'

42'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Max Fenger αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το αριστερό!

42'

Η κεφαλιά του Jeppe Tverskov μπλοκαρίστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

42'

Ο Joel King από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

42'
Απόκρουση

42'

Ο Jakob Breum από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

41'

Ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Issam Jebali

41'

Το σουτ του Emil Berggreen μπλοκάρεται

40'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

40'
Απόκρουση

40'
Σέντρα

Ο Jakob Breum κάνει τη σέντρα

39'
Απόκρουση

39'
Σέντρα

Ο Joel King κάνει τη σέντρα

38'

38'
Απόκρουση

38'
Σέντρα

37'

36'

36'

Ο Mads Froekjaer-Jensen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

36'

36'
Σέντρα

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

36'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 56%, Οντένσε: 44%.

35'

Ο Rilwan Hassan έδωσε την ασίστ για το γκολ.

35'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Emil Berggreen της ομάδας Σοντερίσκε σκοράρει με κεφαλιά

35'
Σέντρα

Ο Rilwan Hassan κάνει τη σέντρα

34'
Σέντρα

Ο Duplexe Tchamba κάνει τη σέντρα

34'
Γέμισμα

Ο Nicolaj Thomsen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joel King από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Peter Christiansen

33'

33'

Το σουτ του Mads Froekjaer-Jensen μπλοκάρεται

32'

Ο Jakob Breum από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

32'
Απόκρουση

32'

Ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

32'

31'
Σέντρα

Ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

31'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 54%, Οντένσε: 46%.

30'

30'

29'

29'
Απόκρουση

29'
Σέντρα

Ο Emil Holm κάνει τη σέντρα

28'

28'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

28'

28'

27'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

26'
Σέντρα

Ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

26'

Ο Max Fenger τιμωρείται για σπρώξιμο στον Stefan Gartenmann

26'

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Duplexe Tchamba από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Nicholas Mickelson

25'

Ο Bubacarr Sanneh από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε θέση οφσάιντ

24'

Ο Nicholas Mickelson κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

24'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Marc Dal Hende

24'

23'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Max Fenger από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Bubacarr Sanneh

23'
Απόκρουση

23'
Σέντρα

22'

22'

Ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

22'

21'
Απόκρουση

Ο Nicolaj Thomsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

21'
Σέντρα

Ο Jens Jakob Thomasen κάνει τη σέντρα

21'

21'

ΔΟΚΑΡΙ! Για λίγα εκατοστά δεν είχαμε γκολ, με τον Mads Froekjaer-Jensen να σημαδεύει το δοκάρι

20'

20'

Η ομάδα Οντένσε εκδηλώνει επίθεση

19'

Ο Bubacarr Sanneh από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

19'

18'

Ο Bubacarr Sanneh τιμωρείται για σπρώξιμο στον Aron Elis Thrandarson

18'

Ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

17'

ΔΟΚΑΡΙ! Για λίγα εκατοστά δεν είχαμε γκολ, με τον Rilwan Hassan να σημαδεύει το δοκάρι

17'
Σέντρα

17'

17'

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

16'

16'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Peter Christiansen

15'
Απόκρουση

15'

O Duplexe Tchamba στέλνει τη μπάλα μακριά.

14'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

14'
Απόκρουση

Ο Duplexe Tchamba απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

14'
Σέντρα

13'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 49%, Οντένσε: 51%.

13'

Καλή ενέργεια από τον Jakob Breum ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

13'

Ο Max Fenger από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

12'
Απόκρουση

12'

Ο Joel King από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

12'

12'
Σέντρα

11'

10'

10'

9'

8'
Σέντρα

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

7'

Ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Aron Elis Thrandarson

7'

7'

6'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 57%, Οντένσε: 43%.

6'
Απόκρουση

6'
Σέντρα

5'

5'
Γέμισμα

Ο Rasmus Vinderslev εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

5'

Ο Aron Elis Thrandarson κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

5'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Aron Elis Thrandarson ανέτρεψε τον Peter Christiansen από πίσω και δόθηκε φάουλ

4'
Απόκρουση

4'

Το σουτ του Joel King μπλοκάρεται

4'

3'

3'

2'

2'

2'
Απόκρουση

2'
Σέντρα

1'

1'

1'

Είναι μία κρύα μέρα για να παίξεις ποδόσφαιρο.

1'

Η ομάδα Σοντερίσκε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Sydbank Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Σοντερίσκε δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.38 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Οντένσε δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.48 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Οντένσε έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.67 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Οντένσε, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.77 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα