Σοντερίσκε - Οντένσε

6/3/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 549
2 - 2
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 795 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Οντένσε - Σοντερίσκε στις 15/5/2022

33 ψήφοι:

90+5'

Υπήρχαν πολλές ευκαιρίες στο παιχνίδι αλλά καμία ομάδα δεν μπόρεσε να βρει το καθοριστικό γκολ.

90+5'

90+4'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 48%, Οντένσε: 52%.

90+4'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Ο Isak Steiner Jensen από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

90+2'

Ο Isak Steiner Jensen από την ομάδα Σοντερίσκε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

90+2'

Η ομάδα Σοντερίσκε ξεκινάει αντεπίθεση

90+2'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Ο Sander Svendsen δίνει τη θέση του στον Troels Kloeve

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

2673 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90'
Απόκρουση

Ο Ayo Simon Okosun απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90'

Ένας παίκτης από την ομάδα Σοντερίσκε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

90'

Ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

90'
Σέντρα

Ο Marc Dal Hende κάνει τη σέντρα

89'
Απόκρουση

Ο Kasper Larsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'
Σέντρα

89'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 46%, Οντένσε: 54%.

88'

Ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

88'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

88'
Απόκρουση

Ο Jeppe Tverskov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'
Σέντρα

87'

Ο Duplexe Tchamba από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

87'

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

87'
Απόκρουση

87'

86'

86'

Ο Peter Christiansen δίνει τη θέση του στον Isak Steiner Jensen

85'

Η ομάδα Σοντερίσκε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

85'

Ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

84'

84'

84'

83'

83'

Η γηπεδούχος ομάδα αυξάνει την πίεση στην αντίπαλο της.

83'
Απόκρουση

82'
Σέντρα

82'
Απόκρουση

82'
Σέντρα

Ο Emil Holm κάνει τη σέντρα

82'

Ο Rilwan Hassan πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

82'

Το σουτ του Peter Christiansen μπλοκάρεται

82'

Ο Stefan Gartenmann από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

82'

Ο Mads Albaek από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

81'

Ο Duplexe Tchamba βρίσκεται ολομόναχος, αλλά η κεφαλιά του αποκρούεται από τον Hans Christian Bernat! Κόρνερ...

81'

Ο Mads Albaek από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

81'
Απόκρουση

Ο Nicholas Mickelson απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

81'
Σέντρα

80'

Ο Emil Frederiksen δίνει τη θέση του στον Rilwan Hassan

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Peter Christiansen

80'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'
Κακό κοντρόλ

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

80'

Ο Sander Svendsen από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

79'
Απόκρουση

Ο Duplexe Tchamba απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

79'
Σέντρα

Ο Jens Jakob Thomasen κάνει τη σέντρα

78'

78'

Ο Emmanuel Sabbi δίνει τη θέση του στον Aron Elis Thrandarson

78'

Ο Max Fenger δίνει τη θέση του στον Bashkim Kadrii

76'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Emil Berggreen στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

76'

Το αμυντικό λάθος του Joergen Skjelvik μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

76'

Ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

76'

75'

75'
Απόκρουση

75'
Σέντρα

74'

Ο Hans Christian Bernat κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

74'
Απόκρουση

Ο Joergen Skjelvik αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

74'
Σέντρα

Ο Peter Christiansen κάνει τη σέντρα

73'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε θέση οφσάιντ

72'

Ελεύθερο για την ομάδα Οντένσε

72'

Ο Jakob Breum δίνει τη θέση του στον Joergen Skjelvik

71'
Σέντρα

Ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

71'

71'
Απόκρουση

71'
Σέντρα

70'
Απόκρουση

Ο Jens Jakob Thomasen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

69'

69'
Σέντρα

Ο Mads Albaek κάνει τη σέντρα

69'
Απόκρουση

Ο Hans Christian Bernat απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

69'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

69'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Emil Berggreen έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Hans Christian Bernat

69'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

68'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

68'
Απόκρουση

Ο Mads Albaek απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

68'

Ο Sander Svendsen από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

68'

67'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

67'

Το σουτ του Jakob Breum μπλοκάρεται

67'

67'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

67'

Η ομάδα Οντένσε ξεκινάει αντεπίθεση

66'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 44%, Οντένσε: 56%.

66'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

66'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

66'
Απόκρουση

65'

64'

Κίτρινη κάρτα για τον Emil Holm

64'

Ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Jakob Breum

64'

64'

63'

63'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stefan Gartenmann από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Max Fenger

63'

Ο Emil Frederiksen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Hans Christian Bernat ελέγχει την φάση

63'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann της ομάδας Σοντερίσκε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

62'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 43%, Οντένσε: 57%.

61'
Κόκκινη κάρτα

ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ! Ο Andreas Alm βλέπει δεύτερη κίτρινη κάρτα για αντιαθλητική ενέργεια και αποβάλλεται!

61'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Andreas Alm, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

61'

61'

60'

Ο Emil Berggreen από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Jeppe Tverskov

60'
Σέντρα

59'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Breum από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Maxime Soulas

59'

59'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Albaek από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Ayo Simon Okosun

58'

Ελεύθερο για την ομάδα Σοντερίσκε

58'

Ο Jakob Breum από την ομάδα Οντένσε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

58'
Απόκρουση

58'
Σέντρα

Ο Emmanuel Sabbi κάνει τη σέντρα

57'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nicholas Mickelson

56'

Ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε θέση οφσάιντ

56'

Ο Rasmus Vinderslev από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

56'

55'

Ο Emil Berggreen από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε θέση οφσάιντ

55'

55'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 45%, Οντένσε: 55%.

55'

54'
Σέντρα

Ο Emil Frederiksen κάνει τη σέντρα

54'

Ο Rasmus Vinderslev από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

54'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

54'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

53'
Απόκρουση

53'
Σέντρα

Ο Jeppe Tverskov κάνει τη σέντρα

53'
Απόκρουση

53'

Ο Joel King από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

52'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Emmanuel Sabbi έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Lawrence Thomas

52'

51'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Duplexe Tchamba από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Nicholas Mickelson

51'
Απόκρουση

Ο Emil Holm απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

51'
Σέντρα

Ο Nicholas Mickelson κάνει τη σέντρα

50'

Ο Mads Albaek τιμωρείται για σπρώξιμο στον Emmanuel Sabbi

50'

Ο Emil Berggreen από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

49'

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

49'
Σέντρα

Ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

48'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Kasper Larsen από την Οντένσε κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

48'

Ο Emil Frederiksen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

48'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Emil Berggreen σκοράρει με το δεξί πόδι!

48'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

48'

Η ομάδα Οντένσε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

47'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

47'
Απόκρουση

Ο Kasper Larsen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

47'
Σέντρα

46'

46'
Απόκρουση

46'

Ο Atli Barkarson δίνει τη θέση του στον Emil Berggreen

46'

Ο Kristofer Ingi Kristinsson δίνει τη θέση του στον Duplexe Tchamba

46'

45+1'

Η ομάδα Οντένσε παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+1'

45+1'

45+1'

Ο Lawrence Thomas κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

45+1'
Γέμισμα

Ο Jens Jakob Thomasen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

45+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Emmanuel Sabbi

44'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

44'
Σέντρα

Ο Jakob Breum από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

42'

41'

41'

41'

Κατοχή: Σοντερίσκε: 42%, Οντένσε: 58%.

40'
Απόκρουση

Ο Joel King απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

40'
Γέμισμα

Ο Mads Albaek εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

39'

Κίτρινη κάρτα για τον Jens Jakob Thomasen

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Emil Frederiksen

39'

39'
Σέντρα

Ο Sander Svendsen κάνει τη σέντρα

39'

Ο Sander Svendsen από την ομάδα Οντένσε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

38'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

38'

36'

Καλή στιγμή καθώς ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε βρήκε ωραία τον συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή...

36'

Η ομάδα Σοντερίσκε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

35'

Ο Max Fenger τιμωρείται για σπρώξιμο στον Stefan Gartenmann

35'

35'

34'

Ο Max Fenger από την ομάδα Οντένσε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

34'

34'

34'

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Rasmus Vinderslev

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Breum από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Mads Albaek

32'

32'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Peter Christiansen

31'

30'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Nicholas Mickelson

29'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Atli Barkarson από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Jens Jakob Thomasen

29'

Ένα πολύ όμορφο γκολ από τον Sander Svendsen

28'

Ο Jens Jakob Thomasen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

28'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Sander Svendsen της ομάδας Οντένσε νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

28'

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

28'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

27'

Η ομάδα Οντένσε έχει την κατοχή της μπάλας

26'

26'

Το σουτ του Emil Holm μπλοκάρεται

25'

Η ομάδα Σοντερίσκε έχει την κατοχή της μπάλας

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Joel King

24'

Ο Marc Dal Hende της ομάδας Σοντερίσκε παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

24'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

24'
Απόκρουση

Ο Ayo Simon Okosun απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

24'

23'
Σέντρα

Ο Emil Holm από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

23'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Emil Holm , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

23'

Το αμυντικό λάθος του Marc Dal Hende μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

22'

22'
Απόκρουση

Ο Rasmus Vinderslev απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

21'

21'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

21'

Ο Jakob Breum έχει μια καταπληκτική ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του με κάποιο τρόπο απομακρύνθηκε πάνω στη γραμμή!

20'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Jakob Breum βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

20'

20'
Απόκρουση

20'

20'
Απόκρουση

Ο Max Fenger απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

20'
Γέμισμα

20'

19'

Κίτρινη κάρτα για τον Ayo Simon Okosun

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ayo Simon Okosun από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Peter Christiansen

19'

19'

Ο Max Fenger αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

18'

O Jeppe Tverskov στέλνει τη μπάλα μακριά.

18'

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Kristofer Ingi Kristinsson

15'

Ο Joel King έδωσε την ασίστ για το γκολ.

15'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Max Fenger σκοράρει με το δεξί πόδι!

15'

Κίνδυνος! Ο Joel King από την ομάδα Οντένσε δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

14'

Ο Emil Frederiksen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ayo Simon Okosun

14'

Κίνδυνος! Ο Atli Barkarson από την ομάδα Σοντερίσκε δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

13'

13'

Το σουτ του Ayo Simon Okosun μπλοκάρεται

12'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Nicholas Mickelson

11'

11'

11'
Γέμισμα

Ο Sander Svendsen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Emmanuel Sabbi

10'

10'

9'

9'

8'

Ο Max Fenger από την ομάδα Οντένσε είναι σε θέση οφσάιντ

8'

Καλή στιγμή καθώς ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε βρήκε ωραία τον συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή...

8'

Η ομάδα Οντένσε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

7'

7'

6'
Απόκρουση

6'

Ο Rasmus Vinderslev από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

5'

Το αμυντικό λάθος του Kasper Larsen μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

5'

5'

4'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

4'
Απόκρουση

Ο Maxime Soulas απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

4'
Σέντρα

3'

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

3'

Ο Kristofer Ingi Kristinsson από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε θέση οφσάιντ

3'

2'

Ο Mads Albaek από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

2'
Απόκρουση

Ο Nicholas Mickelson της ομάδας Οντένσε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

2'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Kristofer Ingi Kristinsson , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

2'

Το αμυντικό λάθος του Nicholas Mickelson μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

1'

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Οντένσε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Sydbank Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Σοντερίσκε έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.32 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα