21+

Κοπεγχάγη - Μπρόντμπι

30/4/2023 17:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 816
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 372 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μπρόντμπι - Κοπεγχάγη στις 12/5/2024

• Θεατές: 35057
90+7'

Η ομάδα Μπρόντμπι είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+7'

90+7'

35057 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+7'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 70%, Μπρόντμπι: 30%.

90+7'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκδηλώνει επίθεση

90+6'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει την κατοχή της μπάλας

90+6'

Η ομάδα Κοπεγχάγη έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+5'

Ο Kamil Grabara κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+5'

Η ομάδα Μπρόντμπι ξεκινάει αντεπίθεση

90+5'

90+5'

Ο Kamil Grabara απομακρύνει τη μπάλα

90+5'

90+5'

90+3'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Mathias Kvistgaarden για αντιαθλητικό χτύπημα

90+3'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Elias Jelert για αντιαθλητικό χτύπημα

90+3'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Simon Hedlund για αντιαθλητικό χτύπημα

90+2'

Το παιχνίδι σταμάτησε. Οι παίκτες σπρώχνουν και φωνάζουν ο ένας στον άλλο, ο διαιτητής πρέπει να αναλάβει δράση.

90+2'

90+2'

Ο Frederik Winther από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Roony Bardghji

90+1'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπρόντμπι

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90+1'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

90'

Ο Kevin Tshiembe από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90'

Παίκτης της ομάδας Κοπεγχάγη επιχειρεί μακρινό γέμισμα στην αντίπαλη περιοχή

90'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 69%, Μπρόντμπι: 31%.

90'

Ο Rasmus Lauritsen από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

89'

88'

Ο Mads Hermansen κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

88'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ - Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτέλεσε το πέναλτι, αλλά ο Mads Hermansen απέκρουσε.

88'

87'

Ο Mohamed Daramy είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

87'

86'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Kevin Diks για αντιαθλητικό χτύπημα

86'

ΠΕΝΑΛΤΙ! Ο Sebastian Sebulonsen ανατρέπει καθαρά τον Mohamed Daramy μέσα στην περιοχή και είναι πέναλτι!

86'

Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

85'

Κίτρινη κάρτα για τον Anis Ben Slimane

85'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Anis Ben Slimane υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Mohamed Daramy

85'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

85'

85'

Ο Nicolai Vallys δίνει τη θέση του στον Simon Hedlund

84'

Ο Lukas Lerager δίνει τη θέση του στον William Clem

84'

Ο Hakon Arnar Haraldsson δίνει τη θέση του στον Roony Bardghji

84'

Ο Kevin Diks κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

83'

83'

83'

Ο Mads Hermansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

83'

82'

81'

80'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 68%, Μπρόντμπι: 32%.

80'

Η ομάδα Μπρόντμπι κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

79'

Ο Nicolai Vallys έδωσε την ασίστ για το γκολ.

79'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ohi Anthony Omoijuanfo σκοράρει με το δεξί πόδι!

79'

Ο Nicolai Vallys τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

79'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

79'

79'

79'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

79'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

78'

Ο Sebastian Sebulonsen σταματά επιτυχώς το σουτ

78'

Ο Mohamed Daramy της ομάδας Κοπεγχάγη παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

78'

78'

Ο Ohi Anthony Omoijuanfo από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε θέση οφσάιντ

77'

Ο Mohamed Daramy από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

77'

Ο Josip Radosevic απομακρύνει τη μπάλα

76'

76'

Ο Ohi Anthony Omoijuanfo τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kevin Diks

75'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 66%, Μπρόντμπι: 34%.

75'

Το σουτ του Christian Soerensen μπλοκάρεται

75'

Ο Mads Hermansen από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

75'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

74'

74'

73'

Η ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

73'

Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jordan Larsson

71'

Η ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

71'

Ο Mathias Kvistgaarden δίνει τη θέση του στον Haakon Evjen

71'

Ο Daniel Wass δίνει τη θέση του στον Anis Ben Slimane

70'

70'

Καλή ενέργεια από τον Hakon Arnar Haraldsson ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

70'

Ο Viktor Claesson εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

69'

Ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Viktor Claesson

69'

68'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jordan Larsson από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Frederik Winther

67'

Η ομάδα Κοπεγχάγη έχει την κατοχή της μπάλας

66'

Παίκτης της ομάδας Μπρόντμπι επιχειρεί μακρινό γέμισμα στην αντίπαλη περιοχή

66'

Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

66'

Ο Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

66'

65'

Ο Peter Ankersen δίνει τη θέση του στον Christian Soerensen

65'

64'

Ο Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

64'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

64'

Ο Kevin Mensah δίνει τη θέση του στον Blas Riveros

64'

Ο Denis Vavro απομακρύνει τη μπάλα

64'

Η ομάδα Μπρόντμπι εκδηλώνει επίθεση

63'

Καλή ενέργεια από τον Mohamed Daramy ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

63'

63'

62'

Ο Frederik Winther από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

62'

62'

61'

60'

60'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Mensah από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Viktor Claesson

59'

58'

58'

Ο Diogo Goncalves δίνει τη θέση του στον Jordan Larsson

57'

Ο Kevin Diks τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mathias Kvistgaarden

56'

56'

Ο Sebastian Sebulonsen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Elias Jelert.

55'

55'

55'

Ο Diogo Goncalves σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mads Hermansen ελέγχει την φάση

55'

54'

Το σουτ του Nicolai Vallys μπλοκάρεται

54'

54'

53'

Ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

53'

53'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Diogo Goncalves από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Frederik Winther

53'

Ο Rasmus Lauritsen κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Kamil Grabara μπλοκάρει εύκολα

52'

Ο Mohamed Daramy επιστρέφει στο γήπεδο.

52'

Η σέντρα από τον Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

52'

52'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mohamed Daramy να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

51'

Ο Elias Jelert απομακρύνει τη μπάλα

51'

51'

51'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

50'

50'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 71%, Μπρόντμπι: 29%.

50'

Ο Kevin Tshiembe τιμωρείται για σπρώξιμο στον Viktor Claesson

49'

49'

49'

48'

48'

48'

48'

47'

Ο Hakon Arnar Haraldsson χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

47'

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

47'

Η σέντρα από τον Mohamed Daramy από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

47'

47'

46'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

46'

46'

46'

Ο Lukas Lerager απομακρύνει τη μπάλα

46'

Ο Valdemar Lund δίνει τη θέση του στον Kevin Diks

46'

45+1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη είχε την μπάλα στην κατοχή της, αλλά δεν κατάφερε να πάει με το προβάδισμα στην ανάπαυλα

45+1'

45+1'

Καλή ενέργεια από τον Ohi Anthony Omoijuanfo ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

45'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 72%, Μπρόντμπι: 28%.

45'

45'

45'

Ο Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45'

Ο Diogo Goncalves από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

45'

Καλή ενέργεια από τον Denis Vavro ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

44'

Ο Diogo Goncalves από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

44'

Ο Kevin Mensah από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

44'

43'

Ο Nicolai Vallys έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

43'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Lukas Lerager

43'

42'

42'

Ο Valdemar Lund απομακρύνει τη μπάλα

41'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Josip Radosevic ανέτρεψε τον Rasmus Falk από πίσω και δόθηκε φάουλ

40'

40'

Ο Frederik Winther απομακρύνει τη μπάλα

40'

39'

39'

39'

38'

38'

38'

37'

37'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Frederik Winther από την ομάδα Μπρόντμπι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

37'

37'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Ohi Anthony Omoijuanfo

36'

35'

Καλή ενέργεια από τον Nicolai Vallys ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

35'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Valdemar Lund από την Κοπεγχάγη κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

35'

Η σέντρα από τον Sebastian Sebulonsen από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

35'

Ο Valdemar Lund από την ομάδα Κοπεγχάγη φαίνεται να έκανε φάουλ στον Sebastian Sebulonsen, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

35'

35'

35'

Ο Kevin Mensah αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

34'

Ο Nicolai Vallys κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Denis Vavro.

34'

34'

Ο Peter Ankersen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

33'

33'

33'

33'

Ο Daniel Wass κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

33'

32'

31'

31'

31'

30'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 74%, Μπρόντμπι: 26%.

29'

Κίτρινη κάρτα για τον Kevin Mensah

29'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Kevin Mensah υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Hakon Arnar Haraldsson

29'

Το σουτ του Sebastian Sebulonsen μπλοκάρεται

29'

28'

28'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Ohi Anthony Omoijuanfo από την ομάδα Μπρόντμπι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

28'

Ο Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

28'

Το σουτ του Frederik Winther μπλοκάρεται

27'

27'

26'

26'

26'

Ο Lukas Lerager αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

25'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 77%, Μπρόντμπι: 23%.

25'

Η ομάδα Κοπεγχάγη ξεκινάει αντεπίθεση

25'

25'

Ο Diogo Goncalves εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

24'

Ο Kevin Tshiembe από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Viktor Claesson

24'

23'

23'

23'

23'

23'

Καλή ενέργεια από τον Rasmus Falk ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

22'

22'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

21'

21'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Rasmus Falk

20'

Ο Valdemar Lund κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mathias Kvistgaarden.

20'

20'

Ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

19'

19'

18'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rasmus Lauritsen από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Diogo Goncalves

18'

17'

Ο Rasmus Lauritsen απομακρύνει τη μπάλα

17'

17'

17'

16'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

16'

Ο Sebastian Sebulonsen από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

15'

15'

14'

13'

13'

12'

12'

11'

Ο Sebastian Sebulonsen από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Elias Jelert

11'

10'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 83%, Μπρόντμπι: 17%.

10'

9'

9'

8'

7'

6'

Ο Sebastian Sebulonsen απομακρύνει τη μπάλα

6'

5'

5'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 88%, Μπρόντμπι: 12%.

5'

Ο Valdemar Lund τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mathias Kvistgaarden

4'

3'

3'

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Elias Jelert

2'

2'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Elias Jelert για την ομάδα Κοπεγχάγη. Ο Rasmus Lauritsen σταματάει την φάση.

1'

Ο Daniel Wass κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Rasmus Falk.

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Parken, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Κοπεγχάγη νίκησε στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.50 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Μπρόντμπι, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.60 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μπρόντμπι έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα