21+

Μπρόντμπι - Κοπεγχάγη

24/10/2021 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1092
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 925 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μπρόντμπι - Κοπεγχάγη στις 12/5/2024

• Θεατές: 23754
90+5'

90+3'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Ο Kevin Mensah από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

90+2'
Σέντρα

Ο Victor Kristiansen από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

90+2'

Ο Rasmus Hoejlund από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Η ομάδα Μπρόντμπι ξεκινάει αντεπίθεση

90'

Ο Morten Frendrup από την ομάδα Μπρόντμπι είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 55%, Κοπεγχάγη: 45%.

89'

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

88'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

88'
Σέντρα

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

88'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

88'

23754 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

87'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Kevin Diks της ομάδας Κοπεγχάγη για να αποτρέψει το γκολ.

86'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά από τον Andrija Pavlovic χτύπησε το δοκάρι!

86'
Σέντρα

Ο Kevin Mensah από την Μπρόντμπι κάνει ωραία σέντρα

86'

85'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

85'
Γέμισμα

Ο Pep Biel εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Jens Stage

85'
Σέντρα

Ο Nicolai Boilesen από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

84'
Σέντρα

Ο Elias Jelert κάνει τη σέντρα

84'

84'

Ο Mikael Uhre είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Andrija Pavlovic

83'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mikael Uhre να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

82'

Ο Mikael Uhre είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

82'

82'

Ο Mikael Uhre τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kevin Diks

82'

82'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

81'

Ο Nicolai Boilesen από την ομάδα Κοπεγχάγη βρίσκει με κεφαλιά έναν συμπαίκτη του.

81'

Ένας παίκτης από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

80'

80'

79'

79'

79'
Σέντρα

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

79'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

78'
Απόκρουση

Ο Kevin Diks απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

78'

Ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

78'
Απόκρουση

Ο Lukas Lerager απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

78'

Ο Mikael Uhre από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

78'
Γέμισμα

Ο Josip Radosevic εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

77'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Boilesen από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Morten Frendrup

76'

Ο Henrik Heggheim δίνει τη θέση του στον Kevin Tshiembe

76'

Ο Simon Hedlund δίνει τη θέση του στον Marko Divkovic

76'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 54%, Κοπεγχάγη: 46%.

75'
Απόκρουση

Ο Nicolai Boilesen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

75'

75'

75'
Σέντρα

Ο Andreas Maxsoe από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

74'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

74'

Ο Simon Hedlund εκτελεί το φάουλ και ο Kamil Grabara αποκρούει. Κόρνερ.

73'

Κίτρινη κάρτα για τον Davit Khocholava

73'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Davit Khocholava υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Anis Ben Slimane

72'

72'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Thomas Mikkelsen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

71'

70'

Ο Pep Biel τιμωρείται για σπρώξιμο στον Anis Ben Slimane

70'
Απόκρουση

Ο Henrik Heggheim απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

70'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

70'
Γέμισμα

69'

Κίτρινη κάρτα για τον Simon Hedlund

69'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Jens Stage

69'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι πασάρει σωστά για έναν συμπαίκτη του.

68'

Η ομάδα Μπρόντμπι παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

68'

Η ομάδα Κοπεγχάγη παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

68'

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

68'

66'

Ο Rasmus Hoejlund από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

66'

Ο Andreas Bruus δίνει τη θέση του στον Blas Riveros

66'
Απόκρουση

Ο Thomas Mikkelsen από την ομάδα Μπρόντμπι βγαίνει κάνει μία εξαιρετική απόκρουση.

66'

Ο Jens Stage έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Thomas Mikkelsen βγαίνει δυνατά και σώζει!

66'

Ο Rasmus Hoejlund από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

65'

Ο Isak Bergmann Johannesson δίνει τη θέση του στον Elias Jelert

65'

Ένα πολύ όμορφο γκολ από τον Jonas Wind

64'

Ο Pep Biel έδωσε την ασίστ για το γκολ.

64'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jonas Wind σκοράρει με το δεξί πόδι!

63'
Σέντρα

Ο Andreas Bruus κάνει τη σέντρα

63'

63'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

62'

Το παιχνίδι είναι σε αναμονή λόγω βεγγαλικών στο γήπεδο

61'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Simon Hedlund και ο Kamil Grabara αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

60'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπρόντμπι

60'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 52%, Κοπεγχάγη: 48%.

60'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

59'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκδηλώνει επίθεση

57'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Andreas Maxsoe της ομάδας Μπρόντμπι ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι, στέλνοντας την μπάλα στο κέντρο της εστίας. Ο Kamil Grabara έπεσε δεξιά.

57'

Κίτρινη κάρτα για τον Kamil Grabara

57'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Kamil Grabara από την ομάδα Κοπεγχάγη υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Mikael Uhre.

56'

Κίνδυνος! Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

56'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Mikael Uhre , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

55'

55'

55'

Κίτρινη κάρτα για τον Henrik Heggheim

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Henrik Heggheim από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Lukas Lerager

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Victor Kristiansen από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Mikael Uhre

54'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

53'

Η ομάδα Κοπεγχάγη έχει την κατοχή της μπάλας

52'

Ο Jonas Wind τιμωρείται για σπρώξιμο στον Sigurd Rosted

52'
Γέμισμα

52'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Isak Bergmann Johannesson

52'

51'

51'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 50%, Κοπεγχάγη: 50%.

50'
Γκολ

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής γνωστοποίησε ότι το γκολ για την ομάδα Κοπεγχάγη δεν μετράει λόγω οφσάιντ.

50'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

49'

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Κοπεγχάγη έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και ο Jens Stage βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

49'

Η κεφαλιά του Jonas Wind μπλοκαρίστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

49'
Σέντρα

Ο Pep Biel από την Κοπεγχάγη κάνει ωραία σέντρα

48'

Ο Kevin Diks τιμωρείται για σπρώξιμο στον Morten Frendrup

47'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

47'

47'

46'

Ο William Boeving δίνει τη θέση του στον Rasmus Hoejlund

46'

46'
Απόκρουση

Ο Jens Stage απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

46'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

46'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

46'

45+8'

45+8'

45+7'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

45+6'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

45+6'

45+5'

Ο Victor Kristiansen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Thomas Mikkelsen ελέγχει την φάση

45+5'

45+5'

Ο William Boeving από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

45+4'

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

45+4'

Ο Thomas Mikkelsen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

45+4'
Σέντρα

Ο Victor Kristiansen κάνει τη σέντρα

45+4'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 53%, Κοπεγχάγη: 47%.

45+3'

45+3'

45+3'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον William Boeving

45+2'
Απόκρουση

Ο Davit Khocholava απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45+2'
Σέντρα

45+2'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 7'

45'

Πως το έχασε αυτό; Ο Mikael Uhre έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

45'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

44'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Morten Frendrup

44'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

43'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 51%, Κοπεγχάγη: 49%.

43'

43'
Σέντρα

Ο Lukas Lerager κάνει τη σέντρα

43'
Απόκρουση

Ο Andreas Maxsoe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

43'
Σέντρα

Ο William Boeving κάνει τη σέντρα

42'

42'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Jonas Wind

42'

Ο Kamil Grabara κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

41'
Σέντρα

Ο Morten Frendrup κάνει τη σέντρα

41'

41'

Το σουτ του Mikael Uhre μπλοκάρεται

41'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Morten Frendrup , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

40'

40'

39'
Απόκρουση

Ο Sigurd Rosted απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

39'
Σέντρα

Ο Jens Stage κάνει τη σέντρα

38'

36'

Κίτρινη κάρτα για τον Andreas Bruus

36'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Andreas Bruus υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Jens Stage

36'

35'

35'

34'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

33'

33'

32'
Κακό κοντρόλ

Ο Kevin Mensah από την ομάδα Μπρόντμπι έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

31'

31'
Απόκρουση

31'
Γέμισμα

30'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 59%, Κοπεγχάγη: 41%.

30'

Ο Davit Khocholava από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Anis Ben Slimane

29'

29'

29'

28'

28'

28'
Σέντρα

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

28'

Η ομάδα Κοπεγχάγη ξεκινάει αντεπίθεση

27'

27'

27'
Γέμισμα

26'

Κίτρινη κάρτα για τον Lukas Lerager

26'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Lukas Lerager υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Anis Ben Slimane

26'

25'

25'

25'

23'

Ο Mikael Uhre έδωσε την ασίστ για το γκολ.

23'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Morten Frendrup σκοράρει με το αριστερό πόδι!

23'

Ο Mikael Uhre από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

23'

22'
Σέντρα

22'

22'
Σέντρα

Ο Simon Hedlund από την Μπρόντμπι κάνει ωραία σέντρα

21'

21'
Σέντρα

21'

21'

Το σουτ του Pep Biel μπλοκάρεται

21'

Κίνδυνος! Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

21'

20'

O Henrik Heggheim στέλνει τη μπάλα μακριά.

20'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 58%, Κοπεγχάγη: 42%.

20'

20'

Κίνδυνος! Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

19'

19'

18'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει την κατοχή της μπάλας

17'

Ο William Boeving από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

17'

17'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Stage από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Sigurd Rosted

16'

15'

Το σουτ του Jens Stage μπλοκάρεται

15'

15'
Απόκρουση

15'
Σέντρα

Ο Kevin Diks κάνει τη σέντρα

14'

Κίνδυνος! Ο Jens Stage από την ομάδα Κοπεγχάγη δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

14'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Morten Frendrup για την ομάδα Μπρόντμπι. Ο Isak Bergmann Johannesson σταματάει την φάση.

14'

14'

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

14'

Ο Jens Stage από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

13'
Σέντρα

Ο Victor Kristiansen από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

13'

12'

12'

12'
Απόκρουση

12'
Σέντρα

Ο Isak Bergmann Johannesson κάνει τη σέντρα

11'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 56%, Κοπεγχάγη: 44%.

11'

Ο Morten Frendrup αναγκάζει τον Kamil Grabara σε μία καλή απόκρουση και η μπάλα φεύγει κόρνερ!

11'

10'

10'

Καλή στιγμή καθώς ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε ωραία τον συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή...

9'

Ο Morten Frendrup από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

9'

9'

8'

2'

1'
Απόκρουση

Ο Kevin Mensah απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

1'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Broendby Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Κοπεγχάγη δεν έχει χάσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.28 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μπρόντμπι δεν έχει χάσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.60 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη νίκησε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.00 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Κοπεγχάγη, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.81 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μπρόντμπι ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.00 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 2.67 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα