21+

Βίμποργκ - Σοντερίσκε

1/4/2022 20:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 134
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 769 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Βίμποργκ - Σοντερίσκε στις 12/1/2024

• Θεατές: 3093
90+5'

Η ομάδα Βίμποργκ είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+5'

90+5'

Κατοχή: Βίμποργκ: 52%, Σοντερίσκε: 48%.

90+5'
Απόκρουση

Ο Jakob Bonde απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'
Γέμισμα

Ο Mads Albaek εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+4'

Ο Martin Huldahl από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Stefan Gartenmann

90+4'
Απόκρουση

Ο Lars Kramer απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'

O Marc Dal Hende στέλνει τη μπάλα μακριά.

90+4'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

Ο Lucas Lund Pedersen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+3'
Σέντρα

Ο Marc Dal Hende κάνει τη σέντρα

90+3'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'
Απόκρουση

90+3'
Σέντρα

Ο Jose Gallegos κάνει τη σέντρα

90+3'

90+3'

Καλή ενέργεια από τον Sofus Berger ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+3'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+2'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Rilwan Hassan στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

90+1'

Ο Bubacarr Sanneh από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

90+1'

Ο Mads Albaek από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+1'

90+1'

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Κατοχή: Βίμποργκ: 53%, Σοντερίσκε: 47%.

90'

Ο Jose Gallegos έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Lucas Lund Pedersen βγαίνει δυνατά και σώζει!

90'

Ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90'

89'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Marc Dal Hende

89'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

88'

Η ομάδα Σοντερίσκε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

88'

Ο Justin Lonwijk δίνει τη θέση του στον Anton Gaaei

88'

Ο Younes Bakiz δίνει τη θέση του στον Sofus Berger

87'

Ο Jan Zamburek τιμωρείται για σπρώξιμο στον Bubacarr Sanneh

87'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

87'

87'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

86'

86'

Κατοχή: Βίμποργκ: 54%, Σοντερίσκε: 46%.

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jose Gallegos από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Jan Zamburek

85'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

84'
Απόκρουση

84'
Γέμισμα

84'

Ο Emil Kornvig δίνει τη θέση του στον Bubacarr Sanneh

83'

Κίτρινη κάρτα για τον Jeppe Groenning

83'

Φράγμα από τον Jeppe Groenning, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Emil Kornvig. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

83'

Ο Justin Lonwijk επιστρέφει στο γήπεδο.

83'

83'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Justin Lonwijk να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

82'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Justin Lonwijk από την Βίμποργκ κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

82'

Ο Justin Lonwijk είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

82'

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rasmus Vinderslev από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Younes Bakiz

81'

Κατοχή: Βίμποργκ: 55%, Σοντερίσκε: 45%.

80'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

80'

Ο Tobias Bech δίνει τη θέση του στον Jan Zamburek

80'

Ο Alassana Jatta δίνει τη θέση του στον Martin Huldahl

79'
Απόκρουση

Ο Alassana Jatta απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

79'

Ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

79'
Απόκρουση

Ο Daniel Anyembe απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

78'
Σέντρα

Ο Mads Albaek κάνει τη σέντρα

78'

Ο Rilwan Hassan από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

78'

77'
Απόκρουση

Ο Younes Bakiz απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

77'
Σέντρα

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

77'
Απόκρουση

Ο Daniel Anyembe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

77'

Ο Duplexe Tchamba από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

77'
Γέμισμα

Ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί ένα φάουλ, αλλά ο συμπαίκτης του έφτασε λίγο καθυστερημένα και δεν πρόλαβε να την εκμεταλλευτεί.

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Rilwan Hassan

75'

74'

Ο Lawrence Thomas κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

74'
Απόκρουση

Ο Rasmus Vinderslev από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

74'

73'

73'

Κατοχή: Βίμποργκ: 56%, Σοντερίσκε: 44%.

73'

Ο Mads Albaek τιμωρείται για σπρώξιμο στον Younes Bakiz

73'
Απόκρουση

Ο Jeppe Groenning απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

72'
Σέντρα

72'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

72'
Κακό κοντρόλ

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

72'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

72'

Η ομάδα Βίμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

71'

3093 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

71'

71'

70'

70'
Απόκρουση

70'
Γέμισμα

69'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Emil Kornvig

69'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

68'

Η ομάδα Βίμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

68'

Ο Clint Leemans δίνει τη θέση του στον Jakob Bonde

68'

Πως το έχασε αυτό; Ο Peter Christiansen έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

67'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Peter Christiansen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

67'

O Duplexe Tchamba στέλνει τη μπάλα μακριά.

67'

Καλή ενέργεια από τον Tobias Bech ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

66'

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

66'

66'

65'

65'

65'

Κατοχή: Βίμποργκ: 58%, Σοντερίσκε: 42%.

65'
Απόκρουση

Ο Christian Soerensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

63'

Το παιχνίδι έχει χαμηλό ρυθμό καμία από τις δύο πλευρές δεν έχει πάρει την πρωτοβουλία

62'

62'

62'

Ο Emil Frederiksen δίνει τη θέση του στον Rilwan Hassan

62'

Ο Emil Berggreen δίνει τη θέση του στον Jose Gallegos

61'

61'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

61'

Ο Christian Soerensen εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

60'

Ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Younes Bakiz

60'
Απόκρουση

60'

Η ομάδα Σοντερίσκε ξεκινάει αντεπίθεση

59'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

59'

Η ομάδα Βίμποργκ εκδηλώνει επίθεση

57'

57'

Ο Emil Kornvig έπιασε το βολέ, αλλά ο Lucas Lund Pedersen του αρνήθηκε το γκολ! Μεγάλη ευκαιρία χάθηκε!

57'
Απόκρουση

Ο Christian Soerensen αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

57'
Σέντρα

57'
Απόκρουση

Ο Nicolas Buergy απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

57'
Σέντρα

Ο Peter Christiansen κάνει τη σέντρα

56'

56'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

55'

55'

Κατοχή: Βίμποργκ: 59%, Σοντερίσκε: 41%.

55'

54'

54'

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά αυτός δεν μπορεί να επωφεληθεί.

54'
Σέντρα

Ο Nicolaj Thomsen κάνει τη σέντρα

53'

53'

53'

Ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ κάνει γέμισμα, , αλλά ο συμπαίκτης του δεν κατάφερε να το εκμεταλλευτεί

53'

53'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

52'

52'

52'
Σέντρα

Ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

51'
Απόκρουση

51'
Απόκρουση

Ο Rasmus Vinderslev απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

51'

O Daniel Anyembe στέλνει τη μπάλα μακριά.

50'

Κατοχή: Βίμποργκ: 62%, Σοντερίσκε: 38%.

50'

Ο Peter Christiansen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Lucas Lund Pedersen ελέγχει την φάση

49'

49'

Ο Lucas Lund Pedersen έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Emil Kornvig βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Lucas Lund Pedersen του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

49'

Ο Rasmus Vinderslev από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

48'

Κίτρινη κάρτα για τον Tobias Bech

48'

Ο Tobias Bech βουτάει στο χορτάρι προσπαθώντας να κερδίσει σφύριγμα, αλλά ο διαιτητής δεν το χάβει

47'
Απόκρουση

47'
Σέντρα

Ο Rasmus Vinderslev κάνει τη σέντρα

47'
Απόκρουση

47'

Ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

47'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Rasmus Vinderslev έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Lucas Lund Pedersen

46'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

46'

Ο Maxime Soulas δίνει τη θέση του στον Peter Christiansen

46'

Ο Robin Schouten δίνει τη θέση του στον Rasmus Vinderslev

46'

45+1'

Η ομάδα Βίμποργκ παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+1'

45+1'

Κατοχή: Βίμποργκ: 61%, Σοντερίσκε: 39%.

45'

Η ομάδα Βίμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

45'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Younes Bakiz

44'
Απόκρουση

44'
Σέντρα

Ο Lars Kramer κάνει τη σέντρα

43'

42'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Emil Berggreen για την ομάδα Σοντερίσκε. Ο Jeppe Groenning σταματάει την φάση.

42'
Απόκρουση

Ο Robin Schouten απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

42'
Σέντρα

Ο Jeppe Groenning κάνει τη σέντρα

41'

Κατοχή: Βίμποργκ: 57%, Σοντερίσκε: 43%.

41'

41'

Πως το έχασε αυτό; Ο Emil Frederiksen έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

40'

Ο Emil Frederiksen βλέπει την τεράστια ευκαιρία του με σουτ να σταματάει στο δοκάρι!

39'

39'
Σέντρα

Ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

39'
Απόκρουση

Ο Lawrence Thomas απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

39'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

39'
Απόκρουση

Ο Duplexe Tchamba απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

38'
Σέντρα

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

38'
Απόκρουση

Ο Maxime Soulas απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

38'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen κάνει τη σέντρα

37'

Ο Emil Kornvig από την ομάδα Σοντερίσκε έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

37'

36'

36'

36'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Maxime Soulas από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Justin Lonwijk

36'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Jeppe Groenning για την ομάδα Βίμποργκ. Ο Emil Frederiksen σταματάει την φάση.

34'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε θέση οφσάιντ

34'

34'

Ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

34'
Σέντρα

33'

33'

32'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Tobias Bech στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

32'
Απόκρουση

Ο Emil Berggreen αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

31'

31'

Ο Lawrence Thomas από την ομάδα Σοντερίσκε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

31'
Απόκρουση

Ο Clint Leemans απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

30'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

30'
Απόκρουση

Ο Christian Soerensen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

30'

30'

30'

Η ομάδα Σοντερίσκε έχει την κατοχή της μπάλας

28'

Το σουτ του Tobias Bech μπλοκάρεται

28'
Απόκρουση

Ο Duplexe Tchamba της ομάδας Σοντερίσκε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

28'

Ο Maxime Soulas από την ομάδα Σοντερίσκε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Clint Leemans

27'

27'

Ο Duplexe Tchamba από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά αυτός δεν μπορεί να επωφεληθεί.

27'
Γέμισμα

Ο Nicolaj Thomsen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

27'

26'

Ο Alassana Jatta από την ομάδα Βίμποργκ επιχείρησε γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μάζεψε την μπάλα.

26'

Ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

25'

24'

23'

23'

23'
Σέντρα

Ο Justin Lonwijk κάνει τη σέντρα

23'

21'

21'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alassana Jatta από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Stefan Gartenmann

21'

21'

21'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

21'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

20'

20'

Ο Emil Frederiksen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

20'

Ο Maxime Soulas από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

20'

Ένας παίκτης από την ομάδα Σοντερίσκε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

19'
Απόκρουση

19'
Σέντρα

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

18'

18'

17'

16'

Ο Younes Bakiz έδωσε την ασίστ για το γκολ.

16'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Alassana Jatta σκοράρει με το δεξί πόδι!

16'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

16'
Απόκρουση

Ο Duplexe Tchamba απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

16'
Σέντρα

16'

Τόσο κοντά στο γκολ! Η κεφαλιά του Lars Kramer φαίνονταν ότι θα κατέληγε στα δίχτυα, αλλά ο Lawrence Thomas το σώζει!

16'

15'
Απόκρουση

15'
Σέντρα

14'

14'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Maxime Soulas από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Younes Bakiz

13'

13'

Ο Stefan Gartenmann από την ομάδα Σοντερίσκε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

13'
Απόκρουση

13'
Σέντρα

13'
Απόκρουση

13'
Γέμισμα

12'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolas Buergy από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Nicolaj Thomsen

12'
Απόκρουση

12'
Σέντρα

12'

11'

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emil Berggreen από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Lucas Lund Pedersen

10'
Σέντρα

Ο Marc Dal Hende από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

10'

10'

10'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

9'
Απόκρουση

9'

9'

9'

9'
Απόκρουση

Ο Robin Schouten απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

8'
Σέντρα

Ο Younes Bakiz κάνει τη σέντρα

8'

8'
Απόκρουση

Ο Lucas Lund Pedersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

8'

8'
Απόκρουση

Ο Alassana Jatta απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

8'

7'
Απόκρουση

7'
Γέμισμα

Ο Emil Frederiksen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

7'

Ο Jeppe Groenning τιμωρείται για σπρώξιμο στον Emil Berggreen

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Christian Soerensen

6'

Το σουτ του Emil Frederiksen μπλοκάρεται

6'

Ο Duplexe Tchamba από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

5'
Απόκρουση

Ο Lars Kramer της ομάδας Βίμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

5'

Κατοχή: Βίμποργκ: 60%, Σοντερίσκε: 40%.

4'

3'

3'
Απόκρουση

3'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

3'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Emil Frederiksen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

3'

2'

1'

1'
Απόκρουση

1'

Ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

1'
Σέντρα

1'

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Σοντερίσκε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Energi Viborg Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Σοντερίσκε δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.16 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βίμποργκ νίκησε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.78 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Βίμποργκ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.68 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα