nuncamais
Μέλος από 13/12/2013- Points
- 25.54
- Yield*
- -11%
- 30 ημερών
- +1%
- Κατάταξη
- 536ος
- Προβλέψεις
- 39933
- Μέση απόδοση
- 2.47
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 42% (16733 από 39933)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12339 | 49.7% | -1,324.09 | -10.7% | 1.96 |
| X | 9045 | 30.0% | -610.20 | -6.7% | 3.16 |
| 2 | 5801 | 37.7% | -802.40 | -13.8% | 2.69 |
| 1X | 576 | 70.0% | -27.09 | -4.7% | 1.43 |
| 12 | 15 | 53.3% | -4.15 | -27.7% | 1.21 |
| X2 | 493 | 56.4% | -56.34 | -11.4% | 1.65 |
| Over | 3151 | 45.4% | -347.17 | -11.0% | 2.00 |
| Under | 710 | 46.1% | -91.38 | -12.9% | 1.98 |
| Ημ.1 | 921 | 30.1% | -204.12 | -22.2% | 2.83 |
| Ημ.X | 1638 | 45.8% | -92.53 | -5.6% | 2.09 |
| Ημ.2 | 671 | 24.3% | -127.08 | -18.9% | 3.90 |
| Goal | 3223 | 48.8% | -336.91 | -10.5% | 1.86 |
| No Goal | 357 | 48.5% | -14.37 | -4.0% | 1.99 |
| 0-1 Goal | 165 | 32.1% | -10.49 | -6.4% | 3.08 |
| 2-3 Goals | 404 | 48.3% | -41.49 | -10.3% | 1.88 |
| 4-6 Goals | 256 | 24.2% | -84.03 | -32.8% | 2.91 |
| 7+ Goals | 168 | 2.4% | -118.50 | -70.5% | 20.10 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1016 | 39.0% | -106.95 | -10.5% | 2.46 | |
| 913 | 38.6% | -140.83 | -15.4% | 2.43 | |
| 906 | 38.1% | -157.90 | -17.4% | 2.50 | |
| 879 | 43.9% | -63.44 | -7.2% | 2.41 | |
| 869 | 45.3% | -11.18 | -1.3% | 2.36 | |
| 825 | 38.9% | -105.06 | -12.7% | 2.44 | |
| 814 | 40.9% | -135.25 | -16.6% | 2.51 | |
| 802 | 42.8% | -45.77 | -5.7% | 2.42 | |
| 783 | 42.3% | -74.12 | -9.5% | 2.46 | |
| 783 | 42.4% | -71.26 | -9.1% | 2.54 | |
| 722 | 40.7% | -92.55 | -12.8% | 2.28 | |
| 684 | 44.6% | -22.73 | -3.3% | 2.36 | |
| 660 | 42.7% | -48.15 | -7.3% | 2.42 | |
| 652 | 39.1% | -70.93 | -10.9% | 2.53 | |
| 635 | 38.3% | -93.02 | -14.6% | 2.69 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3717 | 69.3% | -317.44 | -8.5% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 11994 | 51.9% | -1,083.04 | -9.0% | 1.76 |
| 2.00 - 2.99 | 15091 | 36.9% | -1,804.68 | -12.0% | 2.42 |
| 3.00 - 5.00 | 8407 | 27.3% | -763.13 | -9.1% | 3.38 |
| 5.01+ | 724 | 8.6% | -324.05 | -44.8% | 10.30 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 8156 | 40.8% | -1,090.83 | -13.4% | 2.47 |
| 1 - 3 | 12468 | 41.8% | -1,341.66 | -10.8% | 2.49 |
| 3 - 6 | 9269 | 42.8% | -847.29 | -9.1% | 2.46 |
| 6 - 12 | 5339 | 44.0% | -407.67 | -7.6% | 2.39 |
| 12 - 24 | 4357 | 40.1% | -549.91 | -12.6% | 2.50 |
| 24 - 48 | 261 | 37.5% | -41.48 | -15.9% | 2.42 |
| 48+ | 83 | 33.7% | -13.50 | -16.3% | 2.72 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
40453 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/5/26 22:00 | 932 |
Μπράντφορντ
Μπόλτον
|
1 | 2.62 | - |
| 14/5/26 21:00 | 929 |
Τζιρόνα
Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
1X | 1.27 | - |
| 14/5/26 21:00 | 930 |
Ετιφάκ
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
|
X | 3.55 | - |
| 14/5/26 20:15 | 928 |
Λοκομοτίβ Σόφιας
1
Μπερόε Στάρα Ζαγορά
1
|
1 | 1.88 | |
| 14/5/26 20:00 | 927 |
Βαλένθια
1
Ράγιο Βαγιεκάνο
1
|
X | 3.00 | +2.00 |
| 14/5/26 18:00 | 924 |
Κοπεγχάγη
0
Μίντιλαντ
1
|
X | 3.30 | -1.00 |
| 14/5/26 17:30 | 912 |
Βασιλεία
1
Σεντ Γκάλεν
3
|
2 | 2.47 | +1.47 |
| 14/5/26 17:30 | 913 |
Σιόν
2
Λουγκάνο
2
|
1X | 1.34 | +0.34 |
| 14/5/26 16:30 | 911 |
Μιάλμπι
2
Χάμαρμπι
1
|
X2 | 1.30 | -1.00 |
| 14/5/26 16:00 | 910 |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
1
Άντερλεχτ
1
|
1 | 1.57 | -1.00 |
| 14/5/26 15:15 | 909 |
Σεπτέμβρι Σόφια
1
Σπαρτάκ Βάρνα
0
|
X | 3.30 | -1.00 |
| 13/5/26 22:00 | 877 |
Λάτσιο
0
Ίντερ
2
|
X | 3.75 | -1.00 |
| 13/5/26 22:00 | 1562 |
Ποτέντζα
3
Καμπομπάσο
1
|
1X | 1.30 | +0.30 |
| 13/5/26 21:45 | 873 |
Αλόα Αθλέτικ
1
Στενχάουσμιουρ
3
|
X | 3.40 | -1.00 |
| 13/5/26 21:00 | 1558 |
Λέκο
1
Πιανέσε
1
|
1 | 2.12 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.