Σέριε C Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Παϊσαντού
|
6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | ||
| 2 |
Μπρούσκε
|
6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 12:6 | ||
| 3 |
Αμαζόνας
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 8:2 | ||
| 4 |
Γκουαρανί
|
6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 12:4 | ||
| 5 |
Ιπιράνγκα RS
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | ||
| 6 |
Ιτουάνο
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | ||
| 7 |
Μαρανάο
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 8:9 | ||
| 8 |
Μαρινγκά
|
6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 13:17 | ||
| 9 |
Μπάρα ΣΚ
|
6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 9:4 | ||
| 10 |
Φλορέστα
|
6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | ||
| 11 |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | ||
| 12 |
Κάσιας
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | ||
| 13 |
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 4:5 | ||
| 14 |
Φιγκεϊρένσε
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | ||
| 15 |
Μποταφόγκο Πεσόα
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:11 | ||
| 16 |
Φεροβιάρια
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | ||
| 17 |
Βόλτα Ρεντόντα
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | ||
| 18 |
Κονφιάνσα
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 2:6 | ||
| 19 |
Ανάπολις
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 5:11 | ||
| 20 |
Ιταμπαϊάνα
|
6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 5:12 |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Υποβιβασμός
Αγώνες
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Γκουαρανί | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 11:3 | ||
| 2 | Παϊσαντού | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 12:6 | ||
| 3 | Μπρούσκε | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:5 | ||
| 4 | Αμαζόνας | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:2 | ||
| 5 | Μπάρα ΣΚ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 9:3 | ||
| 6 | Ιπιράνγκα RS | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | ||
| 7 | Μαρανάο | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:8 | ||
| 8 | Ίντερ Ντε Λιμέϊρα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | ||
| 9 | Κάσιας | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:3 | ||
| 10 | Ιτουάνο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | ||
| 11 | Φλορέστα | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | ||
| 12 | Φεροβιάρια | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | ||
| 13 | Μαρινγκά | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 10:15 | ||
| 14 | Φιγκεϊρένσε | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:10 | ||
| 15 | Βόλτα Ρεντόντα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:5 | ||
| 16 | Σάντα Κρουζ Ρεσίφε | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:5 | ||
| 17 | Κονφιάνσα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2:5 | ||
| 18 | Μποταφόγκο Πεσόα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 7:11 | ||
| 19 | Ανάπολις | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:9 | ||
| 20 | Ιταμπαϊάνα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5:11 |
Στατιστικά Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ | G/G | N/G |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Παϊσαντού
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
83% (5/6) |
17% (1/6) |
Μπρούσκε
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
83% (5/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
83% (5/6) |
17% (1/6) |
Αμαζόνας
|
17% (1/6) |
83% (5/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
0% (0/6) |
17% (1/6) |
83% (5/6) |
Γκουαρανί
|
33% (2/6) |
67% (4/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Ιπιράνγκα RS
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
100% (6/6) |
0% (0/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Ιτουάνο
|
33% (2/6) |
67% (4/6) |
17% (1/6) |
67% (4/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
Μαρανάο
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
83% (5/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Μαρινγκά
|
100% (6/6) |
0% (0/6) |
0% (0/6) |
0% (0/6) |
100% (6/6) |
0% (0/6) |
83% (5/6) |
17% (1/6) |
Μπάρα ΣΚ
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
Φλορέστα
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
0% (0/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
67% (4/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
83% (5/6) |
17% (1/6) |
Κάσιας
|
33% (2/6) |
67% (4/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
17% (1/6) |
83% (5/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
Φιγκεϊρένσε
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Μποταφόγκο Πεσόα
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
Φεροβιάρια
|
33% (2/6) |
67% (4/6) |
50% (3/6) |
17% (1/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
Βόλτα Ρεντόντα
|
17% (1/6) |
83% (5/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
0% (0/6) |
0% (0/6) |
33% (2/6) |
67% (4/6) |
Κονφιάνσα
|
17% (1/6) |
83% (5/6) |
83% (5/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
0% (0/6) |
17% (1/6) |
83% (5/6) |
Ανάπολις
|
67% (4/6) |
33% (2/6) |
17% (1/6) |
67% (4/6) |
17% (1/6) |
0% (0/6) |
50% (3/6) |
50% (3/6) |
Ιταμπαϊάνα
|
50% (3/6) |
50% (3/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
33% (2/6) |
0% (0/6) |
67% (4/6) |
33% (2/6) |
| Συνολικά | 48% | 52% | 28% | 52% | 20% | 0% | 53% | 47% |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals εντός | 27% | 73% | |
| Goals εκτός | 38% | 62% | |
| Μέσος χρόνος goal εντός | 57.61 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal εκτός | 50.05 λεπ. | ||
Στοιχηματικές
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Filho Adriano |
Μπρούσκε
|
4 | 0 |
| Kleiton |
Παϊσαντού
|
4 | 0 |
| Bianconi Miguel |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
3 | 1 |
| Hebert |
Γκουαρανί
|
3 | 0 |
| Schiappacasse Nicolas |
Αμαζόνας
|
3 | 0 |
| Romarinho |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
3 | 0 |
| Negueba Edison |
Μαρινγκά
|
3 | 2 |
| Tete |
Μπάρα ΣΚ
|
3 | 0 |
| Nene |
Μποταφόγκο Πεσόα
|
3 | 2 |
| Italo |
Παϊσαντού
|
3 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Santos Gabriel |
Μαρινγκά
|
1 |
| Frazan |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
1 |
| Pira Guilherme |
Μαρινγκά
|
1 |
| Fernando Viana |
Ανάπολις
|
1 |
| Paulinho |
Μαρινγκά
|
1 |
| Noroes Joao |
Φεροβιάρια
|
1 |
| Karl |
Ιταμπαϊάνα
|
1 |
| Bull |
Μποταφόγκο Πεσόα
|
1 |
| Silva Lucas |
Φεροβιάρια
|
1 |
| Marques Wagner |
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15.0% (9/60) | |
| 1 - 0 | 13.3% (8/60) | |
| 2 - 1 | 10.0% (6/60) | |
| 1 - 2 | 10.0% (6/60) | |
| 0 - 1 | 8.3% (5/60) | |
| 3 - 0 | 6.7% (4/60) | |
| 2 - 0 | 6.7% (4/60) | |
| 0 - 0 | 6.7% (4/60) | |
| 4 - 2 | 3.3% (2/60) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 28.3% (17/60) | |
| 2 | 23.3% (14/60) | |
| 1 | 21.7% (13/60) | |
| 5 | 8.3% (5/60) | |
| 4 | 8.3% (5/60) | |
| 0 | 6.7% (4/60) | |
| 6 | 3.3% (2/60) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 46.7% (28/60) | |
| X | 25.0% (15/60) | |
| 2 | 28.3% (17/60) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 18.3% (11/60) | |
| 1/X | 1.7% (1/60) | |
| 1/2 | 0.0% (0/60) | |
| X/1 | 25.0% (15/60) | |
| X/X | 21.7% (13/60) | |
| X/2 | 15.0% (9/60) | |
| 2/1 | 3.3% (2/60) | |
| 2/X | 1.7% (1/60) | |
| 2/2 | 13.3% (8/60) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 149 | 2.48 |
| Εντός | 84 | 1.40 |
| Εκτός | 65 | 1.08 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 83 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).
Ιτουάνο
Μπρούσκε
Παϊσαντού
Ιπιράνγκα RS
Αμαζόνας
Μαρανάο
Γκουαρανί
Κάσιας
Μαρινγκά
Μπάρα ΣΚ
Βόλτα Ρεντόντα
Φεροβιάρια
Ανάπολις
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
Μποταφόγκο Πεσόα
Κονφιάνσα
Φιγκεϊρένσε
Φλορέστα
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
Ιταμπαϊάνα