Σέριε C
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C: Γκρουπ Α 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Κόμο3466206850:39
2Αλεσάντρια3565198846:26
3Προ Βερτσέλι34611710745:28
4Ρενάτε35581771144:35
5Λέκο34561511845:31
6Προ Πατρία35561511933:25
7Αλμπινολέφε35501214936:32
8Ποντεντέρα355013111138:35
9Γιουβέντους U2334481391247:44
10Νοβάρα354511121242:39
11Γκροσέτο354511121238:40
12Περγκολετέσε 193235431271644:46
13Πιατσέντζα354310131241:43
14Όλμπια33419141039:40
15Καραρέζε354010101531:38
16Τζιάνα Ερμίνιο35391091633:44
17Προ Σέστο35399121428:43
18Πιστοϊέζε3531872025:46
19Λουκέζε35285131734:56
20Λιβόρνο *35257121638:47

Serie B

Promotion Play off

Relegation Play off

Serie D

Λιβόρνο * -8 βαθμούς

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C: Γκρουπ Β 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Πάντοβα3573227666:23
2Σουντιρόλ35712011460:24
3Περούτζια35702010560:30
4Μόντενα35631961042:25
5Φεραλπισάλο35561681148:43
6Τριεστίνα35541412943:36
7Τσεζένα355314111047:38
8Ματέλικα35521571356:60
9Σαμπενεντετέσε355013111142:42
10Μάντοβα354712111246:47
11Βίρτους Βερόνα354510151039:40
12Γκούμπιο354411111338:43
13Κάρπι354110111443:53
14Φερμάνα35419141229:39
15Βις Πέζαρο35371071838:53
16Λεγκνάνο Σάλους35347131531:42
17Φανό35315161430:44
18Ιμολέζε3529782031:52
19Αρέτσο35275121834:61
20Ραβέννα35265111929:57

Serie B

Promotion Play off

Relegation Play off

Serie D

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C: Γκρουπ C 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Τερνάνα3487276188:26
2Αβελίνο3366206752:30
3Μπάρι3359178848:28
4Κατανζάρο32581610637:27
5Κατάνια *3355169845:34
6Γιούβε Στάμπια32521571041:33
7Φότζια31471381033:32
8Τεράμο334511121034:34
9Παλέρμο324311101135:35
10Κασερτάνα 190831411251441:47
11Μονόπολι314010101138:41
12Βίρτους Φρανκάβιλα34379101531:41
13Βιτερμπέσε32368121231:36
14Ποτέντζα3435981736:51
15Τούρις33358111436:52
16Βιμπονέσε33325171131:35
17Μπισκέγλιε3327691826:47
18Παγκανέζε3327691824:48
19Κάβεσε3319472221:51
20Τραπάνι000000:0

Serie B

Promotion Play off

Relegation Play off

Serie D

Excluded

Κατάνια * -2 βαθμούς

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
11/4/2021 Ιμολέζε Ραβέννα0 - 10 - 2
11/4/2021 Περγκολετέσε 1932 Πιατσέντζα0 - 00 - 1
11/4/2021 Προ Σέστο Αλεσάντρια0 - 00 - 1
11/4/2021 Προ Πατρία Νοβάρα0 - 01 - 3
11/4/2021 Μάντοβα Λεγκνάνο Σάλους0 - 10 - 2
11/4/2021 Σουντιρόλ Βίρτους Βερόνα1 - 02 - 0
11/4/2021 Αρέτσο Βις Πέζαρο3 - 14 - 2
11/4/2021 Μπισκέγλιε Βίρτους Φρανκάβιλα1 - 01 - 0
11/4/2021 Λουκέζε Λιβόρνο0 - 00 - 0
11/4/2021 Κόμο Γκροσέτο2 - 02 - 2
11/4/2021 Όλμπια Τζιάνα Ερμίνιο0 - 00 - 0
11/4/2021 Πιστοϊέζε Ρενάτε1 - 01 - 0
11/4/2021 Περούτζια Τριεστίνα0 - 02 - 1
11/4/2021 Πάντοβα Γκούμπιο0 - 01 - 0
11/4/2021 Φανό Μόντενα0 - 10 - 1
11/4/2021 Κάρπι Ματέλικα2 - 14 - 1
11/4/2021 Φερμάνα Φεραλπισάλο1 - 21 - 4
11/4/2021 Σαμπενεντετέσε Τσεζένα0 - 20 - 2
11/4/2021 Μονόπολι Παγκανέζε2 - 13 - 1
11/4/2021 Τούρις Τερνάνα0 - 00 - 1
11/4/2021 Κατάνια Ποτέντζα2 - 15 - 2
11/4/2021 Γιουβέντους U23 Ποντεντέρα1 - 01 - 1
11/4/2021 Κάβεσε Τεράμο1 - 01 - 0
10/4/2021 Αβελίνο Μπάρι0 - 01 - 0
10/4/2021 Αλμπινολέφε Καραρέζε2 - 03 - 0
10/4/2021 Παλέρμο Βιμπονέσε0 - 00 - 0
7/4/2021 Όλμπια Καραρέζε1 - 01 - 0
7/4/2021 Πιστοϊέζε Γιουβέντους U230 - 01 - 1
7/4/2021 Ρενάτε Περγκολετέσε 19321 - 02 - 0
7/4/2021 Ραβέννα Τσεζένα1 - 02 - 2
7/4/2021 Σαμπενεντετέσε Τριεστίνα0 - 01 - 0
7/4/2021 Τερνάνα Κάβεσε3 - 07 - 2
7/4/2021 Μονόπολι Παλέρμο0 - 12 - 1
3/4/2021 Αλεσάντρια Γιουβέντους U231 - 02 - 0
3/4/2021 Τριεστίνα Πάντοβα0 - 01 - 0
3/4/2021 Λιβόρνο Πιστοϊέζε2 - 05 - 0
3/4/2021 Λέκο Προ Πατρία0 - 00 - 1
3/4/2021 Νοβάρα Περγκολετέσε 19320 - 00 - 0
3/4/2021 Πιατσέντζα Λουκέζε0 - 01 - 1
3/4/2021 Φεραλπισάλο Φανό0 - 01 - 2

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
12/4/2021 Βιτερμπέσε Κασερτάνα 1908-
14/4/2021 Όλμπια Κόμο-
14/4/2021 Παλέρμο Φότζια-
15/4/2021 Μονόπολι Κασερτάνα 1908-
17/4/2021 Πιατσέντζα Αλμπινολέφε-
17/4/2021 Ραβέννα Περούτζια-
17/4/2021 Βιμπονέσε Αβελίνο-
18/4/2021 Κασερτάνα 1908 Γιούβε Στάμπια-
18/4/2021 Κατανζάρο Κατάνια-
18/4/2021 Ποντεντέρα Προ Βερτσέλι-
18/4/2021 Νοβάρα Πιστοϊέζε-
18/4/2021 Γκούμπιο Μάντοβα-
18/4/2021 Βίρτους Βερόνα Σαμπενεντετέσε-
18/4/2021 Λεγκνάνο Σάλους Αρέτσο-
18/4/2021 Ματέλικα Φανό-
18/4/2021 Βίρτους Φρανκάβιλα Βιτερμπέσε-
18/4/2021 Μπάρι Παλέρμο-
18/4/2021 Φότζια Παγκανέζε-
18/4/2021 Γκροσέτο Προ Σέστο-
18/4/2021 Λέκο Όλμπια-
18/4/2021 Λιβόρνο Κόμο-
18/4/2021 Ρενάτε Γιουβέντους U23-
18/4/2021 Μόντενα Πάντοβα-
18/4/2021 Ποτέντζα Μονόπολι-
18/4/2021 Τεράμο Μπισκέγλιε-
18/4/2021 Καραρέζε Λουκέζε-
18/4/2021 Τζιάνα Ερμίνιο Προ Πατρία-
18/4/2021 Αλεσάντρια Περγκολετέσε 1932-
18/4/2021 Βις Πέζαρο Φερμάνα-
18/4/2021 Φεραλπισάλο Κάρπι-
18/4/2021 Τσεζένα Ιμολέζε-
18/4/2021 Κάβεσε Τούρις-
19/4/2021 Τριεστίνα Σουντιρόλ-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Τερνάνα51550016:4
2Γιούβε Στάμπια51550014:4
3Αλεσάντρια51550011:2
4Κατανζάρο5134106:1
5Περούτζια5134108:2
6Κατάνια51240111:4
7Πάντοβα51240110:1
8Σουντιρόλ5124018:3